Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

mm

borówka zaczyna się za tydzień lub dwa. za litr borówki płacą od 0,80 do 1,00 euro (zależy od gatunku)z czego dziennie odciągają ci ok.5,40 za nocleg obiad i resztę.

kasia

Czy ktoś pracował tam przy zbiorze borówki i może mi powiedzieć jak tam jest.Czy osoba która jedzie pierwszy raz jest w stanie zarobić jakieś sensowne pieniązki,czy naprawdę wrzucają jak się uzbiera te kreski.Od której godziny się zbiera i ile godzin dziennie pracuje.A także od kiedy do kiedy trwa zbiór.Mogę jechać dopiero po 20lipca czy będzie jeszcze sens,ktoś wcześniej napisał że do końca września trwa zbiór.Jeśli ktoś może mi odpowiedzieć na te pytania będę bardzo wdzięczna.

jj

ludzie nie jezdzcie tam bylam 3 lata temu nigdy wiecej (usunięte przez administratora) rumuny kradna masakra 4500 zł zarobilam na dwa msc robota 7 dni w tyg od 4-21 nabawilam sie gronkowca zlocistego i do teraz go mam tragedia nie idzie tego wyleczyc

Tomek Podkarpacie

Na jaki nr dzwonicie? Na podane nikt nie odpowiada

Serwisant

OK

Różne

Ariell

Hej, mam termin od 13.07 na borówkę i mam kilka pytań: O co chodzi z tymi kreskami? Czy są jakieś konsekwencje jak się chce wrócić wcześniej? I w ogóle, czy naprawdę jest tak źle w tym sezonie? Opłaca się jechać? Wybieramy się ze znajomymi pierwszy raz i po przeczytaniu tych komentarzy zastanawiamy się czy warto.

obst
@Ariell

Z tym akordem w tej firmie to jest tak ; wszystko zależy do jakiej grupy trafisz jeżeli w grupie najlepsza osoba zbierze powiedzmy 100 kilo to ty żeby nie dostać kreski musisz zebrać 80% i tu jest mała paranoja w tym wymogu bo jednocześnie dostajesz premię i kreskę ( premia za 50 kg) zbory zaczynają się około 1 lipca i trwają do końca września zarobki uzależnione są od urodzaju pogody i możliwości zbieracza więc trudno wyrokować ile można wyciągnąć

malgos

Tak dzwonili jadę na borówkę zadzwoń do nich i się przypomnij ja tak robiłam pozdrawiam.

orszuleczka@tlen.pl

czy może ktoś jedzie z okolic chełma na borówke termin 06 07 2015 dam na paliwo tel(usunięte przez administratora)

malgos

hej:) czy jedzie ktoś z zachodniopomorskiego na piątek może się zgadamy pozdrawiam.

marta
@malgos

A na co jedziesz na truskawkę czy już na borówkę.Dzwonili do Ciebie już.

kasia

Cześć ja mam termin na 6 lipca czekam na telefon niecierpliwie,myślę ze uda sie w tym terminie jechać.

Tomek Podkarpacie

A na jaki nr do nich dzwonić? Próbuje na kilka to włącza mi się muzyczka i sekretarka mówi, że w święta ich nie ma. Miałem jechać dzisiaj (tj 29.06) na borówkę..

dan

Ja mam termin na 6 lipca, a pochodze z Lublina, Czy te busy z leszna jada przez jakies wieksze miasta czy tylko odrazu z Leszna do thiermanna?

zorientowana

Truskawka jeszcze cały czas trwa, natomiast borówka jeszcze zielona, więc na razie nie ma żadnych wyjazdów na zbiór borówki. Sezon borówkowy rozpocznie się najprędzej za 2 - 3 tygodnie gdyż pogoda tam nie dopisuje, także trzeba jeszcze cierpliwie poczekać.

ania

Wiecie może czy borówka już się tam zaczeła czy trwa jeszcze zbiór truskawki.

Michal

Nie wiem ile jest za kg. Ale wiem że jest dużo chętnych zeby tam jechać. Ja mam wstepny termin na 6 lipiec. Zobaczymy jak to bedzie

Aneczka

Ja mam na borówki na ok 20 lipca. Czy wiecie ile płacą za borówki za kg.

kamil8888
@Aneczka

Aneczka ja ma podobnie jak Ty. z jakich okolic Jesteś?

AdamM

Witam. Jadę 1 lipca 2015 do firmy Thiermann 9-cio osobowym busem marki Opel Vivaro. Mam wolne miejsca. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (usunięte przez administratora) . Zapraszam :)

paulis

ktoś się orientuje jak z borówką w tym roku ? coś juz rusza ?

nu nu

Ktos wie ktorego bylo oficjalne zakonczenie szparagi na lehninie lub na motzow

nina
@nu nu

Hej sezon szparagowy w tym roku skonczyl sie 18 czerwca (czwartek) 19 (piatek) było rozliczenie i wszyscy wrócili do domu. Pozdrawiam

juvefan

bylo troche towaru prze ostatnie 2tyg bylem u mariusza w gr ponizej 100 nie schodzilo sie. szparag byl od 70 cnta w dól. jak wyjezdzalem byl po 57 centa

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG