Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

aga

Ja pojechalam dosc pozno bo w polowie lipca i bylam miesiac.Borowka sie konczyla pod koniec sierpnia.Bylo ciezko rano o 5:30 jechalismy na pole i czasami do 17 pracowalismy ale nie zawsze.Trzeba szybko zbierac bo dostaje sie kreski i jak nazbierasz 10 kresek wysylaja cie do domu.Byla kobieta 2 tygodnie praktycznie nic nie zarobila bo nie potrafila zbierac i wyslali ja do domu.Ja mam teraz termin na 6 lipca.

Aga

Czesc wam ja jade drugi raz na borowke.Bylam w tamtym roku.Jedzie ktos z okolic Szczecina

ada
@Aga

Cześć pisałaś że w tamtym roku byłaś na borówce,możesz mi powiedzieć jak było bo ja mam jechać w tym roku pierwszy raz.Mam termin na 25czerwca.A w tamtym roku kiedy zaczeła się borówka i ile trwał zbiór,ile godzin pracowliście,i czy trudno się zbiera.Ile jest w stanie zarobić taka początkująca osoba.Będę wdzieczna za informację.

Szymonnn

Macie racje :) ja wczoraj dzwoniłem do nich i pytałem się o truskawki bo z szparagii zrezygnowałem i na początku baba mi powiedziała żebym po 10 maja zadzwonił i zapytał o truskawki wtedy poda mi termin truskawek :) potem zadzwoniłem jeszcze raz i gadałem z tą samą babą bo chciałem żeby zaznaczyła w komputerze przy moich papierach że chce jechać na truskawke okazało sie że gadałem z wredną babą;/ noo poprostu masakra jakaś ja się jej pytam co i jak a taa do mnie mówiła jak by mi łaskę robiła to to nie wiem po co taką babę trzymają w tym biurze ;/ podobno jest tam 3 baby które pracują i dwie są uprzejme można pogadać,zapytać się co i jak a taa ostatnia to taka wredna że szkoda mówić. Tak Że jeśli ktoś chce lub jedzie na truskawke to dzwonić po 10 maja wtedy wam poda termin :)

gość

JAK NA RAZIE SZPARAGI JEST BARDZO MAŁO,TRZEBA SIĘ NACHODZIĆ,ŻEBY COŚ UZBIERAĆ,I JEST CIĘŻKO BO PRACA TA SAMA,A NIE MA ZBIORU,NO I KASY

Serwisant

OK

Różne

Justyna

Nie, nie powiedzieli mi jeszcze gdzie wyladuje. Biuro pracuje 7 dni w tyg. od 9 do 16. Chcialabym juz jechac i nawet nie wazne gdzie. Ale karza czekac.

iza

A jak do nich dzwoniłaś to powiedzieli Ci przy czym byś pracowała i jeszcze jedno to w niedzielę też mają otwarte biuro i można do nich dzwonić.

Jade 1 raz.

ar

Powiecie mi jak wyglada tam zbiór truskawek czy jest bardzo ciężko dla kobiety która pierwszy raz jedzie,ile taka osoba jest w stanie zarobić.Mam jechać pierwszy raz mam termin truskawkowy ale boję się że nie dam rady bo nigdy nie zbierałam truskawek a może borówki byłyby lepsze lub ta rzepa która podobno też się tam zbiera.I mam jeszcze jedno pytanie czy przy truskawkach ,borówce i rzepie to kobiety pracuja tylko na polu czy wtedy też jest hala jak na szparadze.Dziękuję za każdą informację.

grrrrr

Jak kobieta chce na hale *** -miało być pod koniec zdania

grrrrr

No błagam, na polu sami faceci niby? Kurrrrrrrr a się wściekłam.... szkoda, może w tym roku im się pozmieniało...phi!!! no ale dziwne w takim razie ze nas z dziewczynami na pole zapraszali. .. a pierwszy raz jak dzwoniłam po wysłaniu papierów żeby się zapytać czy da rade na hale to ci psko które odebrało stwierdziło wredne ze NIE MOŻEMY PANI POWIEDZIEC GDZIE PANI TRAFI, DOPIERO JAK BEDZIEMY DZWONIĆ TO SIĘ PANI DOWIE GDZIE PANI ZAPRASZAMY no cholera jasna! !!!! Czy te kobiety w tym biurze ze sobą w ogóle nie rozmawiają? Raz się trafi na miłą, z którą wszystko da się załatwić, nie upycha na sile na pole, a raz się trafia jakaś potworzyca z którą nie dość że się nie da gadać, to jak słyszy ze kobieta chce na pole to wzdycha jakby jej ktoś modę na sukces kazał ogladac...

@grrrrr

Wiesz, ja pojadę tam jak coś pierwszy raz więc nie mam zbyt rozległej wiedzy na panujące tam warunki pracy i nie chce nikogo wprowadzać w błąd. Napisałam to co mi dziś ta kobieta powiedziała, ale z jednym muszę się zgodzić, że do miłych i uprzejmych nie należała.

@/ona/

Nie krzyczalam na Ciebie :)) bo chyba tak odebralas, poprostu jestem wściekła na ta kreature z biura

@grrrrr

nie no coś Ty o niczym takim nie pomyślałam :P po to jest forum żeby wymieniać się opiniami :) doskonale Cię rozumiem, że jesteś zła. Każda mówi co innego i nic z tego nie wynika. Przed świętami dzwoniłam sprawdzić czy wszystko jest ok z dokumentami i rozmawiałam z miłą panią, która mówiła, że praca jest gwarantowana i żeby po świętach dzwonić i pytać w razie wątpliwości, pomimo późniejszych terminów. A ta kobieta wczoraj powiedziała, że nic nie jest pewne, że jest dużo ludzi, i żeby nie dzwonić co chwila tylko czekać na telefon od nich. A o jej "życzliwości" podczas rozmowy nie wspomnę :D

Justyna

Hej. Ja tez jade do Scharringhausen. Termin mam na 27.04 i tez moglabym jechac nawet dzisiaj. Dzwonilam w niedziele i kazali mi dzwonic po 27 jesli oni sie nie odezwa i pytac o termin. A umowe dostalam wczoraj.

@Justyna

A tez jedziesz pierwszy raz czy juz tam byłaś.

iza

Czy ktoś z was pracował tam przy zbiorze rzepy lub borówek i może mi powiedzieć od kiedy zaczynają się zbiory i ile można zarobic w przybliżeniu taka osoba,która będzie zbierała pierwszy raz.

@iza

Borówka od lica a rzepa chyba do czerwca :) dzwoniłem do nich dziś i baba mi mówiła że przyjazdy są w ten pt i w pon :)

@Szymonnn

Ale teraz to chyba jadą na szparagi, ja tydzień temu dostałam umowę na 13 kwietnia i na razie cisza nie dzwonią, ale zastanawiam się czy nie przełożyć terminu na czerwiec właśnie na rzepę lub borówkę,ewentualnie na truskawkę tylko nie wiem czy tak da radę.Bo z tych wpisów wygląda że z tym szparagiem na razie krucho chyba że się ruszy coś teraz bo zapowiadają ocieplenie,tylko że ja jeżeli chodzi o szparaga to wolałabym na halę.

@iza

witaj? a gdzie jedziesz? Do Scharringhausen? ja chcę tam jechać pierwszy raz i czytając te wpisy na forum wystąpiły pewne obawy :P Dziś dzwoniłam do biura i pytałam czy jest tak, że kobiety pracują w polu przy szparadze. Odpowiedziała żeby przestać wierzyć w głupoty które ludzie mówią/piszą, bo tylko mężczyźni u nich pracują w polu, a kobiety na hali jeśli chodzi o szparagę. I zamiast słuchać życzliwych ludzi warto zadzwonić i uzyskać informacje z pierwszej ręki :)

@/ona/

Witaj tak ja mam jechać do Scharringhausen i też pierwszy raz,i właśnie jak czytałam że kobiety też pracują przy wycince szparaga to troszkę zwątpiłam na hali to rozumiem.Dlatego też zastanawiałam się nad zmianą terminu,tylko jak pisałam wcześniej nie wiem czy tak można ale jeśli by mi się udało załapać na halę teraz to już mogę jechać.Tylko właśnie nie wiem czy juz ruszyła tam hala i czy potrzebują kobiet,w tamtym tyg.próbowałam się dodzwonić ale bezkutecznie.A Ty na kiedy masz termin i gdzie też do Scharringhausen.

@iza

Ja mam termin na 18 maj i ta kobieta twierdzi, że to raczej będzie praca przy truskawkach. No chyba, że ewentualnie będzie brakowało ludzi na hali to wtedy będą dzwonić wcześniej. Co do zmiany terminu nic nie doradzę bo sama jestem początkująca :) jedynie co mogę doradzić to spróbuj zadzwonić koło 12-13, bo mi udało się, aż tam 2 razy dodzwonić po wielu próbach i właśnie w tych godzinach :)

@/ona/

OK! dzięki spróbuję w tych godzinach

ona

Witajcie czy może ktoś do nich dzisiaj dzwonił i wie czy w tym tygoniu będą jakieś wyjazdy, chodzi mi o kobiety.

Szymonnn

Dzwoniłem dziś do nich zapytać się o truskawki i baba powiedziała mi że dopiero za 3 tygodnie będzie wiedziała terminy wyjazdów na truskawki :) a robią tam mężczyźni z Polski przy truskawkach?

Marysia

Mam pytanko: jak płacą za zbierania truskawek? czy tak samo jak w Polsce za łubiankę czy w inny sposób?

Szymonnn

Ale to chyba trzeba się zapisać na nie :)niech ktoś mi powie jak jest na truskawkach:P

moja mama ma ... raczej miała termin na 31 marca i nadal jest w domu , zadzwoniła ostatnio i kazali czekać . może na truskawki sie załapie :):)

Szymonnn

A jak mnie nie będą chcieli pprzepisać z szparagi na truskawki to zostane na szparadze :)

Szymonnn

Moja koleżanka dzwoniła tam dziś i baba jej powiedziała że żadnej kobity na liście nie maa,tak że nie wiadomo czy hala ruszy.No ale rok temu szparagii ruszyły początkiem kwietnia

Mam pytanie czy czy w tym tyg. jadą jakieś kobitki na halę.Może wiecie jak wygląda teraz sytuacja na hali czy jest robota,skoro jest mały wysyp szparaga.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG