Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

/ona/

Truskawka powoli się zaczyna bo mówiła, że na piątek potrzebuje 15 kobiet na pole. Nie miałam wyboru musiałam odmówić. Tydzień temu zapisała sobie, że jestem z podkarpacia i mogę jechać Alstarem i dojechać na miejsce w środę lub sobotę. A dziś zadzwoniła, że mam być na piątek, jutro wyjazd z przewoźnikiem, który nie jeździ przez moje województwo i muszę w swoim zakresie dojechać do miejsc z których zabiera ludzi, więc nie jestem w stanie w popołudnie pozałatwiać wszystkiego by jutro jechać np z Krakowa :) i nie dało się jej przekonać bo ja swoje a ona swoje..:/

@/ona/

A masz może meila to bym do Ciebie napisała,bo ja do nich dzwoniłam.

Cześć czy ktoś z Was ma jechać w tym tyg. i na co zaczęła się już truskawka. Jakie macie terminy bo ja 27 kwietnia i nadal siedzę i już zaczynam wątpić że wyjadę.Mieliście może też tak że pojechaliśćie w pózniejszym terminie niż na umowie.

/ona/

No to ja już sobie pojechałam. Dzwonili dziś do mnie, że mam być na piątek, a że nie mam jak dojechać na piątek to już mój problem.

@/ona/

Dzisiaj dzwonili a w piątek juz masz tam być na miejscu to faktycznie nie bardzo,znajdż teraz jakiegoś busa z dnia na dzień,ale powiedziałaś im że przyjedziesz czy odmówiłaś.Może udało by się zadzwonić i powiedzieć że nie ma się czym dojechać i przełożyć chociaż na jakiś poniedziałek.A mówili Ci na co masz jechać jak dzonili.Ja jestem z woj.łódzkiego ale do mnie nie dzwonili,a ja się do nich nie mogę dodzwonić.

greta

A czy w tym czasie co zbiera się truskawki,są też jakieś inne prace np.zbiera się jeszcze coś zamiast truskawek,czy nic innego nie mają.

Serwisant

OK

Różne

justyna

Truskawki juz sie pojawily w sprzedazy. Dzisiaj w moim miescie panie porozstawialy sie z kobialkami. Wiec gdzies juz sa, male i blade ale sa.

justyna

Hej. Probowalam se dodzwonic i zapytac ale niestety nie odbieraja. Ale patrzac na pogode zakladam, ze jeszcze nie ma wysypu. Juz jestem 3 tygodnie po termnieni dalej cisza.

pati

Cześć wiecie może czy truskawki się już zaczeły i czy ściągają już ludzi.

@pati

Cześć :) ja dzwoniłam w piątek (15.05) i pani odpowiedziała ze właśnie w tym dniu przyjechała grupa kobiet aby uzupełnić halę i na razie innych grup nie ściągają. Co do truskawek to niby jeszcze ich nie ma, przynajmniej taką uzyskałam informację :)

@/ona/

Cześć a jak dzwoniłaś w piątek to mówiła Ci cos ta Pani kiedy mogą ruszyć się te truskawki.Bo ta grupa kobiet co przyjechała to pewnie na halę do szparaga.Ja miałam termin na 20 kwietnia i jeszcze nie pojechałam a dodzwonić sie tam to graniczy z cudem.Z jednej strony to się cieszę że nie pojechałam na szparagi bo jak czytałam że jest taka lipa z tą pracą i że ludzie zjeżdżają bo nie ma co zbierać,chyba że teraz sie coś ruszyło jak na halę więcej kobiet przyjeli.Zeby tylko z tą truskawką nie było tak samo jak ze szparagiem.Ale chyba te truskawki to juz powinny się zacząć.

@pati

No właśnie nic konkretnego nie mówiła kiedy mogą ruszyć te truskawki. Ja mam termin na dziś - 18 maja. Jak w piątek dzwoniłam to połączyłam się za pierwszym razem i trafiłam na miłą Panią, porozmawiałam z nią chwilę i zapisała mnie na jakąś listę. Przeważnie dzwonię około godziny 13/14 i wcześniej czy później udaję mi się dodzwonić to może i Ty spróbuj w tych godzinach.

mag
@/ona/

ja się dodzwoniłam pogoda marna na polu ludzie zbytnio nie mają co robić dlatego ludzi na razie nie ściągają żeby na koszta ich nie narażać czekają na lepszą pogodę

@/ona/

A czy Ty juz tam pracowałaś czy jedzie pierwszy raz,bo ja to pierwszy raz bym jechała.I może wiesz czy zawsze tak póżno zaczynają się tam truskawki czy w tym roku tylko tak jest.

@pati

Nie mam pojęcia bo ja właśnie też chcę tam jechać pierwszy raz. A skąd jesteś? Może akurat pojedziemy w podobnym terminie :)

sylwia1

zadnych konsekwencji nie bedziesz mial poprostu nic nie podpisujesz i nic nie odsylasz

Kondi

mi przysłali paper taki jak umowa o prace czy cos ale wszstko po niemiecku i jak bym nie pojechał moga wyciagnąc jakies konsekwencje???

sylwia1

maz wraca pojechal w srode i jutro wraca porazka szparaga niema wcale pustki codziennie odjezdza ktos dzis 10 polakow odjechalo jutro nastepni nie ma po co jechac zarobku zero tylko kase na dojazd stracil

muzyk
@sylwia1

Pracowalem kolejny sezon na Leninie tym razem koledzy Rumuni 18 maja tego roku nie wyjechali w pole my polacy sie do nich dolonczylismy sie okolo 1000 osob nie pojechalo w polo niemcy dali 5,5 E na godzine ale tylko na 1 dzien i spowrotem na akord wiec kto bedzie za rok w tej firmie pracowal ?????????

maki

A możecie mi powiedzieć jak w tamtym roku było z truskawką,był wysyp było co zbierać.I jak myślicie jak w tym roku było kiepsko ze szparagiem to z truskawką będzie tak samo

kondi

czy naprawde w tym roku jest taka lipa??? ja mam zamiar jechac tam pierwszy raz ale po tych wpisach nie wiem czy lepiej nie zostac w kraju.

maki
@kondi

No jeśli chodzi o szparaga to podobno najgorszy sezon,a jak będzie z truskawką czy borówką trudno powiedzieć czy taka sama lipa.Też mam jechać na 20maja i nie wiem czy jak zadzwonią to jechać czy nie bo na wyjazd troszkę kasy trzeba wydać a jak mam nic nie zarobić albo tyle że mi się zwrócą koszty wyjazdu no to trochę bez sensu.

kondi

Witam, ja mam termin na 1 czerwca wybiera sie moze ktos w tym terminie tam?

Czy jedzie ktoś w przyszłym tyg. na truskawkę.

darek

A truskawka tam się już zaczeła.Dzwonili do kogoś że ma jechać na truskawkę czy to jeszcze za wcześnie.

sylwia1

a jest wogole szparaga na polu warto jechac

gg
@sylwia1

No właśnie z tego co widać jak ludzie opisuję to mało jest w tym roku szparaga i nie ma co zbierać ,na hali też krócej robią bo nie ma roboty.Ciekawe czy z truskawkami będzie to samo.

ania

Praca jest szparagi wyparowały normy podnieśli na grupach jak by to wina była ludzi ze szparagi nie rosną szkoda gadać nie da się zarobić lata wstecz było ok teraz nie da się pracować nikt nie jest robotem szkoda bo fajnie tam było trzeba szukać czegoś innego

ania

Witam byłam z moim facetem wracamyjestem szczęśliwa w końcu pracy się nie boję ale to co tam się wyrabia byłam 4sezony więcej mnie tam nie ZOBACZĄ

@ania

A to byliście tam w tym roku na szparagach i dlaczego jest żle chodzi oto że nie ma pracy,nie płacą.A te 4 sezony też jeżdziliście tam i też było tak żle czy tylko w tym tak jest.Ja mam termin na 20maja ale jak to czytam to nie wiem czy jest sens jechać.Jak mam jechać i po kilku dniach wrócić z niczym.

magda

A czy na truskawkach to jest wyznaczona jakaś ilość truskawek jaką trzeba uzbierać bo jak nie to dsyłają do domu,czy po prostu jeśli zbiorę mniej to zarobię mniej pieniędzy ale będę mogła dalej pracować.Bo za co te kreski się dostaje i za ile kresek się wylatuje.

robert33

czyli to prawda ze na wejscie daja zaliczke a mam pytanie w papierach mam ze do motzow-lehnin to tam musze sie stawic najpierw

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG