Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Szymonn

ale chyba jak ktos nie moze pojechac w tym terminie to może zmienic tak mysle :P

helmut

Witam,mam termin na 20 kwietnia,i 2 pytania.Czy trzeba mieć konto walutowe,i czy jedzie ktoś z lubelskiego,okolice Chełma.Pozdrawiam.

@helmut

nie musisz mieć mieć konta,wypłatę dostajesz do ręki:)

nina

Czy ktoś ma namiary na Zośkę z okolic Brodnicy kuj.pomorskie wysiadała na stacji cpn w Wrockach. Bardzo miła osoba do rany przyłóż potrafiła mi pomóc byłam pierwszy raz ona powiedziała mi co i jak i dałam radę Chcę z nią się skontaktować i pojechać razem na truskawki.

Mateusz

Szykujcie się będą dzwonic 1 tura pojedzie pod koniec tyg

ania
@Mateusz

Skąd taka informacja i gdzie? miejscowość pole hala?kobiety mężczyżni?Co rusza szparag pola truskawkowe tzn. słoma itp.?

Serwisant

OK

Różne

n

ze fajna

Arek kielce

Zapomnialem o mailu skura17vip@gmail.com

Szymonnn

Skoro mieliście wcześniejsze terminy i nie dzwonili do was to zadzwońcie do nich po świętach :)

Szymonnn

Szparaga żeby dojrzała to musi być u nich słonecznie minimum przez cały tydzień :)

SSja

Ja mam termin na 6kwietnia i jakos tez nie dzwonia, pogoda jak patrzylam to dopiero 9-10 w motzow sie ladna zaczyna Booooosiu mam nadzieje ze bedzie hala wolna. Kto ma podobny termin? xx.be.ugly.xx@gmail.com - można pisac, odezwe sie, jade drugi raz :)

chlop z mazur

witam wszystkich wyslalem wczoraj wszystko wyslalem,ale mam taki maly dylemant na kwestionariuszu mam 2pieczatki jedna punkt 6 a druga mam na koncu po data i podpisem i sie zastanawiam czy to jakis problem moze byc ? Prosze o odp dzieki :)

we wtorek rusza hala na Motzow

Szymonnn

I to też zależy od pogody :) przecież nie wezmą wszystkich w pole jak będzie lało :P to po tyg każdy by wrócił do Polski z zapaleniem płuc :PP, mi baba z biura kazała zadzwonić o świętach,czyli pare dni przed zbliżającym się terminem,więc Ci co mają termin 13-04 niech dzwonią zaraz o świętach :)

,,,,,,

też mam tam niby 13-04 jechać pierwszy raz,z tydz. temu dzwoniłem wspomniała coś z biura mają swoich to oni przewoźników tylko mam też swoją stało z przewoźników - nie wiem

Szymonnn

A ma ktos inny termin na szarage niz 13 kwiecień taki ppóźniejszy :)

Justyna
@Szymonnn

27.04

kk

Wiecie czy ktoś już pojechał na halę na Lehnin ?

nu nu
@kk

Ha ha ale wymyslilas na lehnin zaczyna najpuzniej ze wszystkich wiec napewno na 100 nie pojechali i napewno nikogo na hali nie ma zawsze koncowka kwietnia sie zaczyna wiec bez obaw

A ja na 9.03 tez nie dzwonili :-(

prywaciarz

witam warzywko już jest w poniedziałek ruszamy na holandie wiec szykować się wy tez po swiętach pogoda zapowiada się słoneczna.

Szymonn

ale nie ma co się narazie nastawiać skoro pogoda jest ciulowa i nic nie rośnie więc terminy mogą się przesunąć :P

emre

tez jestem z warm.-mazurskiego dokladnie z iławy i mam termin rowniez na 13kwietnia

Pogoda niech się zrobi to i praca będzie bo jak tak dalej śnieg tej wiosny to nie pojedziemy wszyscy szkoda bo kto chce zarobić to tam zarabia

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG