Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

kaja

dostalam proponowany termin to znaczy ze mam szanse pojechac tam do pracy jade tam piuerwszy raz

Be_ugly

Ja to w poniedzialek znow zadzwonie :P Kasy mi potrzeba kurcze, nastawiony byl czlowiek na 6kwiecien.. niby sie spodziewalam poslizgow, ale nie do konca mi to pasuje ;) Jak jechalam pierwszy raz to tydzien wczesniej zadzwonili (alez bylam wtedy przerazona :D ) w tym roku jednak wolalabym pojechac wczesniej niz pod koniec kwietnia.

ela

witam dzwońcie do biura i sie dowiadujcie bo będziecie czekać i czekać.

adam

jade w poniedzialek 13 kwietnia busem do motzow i mam wolne miejsca kontakt 694 532 264

Serwisant

OK

Różne

maja

Witam mam pytanie czy jakieś panie jadą w przyszłym tygodniu, chodzi mi o to czy do którejś z was już dzwonili.Bo jestem ciekawa czy na razie biorą tylko mężczyzn a kobitki póżniej jak to jest.

Peter

Witam..moze mi ktoś podać namiary na jakas firme która przewozi pod adres wskazany do Niemiec z Podkarpackiego z góry dzięki

kk
@Peter

allstar ;)

Witam. Oferuje przewozy osób busem 9-cioosobowym do firmy Thiermann. Kontakt telefoniczny:(usunięte przez administratora)

@Adam

a skąd jesteś

be_ugly

Ja żałuję że sama nie trafiłam na to forum przed pierwszym wyjazdem

www

jezeli ktos dostal informacje jak wyglada sytuacja u henia lub do niego dzwonili to prosilbym o relacje

szary1971

czy zna ktoś firme servischr z chełma ? jak to jest ? czy jesli odesłałem formularz to czy dostane prace na szparagach? pozdrawiam tedo27-1971@o2.pl

@szary1971

A wybierasz sie do thiermanna.

Goja

No właśnie jak to jest z tymi kobietami?? Jadą jakieś panie czy tylko narazie panowie??

vika

Czy jakieś kobiety jadą może w przyszłym tyg. czy na razie ściągają tylko mężczyzn bo z tego co tu piszecie to wynika że dzwonią tylko do facetów.Mam jeszcze pytanie jeżeli chodzi o pracę na hali czy tam jest tylko jedna hala czy kilka i czy dużo tam osób potrzebują.

@vika

do jakiej miejscowosci jedziesz?

vika
@:)

Ja mam jechać do Scharinghausen i jestem ciekawa czy już jakieś kobitki pojechały.Bo nie mogę się tam dodzwonić żeby się spytać czy jest szansa w ogóle na ten wyjazd i na pracę na hali.

szpargiel

Witam. Ja mam umowę na 13.04. Dzisiaj mi przyszla umowa i dzisiaj dzwonila babka z Niemiec i pytala sie czy mogę na ten piątek przyjechac

art

wzywm wszystkich do opamietania ,wzywam wszystkich do naprawy wizerunku polski jezdzicie tam za granice i wygryzacie sie polak z polakiem traktujecie sie miedzy soba jak psy byle tylko wam bylo dobze

madzia
@art

Nowe osoby zazwyczaj sa przyjazne, za to te stare prukwy co to tam juz od 10 lat jezdza... te to sa jak psy ogrodnika, niepomocne, wredne... i w ogole pozabijac toto malo. No oczywiscie tez nie moge o wszystkich dokladnie tak powiedziec, ale wiekszosc.. cipy z pola

anna
@art

zgadzam się z tobą w 100 procentach ale bez urazy bydło pozostanie bydłem !!!

@anna

słuchaj kochana aniu gdyby nie to bydło z pola to nie miałabyś pracy na hali troszkę kultury niby w czym ty jesteś lepsza od tego bydła .Wydaje mi się że tam wszyscy jesteśmy równi tak samo (usunięte przez administratora) jak my byle tylko zarobić POZDRAWIAM

bella
@111

Zgadzam się z tobą koleżanko wszyscy jesteśmy równi nie ma lepszych i gorszych. Tak naprawdę to kwestia kultury i wychowania!

@111

dobrze piszesz też jestem takiego zdania jadę tam20raz i nigdy na nikogo nie powiedziałam bydło to świadczy o wychowaniu i kulturze z nowymi osobami zawsze mam dobry kontakt sama wiem też byłam pierwszy raz i miłe słowo dodaje sił....i nadal nienawidzę cwaniactwa i to że minęliśmy granice zapominamy już o naszym kraju...wiadomo jest jaki jest ale my powinniśmy się szanowac a nie pozwolic że niemcy się podśmiechają z naszych przedstawień to nie cyrk....sami to pokazujemy a tak naprawdę wszysccy jedziemy po to samo jeśli chodzi o pracę pozdrawiam..

zuza
@111

jesli otrzymalam od nich termin to znacy ze napewno tam pojade jade pierwszy raz z okolic tarnowa

xx.be.ugly.xx@gmail.com

ja tam się nie znam, pewnie jak sie tam jakies miejsce zwolni to bedzie mozna i wskoczyc w razie czego i tak jestem kandydatką do hali, ale alternatywę fajnie mieć.

@xx.be.ugly.xx@gmail.com

A dlaczego nie chcesz na hale cos zlego praca na hali?

@:)

Nie no nie to że nie chcę na halę, chcę :P na pole nie chcę, na hali było super

@xx.be.ugly.xx@gmail.com

Mam pytanie w tamtym roku pisałaś że pracowałaś na hali przy szparagach jeśli dobrze zrozumiałam, możesz mi powiedzieć od kiedy tam zaczyna się ta praca jak to było np. w tamtym roku i czy byłaś tam pierwszy raz i od razu tafiłaś na halę.Bo ja mam jechać w tym roku pierwszy raz i też bym chciała trafić na halę, a tu już różne komentarze widziałam że podobno na halę biorą tylko te Panie co jeżdża od lat a nowi to na pole czy to prawda.

@ela

Dwa lata temu byłam, pierwszy raz. Pojechalam pod koniec kwietnia (28 czy 30 ) Trafiłam na pole ( nie dało się wybłagać wtedy hali niestety :P ) Udalo mi sie na szczescie zeby mnie w koncu przeniesli jak już trochę w tym polu poryłam:) chyba jakiś tydzień). I raczej tak jest, że na halę to chcą bardziej te osoby im znane, co już robiły, bo już mają takie swoje zgrane ekipy. W zeszłym roku natomiast już dzwonili do mnie na halę, bezpośrednio od grupowej naszej, no ale niestety pojechac nie moglam.

@Be_ugly

A możesz mi powiedzieć jak było na tym polu,bardzo ciężko zbiera się te szparagi dla kogoś kto jedzie pierwszy raz,bo się zastanawiam czy dam sobie radę jak ten zbiór wygląda i ile godzin sie pracuje.Bo wydaje mi się że to ciężka praca i się zastanawiam jak te kobitki daja radę,na hali na pewno też nie jest lekko ale mimo wszystko wydaje mi się że lepiej tam niż na polu.A jak trafiłaś na tą halę to byłaś tam do końca.

@ela

Tak jak już poszłam na halę to byłam do końca.:) Jeśli chodzi o ciężkość pracy to powiem Ci, że różnie. Kobity zaprawione w polu, twierdzą, że hala to najgorsze co może się człowiekowi przytrafić, tak przynajmniej mi mówiły jak chciałam się przenieść NIEEE IIIDŹ TAAAM JEST CIĘŻKA PRACAAA BĘDZIESZ ŻAŁOOOWAAAĆ i takie tam, a prawda jest taka, że nie żałuję ani trochę tej zamiany. Więc CO KTO LUBI poprostu. Jak dla mnie to gdyby nie to, że mi w ogóle w tym polu nie szło to wolałabym tam jednak zostać, bo uwielbiam siłową robotę. Nabawiłam się tylko kontuzji nadgarstka, od tego źgania w te kopce wtedy i do tej pory mam z nim problem. Samo dźwiganie skrzynek, ciąganie tego wózka kaaaaaaaaaaaawał ze sobą i brodzenie w częstych kałużach "po pas" było dla mnie nawet zabawne, ale ja jestem malo wymagajaca i we wszystkim znajdę zabawę. Może i lepiej by mi poszlo gdyby nie to, że na sam poczatek bylismy na polach gdzie ziemia byla strasznie twarda ( troche nie fajnie, bo staly bywalec to juz byl wprawiony a ja jako zielona to wymieklam ) i zanim ktoregos dnia pojechalismy na takie faaaajne poletko gdzie szparagi rosly w mięciusim proszacym się aż o wycięcie szparagów piasku, to ja już byłam kompletnie bez ręki i motywacji. Super temperatury też mnie nie przerażały ( ale trzeba koniecznie pamiętać o jakimś filtrze najlepiej plus miliard, bo może człowieka nieźle przypalić ) A na hali zimnooo i mokrooo i się stoooiiiii :) Ciężko powiedzieć co jest lepsze. Mnie się dalej pole podoba najbardziej, ale strasznie się boję znow trafic na takie twardziochy gdzie to nie da sie spokojnie "naumieć" tego wycinania. Strasznie bylo mi przykro patrzec jak wszyscy byli heeeeeeeeen przede mną a ja taka jedna niedorajda na szarym końcu. :/

@Be_ugly

Dzięki za informacje troszke mi przyblizyłaś jak to wszystko tam wygląda.Teraz muszę sobie przemyśleć czy dam radę na polu jeśli w ogóle zadzwonią.Ja raczej bardziej widziałabym się w pracy na hali ale może się mylę.Teraz to żałuję że podałam termin wyjazdu na kwieciń bo mogłam wpisać termin borówkowy to chyba zbiera się najlepiej.A Ty wiesz że pojedziesz w tym roku na halę czy też możesz trafić na pole.Przepraszam że tak Ci truję ale jak się ma jechać pierwszy raz to ma się rózne wątpliwośći Ci co sa w tej samej sytuacji to na pewno zrozumieją.

be_ugly

Ależ truj do woli :) Pisz na mejla xx.xx.be.ugly.xx@gmail.com

demiks01
@ela

Ja też jadę pierwszy raz, a termin mam na 4 maj i bardzo skorzystałem na waszej rozmowie. Dzięki i pozdrawiam. Jestem z łódzkiego. Może w połowie maja zadzwonią jeśli w ogóle. Dostałem już nawet tą umowę po niemiecku.

@be_ugly

Wysłałam do ciebie meila.

@ela

ta, jak ja złego mejla podałam i sie dziwie że nic nie dostałam autokorekta mi dodatkowe iksy wpieprzyła.. :/ xx.be.ugly.xx@gmail.com

Ludzie wy z 13 .04 chcecie jechac jak z konca marca jeszcze nie pojechali bo pogoda do kitu mysle ze jeszcze troche poczekacie

@:)

zapewne masz i rację, jakaś kolejność byc musi :PP

xx.be.ugly.xx@gmail.com

ja zmywaka zadnego nie wymyslalam , poprostu zapytałam grzecznie :) i zapisala mnie pani na listę na gastro.

ludzie co z 30 marca jeszcze siedzą w domach

xx.be.ugly.xx@gmail.com

ja też jakiś świstek dostałam po niemiecku, już mam 2 dni po terminie, strasznie chciałabym już pojechać NIECH SIĘ TEN ZMYWAK ZWALNIA NO :D liczę że jednak w przyszłym tyg może... :/

olka
@xx.be.ugly.xx@gmail.com

a co Ty za zmywak u Thiermana wymyslilas? Tam nie ma zadnego zmywaka no chyba, ze w kuchni ale tam juz jest stala obsada

Krzysiek

Mam na 27 i nie mam jeszcze umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG