Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

demiks01

Ma ktos termin na 1 czerwca? Jestem z lodzkiego powiat piotrkowski.

Ja tez mam umowe

tomek

mi umowa przyszła,także nie wiem czemu wam nie

dorota

wyslalam tydzień temu papiery na borowki czy już doszli i kiedy dowiedzieć się czy mi przysla jakies papierki do wypelnienia

Serwisant

OK

Różne

dorota

nu nu

w tym roku dostaje sie 2 umowe chodzi mi o ta najpier wysyla sie uzupelnione papiery a po jakims czasem oni wysylaja umowe bo czytalam na forum ze teraz nie wysylaja a dawno wyslalam dokumenty i cisza

bella
@nu nu

Nie teraz już nie wysyłają tej umowy wszystko załatwiane jest na miejscu

KRZYSZTOF

WITAM..KTO JEDZIE DO KAISERA NA SZPARAGE?

@KRZYSZTOF

witam ja mam zamiar jechac pierwszy raz czekam na tel

@KRZYSZTOF

Pracowales u kaisera jesli tak to napisz cos o tym gospodarstwie

KRZYSZTOF
@DM

witam ja tam jade juz 2 raz polecam plantacje w tamtym roku zarobiłem 2410 euro przez 61 dni....

@KRZYSZTOF

czesc powiedz kiedy jedzierz,do mnie zadzwonila pani Ania zapisala mnie na liste.Teraz mam czekac na tel,mam opcje jechac do tirmana ale tam jest syf bylem w tamtym roku.Jeszcze jedno pytanie czy so poczebne jakies papiery przez tel nic nie wspominala

Maja
@KRZYSZTOF

na truskawkach byłeś? i na akord czy za godzine?

don

Witam Mam termian wyjazdu na 13 kwietnia jade samochodem województwo Wlkp mogę jedną osobę zabrać moj email don773@vp.pl

bhj
@don

skad dokladnie jedziesz?

don
@bhj

Poznań ale mogę tez podjechać

piotr

Radze wszystkim ubrac marynsrke i jechac na warke

Robek

Witam,czy zna ktoś może nr tel do biura na Metzow lub Lenina.Za informacje z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Aga
@Robek

00493383620840 lub 00493383620822 odbiera polka

Robek
@Aga

Dzięki serdeczne za namiary.Pozdrawiam

Dana

na odpowiedz Ola ; sa wyznaczone miejsca w Piotrkowie z pod :lidla ale ja mam okolo 200 metrow

maniek 2523

Był już ktoś tam

@maniek 2523

Od 1972 roku na pewno ktoś tam był, ja jadę pierwszy raz :-D

demiks01

Witam może ktoś pomóc z wypełnieniem dokumentów? Nie chciałbym czegoś(usunięte przez administratora). Z góry dzieki

Zuza
@demiks01

Prosze bardzo oto jak prawidlowo wypelnic dokumenty.Pieczatki, wazna rzecz moga byc od soltysa lub z Gminy w papierach w punkcie szostym najlepiej.Wypelnione swoje dane wraz z telefonem kontaktowym.podkreslonym terminem ,lub zmienionym na inny jak Tobie nie pasuje owy ,ktory przyslali.Pieczatka na dokumentach o prowadzeniu podwojnego gospodarstwa tez od soltysa lub Gminy,i wypelnienie tam swoich danych.Nie zaznaczaj nic nie kreslw innych rubrykach tym bardziej nie podbijaj punktu z Urzedu Pracy bo Twoje dokumenty pojda do kosza.najlepiej jesli mozna przylozyc pieczatke ,ze jest sie gospodynia domowa lub gospodarzem domowym,zycze powodzenia

@Zuza

Dzięki Zuza. Kim jest gospodarz domowy?(domyślam się). Jedna pieczątka powinna wystarczyć. Bo również pobieram rentę rodzinną i nie wiem czy też jechać po pieczątkę do KRUS. Też uczę się zaocznie w policealnej szkole i co po trzy pieczątki mam iść? Jeszcze jedno. Mieszam na wsi więc o pieczątkę sołtysa nie trudno. Co to znaczy prowadzić podwójne gospodarstwo domowe i czy ja się do tego kwalifikuję? Na żółtej kartce pisze, żeby nie wypełniać punktów 1,2,3 dobrze zrozumiałem? Co w punkcie 8 napisać jeśli pracowałem wcześniej w polsce, ale na lewo(czarno, bez umowy) też podać?

@demiks01

Wypełnijcie tak jak koleżanka napisała nie zaglebiaj się w to bo i po co strona 1 dane osobowe adres.strona 3 punkt6 zaznacz tak i tam pieczatka sołtysa. Strona 4 data podpis.osobna kartka o podwójnym gosp.tam swoje dane i pieczątką soltysa.wsio! Spakować w kopertę zwykły priorytet.nie wysyłaj społecznego! Nie ma co się tam rozczytywac bo to są ich wymogi i nie ważne co robisz w polsce to ich nie obchodzi i tak z tej pracy nigdzie się nie rozliczasz bo to praca sezonowa więc tak wypełnijcie i będzie dobrze.gwarantuje.

@demiks01

No i kartka z terminem tam nr.telefonu i czy Ci pasuje to zaznaczasz jeśli nie wpisz swój termin i potem zadzwoń popros to może i w maju pojedziesz.

@ona

Dzięki. Tylko jeszcze jednego nie wiem. Zaznaczam stan wolny na tej osobnej kartce i wtedy coś niżej muszę wybrać? Mieszkam z rodziną.To chyba zaznaczyc krewnych i bedzie ok?

Zachodniopomorskie

@ona

Wiatam chyba pani pisala do mnie wczesnij zebym napisal gdy przyjda dokumenty to mi Pani pomoze co i jak wpisac? Wlasnie dzisiaj je otrzymalem co mnie bardzo cieszy, ale termin juz mniej cieszy, bo 1 czerwca a chcalbym na 1 maj

natalia92

Witam.Jeszcze mam kilka pytan. Co trzeba ze soba zabrac bo tu jest napisane tak przez ogrodki podobno czajnik trzeba zabrac a ubrania to jakie? Jezeli na hale to musza byc cieple bo na pole to wiadomo ze o tej porze tak. A z tymi prysznicami to prawda ze zimna woda, ze ustawiaja sie w kolejce zeby sie umyc?? kalosze maja byc czy chodaki trapery itp warto zabierac ubrania wyjsciowe?

maniek 2523

Jest tu morze ktoś z zachodniopomorskiego

lubuskie

To cos strasznie malo tam zarobiles hmm 300euro przez jaki okres? Pani wyzej napisala ze maz przywiozl tylko 1600zl..nawet jesli zarabialby po te 38euro na czysto to powinien ponad 4 tys zl przywiezc hmm A na jakiej wizie poleciales do Stanow?hm bo ogolnie ciezko dostac H Pozdrawiam

opiniaczor

na nowych umowach jest dopisek ze od 2015 istnieje mozliwosc przedluzenia umowy i podpisujesz teraz bezposrednio w firmie to wlasnie skutek ze im ludzi brakuje i nie ma kto jezdzic ! nie maja na kogo wymienic to pisza ze jest mozliwosc przedluzenia. Wiec jak jestes desperatem jak ja to mozesz jechac, ale zarobisz marne grosze ja tam troche ponad 300€ przywiozlem ten plus ze poznalem polaka i odrazu pojechalem do uk z nim a z tamtad po wyrobieniu wiz zabralem sie do USa, dzieki niemu, do utah i pracuje na wytapianiu konstrukcji pod rusztowania nie wrocilbym juz do niemiec ani tym bardziej do pOlski.

opiniaczor

Byłem w tamtym roku w thiermanie, w Kirhdolf na borówkach , praca od rana do wieczora, rano rosa mokro, 11 jezdzilismy autobusem do miejscowosci w ktorej mieszkalismy jakies pol godziny jazdy bylo tyle ludzi ze część siedziała na ziemi!! autobus przedziałowy kurz w środku zachorowany wracasz na obiad chociaz podobno w innych grupach na polu jedli, 2 godziny w bazie po obiedzie sobie spalismy i potem znow na pole na min 6 godzin, wtedy to skwar słonce pali od boku, dalo sie zbierac pewnie jak ktos lubi to sobie poradzi , oszukiwać nie oszukiwali ale płacili mało z kazdym rokiem coraz mniej placa za kilo borowek. Polacy w porząku nie kradli, ale na damskich od kolezanki podobno akcje ze przyjezdzal zarzad pare razy w tygodniu, podpaski na ścianach syf (usunięte przez administratora) itp oczywiscie ze strony rumunek rumunki polek nie lubią i dziela sie na osobne grupy, kradly gąbki, płyny do kąpieli a w sklepach lidlu czy aldi przeszukiwali kazda bo tak kradły rumunki !! Dla mnie to hańba zeby pozwalac sobie na cos takiego. U mnie w męskiej lepiej, ale w pierwszym tyg wyrzucili grupe 10 rumunow bo po pijaku zaczeli maniane, szyba rozbita, kalosze porozrzucane ale ich wyrzucili dzien pozniej. W samych Sherikhausen po przyjezdzie kiedy sie rejestrowalismy ii zaliczki dostsawalismy smrod , pozatym grupa polakow czekala od 5 rano do 11 az otworza biuro w kolejce a tuz po 11 grupa rumunek sie zleciala z autokaru i centralnie w kolejke sie wcisnela pchali sie ludzie i awantury ogolnie a zarząd jeszcze zaczal je wpuszczac tlumaczac ze one przejechaly 2000 tys km i są zmeczone! To nie sprawiedliwe, rumuni są traktowani tam lepiej bo na kazdego rumuna thiermann dostaje od unii 900€ a na polaka 400€ dlatego jest ich więcej i sa lepiej traktowani chociazby przez koordynatora rumuna ktory tylko darł sie na polakow na polu arbait arbait ! i wytykal pojedyncze borowki na krzaku i kazal od początku krzak obrywać. Poczucie jak w (usunięte przez administratora) Nie wazne czy pada deszcz, ulewa zbierasz jak wół a z samochodu słychać hihoty koordnatorow i niemki wlascielki pola ! Ale co sie dziwić jak sami taki sobie taki kraj stworzylismy w ktorym nas nie szanuja, tym bardziej nie beda nas szanowac za granica. Kasa coraz gorsza, coraz wiecej rumonow, niby na akord praca a sa limity i kreski i ci zarzad daje kreske jak nie wyrobisz i 7 kresek i do domu odslyaja. Obiady znosnie, nienarzekam wcale nie tragiczne mieso codziennie jogurt tylko zupa woda z wazywami raz w tygodniu. Ogolnie niektorzy opiekuni w bazach po&%$ dra sie nie pozwalaja chodzic bo podloga umyta !!! Patologia. nie polecam za takie pieniadze da sie znalesc robote nad morzem przy mniejszym wysilku i przedewszytskim zdrowiu bo sie pochorowali coniektorzy w tym ja i nie ma ze boli do pracy a jak nie to wylatujesz albo do lekarza ale zapominaja dodac ze leki platne sa z wlasnej kieszeni ito wcale nie tanio! Jak ktos ma jakies pytania to niech woła @opiniaczor chetnie odpowiem tutaj. Aha owszem wyjazdu do lidla czy aldi 2 x w tygodniu ale autobus zawalony skrzynkami po piwach i pustymi butelkami bo polaczki sobie biznes kreca i na lewo sprzedaja piwa kupione w lidlu za 2 krotnosc tej ceny . wiec jechac da sie ale zawalonym autobusem po brzegi. Dowod po 3 dniach w kopertach przysylaja do bazy w ktorej mieszkasz i rozdaja. Te dowoody sa po to wlasnie aby sciagnac z UE kase na nas kseruja i spisuja dane.

MMMa

I jak Pan kiedyś pisał dowodu nie chcieli mu oddać i odjeli mu z wypłaty cholera wje za co.Obuz pracy i nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG