Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

bella

Witam Zosia napisz proszę cos wiecej czy jedziesz w pole czy na hale. Wiesz może mniej wiecej ile ludzi sciągaja. Co mówili jak dzwonili do ciebie. Z góry dziękuję za informacje

gaga

watpie ze juz szparagi są,noce zimne jeszcze tam patrzac na pogode i w ogole

nu nu

czyli sciagaja na pole a co z umowami dostajecie czy w tym roku nie ma

lubuskie

Bolo daj spokoj...oni klamia heh... z 2 tygodnie juz nie padalo. Wszedzie sucho na polach od dawna.Rolnicy juz dawno zaczeli obrabiac swoje pola pod zasiew wiec nie sluchaj tych bajek:-)

Serwisant

OK

Różne

lullk

pierwsze cięcia szparaga już są!!!!kiedy rusza sezon mam papier na 30.03 ktoś coś wie.bo jak znając zycie zadzwonią dzień przed wyjazdem

mati
@lullk

ja mam termin na 30.03 2015 na szparagi i jestem z GIŻYCKA. Jedzie ktoś?

Bolo
@lullk

Witam skąd masz takie informacje o zbiorach szparagi?Ja mam zaproszenie na folię 16.02.Dzwoniłem chyba z 8 razy i ciągle każą czekać,bo niby pogoda zła i błoto i każą być cierpliwym.W ubiegłym roku jesienią byłem na folii,chodziliśmy umazani w błocie po pas,co nie przeszkadzało to grupowemu i Thiermanowi...Ktoś tu kłamie.

renata
@Bolo

WITAM JA JESTEM Z RYNU I MA MOZE NUM DO TEJ FIRMY NA TE SZPARAGI CHCEM JECHAC NA SZPARAGI A NIEMAM ZADNEGO TELEFONU TAM PROSZE O NUM TEL

Olga

Witam kochani czy ktoś wie o tym co się dzieje na polach? czy wiadomo kiedy ruszy sezon?

ola

Czy ma ktoś z was termin na kwiecień,chodzi mi o to czy dostaliście już umowy.Bo ja wysłałam im papiery z 3 tyg temu i cisza.

Sam musisz sobie zalatwic dojazd Alstar jezdzi wejdz sobie na ich strone tam znajdziesz ich numer.

adam
@:)

witam prowadze przewozy 9-cio osobowym busem marki opel vivaro do niemiec takze do firmy thiermann tel (usunięte przez administratora) zapraszam

dodi
@adam

a skad jesteś dokladnie

qqq
@adam

nie stresuj sie szparagow jeszcze niema narazie sprawdzaja pola zdarzaja sie pojedynce sztuki do sezonu trzzeba poczekac 2,3 tygodnie. moga sciagac na swieta zalezy jaka bedzie pogoda

@qqq

jakie 2,3 tyg? ja jade 27ego marca szparagi juz ruszaja wiec sie szykujcie !!!!

re5rtyui
@ZOCHA123

dzwonili do ciebie?

@re5rtyui

tak wczoraj dzwonila juz zaczynaja sciagać ludzi

pablo
@re5rtyui

a jedziesz do jakiej miejscowosci? metzow czy szarik ?

@pablo

Motzow

@pablo

A Ty tez jedziesz w tym terminie?

bella
@ZOCHA123

Zosia a Ty jedziesz w pole czy na halę?

nu nu
@bella

pewnie na pole bo na hale najpierw stali jada

dadu

tam do tirmann jak jest z busem samemu trzeba zamawiac czy oni wysylają prywatnie bo ja jestem z lubelskiego???

mona26
@dadu

A z jakiej miejscowosci jestes?

luka

U nas jest po 100i mysle ze tak zostanie.ale pytam czy ktos cos wie czy na polach cos sie dzieje?

Dario

tak to prawda w tamtym roku na Metzowie każdy dostawał po 50e na start.

poldus

ania112-masz wyżej potwierdzenie moich słów.Wracając do zaliczek w tamtym roku na Motzow dowali po 50e-może jakiś facet potwierdzi moje słowa!!!

luka

w zeszłym roku jechalysmy na 2 kwietnia to podejzewam ze w tym roku tez tak bedzie.nikt nic nie wie czy na polach sie cos dzieje?????

luka

witam.czytam wasze wpisy i postanowilam tez cos od siebie dodac.jezdze tam juz szesc lat!!!!na mała sortownie jest ciężko ale spoko.pieniądze dobre.mozna zarobic kase ale jak sie pracuje a nie SLIZGA po koleżankach.zaliczka co dwa tygodnie 100e.patrząc na pogode bedą dzwonic na czas czyli jak macie np na 10kwietnia to podejzewam ze taki termin bedzie.tu pogoda ma znaczenie!!!!!nie bac sie tylko przyjezdzac bo jest ok!!!!i nie czytajcie głupot bo faktem jest ze jak sie nie chce pracowac to i kasy nie ma,warunki dobre,objady takie sobie ale nie mozna nazekac.grupowe super babki!!!

mona26
@luka

Witam. Mam termin wyjazdu na 12 kwietnia do Motzow. Nie dostalam jeszcze zadnego tel. Mam nadzieje ze termin sie nie opózni. Chcialam zapytac czy ktos jedzie w tym terminie z wojewodztwa Lubelskiego, powiat bilgorajski.

nina24

witam forumowiczow wiecie cos na temat szparagi,kiedy zacznie sie zbior?

ania112

2.04 pojechales juz na zbiory?

poldus

w tamtym roku pojechałem 2.04 a dokąd masz?

dadu

czy z 16.02.2015 beda jeszcze ludzi werbowac do roboty bo mam wlasnie na ten termin i nic nie dzwonia???

musisz dzwonic do nich

mm
@dadu

ja tez mialem na 16 luty i cisza, tydzien temu dzwonilem do biura to kazali cierpliwie czekac a tu miesiac juz minął. znajac zycie dzwonic beda pod koniec marca jak rok temu wtedy pojechalem 25 marca i bylem az do 18 czerwca takze historia mozliwe sie powtórzy

maxs

Kiedy rozpocznie sie sezon szparagowy moze ktos wie???

poldus

ODP. DLA ONA-może kobiety dostają po 100e może zależy gdzie jesteś?

yyy
@poldus

wszyscy dostają po 100euro przy rejestracji///a nie gdzie kto jest;;;i to jest pewne.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG