Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

dorota

czy ktoś dostal papiery z internetu na zbior borowek

lubuskie

Witam:-) Czy jedzie jeszcze ktos na folie czy to juz za pozno? i zadnych juz ludzi nie sciagaja juz na folie? wie ktos cos moze?hm Pozdrawiam serdecznie

zzz

jak tam mowi sekretarka to nie rozlaczaj sie tylko dzwon non stop dalej i wkoncu cie przekieruje do biura

anetka28

witam czy ma ktos namiar na ta firme thiermann to prosze o kontakt na email jaksoleczkaneta02@gmail.com

obst
@anetka28

Thiermann Spargel und Beerenfruchte zatrudnimy pracowników sezonowych w 2007 r. do zbiorów truskawek, szparagów i borówek Kontakt i informacje po polsku w godz. 9.00-16.00 (usunięte przez administratora)

Serwisant

OK

Różne

lubuskie

Dobra...ja dzwonilem z easy call:-)

Ja na szarkiku bylam i teraz tez tam jade

Ja jade na hale 6 kwietnia praca sie tam tak mniejwiecej zaczyna jest fajnie duzo ludzi i praca tez spoko ciezko ale nie jedzie sie tam na wczasy i kasa tez dobra

nu nu
@:)

Do motzow moze jedziesz bo jak tak to ja bylam w tamtym roku tam jakim terminie ty bylas

Zyta

Ja dostałam papiery do wypełnienia z terminem wyjazdu na 20 kwietnia, czy wiecie przy czym w tym czasie sie tam pracuje.Chciałabym się załapać na halę ale nie wiem od kiedy zaczyna sie tam praca na hali.Może ktoś tam pracował i podzielisie swoimi opiniami na temat pracy tam czy warto w tam jechać, lub ma ktoś ten sam termin wyjazdu.Dzieki za jakiekolwiek info.

prez internet wysylalas formularz

zyta
@dobra

Wysylalam przez internet i listownie

@zyta

a na co wyslalas i dostalas papiery bo ja na borowke

@dobra

Ja podałam że mogę wyjechac w terminie od początku kwietnia do końca maja i przysłali mi teraz papiery do wypełnienia na 20 kwietnia i nie wiem czy załapę się na halę czy to juz będzie praca w polu,ale na truskawki to chyba za wcześnie.

@Zyta

ja podalam termin na borowki od 1 lipca ze mogę jechać znajoma tez jeździ na borowki już 4 sezon to już ma papiery

yvv
@Zyta

kiedy dostalas papiery do wypelnienia?

pracownica
@Zyta

twój termin jest na hale...jeśli chodzi o kobiety typowo na szparagi powodzenia,

@yvv

Papiery dostałam 3 dni temu

@pracownica

Dzięki za informację tzn.że hala zaczyna się tam w kwietniu,a np.zbiór truskawek jest od kiedy chodzi mi o to czy cały czas będę pracowac na hali czy mogą przerzucić mnie póżniej na truskawki

dobra

czy można najpierw wyslac papiery z pieczatka sołtysa a potem podanie o prace 2015 wyslalam 2razy przez internet na zbior borowek nie mam na razie tych dokumentów czy najpierw przez poczte?

górol

Firma thiermann to porzadna firma jesli ktos sie stara I jest zangazowany ,to moze duzo zarobic a pisze to osoba ktora tam byla pozdrawiam wszystkich szparagowcow i zycze dobrej pogody

cezar

czy ktos jechal do pracy przez agencje opnjo

lubuskie

Ja dzwonilem z internetu za darmo.i za pierwszym razem musialem troszke poczekac(pare minut)ale nic za to nie placilem wiec moglem sobie poczekac:-) a za drugim razem Pani odebrala od razu:-)wiec cierpliwosci heh

@lubuskie

jak dzwoniles przez internet za darmo tzn przez skaypa

Do nowy na hale jak sie ma szczescie to sie trafi ja takie mialam za pierwszym razem jak jechalam to na hale trafilam jest super bo nie leje na glowe i slonce nie swieci

Odbieraja telefon trzeba poprostu poczekac ja dwonilam wczoraj po 4 min odebrali dzwonilam rano i nie bylo problemu

dobra

dzwoniłam po 14 godz i ciagle to samo Czy ktoś wysylal formularz przez internet na zbior borowki ja wyslalam i nic nie mam

demiks
@dobra

Ja za drugim razem się dodzwoniłem i też słyszałem ten sam komunikat co Ty.

@demiks

dodzwoniles się bo ja nie to od kiedy wreszcie zaczna odbierac

lubuskie

No wlasnie nieczynne do 4 stycznia. a teraz mamy juz koniec lutego wiec biuro czynne jest.. po prostu trzeba dluzej poczekac. Najlepiej dzwonic po godzinie 14:-)

nowy

witajcie moze ktos mi powie jak na hale sie dostac znajomy mi powiedzial ze na kartonach jest fajna fucha

/ona/

Witam, czy ktoś ma może termin na 18.05 z podkarpacia?

ebr

Spargel jest jaki jest da sie zarobic 10tysiecy co w polce jest Nieraz niemozliwe W polsce jest stawka 9zlotych na h a tam naprawde da sie zarobic

demiks

Pani maz na Scharik czy na Motzow? Bo ja tydzien temu do Motzow dzwonilem to powiedzieli ze w ciagu miesiaca przysla dokumenty.

bella
@demiks

Dlatego że każdy list polecony jest za potwierdzeniem odbioru a oni dostają mnóstwo takich listów więc wyobraż sobie ile podpisywania.... Jak dostaniesz papiery to nawet taka informacja jest w środku. Jeżeli chodzi o papiery to się nie martw przyjda na pewno. Co do terminu to zrób jak ci radzi gosia. Potem odeślij piorytetem

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG