Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

ARTUR

Jak aktualnie wygląda sprawa zarobków we firmie i wgl na czym polega praca operatora? Szukam pracy dlatego pytam.

Fretka

Niech firma Logstor przestanie mnie spamować. Mam dość ulotek w skrzynce na listy. Nie będę u was pracował póki jest tam kolesiowi kolesiostwo.

Xyz

Właśnie widziałem ogłoszenie wy naprawdę chcecie dać poniedzy 2300- 2800 zł brutto śmieszni jestescie to teraz robię na produkcji w mam 3330 zł podstawy chcesz mieć pracownika to zapłać czy tak ciężko to zrozumieć

Bolek
@Xyz

3300pln to po 10latach pracy dostaniesz w Logstor

Kolega
@Bolek

Bolek ty żyjesz Wpadnij na flaszkę do szatni damskiej.

Bubu

Fakt że te 2800 brutto to mało, później nie ma sie co dziwić że tempaki przychodzą i krzywdę sobie robią po czym uciekają na L4. Za fachowca trzeba płacić. Te 2200 to na łapę minimum musi być.

bezrobotna

Brak szacunku dla kandydatów. Nie raczą poinformować o wynikach rekrutacji.

Rychu

Moje sugestie dla LOGSTOR Polska Sp. z o.o.: Częste podwyżki typu 150 zł brutto na rok Inaczej ludzie będę czuć się niedoceniani

sfrustrowany
@Rychu

mało

sfrustrowany

zapraszamy, operatorzy zarabiaja tyle co brygadzisci a odpowiedzialnosc zadna ,3300 brutto jest

Operator

Zarobki marne ale można dorobić sobie np na obcince albo w kabinie brak monitoringu i tam można przygarnąć sobie trochę drutu miedzianego używanego do sygnalizacji alarmowej w kształtkach.Niektórzy na miesiąc w ten sposób maja do wypłaty 500 do 800 zł.A nie którzy awansują i zgarniają jeszcze więcej miedziuchy.

... wam w ....

marna kasa rodziny za te pieniądze nie wyżywisz a gdzie kredyt spłacać zwykła wegetacja , nie polecam

Rychu

Dodatek do wynagrodzenia dają tylko w ciepłym okresie produkcyjnym od kwietnia do końca września, jakiś social jest typu wczasy pod grusza i święta. Szkolenia jak są potrzebne na suwnice, wózki, sep to robią. Najgorzej od początku października do końca marca gola podstawa.

Leszek
@Rychu

Czemu dodatki są tylko w wiosenno-letnim okresie. Za co jest ten bonus? Nie ma premii za osiągane wyniki, albo pracy na akord? Rozumiem, że szkolenia są zakończone certyfikatami i uprawnieniami. Jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Zlecenie, czy na czas określony? Znalazłem kilka ofert pracy na stanowiska: monter, spawacz, elektromechanik i operator produkcji. Co sądzisz o tych ofertach?

@Leszek

Bo od października do marca sprzedaż produktów słabo im idzie, mało kto zimą rury w ziemi wymienia. Dodatkowym problemem są reklamacje z winy operatorów. Takie teraz lekkomyslnych dzieciaków którym pracować się nie chce to i rotacja duża jedni przychodzą inni odchodzą. Praca nie jest zla fakt że zarobki w zimie to około 1800 na rękę ale i rodzaj pracy jest adekwatny. Chcesz więcej zarabiać idź tam gdzie pot z jak będzie Ci spodnie zalewac. W logstor nie ma dużego mlynu w robocie.

Leszek

@Klakson, pracujesz w firmie, więc znasz ją dobrze od środka. Mógłbyś napisać, czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Podziel się swoim doświadczeniem.

Klakson

Gdybym tam nie pracował to bym w Twoje brednie uwierzył. Fakt że robota jest nudna ale tak to bywa na produkcji. Słyszałem że idąc do jogiego człek może liczyć na 50 zł podwyżki, szkoda że taka lipa. Ae takiego aż dramatu nie ma co do samej pracy.

Klakson

Niech ciiiiii będzie że dział HR zamieszcza tu informacje,a nawet dział HR potwierdza że firma mało komu daje podwyżki. A tym którym nie chce się pracować, to dziękuje.

AHY

A go work schodzi na psy! Widzicie ip pracodawcy! A i tak publikujucie wpisy ich wpisy! Nie wierzę, że przeszkadza wam zmienne ip! Trzeba być idiotą, żeby nie widzieć że piszą z duńskich ip, ot co strona nastawiona na zysk a nie na opinie!!!

Ahy

Widzę, że dział personalny firmy włączył się do wpisów, nie wierzcie w To, ta firma to (usunięte przez administratora) i mogiła, jeżeli nie macie życia prywatnego - to dla Was! Ściema, ściema i jeszcze raz ściema! Najgorszym wrogą nie życzę tam pracować!

Klakson

Pracuje w Logstor od maja, mam spore doświadczenie w pracy na produkcji od kontroli jakości, technologia po pracownika produkcyjnego. Co do zarobkow 2800 brutto. Praca od poniedziałku do piątku - 3 zmiany Przerwa 5 minutowa na szybką kawę lub fajkę po 2óch godzinach kolejna 20 minutowa po kolejnych 2óch czyli w połowie zmiany, kolejna 5 minutowa po następnych 2óch godzinach. Sumujac 2 przerwy 5 cio minutowe + 1 przerwa 20 minutowa. W sezonie od kwietnia do końca września są nadgodziny w sobotę. Czy musisz przyjść? Nie koniecznie!!! Co do umowy pierwsza na 3 m-ce kolejne do ugadania się. W tym roku wprowadzono dodatkowa premie za frekwencje około 1300 zł na rękę. Premia za brak bumelki. Na urlop można śmiało iść nic za to nie grozi. Jak zawalisz miesiąc to premia za okres 5ciu miesięcy zmniejsza się do 1000 zł na rękę. Są 2x w roku bilety do kina, jakiś festyn roczny, socjalne itp. Dramatu nie ma. Zawsze można pójść tam gdzie dają o 300 zł więcej ale i zapieprz jest większy. Na stołówce tania duża kawa z automatu od 1, 30 zł Bułki po 2,5 zł Puszka coli 1,6 zł. Klimat spoko, nikt nie gwaizdorzy nikt się nie napina, brygadzista typ poukładany na każdym dziale. Serio pracowałem z różnym typem ludzi, tu jest ok. Wadą latem gorąco jak to na hali. Trzeba nosić kaski i okulary ochronne non stop - nie wiem po co. Ciuchy dają swoje które firma zewnętrzna pierze po 2-3 kaplety. Problemem też jest odbijanie karty na hali tylko tam są czytniki powinny być przed drzwiami wyjściowymi. Ciężko dojni są co do podwyżek, dużo mówią ale strasznie ciężko im to idzie. Dlatego też ludzie wola się zwolnić.

Szatan

socjal mam gdzieś, potrzebna kasa żeby utrzymać rodzinę, jaką kasa na start ?

Kiwa

zatrudniaja pod siebie na umowe o preace normalnie, socjal spoko

Slawo

A W logistyce dajej macie obowiązkowe modlitwy przed praca? Fucha szafarza to nie przelewki!

G.k

Dalej są przyjęcia dla spawaczy chodzi mi konkretnie o tigowców można u was pracować na działalnośći

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.