Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Serafim

Część, czy może ktoś, kto już tam był powiedzieć mi jakie na miejscu panują stosunki międzyludzkie, a konkretniej, jak się tam ludzie do siebie odnoszą czy nie ma jakiejś przemocy, kradzieży, bijatyk, alkoholizmu itd. I czy grupy są jednolite narodowościowo czy mieszane, i w jakim wieku dominują ludzie? Jestem wdzięczny za wszelkie informacje.

.,..
@Serafim

lepiej zebys niewiedzial bo sie odmyslisz

teodor
@.,..

grupy sa zarowno mieszane (polacy i rumuni)jak i sami polacy,alkoholizm jest i to duzy,bojki sie zdarzaja (caly pokoj polakow pojechal po tym jak sie z rumunami pobil 1den polak (usunięte przez administratora) est hardcorowo,co do wieku ludzi to sa w przedziale od mlodziutkich do bardzo dojrzalych

mm

hej mi przysłali papiery na borówke na miesiac sierpien czy jak poprosze o szybszy termin np na lipiec to mnie przyjma.bo w sierpniu to juz chyba niewarto jechac na borowke

mateusz

LIDKO czekaj cierpliwie albo dzwon az odbiora nawet kilka razy dziennie. Jak sie nie myle to od 10 czy 11 do 14-stej maja przerwe wiec szkoda dzwonic. Ja bede jutro dzwonil jak cos to dam ci znac jak sie czegos dowiem czy sa miejca i czy potrzebuja jeszcze jak tak to dam znac ale dzwon az sie dodzwonisz... pzdr.

lidka
@mateusz

Ok! dzięki jak byś się dodzwonił i czegoś dowiedział to daj znać.Ja też będę próbować może w końcu odbiorą

lk,,
@lidka

skoro nieobiera to znaczy ze niepotrzebuja pracownikow pogoda jest tam fatalna potrzeba pare dni zeby wszysko wrocilo do normy

Tomaas

Ktoś miał termin na 26 maja do Kirchdorfu i jeszcze nie dostał telefonu ? :D

!!!
@Tomaas

ja miałem termin na 26 maja i też nikt nie dzwoni,a jak ja zadzwoniłem to każą czekać bo oni sami zadzwonią,no to czekam.

Serwisant

OK

Różne

kołobrzeg

Limo pytał czy można zarobić ja jadę pierwszy raz wiec wiele nie mogę powiedzieć ale babeczki które mieszkają 3km ode mnie były tam na szparagach i wiem że 1500e na czysto zarobiły w tym roku a był słaby bo pogoda, tak jak jest pogoda ok ok 3tyś miały a one tam jeżdżą 7-8 lat więc żle nie jest co do warunków wiele nie mogę powiedzieć tez bo ja mam jechać do kirchdolf a one koło berlina były

lidka

Cześć! mam pytanie w sobotę dostałam tel. od firmy żebym przyjechała na środę czyli dzisiaj na truskawki i Pani zapisała mnie na listę.Ale ze względów osobistych nie mogłam pojechać czy to znaczy że już nie mam szans wyjechać w tym roku nie mówię już o truskawkach ale może na borówkę bym się mogła chociaż załapać mogła bym wyjechać za ok 3 tyg.Może ktoś był w podobnej sytuacji.To byłby mój pierwszy wyjazd z tej firmy i nie wiem jak to wszystko się odbywa czy mogę przez to stracić miejsce.Próbowałam wczoraj i dziś się tam dodzwonić ale nie odbierają

lukarz
@lidka

nigdzie nie dzwon swiat sie nie zawali to juz nie pierwszy taki przypadek jak sie zdecydujesz na wyjazd to zadzwon wtedy i tyle nie odbiera tel poniewaz nie potrzebuja teraz pracownikow

Limo

TO PRZYWIÓZŁY KOBITKI 1500 EURO ZA 8 TYGODNI ALE JUŻ NA CZYSTO PO ODCIĄGNIĘCIU ZALICZEK I OBIADÓW I NOCLEGÓW ???

tak

lukasz

Mile panie czemu tak sie spieszycie? poczekajcie soobie na borowke to praca o wiele lepsza

@lukasz

powiesz w jakim sensie lepsza ...chodzi o pieniądze czy rodzaj wykonywanej pracy pod względem ,,,lekko ciężko???

lukasz
@kołobrzeg

lepsza w sensie ze to praca stojaca a samo rwanie nie stwarza zadnego problemu a zarobki to wiadomo akord.nikt ci nie zagwarantuje jedni wyciagna 500 drudzy 2000 euro a a niektorzy wiecej Rozrzut tam jest taki jak w ruskiej katiuszy

@lukasz

dzięki.....ja jade pierwszy raz jestem kobieta ale jak tu piszą ze czekaja od 14 kwietnia na telefon to zaczynam wątpić czy w ogóle w tym roku wyjadę a nie ukrywam ze mi zależy i to bardzo.. oby płacili i nie oszukiwali a z resztą powinnam sobie poradzić

!!!

ja miałem termin na wczoraj tj.26 maj i jak dzwoniłem to powiedzieli że mam czekać na telefon bo to że mam termin to wcale nie oznacza że wtedy pojadę,troche to dla mnie dziwne ale może dlatego że mam jechać pierwszy raz. a czy ktoś może ma ten sam termin i może coś wie?

ffg
@!!!

tam jest jak wszedzie obowiazuje kolejka przyjdzie wasza kolej to zadwonia

???

ale ja co jakiś czas dzwonie to mi mówią że mam czekać na telefon i już sam nie wiem co robić,

???

MIAŁEM TERMIN NA 14 KWIETNIA I CZY KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ CZY JEST JESZCZE MOŻLIWOŚĆ ŻE POJADĘ,BO JA PIERWSZY RAZ I NIE WIEM JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ ZA TELEFONEM,DZIĘKI ZA INFORMACJE

pablo
@???

pewnie, tylko dzwon i sie przypominaj, bo na bank bys juz pojechał jakbys dzwonił i sie przypominał...

???

MIAŁEM TERMIN NA 14 KWIETNIA,CZY JEST JAKAŚ NADZIEJA ŻE JESZCZE UDA MI SIE WYJECHAĆ,BO JA PIERWSZY RAZ I NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ.CZY KTOŚ MOŻE MI PODAĆ JAKIE INFORMACJE

Limo

Mam termin na 2 czerwca powie mi ktoś normalnie czy za 4 tygodnie pracy zarobie na czysto 1000 euro?

@Limo

Też czekam na konkretną odpowiedz ile można zarobić w ciągu 4 tygodni ale nikt nie odpisuje tylko się mądrzyc potrafią.

gosc24
@Limo

w tym terminie nie zarobisz

@gosc24

a w jakim terminie i na czym najlepiej?? jest akord wiec wiele zależy od indywdidualnej osoby ,jak pracuje ????powiedzmy ze trafie tylko na borówkę ?

@kołobrzeg

To ile zarobie? Tak średnio jak będę pracować i się nie będę obijać?

KOŁOBRZEG
@Limo

ŚREDNIO TO JA JUŻ NIC NIE WIEM NARAZIE TO JA JESZCZE UMOWY NIE DOSTAŁAM TERMIN PIERWSZ MAM 2 CZRWIEC WIEC JESZCZE DOKŁADNIE NIE WIEM KIEDY POJADE I CZY WOGÓLE ZADZWONIĄ ...A KOBITKI BYŁY NA SZPARAGACH DŁUGO BO PO 8 TYG PRZYWIOZŁY 1500E BO POGODA BYŁA DO D.....JA MYŚLĘ ZE TEŻ NA BORÓWCE ZA 6TYG MOŻE 1500E

magiio

W piątek bede coś wiecej wiedział bo mój znajomy wróci to zda mi relacje na tą chwile wiem tyle ze pogoda fatalna i 3 dni siedzieli w domu ze dużo osób wraca i ze szparaga sie kończy i truskawki się maja zacząć

DS

TO CZEKAMY NA RELACJE

tina
@DS

witam niewiem czy dobrze pisze ale to mój pierwszy raz mam termin na 6 czerwca czy ktos wtedy jedzie

magiio

mam znajomego który tam jest robi zjazd w czwartek zresztą możesz sprawdzić pogodę dla Kirchdorf ten i nastepny tydzień deszczowy dopiero późnej słonce wiec jest trochę loteria :)

.,./;

MOZESZ ZDAC CALA RELACJE JAK JEST Z PRACA? CZY WARTO JESZCZE POJECHAC

pl

nie wiecie ile jeszcze czasu będą szparagi w kirchdorfie? dzownilem to babka mówila ze jescze jest szparag a pozniej na truskawke mozna przejsc, ale wolałbym odtrazu na truskawke i borówke zahaczyć ,bo na końcówce szparaga chyba lipa?? nie wiem czy da sie cos tam zarobic na końcówe szparaga, dlatego wolałbym jechac na truskawki odrazu

ddd
@pl

szparagi sa do 24 czerwca truskawka tez raczej do konca czerwca jak borowka ruszy wczesniej to sie zalapiesz jak nie to skonczysz jak reszta czyli przymusowy zjazd

magiiiio

witam ja mam wyjazd jutro z Jarosławia chciałem jechać na miesciać ale mam znajomego który tam pracuje i mówi ze nie bardzo sie opłaca jechać bo strasznie pada tam i juz 3 dzien siedzą w domu i ze dużo osób wraca :pp Ps prognoza pogody też nie jest ciekawa dla kirchdorf sam nie wiem co teraz robić proszę o wasze opinie co myślicie moze ktos tez ma jutro jechać piszczcie co myslicie

lukarz
@magiiiio

czego w sie obawiacie skoro dzwonia ze mozezecie przyjechac to jedzcie cos tam zarobicie tym bardziej ze jezyka nie wymagaja transport zapewniaja hotel zapewniaja obiad zapewniaja ja bym napewno jechal tylko w polsce cos mnie zatrzymuje

@lukarz

Ciężko wybrać dla kogoś kto ma stałą prace w polscce a tam jedzie zeby sobie dorobić:) ja wybrałem ze zostaje troche mnie rozczarowała wypowiedz pani korespondentki która mówiła ze dzis u nich słonce swieci i jest plus 30 stopni, gdzie na pogodzie pokazywali deszcz i 15 na plusie, prawda jest taka ze nie ma w tej chwili pracy a ludzi biorą tylko po to aby zgadzały sie cyferki na wypadek wysypu który moze byc albo nie musi :) równie dobrze można iść i wpierdzielić połowę wypłaty w maszyny nóż moze coś sie uda wygrać tak samo jest z tym wyjazdem niestety

lkl
@magiio

skad wiesz ze niema pracy?

daf

slabo w tym roku 1500e za 50 dni pff

majka

ktos juz wrocil i moze zdac relacje z pobytu?

kamil
@majka

Ja wrocilem niedawno ze szparagow ten rok trzeba ocenic jako przecietny ale nie najgorszy

@kamil

Kamil a w jakiej byłeś miejscowości na szparagach?

kamil

w szaringhausen

mateusz

na truskawki i najlepiej jak bym tez zalapal sie na borowke. adam dzieki za nr jak cos bedziemy z kolega dzwonic bo czekamy na tel.

bnm
@mateusz

a doakd jedziesz do scharinghausen czy motzow

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG