Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Kaszub

A dzwoniles do nich? ja próbowałem ale nie można się połączyć..

Kaszub

Czy ktoś ma na 6 lipca i do niego jeszcze nie dzwonili?

byk

ma ktos termin na 20?

@byk

byku ja mam skąd jestes?

AniaAnia
@kamil8888

Hej, czy mogę jechać na tyle ile chce czy muszę do końca sezonu zostać?

pracowalam tam, nie ma co narzekac lepiej tam traktuja pracownika niz tu.

@Anna

a powiedz mi co z tymi limitami są jakies normy które trzeba zrobic? bo ltu duzo pisza a nie wiadomo czy prawde.

obst
@Anna

tam pracowałaś, to znaczy dokładnie gdzie? jeśli wolno spytać

Serwisant

OK

Różne

cola:)

hej, sezon borówkowy faktycznie się już zaczoł, moja znajoma już tam zbiera :)

@cola:)

Ja bede jechal z Lublina Allstarem

Filip

Dzwoniłem w środę to kazali cierpliwie czekać. Zadzwonię w poniedziałek i się upomnę bo bardzo mi zależy.

@Filip

Filip nie martw się napewno pojedziesz. Tu terminy nie odgrywają roli.

6.07.

@zzz

Mam taki sam ale do mnie jeszcze nikt nie dzwonił.

@Filip

No teraz to juz raczej po ptakach... Powinieneś sam tam zadzwonić ja tak zrobiłem...

zzz

Jade pierwszy raz w niedziele na borówke... Takze sezon chyba rusza.

@zzz

zzz jaki termin miałeś w papierach?

mila

Skąd jedziesz?i czym ?

Miki

Ja też mam termin na 7 lipca a jeszcze nie dzwonili. Wiecie kiedy dadzą znać o wyjeździe może? xd z góry dzięki

@Miki

no chyba 3 dni przed wyjazdem dzwonią. ale borówka jeszcze nie doszła więc ten termin jest ruchomy. jak każdy/

Miki

Ja też mam

kamil8888

Zastanawiam się tylko na ile ten wyjazd jest realny po odesłaniu dokumentów,w tej firmie jeszcze nie byłem więc nie znam ich działania. A sezon borówkowy to z tego co wiem to jeszcze się nie zaczął na dobre.

Aneczka

Ja dostałam wstępnie taki termin ale czekam na telefon a jestem z Łomży.

jolita;)

mam termin na 07 lipca, ma ktoś taki termin może? i czy już dzwonili po kogoś na borówkę? ja czekam na ich telefon, ale jak nie zadzwonią to ja spróbuje do nich zadzwonić

xxx

Sezon borówkowy sie już zaczął. Też miałam jechać do thiermanana miałam termin na 6 lipca ale dzwoniac do biura i słyszac gadanie tej baby w biurze ze nie wiadomo jak to bedzie bo maja duzo ludzi ze sezon zacznie sie nie predzej jak 15 lipca stwierdziłam ze nie warto czekac az laskawie zadzwonia jade gdzie indziej do malej firmy. Dla tych co nigdy nie zbierali borówki w Niemczech. Jeśli nie dacie rady sobie przy tak lekkiej pracy jak zbiory borówki nie macie czego szukac przy innych zbiorach zbiory borówki to wakacje w porównaniu np do zbioru szparagi.

@xxx

Masz w 100% racje. Borówka a szparag jest różnica i to kolosalna.Wiadomo że jeżdzi się tam gdzie lepiej.

Daniel

Czy ktoś z okolic Lublina jedzie na 6 lipca na borówkę?

Daniel

Mam termin na 6 lipca na borówke. Czy ciężko sie zbiera je? Ile trzeba zbierac by uzbierac 1 litr? I czy to prawda ze płacą 1 euro za litr borówek?

Misiek

Witam wszystkich chcial bym sie dowiedziec jak wygląda praca na borówce czy jest naprawde tak strasznie jak kazdy tutaj pisze i tak slabo z kasa jakie warunki i po ile godziny sie tam wogole pracuje prosze o odp i z góry dziekuję. Pozdrawiam

@Misiek

Podstawowa i najważniejsza rzecz to nie wierz we wszytko co ludzie tu piszą...jeden napisze że było cudownie a drugi że to (usunięte przez administratora) Nikomu się nie wierzy tylko zawsze samemu się przekonasz. Jednemu będzie lekko drugiemu ciężko nikomu nie dogodzisz. Bo większośc myśli że praca w Niemczech i ogólnie za granicą to lekka praca i euro samo wskakuje do portfela.

Filip

Pierwszy raz. Termin 6.07, ale podobno terminy nie mają znaczenia.

@Filip

no wiadomo że wszystko zależy od pogody. mniejmy nadzieje że sezon będzie udany.

kamil8888

Jedzie ktoś z was na borówke w lipcu?

@kamil8888

Ja się wybieram

@Filip

Filip pierwszy raz jedziesz w to miejsce czy już kolejny raz? na kiedy masz wyznaczony termin?

nu nu

O to tak dlugo sezon trwal przy tak kiepskim wysypie jak piszecie to tak jak zawsze zakonczenie bylo w tamtym roku bylo cos po 20

nina
@nu nu

Bo to wszystko zależy od starego on każe to sezon trwa. Pomimo że był kiepski to ludzie zarobili wyrównało się wszystko odkąd podniósł cenę szkoda tylko że tak pózno

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG