Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

~kierowca

Dla osob wybierajacych sie z okolic Krakowa i Katowic, oferuje transport tylko dla 6cio osobowych grup, wiecej info w mailu: patik-96@o2.pl

ona27

Na leninie kobiety tylko spia a pracuja na motzow grabow bine

Jula

Na Motzow teraz na szparadze dniówke max 30 euro wyrabiają ? To prawda ?

Sławek

i chciałem dodać że jadę do domstiftsgut mötzow gutshof 1, to jest dokładny adres. Jedzie ktoś z okolic z województwa Łódzkiego

Bogus
@Sławek

Witam, istnieje możliwość zabrania się z panem z Gorzowa Wielkopolskiego?

Serwisant

OK

Różne

SZPARAGOWIEC

KTO WYRUSZA NA SZPARAGE DO JURGENA KAISERA DO SALEM???

helmut

Co oni wymyślili z tym przyjazdem na środę 15-ego,wie ktoś,coś na ten temat...

fff
@helmut

jedzie ktos na srode do sharinghausen? lub dzwonili?

@fff

Dzisiaj baba dzwoniła,że mam być na środę w Motzow.

xx.be.ugly.xx@gmail.com

wiecie co? autokorekty w większości przypadków to zło :D

n

Przecież lehnin jeszcze nie pracuje oni na samym koncu ruszaja

ona27

na metzow na rejestracje a pozniej na lenien pewnie :D

ona27

Nareszcie kobiety jada :)

@ona27

Dzwonili ze kobiety juz wyjezdzaja? I do jakiej miejscowsci?

Szymonnn

A oni jak dzwonią to się pytają kiedy ktoś może przyjechać czy mówią że odrazu trzeba wtedy czy wtedy przyjechać? :)

helmut

Dobra,koniec żartów,przed chwilą dzwoniła baba,i mam być na 15 kwietnia,choć termin miałem na 20.Mam pytanko,a mianowicie,czy trzeba mieć śpiwór i czy turla się ktoś z Chełma.

Karl

Ile czasu szły do nich te papiery co odsyłaliście? Na jaki adres wysyłaliście? Wysłałam dwa tygodnie temu i niby jeszcze nie doszły. Czy ktoś może napisać na jaki dokładnie adres wysyłał, bo już się martwię, że coś źle wysłałem..

beata

Jadę pierwszy raz.U Melmana byłam w ubiegłym roku.Woj.warmińsko-mazurskie.

gryszak
@beata

ja rowniez warm. mazurskie Beata, skad jedziesz? i którego mialas termin? ja 13tego mialem ale jeszcze nie dzwonili do mnie, jade z Iławy

@beata

w jakim terminie ja listopad grudzien bylam u melmana

@zuza

U Malmana byłam od września do listopada

@gryszak

Termin mam na 13.04,jadę z Ełku

@beata

to jest podobnoi lepszy termin jak ten co ja bylam

dzwonili juz do ciebie

fafik
@zuza

zuza u malmna w jakiej brygadzie byłs ja u tatuza

@ada

Pisałam dzisiaj że nie .Ja do nich dzwoniłam

@fafik

u bartka

demiks01
@beata

Jak tam teraz u Melmana jest?

Justyna

A ja z Grajewa :) na 27.04

lakazo
@ada

A kiedy odpisza na formularz ktory wyslalem im w marcu i czy w Ogole odpisza? Wyslalem i zgloszenie i na razie cisza Che pracoeac w lipcu? Czekam na życzlwiwa odpowiedź

Marysia
@lakazo

Ja wyslalam zgloszenie pod koniec lutego i mniej wiecej po miesiacu wyslali mi dokumenty, odeslalam po paru dniach i wciaz czekam na umowe, a termin mam na 27.04.

@demiks01

Nie było lekko.Dwa miesiące pracy w polu,ponad trzy tygodnie nocki.Mimo wszystko było warto.

beata

Dzisiaj dzwoniłam Pani z biura powiedziała że na tą chwilę kobiet jeszcze nie ściągają.W każdej chwili sytuacja może się zmienić,trzeba czekać. Termin mam na 13.04.Cierpliwie czekam.

bylas juz tam

ccc
@zuza

ty jedziesz na szarik czy metzow?

@ccc

skladalam na szarik jestem z malopolski dodzwonilam sie tam dzis i niby zapiana jestem na 20 04 mam czekac na tel

Szymonnn

Tak jak mówiłem mi kazała o 20stym dzwonić więc może akurat mi się uda :) ale dajcie znać jak się coś od nich jeszcze dowiecie :)

@Szymonnn

jak dzwonilam tam to n apewno ze na hale moja kolezanka ma na 20 kwietnia i ja zadzwonilam ze czy jest taka szansa abysmy pojechaly obie w tym samym terminie to ta pani z biura odpowiedziala mi ze tak bo i tak bedziemy razem

@ada

A z jakiego województwa jedziecie?? :)

Ja dzwoniłem i juz pracuje dzwoncie bo tu się rusza

gryszak

a ja od 3dni nie mogę sie dodzwonić do biura, cały czas sekretarka mówi żeby spróbować za chwilę, nie wiem co jest grane!!

@gryszak

dla pocieszenia mnustwo ludzi ta dzwoni i ciagle sa zajete linie byles juz tam

Szymonnn

Mi kazała dopiero o 20stym kwietnia zadzwonić :) z resztą szparaga zaczyna dopiero powoli ruszać,rok temu to już początkiem kwietnia zbierali a że w tym roku jest u nich pogoda (usunięte przez administratora) to szparaga nie chce rosnąć,ale jak się coś dowiecie więcej od nich to piszcie :)

@Szymonnn

ja dzwonilam tam to pnoc zbieraja narazie samych mezczyzn

Szymonn
@ada

Na razie może dzwonią do tych co byli tak już parę razy ja dopiero jadę pierwszy raz:)ja miałem termin 13-04 jeszcze nie dzwonili tak że czekam :P a jak nie zadzwonią to ja do nich zadzwonię po 20stym kwietnia:)ale jak by mi się udało do nich zadzwonić to dam wam znać:) a wy piszcie kto miał jaki termin i siedzi jeszcze w domu i kto wyjeżdża :)

@Szymonn

ja mam na 10 maja ale jak dzwonilam ta do nich to bardzo mila pani z biura powiedziala ze to nie ma znzczenia jaki termin to i tak sie jedzie razem

Szymonn
@ada

A 10 maj to co to wtedy będą za zbiory??:P mi umowa przyszła jakieś 2 dni temu :)

@Szymonn

wlasnie nie wiem

kaja

dostaje sie jeszcze umowe jakas o prace jesli dobrze czytam czy to dopiero na miejscu

@kaja

A na kiedy masz termin,jak ja dzwoniłam do biura to kobitka mi powiedziała że umowa jak przyjdzie to dobrze a jak nie to dopiero na miejscu dostanę.

na 18 maja jade tm pierwszy mam taka nadzieje

@kaja

To umowa może Ci jeszcze przyjść nawet na początku maja ale nie musi także się tym nie sugeruj.To pewnie na truskawkę będziesz jechać,ja w tamtym roku miałam jechać i dzwonili gdzieś w połowie maja ale niestety nie mogłam pojechać.Zresztą nie wiem czy bym dała radę na truskawce,jedni narzekają ale znam osoby co sobie chwalą.Także każdy jest inny.Ja w tym roku mam termin borówkowy i też nie mam żadnej umowy na razie.

kaja

bylas juz tam ja pierwszy raz tu w ubieglym roku bylam u melmana

@kaja

Nie nie byłam tam jeszcze w tamtym roku miałam jechać pierwszy raz właśnie na truskawki bo jak kobitka z biura do mnie dzwoniła to mówiła że do zbioru truskawek,ale jak pisałam wcześniej nie mogłam wtedy jechać.Także w tym roku jak uda mi się pojechać to też będę pierwszy raz.

/ona/
@kaja

Też mam na 18 maja i też jadę pierwszy raz :) skąd jesteś? bo jaz podkarpacia.

@/ona/

z malopolski

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG