Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

ola

Witam czy ma ktos z was termin na 29czerwca na borowke?

dorota
@ola

ja mam termin na 29 czerwca

iga

Dzwoniłam dzisiaj do biura i babka powiedziała że truskawek jest mało bo pogoda kiepska była w tym tygodniu i że na razie ludzi nie potrzebują,kazała dzwonić w przyszłym tygodniu także truskawki w tym roku zaczną się troszkę pózniej niż zawsze.

Czy są tu jakieś kobiety które mają zamiar jechać na truskawkę pierwszy raz tak ja ja z woj.łódzkiego.Ja miałam termin na 10maja ale nikt nie dzwoni nie wiem czy nie ma jeszcze tych truskawek i ludzi nie potrzebują.Może ktoś coś wie.

zuza

Cześć czy jedzie ktoś w przyszłym tygodniu na truskawkę.

hubert
@zuza

witam tak ja jade dokladnie 13 lipca jakby co pisz na email hubert871@op.pl

zuza
@hubert

Jedziesz dopiero 13lipca to chyba już nie będzie truskawka tylko borówka.A to wiesz na pewno że w ten dzień masz tam być przecież oni dzwonią z 2-3dni przed wyjazdem chyba.

justyna
@zuza

Hej. Jade juz jutro. Mam byc na srode rano. Sama zadzwonilam. A termin mialam na 27.04.

Serwisant

OK

Różne

swiezak

Jedzie ktos z wielkopolski na borowke na poczatku lipca?

misia

Czy rzeczywiście jest w tej firmie aż tak żle,jedni piszą że jeżdżą od lat inni że masakra.Jak to jest naprawdę mam tam jechac pierwszy raz i nie wiem co robić.

gravedigger
@misia

bo piwo tanie to dlatego u nas za 2 euro kraty piwa nie kupisz

Dziewczyna0001

WITAM... byłam tylko jeden sezon i nikomu nie polecam. Nie dość ze człowieka traktują gorzej niż psa to na dodatek mielismy nie miłą sytuacje z Turakmi. w nocy napadli hotel bo niema kluczy zeby go zamknać. drzwi są z tektury wręcz... porawli by czlowieka zakopali i nikt by o tym nie wiedział.

adam

WITAM JADE W CZWARTEK 28 MAJ DO THIERMANA 9-CIO OSOBOWYM BUSEM WOJ PODKARPACKIE MALOPOLSKIE SWIETOKRZYSKIE SLASKIE ZAPRASZAM TEL 694532264

Hejman

Witam wszystkich. Wracalem dzisiaj busem z Holandii. Odbieralismy jedna pania z plantacji szparagow obok miejscowosci Lehnin. Powiem krotko ... to co tam zobaczylem to masakra .... z tego co wiem pracuje tam okolo 700 osob narodowosci romskiej i grupa okolo 100 polakow. Zastanowcie sie naprawde czy warto jechac pracowac i mieszkac w takim kolchozie. Z tego co ta pani opowiadala duzo osob szybko odpada. Jest naprawde duzo ciekawszych miejsc do pracy, wystarczy przeszperac internet podzwonic a napewno znajdziecie warunki bardziej godziwe niz to co tam widzialem. Napisalem ten post tylko i wylacznie by ostrzec naszych rodakow przed mieszkaniem w takich warunkach obozowych.

No właśnie wie ktoś coś jak jest z tą truskawką czy jest już co zbierać.

marta

Czy jakieś kobitki jadą w tym tygodniu na truskawkę bo podobno ruszyła,na piątek miało przyjechać 15pań.

maja

Witajcie.Czy jedzie ktoś na truskawkę w przyszłym tygodniu,dzwonili do kogoś.Wiecie może czy zbiór truskawki już ruszył,bo to już koniec maja to truskawka chyba powinna już być,czy może u Tchiermanna zaczyna się póżniej.

Pojechałem tam raz i wole robić w polsce za grosze niż u Thiermanna

emilka

Cześć wiecie może czy ruszyła już truskawka i czy ściągają kobiety.

muzyk

Witam kolegow i kolezanki pracowalem juz kolejny sezon na szparagach na Leninie no co rok bylo nie ciekawie ale w tym roku juz kiepsko bylo ale nasi koledzy z Rumunie stworzyli strajk 18 maja tego roku i my Polacy do nich sie dolonczylismy ogulnie okolo 1000 osob nie wyjechalo w pole po kilku godzinach rozmow skonczylo sie na tym 5,5E na godzine i nic za socjal ale tak tylko bylo przez 1 dzien na jutro ponownie akord tylko z 47 centow podniesiono na 50 centow za 1kg zobaczymy kto bedzie pracowal w tej firmie jak juz Rumuni nie chca

małgoś

Witam ja też mam termin na 6 lipca ,też jadę pierwszy raz jestem z zachodniopomorskiego

zachodniopomorskie
@małgoś

hej ja też z zachodniopomorskiego jadę ale drugi raz na borówke tylko że te terminy moga ulec zmianie z tygodniowym poślizgiem ,a tak po za tym jak zapowiada sie borówka w tym roku ?

agi
@zachodniopomorskie

hej ja mam termin na 14maja to chyba truskawka będzie i potem borówka.Mam jechać pierwszy raz,możesz mi powiedzieć jak byłaś w tamtym roku jak było,czy pracowałaś tylko na borówce czy też na truskawce,czy jest tak fatalnie jak to piszą inni ale chyba nie skoro zamierzasz tam wrócić.I ile jest wstanie zarobić taka osoba jak ja jadąca pierwszy raz.I ile trwa zbiór takiej borówki,np, w tamtym roku to ile tam byłaś.Dziękuję za każdą informację.

małgoś
@zachodniopomorskie

Hej dostałaś już może umowę , bo ja czekam i czy możesz mi podać kontakt do Ciebie Pozdrawiam .

zainteresowanaaa

Witam czy jest możliwość dostania się do pracy od lipca? Pozdrawiam serdecznie

początkujaca

Witam , czy ma ktoś z was termin na 6 lipca na borówkę ? Może ktoś jedzie z was pierwszy raz tak jak ja ?

swiezak
@początkujaca

Ja również mam termin na 6 lipca i tez pierwszy raz, skąd jesteś?

początkująca
@swiezak

świętokrzyskie . Słyszałam że dziewczyny są w innym miejscu niż faceci , nie wiesz czy to prawda ?

obst
@początkująca

Prawda ,najprawdziwsza prawda!!!!!!!!!!!!!

/ona/

Jasne, aniolek0991@onet.pl , odezwij się to na spokojnie popiszemy.

ja ja

w tym roku jest (usunięte przez administratora) nie płacą 2 dni szkoleniowego jak było w poprzednich latach(kiedyś płacili godzinowkę, 10godzin 50 euro przez 2 dni ) teraz tylko zaraz akord i od 5 do 20 euro na dzień, jakaś masakra, sama Raoamnija pracuje, coraz mniej Polaków.

baska
@ja ja

jak przepadły Ci niemcy jedż na pieczarki pod mrągowo zarobisz może o połowe mniej ale pewnosc ze kasa na reke jak cos napisz do mnie to powiem Ci wiecej baska45.1981@tlen.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG