Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

patryk

czy trzeba tam dojezdzac na wlasny koszt samemu czy organizuja jakis grupowy transport

pojawiam sie i znikam

Juz zaczol sie sezon patryk ja opole

mazury cod natury

Ja tez uwaza, ze dopiero po swietach beda sciagac ludzi

,,vv

nie spinac sie idzie brzydka pogoda przed swietamii nie wyjedziecie. trzeba czekac na poprawe

Serwisant

OK

Różne

nu nu

ludzie ale panikujecie jak maja zadzwonic to napewno zadzwonia ciekawe czy polowe z was doczeka miesiaca bo tak wczesniej zjedziecie a pozatym biletu nie czeba kupowac tydzien 2 czy miesiac wczesniej bo w busach zawsze jest miejsce najwyzej autokar pojedzie wiec ez obaw ja zawsze jak dzwonia to 2 dni przed wyjazdem kupuje bilet i jeszcze przez 3 lata nie zdazylo mi sie ze nie bylo miejsca

lenka
@nu nu

A mozesz zdradzic z Jakiej firmy bierzesz te busy?? please

robo

BOŻE LUDZIE CO WY TAK PANIKUJECIE,JEŚLI MACIE CHECI DO PRACY TO POJEDZIECIE NAPEWNO TAM RAK DO PRACY ZAWSZE MALO,NARAZIE NIE DZWONIA BO ZIMNO JEST WPISZCIE SOBIE W GOOGLE POGODA SCHARINGHAUSEN NA 15 DNI TO TAKIE TRUDNE??

Szymonnn

Na 6 kwietnia macie? :O to dopiero prawdopodobnie coś więcej będą wiedzieli początkiem kwietnia jeśli macie ten termin na 6 kwietnia to tak 1kwietnia dzwońcie do nich ja mam 13 kwiecień i też nie wiem czy się powoli nie szykować bo jadę busem,a tydzień wcześniej bilet muszę zakupić bo tak w ostatniej chwili może nie być już miejsc.

drugo rocza

ja dzwoniłam w piątek i podobno nie mają informacji o tym, że szparag już jest !!!!!!!!! a co nie którzy juz podobno pojechali ja mam termin na 6 kwietnia i nie wiem czy szykować się do wyjazdu czy święta przygotowywać

joloa
@drugo rocza

wlasnie w tym problem ze nie wiadomo co robic :( tez mam termin na 6 kwietnia

monika...
@joloa

Hey, zgubiłam numer a kazano odezwać mi się pod koniec marca, czy mogłabyś podać mi numer telefonu do tej Pani?

ona27

jest rzepa zaczyna sie kolo 10 maja mozna sie dostac musisz zadzwonic. z tego co wiem pracuje sie w kilkuosobowych grupach

@ona27

na rzepie pracujesz sama na siebie mozesz z 2 ale skad wiesz czy ta 2 osoba cie nie oszuka najlepiej samemu robic wizki

siwa

Czy to prawda ze oprócz szparagów,truskawk i borówek można pracować przy zbiorze rzepy, jeśli tak to kiedy zaczynają się zbiory.A może ktoś z was pracował przy rzepie i może mi napisać jak jest.

ka

Mam termin na kwietnia ale nie będę mogła wyjechać w tym terminie,czy będę miec szansę na prac np. przy borówkach bo mogłę wyjechać dopiero pod koniec czerwca.

lubuskie

Ludzie i tak masa z Was tam nie pojedzie..jestescie tylko rezerwowymi:-) oni maja swoich stalych ludzi..paru zrezygnuje to wtedy zwolni sie miejsce..taka prawda niestety:-)

@lubuskie

a skąd wiesz to:P mam znajomych co pojechali rok temu na szaragę i dostali się :)ostatnio dzwonilem tam i miła pani mówiła żebym zadzwonił początkiem kwietnia może będą już coś wiedziały

fabian
@lubuskie

glupoty piszesz tam na sezon przewija sie 2 -2,5 tys ludzi bylem tam rok temu pierwszy raz i bez problemu sie dostalem,duzo tam jest takich ludzi ktorzy jada tam zeby odpoczac od codziennosci napic sie i pobawic,ale pracowac nie chca i zjezdzaja po tygodniu czy2,a polakow jest tam coraz mniej,wiec nie pisz ze maja tam stalych pracownikow,bo w zeszlym roku bylo mnostwo pierwszoroczniaków.Ja czekam na tel. ale wydaje sie jeszcze za wczesnie wystarczy popatrzec na ppogode tam

@fabian

Długo musiałeś czekać na telefon?? :)I wyjechałeś w tym terminie co miałeś czy Ci się zmienił?

Robek
@Szymonnn

Jest dokładnie tak jak piszesz.Ja juz dawno zrezygnowałem z tego wyjazdu niech ,,Heinrich Himmler von Thiermann" ciśnie wraz z Folksdojczami tą szparage.

pojawiam sie i znikam

Moze ktos wie kiedy beda dzwonic na szparaga

pojawiam sie i znikam

Moze ktos wie czy zaczol sie sezon szparagowy!!!!!

patryk
@pojawiam sie i znikam

tak z ełku a ty z jakiego miasta?

@patryk

Na kiedy masz termin

Justyna
@patryk

ja jade z Grajewa 27.04.

pojawiam sie i znikam

Paulina niewiem czy warto zwalniac sie na 2 miesiace pracy sezonowej!!

paulina

hej mam pytanko odnośnie tego podwójnego formularza: przed wyjazdem mam zamiar się zwolnić z pracy i które puntky w takim razie mam wypełnić?dzięki

dero

Witam czy jedzie ktos do scharika z okolic iławy? Mam termin na 13 kwietnia, chyba ze jest mozliwosc dojazdu jakims busem?? Piszcie!!

@dero

jA Jadę z podkarpacia :) a ty

iława, warm-mazurskie

@dero

To spoko :) też jedziesz do miejscowości Kirchdorf?:)

@Szymonnn

Szarik, ktos jedzie tam w terminie 13 kwietnia z woj. Warm.-mazurskiego?

Szymonnn

Ja również jadę pierwszy raz na szparagę :) a jakie macie miasto czy wieś zaznaczoną na mapce? Bo ja mam Kirchdorf :. Ale też terminy mogą uledz przesunięciu się,a ma ktoś termin na szpparagę inny niż 13.04??

xxx

Jak myślicie czy osoba jadąca pierwszy raz na szparagi(kobieta jest w stanie zarobić jakieś w miarę sensowne pieniążki na zbiorze szparaga czy lepiej zarobiła by na hali.I czy jest szansa że osoby jadace pierwszy raz trafia na halę czy to zarezerwowane jest dla osób które jeżdża tam od lat.

@xxx

Na hale kto jedzie 1 raz musi miec duzo szczescia wiadomo najpierw stali potem jak jest miejsce pozostali

xxx
@n

Ale oni Cię informują telefonicznie przed wyjazdem gdzie będziesz pracować na hali czy na polu.Czy o wszystkim dowiadujesz się dopiero na miejscu.Nie ukrywam że wolałabym na hali byc już kiedyś pracowałam na hali tylko nie przy szparagach, a boję się że na polu nie dam rady.Mam znajomego co jeżdzi na szparagi i tam na polu robi ą tylko faceci a kobitki są tylko na hali,bo podobno praca przy zbiorze szparaga jest za cięzka dla kobiet a tu jak widzę to kobiety normalnie z mężczyznami wycinają te szparagi.

@xxx

jak dzwonia to mowia gdzie trafisz

Justyna

Moze jest ktos z Grajewa lub okolic?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG