Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Wyjeżdżam w czwartek wieczorem do Motzow mam termin na 17 kwietnia rano. Jestem z Łodzi, mogę zabrać jedną osobę email- tigra9000@gmail.com Pozdrawiam Wiesław

elka

witam.ja pierwszy raz wysłałam zgłoszenie i czekam na odpowiedz czy jest jakas szansa by dostac sie do pracy jeszcze w tym sezonie nie podałam terminu wyjazdu bo nie bardzo wiem na czym to polega mogę jechac juz.na jak długo sie jedzie i jak to wygloda moze ktos opisac.jak to jest z rozliczeniami na koniec pracy?moze ktos opisac ja to wygloda

Klaudyna

Ja jednak mam sie wstawić na czwartek, a nie na piątek . Także zaczynają wydzwaniać już do każdego pewnie.

Szymonnn

A ma ktoś namiary na busa z woj.podkarackiego co jeździ do Thiermanna? :)

/ona/

Allstar :)

Serwisant

OK

Różne

Sławek

Witam właśnie się pakuje do Motzow. Wstawić się mam 15.04, więc jutro czyli 14.04 o godzinie 13 zabieram się z ludźmi busem z województwa łódzkiego. Pozdrawiam i życzę powodzenia, może niebawem się spotkamy :)

Bartek
@Sławek

A czy mógłbyś podać namiary na busa z woj.łódzkiego który jezdzi do Tchiemanna,ja też jestem z łódzkiego tylko termin mam na 28kwietnia

Sławek
@Bartek

niech Pan poda meila do wyśle

Bartek
@Sławek

Mój meil to bargor1977@wp.pl

demiks01

Witam, Jadę pierwszy raz na zbiór szparagów na Motzow. Jestem bardzo zmotywowany do pracy i chcę sporo zarobić czy mam szansę zarobić lekko 10 tys. w dwa miesiące, ale może zostanę na trzy, bo umowę można przedłużyć. W ten piątek wyjeżdżam i w sobotę rejestracja w biurze, "ale za to niedziela..., ale za to niedziela... niedziela będzie dla nas!" Znaczy się do roboty w niedzielę :-)

adam

witam jade busem do motzow w czwartek 16 kwietnia mam wolne miejsca tel (usunięte przez administratora)zapraszam

Mariusz4733318

witam jedzie ktoś 20 kwietnia z okolic Ostrowa wielkopolskiego

dddd

czy my te umowy mamy zabrac ze soba jak bedziemy jechac?

Ela

Mam termin na 27.04 i nie dostalam jeszcze umowy czy tez mam do nich dzwonic. Papiery odeslalm dwa tygodnie temu.

@Ela

To w tym tygodniu lub w następnym powinni ci umowę przysłać:)

Dzieki za odpowiedz :)

olka
@Ela

Umową sie nie martw bo moze byc tak , ze nie przyslą a Ty i tak pojedziesz. Ja w tamtym roku nie dostałam umowy i pojechałam

@olka

Dziekuje za odpowiedz. Pocieszylas mnie. Jade 1 raz wiec jestem zielona w tym temacie.

Jedziecie dziewczyny na pole czy na hale i napiszcze gdzie na szarik czy metzow

ana
@:)

gumowce i płaszcz p/deszczowy na pewno !

tosia

Czy ktos powie dokladnie co mam zabrac na szparage..chodzi o ciuchy..prosseeee

Marysia

Ile czekaliscie na umowe?

Klaudyna

Do mnie dzwonili dziś i mam być na piątek rano już

@Klaudyna

na szarik?

kastarz

W TYM TYG SA WYJAZDY NA MOTZOW JA JADE W SRODE

sa moze organizowane wyjazdy w srode na szarik jedzie ktos?

andi

czy ktos wie jak jest placone za borowke

Szymonnn

Dzwoniłem dziś do nich i baba mi powiedziała że jeśli ktoś nie mógł wyjechać w danym terminie co oni zadzwonili to powiedziała żeby za tydzień dzwonić i powiedzieć że się jest gotowym wyjechać na zbiory i ona poda termin następnego przyjazdu do nich :)tak że nie piszcie tutaj takich głupot że jak ktoś nie dał rady przyjechać wtedy czy wtedy to jest skreślony,tylko trzeba dzwonić i pytać o dalsze terminy,z tego co mi też baba powiedziała wyjazdy są w tym tyg.(jak ktoś jedzie w tym tyg.) od 15-18 kwiecień :) natomiast inne to trzeba dzwonić do nich i pytać,nie czekajcie na telefon on nich tylko dzwonić za tydzień i powiedzieć że się jest gotowym wyjechać :)

@Szymonnn

Dzwoniles na szarik czy metzow?

@:)

Szarik :)

olka

Ludzie ogarnijcie sie Spokojnie trzeba poczekac, cierpliwosci Szparaga tak naprawde jeszcze sie nie zaczeła na hale jedzie 15 osob na 15 Nastepna grupa mysle, ze dopiero za tydzien sama mam termin na 6.04 ale spokojnie czekam na tel bo tam jeszcze nie ma co robic Bez paniki jak sezon sie rozpocznie do kazdego zadzwonia. Radze , jak zadzwonia , jechac nie przesuwac terminu.

@olka

prawda! :)

Bastek

Jedzie ktoś 14.04.15 z Radomia na szparagi?

@Bastek

z radomia może nie, ale ze skarzyska :P

@Bastek

tylko nie na 14 tylko trochę jednak później..

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG