Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

dero

Witam czy jedzie ktos do scharika z okolic iławy? Mam termin na 13 kwietnia, chyba ze jest mozliwosc dojazdu jakims busem?? Piszcie!!

pojawiam sie i znikam

Do kostarz Moim zdaniem niema szans jak porzadnie nieprzygrzeje tak z 3 dni to niema szans zeby byly jedynie tak pojedyncze i wietrzenie foli

Bronka

Witam serdecznie, nigdy nie pracowałam w takich warunkach i w tego typu rodzaju pracy, będę dzwonić do firmy w poniedziałek, i jak myślicie będzie jeszcze miejsce drugą połowę kwietnia na hale?pozdrawiam

ona
@Bronka

Na hali jest stala obsada Kobiety ktore przyjezdzaja tam co roku ale czasami sa wolne miejsca to moze sie zalapiesz

olka

Mysle , ze juz po niedzieli beda sciagac dziewczyny na hale Hala jest the best

Serwisant

OK

Różne

KazeK

witam, też mam termin na 13.04 do Motzowa .... jak jedziecie z podkarpacia ? mozna sie z kims zabrac ?

dorota
@KazeK

ja mam termin na 29 czerwiec jestem z okolic małego plocka

Marko

Ja również mam na 13.04, jedzie ktoś z zachodniopomorskiego w tym terminie??

@Marko

Jadę na Motzow termin 13.04.zachodniopomorskie.

sebastian

czy można wziac ze soba np bikse papierosow ruskich czy musza byc polskie?

Dorotka Śląskie

Witam, z chłopakiem mam termin na 13 kwietnia. Przed chwilą dzwoniłam do thiermanna i rozmawiałam z miłą panią. Udało się za pierwszym połączeniem. Jeśli chodzi o to podwójne gospodarstwo domowe to wyjaśniła mi że chodzi o zameldowanie w Polsce aby mogli nas zameldować w Niemczech. A jeśli chodzi o zarejestrowanie w Urzędzie pracy to żeby pisać gospodyni domowa bo to też jest praca. Pytałam też czy można dwa sezony jednego roku ale odpowiedziała że nie, można jeden sezon np w tym roku i w następnym znowu. Pod koniec przyszłego tygodnia powinni mieć pewność czy będzie załamanie pogody i czy terminy się poprzesuwają ale raczej nie powinno być problemów. Jedzie ktoś może w tym terminie ze śląskiego? I jak tam jest z paleniem papierosów? Albo chociaż e-papierosów.

Szymonnn
@Dorotka Śląskie

Ja również mam termin 13 kwiecień :) jestem z podkarpacia :)

rafal
@Dorotka Śląskie

czyli za tydzien maja wiedziec czy sciagac ludzi?czy juz sciagaja?nie pytalas moze czy juz tam na polach cos sie dzieje?:P

Marko
@rafal

Ja do Scharringhausen ..

Czy jedzie ktos z podlasia w terminie 27.04?g

baska
@Justyna

moja koleżanka ma ten termin :) mały płock

Klaudiusz
@Justyna

Ja jade z Torunia.

@Klaudiusz

Troche daleko zeby zabrac sie razem.

@baska

Fajnie, ze jakas dziewczyna bedzie :) spora grupa sie zbiera :)

ewa
@baska

witam ja jestem z małego plocka mam termin na 29 czerwca

pojawiam sie i znikam

Wiec szparagi zaczna sie dopiero po swietach w polowie kwietnia

kastarz
@pojawiam sie i znikam

na pewno nie po swietach przy takiej pogodzie to juz powinny ruszyc :)

Róża

Czy ktos sie orientuje czy kwestionariusz o '' prowadzeniu podwójnego gospodarstwa domowego '' tez musze odesłać? I co to oznacza.

szymii
@Róża

Jeśli jesteś gospodynią domową to musisz mieć pieczątkę pod nr 6 :)

Róża
@szymii

Tak, ten punkt mam tylko nie wiem czy jeszcze tamten drugi wypełnić o prowadzeniu podwójnego gospodarstwa domowego

szymii
@Róża

musisz wypełnic dane osobowe zaznaczyc stan cywilny i do Urzędu stanu cywilnego po ppieczątke :)

Szymonnn

Witamm :) ja również dostałem termin na zbiór szparag na 13.04.2015r ale gdy wczoraj do nich dzwoniłem to powiedzieli że jeszcze nic nie wiedzą o szpparagach i kazali mi dzwonić początkiem kwietnia,terminy też mogą się zmienić :)

ona

ja z chlopakiem wysylalismy kwestionariusz miesiac temu (w ten sam dzien). chlopak dostal papiery tydzien temu w czwartek na 13.04.2015 a mi do tej pory nie przyszly. czy to oznacza ze nie pojade na szparagi?

ona27

pewnie ze tak:) polek jest malo wiecej rumunek

goral

czy kobiety tez wycinaja szparagi u tirmana

Herka

Czy studenci też wypełniają 6 punkt (gospodyni domowa) w kwestionariuszu? Odesłałam już papiery i mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam, że mam pieczątkę ze szkoły potwierdzającą, że jestem studentką i pieczątkę z gminy, że jestem gospodynią domową... Może to na czymś zaważyć? Czy zrobił ktoś z was też coś takiego? Mam stresa, że mnie przez to nie przyjmą...

hoss

Czy jest jakiś inny nr telefonu pod który można się dodzwonić? Pod ten z ulotki dzwonię od kilku dni i nikt nie odbiera

Harka

Tom

Kiedy mniej więcej kończy się sezon na szparagi i większość ludzi, która dotrzymała do końca zjeżdża?

oliwia2611

No wlasnie tez mi sie tak wydawalo . maz jak byl w niemczech ale w delegacji to dostal pit ale z polskiej firmy i musial rozliczyc . to wtedy tak ale sezonowki nie bylam pewna

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG