Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Szymonnn

Ja się chyba z szparagi przepiszę na zbiór truskawek pytajcie o truskawki bo nie wiadomo czy w tym roku na szaragach będzie wgl jakaś robota

n
@Szymonnn

no nie przesadzaj w tamtym roku tez bylo na poczatku maly wysyp bo zimno bylo a potem jak ruszylo to szkoda gadac wiec bez paniki

re

Czy praca na truskawkach jest tylko na polu przy zbiorze czy też można pracować na hali,chodzi mi o kobiety.

Wiola

Pytanie z glupich serii. Czy na umowie ktora dostalam jest napisane czym bede sie zajmowala?

Szymonn
@Wiola

Tam ci pisze ile musisz płacić za nocleg obiady i ile możesz zarobić i tyle :)

Wiola
@Szymonn

czyli dopiero dowiem sie gdzie trafie jak zadzwonia? Tetmin na 27.04.

/ona/
@Wiola

Witaj, mój znajomy tam był i mówił, że tak właśnie jest, jak zadzwonią z informacją, że trzeba przyjechać wtedy mówią konkrety; przy czym praca, na polu czy hali itd :)

mati

Szymon a co tam robisz na hali i przy czym? Czy orientujesz się może jak wygląda praca na "wannach" ?

@mati

Wiesz ja jadę pierwszy raz więc nie wiem :) a ty jedziesz na szparage?

Serwisant

OK

Różne

blanka

Mam jechać na truskawki pierwszy raz czy możecie mi powiedzieć ile taka osoba może mniej wiecej zarobić i ile godzin się pracuje.Może ktoś z was był niedawno też pierwszy raz na truskawkach i może się podzielić swoimi doświadczeniami.

asia

Witajcie dostałam umowę na 13kwietnia ale jeszcze nie dzwonili i jak widzę z tego so piszecie sytuacja ze szparagiem nie jest najlepsza dlatego chyba lepiej jechac na truskawkę.Jak myślicie czy pomimo tego że na umowie mam datę 13kwietnia to bedę mogła wyjechać na truskawki w maju,może ktoś z was też tak miał że inny termin na umowie a wyjechał w zupełnie innym terminie.

nk

Jedzie ktoś na halę w tym tyg. w ogóle jest praca na hali skoro podobno jest mało szparaga,może ktoś wie jak wygląda naprawdę sytuacja tam na miejscu.Warto dzwonić i pchać się teraz czy lepiej jeszcze troszkę poczekac.

kierowca

Transport dla osob z woj malopolskiego, slaskiego i lodzkiego , wiecej info:patik-96@o2.pl

@kierowca

do tirmana sie nie wybierajcie na szparage bo tego roku nie ma mój wczoraj pojechał i wracac ma zamiar bo nie ma szparagi na motzow i w lenin. nie wiem jak na szariku ale nie ma szparagi i chłopy zjezdzaja do polski

@fedykok

w tamtym roku byłam na truskawce i borówce różne były dniówki ale lepiej mi wychodziły dniówki na borówce zaczeła sie po 20 czerwca , zbiera sie różnie zależało jakie krzaki i różne odmiany sa drobne i wieksze

@fedykok

A możesz napisać jak było na truskawce i czy byłaś pierwszy raz czy już tam kiedyś pracowałaś.Bo ja mam termin na 20 maja i mam jechać pierwszy raz.

@ja

byłam juz 2 rok da sie zarobic ale to zależy od pól ja w tym roku mam po 26 maja termin a to kiedy biedzie wydzwaniać po ludziach różnie ale dzwonili do mnie w innym terminie 10 dni póżniej a ty skad jestes woj.

@fedykok

Ja jestem z woj.łódzkiego.Ale patrząc na wpisy ludzi to myslę że nie ma co patrzeć na ten termin podany w umowie bo chyba mało kto jedzie w podanym terminie.Także może uda sie pojechać w maju a może dopiero w czerwcu.A dzwonienie do nich co trochę i też chyba nie ma sensu,czy lepiej właśnie dzwonic i upominać się.

@fedykok

A możesz mi jeszcze napisać ile godzin średnio pracuje się przy truskawkach i czy są jakieś przerwy i czy też są jakieś kreski tak ja na borówkach że po dwóch wylatuje się jeśli się za mało uzbiera,bo ja nigdy nie zbierałam truskawek

COLO

Dają na wjeździe zaliczkę szparaga 40 e kg na Leninie jest podobno nowa niemka szefem zbierają max 3,5 skrzynki na dzień pracują do 19 nie jak w tamtym roku do 18 ludzie padają jak muchy

ja2
@COLO

aha dzięki:)

ja2

A nie wie ktos jak w tym roku jest z zaliczka?Daja na sam wjazd czy po 2 tygodniach?

Szymonn

A nie wiecie czy z szparagii można się przepisać na zbiór truskawek lub borówek?? Bo skoro szparagi nie ma jeszcze bo jest pogoda do dupy,ja nie chce jechać żeby tylko siedzieć w pokoju i zbierać 2 skrzynie na dzień no bez przesady :P jeszcze rumunów ściągają to napewno jest tam dużooo ludzi

Basia
@Szymonn

Truskawka powinna ruszyc juz w maju jesli bedzie pogoda. Zadzwon i zapytaj. Ja najbardziej polecam wlasnie truskawke.

@Basia

Skoro polecasz truskawkę to sppróbuje się zapytać czy można się z szparagii na truskawkę zapisać,skoro szparagii wgl praktycznie nie ma tylko ludzie zbierają po 2 czy góra 3 skrzynki na dzień a resztę siedzą w ppokojach i płacą za jedzenie i za nocleg bo ja chcę jechać coś zarobić a nie siedzieć bezczynnie w ppokoju;/

Mam pytanie. Powiedzcie mi proszę ile zrywa początkująca osoba truskawek?

Ela
@Anna

Odpowiem inaczej. Kolezanka byla rok temu na truskawkach pierws y razni na czystko przywiozla 12 tys po 2 miesiacach. Z tym, ze nie pije i nie pali. Jestem ciekawa kiedy ruszy w tym roku truskawka, bo sama czekam na telefon i informacje.

Ela

kiedy rusza truskawka?

Kirchdorf mam nadzieje ze się wypogodzi bo szkoda mi tych ludzi co tam sa

@ja

jA TEŻ MAM DO kIRCHDORF :)

Jest już 2tygodnie i mówi że ciągle nowi przyjeżdża do tego tez Rumuni są sciagani i juz sami nie wiemy co robić fakt jak się ciepło zrobi to może być całkiem ok ale teraz z ta pogoda.... Poczekamy może

Witajcie jestem wściekła mąż pojechał i nie ma roboty a za obiad nocleg trzeba płacić tyle co na jedzenie zarobią mam dosc pojechal zarabiac a siedzi i ledwo dwie skrzynki na dzień ma po co on tyle ludzi tam ściąga jak zimno jest czy miał ktoś taka sytuacje proszę bo on się tam denerwuje nie wiem czy ma wracać czy jak

@ja

aha? To ja nie wiem po chuja ludzi ściągają jak roboty nie ma? dziś pojechała kolejna tura 100ludzi do Thiermanna,a kiedy on pojechał tam? Szczerze mówiąc powinni ludzi ściągać jak się zrobi ciepło a nie że jest zimno i szparaga nie rośnie,mój sąsiad też pojechał tylko nie do tej firmy ale też do Niemiec i mówi że ciągle leje większość czasu siedzą w pokoju,nie wiem jak ci doradzić bo wiesz jeśli by zjechał a tam może ruszyć coś to wiesz... :)

nu nu
@ja

mowilam ze zimno i nic nie rosnie pozatym to co uroslo ktos musi sciac nawet za marne euro zrobi sie cieplo i bedzie mega wysyp a pozatym w jakiej miejscowosci jest

ania
@ja

Witam. A te 2 skrzynki to ile jest?

SSja

Mnie to śmiech bierze w ogóle to nazywanie tych molochów HOTELEM... no błagam :P Chyba ze gdzies faktycznie sa takie hotelowe warunki?

@SSja

Z tego co słyszałem to są tylko tam łóżka ,stół ,krzesła i lodówki :P A jedzie ktoś do Scharrinhausen ?? :P

Mesjasz
@Szymonnn

Scharrinhausen 23 ja jadę dzwoniłem sobota że transportu nie znajdę na pn ,wtorek rano jadę busem,odfajkowała mnie kobita na środa rano przydział do grup .Koleżka co tam jest mówił nie spiesz się bo ch co rośnie, odpadają ludzie, albo urazy,lub nadmiar alkoholu :ale co mam tu siedzieć jak na szpilkach ,ale jak nie będzie co wycinać to dupa blada.Myślę że od maja zacznie się pogoda,kiedyś byłem dawno temu w maju było co robić

Justyna
@Mesjasz

I ja mam do Scharrinnhausen :) i babka kazala mi po 27.04 dzwonic.

nunu

Zobaczcie jaka tam maja pogode w motzowie tam nocki sa zimne do 3 stopni wiec nie dziwota ze nie sciagaja duzo ludzi jak chcecie siedziec na hotelu i nic nie robic to jedzcie :)

Mi kazała dzwonic po 21kw więc pewnie pojade gdzieś w nastepnym tygodniu

ggg
@Szymonnn

na kiedy masz umowe ja na 20 mam takie pytanko oni jak wysylaja umowe to jest pewne ze sie ma ta prace

@ggg

Ja miałem termin na 13stego kwietnia umowę dostałem jakieś 4 dni wcześniej przed tym terminem,ale nie dałem rady wyjechać jak dzwonili i baba kazała zadzwonić tak po 21 kwietnia,jak dostaniesz umowę to jest pewne że pojedziesz :)

ggg
@Szymonnn

dzieki za odpowiedz bo jak czytam to forum to sama nie wiem co myslec jade ctam pierwszy raz i ta pani z biura powiedziala ze na chale ty tez pierwszy raz nie wiem czy dzwonic tam czy poprostu czekac na telefon

@ggg

hehe :) też jadę pierwszy raz :P słuchaj to zadzwoń np.we wtorek czy w środę i się zapytasz bo wtedy będziesz wiedziała czy czekać jeszcze czy może akurat szybko pojedziesz :) bo mi baba mówiła żeby na bieżąco dzwonić i pytać :)tylko nie wiem bo z tego co inni mówią to tylko deszcz leje albo są noce zimne.Jeszcze Rumunów też biorą do pracy.

Justyna

Hej wszystkim :) dzwonilam do biura. Mam termin na 27.04 mowie zadzwonie i zapytam. Wiec kaza czekac kobietom chyba, ze ktoras jedzie na hale wtedy sciagaja. Kazala zadzwonic po 27 i opoznienie terminu jest o okolo 2 tyg.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG