Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Honorata

moze ktos udzielic jakies informacje na temat tej pracy? pierwszy raz tam mamy zamiar jechac z chlopakiem. a juz niestety naczytalam sie opinii ze jest zle, malo sie zarabia bo czasem i 7 euro, ze traktuja Polakow jak smieci. i powiem ze strach mi teraz jechac :/

Klaudiusz

Jedzie ktoś z Torunia ja mam termin na 27 kwietnia.A wogóle jak tam dojechać z Torunia.

ania
@Klaudiusz

Jezdzi firma Kosiorek ze stron olsztyna a jak nie oni to z Leszna trzeba ja jeżdże z Kosiorkiem Jestem z Brodnicy

Klaudiusz
@ania

Jade pierwszy raz jestem z Ciechocinka moze jakies namiary moje lub twoje celem uzyskania informacji bo ja jestem zielony co do wyjazdu.

klaudiusz
@ania

WITAJ ANIU ! KIEDY JEDZIESZ DO TEJ FIRMY Z KOSIORKIEM JAKI JEST KOSZT BILETU I CZY ON DOWOZI DO CELU ? JA MAMNA KONIEC KWIETNIA OFERTE KLAUDIUSZ

ania
@klaudiusz

Ja mam na 30 marzec ale znając ich to pojadę póżniej chyba że wszystko zacznie się szybciej.Odnośnie Kosiorka jeżdzi przez Toruń.Jego namiary to 516 104 048 następny nr to 512 676 910 koszt to 320zł Zapytaj jak co to może będzie przejeżdżał przez twoją miejscowość.

jacek

Witam, dostałem papiery na wyjazd za miesiac, ale chcialbym jechać na borówki jeśki odeśle papiery z moim terminem na borowki to wykresla mnie ? Prosze o odpowiedź.

Arek

Witam tez tam jade a jak tem z romansami ?

Serwisant

OK

Różne

eryk

W jakich godzinach najlepiej dzwonić żeby odebrali telefon,bo już dzwonie od kilku dni i nie odbierają.Chodzi mi o Scharinghausen

/ona/
@eryk

Ja dzwoniłam kilka razy tydzień temu na numer z informatora i nikt nie odbierał. Znalazłam inny numer na internecie (końcówka 200) i dodzwoniłam się za 1 razem, to może i Ty spróbuj.

kasia

Mam pytanie czy po odesłaniu im wypełnionych papierów mam czekać na jakąś umowę czy tylko na telefon.Bo wysłałam te papiery już prawie miesiąć temu i do tej pory nic mi nie przyszło, a termin wyjazdu miałam na kwiecień.Jak jest w waszym przypadku czy dostajecie umowy.

@kasia

Z tego co wiem to niewszystkim przysylaja umowe czekaj na telefon

Weronika11

Nc z tego nie rozumiem. Mieszkam na wsi i pobieram rente rodzinna do sierpnia, w tej sytuacji musze wypełnić punkt o pobieraniu renty tak? Wraz z pieczątka z zusu? Pozdrawiam

@Weronika11

Idz do soltysa niech ci podbije punkt 6 nie bedziesz musiala chodzic po urzedach

@:)

Ok. Dzieki za odpowiedz :-) tak zrobię, Pozdrawiam!

@:)

Sorry, że zawracam głowę, ale czy mogę zaznaczyć od tak sobie, ze jestem '' gospodynia domową'' i pojsc do soltysa po pieczątke? To wystarczy im tak? B

@Weronika11

Zaznacz to i podbij to najlepsze i najprostrze rozwiazanie .

renata

witam czy ktos moze mi podac num tel na szparagi do Nienhagen wlasciciela HEINRICH THIERMANN ??? jak tam sie zapisywaC????

demiks01

Cześć Weronika ja też jadę pierwszy raz i też mam 21 lat. Jadę do Motzów, a termin mam na 1 czerwca, ale może uda się pojechać wcześniej, bo podałem termin 1 maj. Z jakiego województwa jesteś? Ja z łódzkiego. Pozdrawiam.

@demiks01

Ja z wlkp. Tylko ze ja jade do Kirchdorf. A termin na 15 kwiecień

Weronika11

Witam, dostalam papiery dopiero dzis, i nie do końca wiem jak je wypełnić. Wyjazd proponowany na 15 kwietnia, mam wypełnić wszystkie kwestionariusze i odeslac? M moj pierwszy wyjazd na ta plantacje. Mam 21 lat, i chciałabym wiedzieć czy jedzie ktos w moim wieku?

Dario
@Weronika11

Weronika ja mam 22 lata w tamtym roku byłem pierwszy raz na szparagu i jestem z podkarpacia

@Dario

Mam nadzieje, ze moj wyjazd wypali:-) I, że też bede zadowolona:-)

wika

Honorata,napewno nie bedziesz z chlopakiem bo dziewczyny mieszkaja osobno,place?jest akord ale mozna fajnie zarobic.jest ok.

Dario

TO PRAWDA ŻE WZYWAJĄ JUŻ LUDZI NA CIĘCIE SZPARAGA ?

Honorata

witam serdecznie. ja z Chłopakiem wysłaliśmy formularz przez internet miesiąc temu. papiery już nam przyszły na 13 kwietnia do "Scharringhausen" dostał ktoś może na ten termin tam? może ktoś powiedzieć jakie tam są płace, warunki mieszkaniowe itp? z góry dziękuję.

Muff

Witam , dowiedziałam się od znajomych o pracy właśnie w tej firmie , podali mi numer telefonu itp. , z internetu dowiedziałam się że można na ich stronie wypełnić formularz w sprawie pracy , zrobiłam to , i teraz takie moje pytanie do was , czy jest jakaś szansa że zatrudnią mnie do pracy ???

M,,,
@Muff

lepiej zadwon i zapisz sie przez tel slyszalem zezapisywanie na stronie nic ni daje

Muff
@M,,,

Dzięki

Dana

mnie tez powiedzieli ze za 2 tygodnie przysla mi dokumenty ale do tej pory nie dostalam ;bylam juz tam 2 razy na borowce

n

ja za 1 razem odmowilam bylo to 4 lata temu to wykreslila mnie z listy bo chcialam na truskawki a nie na szparagi w tamtym roku jak dzwonil to kolezanka powiedziala ze chce na hale bo juz byl a nie na pole to ja wykreslili z listy tylko cudem sie dostala

@n

to bo jest thiermann zero szacunku dla ludzi tylko dlatego ze jestesmy polakami przyjechalismy pracowac a nie krasc

wika

A jak szparag wysypie to sciagaja na hura!tak wiec szykowac sie ludzie do Henia juz czas!ha ha ha

@wika

ida swieta poprostu zabezpieczaja sie ludzmii. Tylko kto im w wielkim tygodniu pojedzie na szparagii ludzie wola swieta spedzic z rodzina niz tyrac na polu za 20 euro

@/;.

Jeszcze bys sie zdziwila w tamtym roku przeciesz zaczely sie w kwietniu ja pojechalam tydz przed świętami jak zadzwonil to trzeba bylo jechac bo 2 szansy NIE BEDZIE CHYBA ZE ZA ROK

@n

jak to niemozna odmowic mozesz i pojechac w pozniejszym terminie. wiekszosc osob zrezygnuje napewno przed swietami. prawdziwy Sezon naprawde zacznie tak po 15 kwietnia zobaczycie jak beda sie prosic zeby przyjechac

wika

Zgadzam sie z tym ze na poczatku sezonu to zarek marny,ja jezdze na hale i pierwszy tydzien lipa 40/50e dniowka!dobry termin ok 15 kwietnia,wiem bo piatyc sezon juz jade

aaa

co w ludzie tacy nerwowi do kazdego zadzwonia z doswiadczenia wiem ze wczesne przyjazdy to nic ciekawego. Pojdziesz na puste pole i bedziesz szukal szparagow i to na akord. jak pojediesz pozniej to nie znaczy ze mniej zarobisz bedziesz mial wiecej sily

jula

A jak jest z umowami? Podatek zabierają czy samemu się płaci?

@jula

Juz ktoś pytal poczytaj na forum zadnego pofatku nie ma czytac forum

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG