Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Cieeekawy

Cześć, czy ktoś mógłby mi opisać pracę w Lostorze w Zabrzu? Jakie zarobki, jacy ludzie, przełożeni, atmosfera itd..?

Super
@Cieeekawy

Na początek 2200 brutto, po miesiacu 2300 wiec szału nie ma. Ludzie jak wszedzie-zalezy na kogo trafisz,przelozeni w sumie tez niczego sobie,nawet spoko. W okresie letnin atmosfera jest troche napięta ze wzgledu na sezonowosc ale po sezonie praca od poniedzialku do piatku na dwie zmiany wiec jest luz. Ogolnie praca nie jest ciezka i trudna ale niestety przeklada sie to na zarobek

Lidia

@Przekorny Niektórzy na forum napisali, że w firmie LOGSTOR Polska można liczyć na większe zarobki. Może doświadczeni i lojalni pracownicy są lepiej wynagradzani. To nie powinno dziwić. Postępuje tak wiele firm. W takim razie może warto dłużej popracować w firmie LOGSTOR i przekonać się o jej pełnym obrazie? @Dyrcio 200 osób to średniej wielkości grupa, czy możesz napisać jakie relacje panują między pracownikami? Czy wszyscy się dogadują i wzajemnie sobie pomagają w pracy?

Przekorny
@Lidia

Jestem doświadczony i lojalny. Pracuję naprawdę długo i wiem co się dzieje. Ukrainiec wali nadgodziny aż miło i finansowo wychodzi lepiej niż Polak, który w weekendy odrabia "bankowanie", czyli w grudniu i styczniu dostał extra wolne (które nie potrzebował) i teraz oddaje to w nadgodzinach. To ma być sprawiedliwość?

Przekorny ale mniej
@Przekorny

szkoda że nie dodasz że chodzi o max 3 dni w ciągu pół roku i za każdy taki dzień jest dodatkowa stówka. w sumie lepsze to niż w poprzednich latach

sad_man

Nie wiem kto tam ciągnie za sznurki, ale zdecydowanie powinniście pomyśleć o zmianie. Polityka firmy to porażka. Pracownikom kapiecie byle jaką podwyżkę, bo przecież zakładu nie stać, a potem żałosne pogadanki, że ludzie odchodzą, prawie połowa pracowników od początku roku się zmieniła, bo nawet zatrudnieni od kilku lat wieją gdzie się da, LOGSTOR ponosi straty, bo 3 tysie idą na każdego nowego, a trzeba jeszcze wyszkolić, no i zwroty są, bo przychodzi partacz za partaczem nie mający pojęcia o tym jak rura wygląda. Kompromitujecie się na każdym kroku. Pokażcie mi drugi zakład pracy, który drukuje ulotki z ofertą pracy i roznosi je po skrzynkach pocztowych - kolejny akt desperacji po premii za złowienie i przyprowadzenie jakiegoś głupka, który przyjdzie tam harować jak wół roboczy. Najpierw zatrudnialiście kogo popadnie, potem po sezonie zwalnialiście, a teraz mara zrypana i nikt tu nie chce robić. Szukacie więc taniej siły roboczej ściągając na zakład roboli skąd popadnie. Najpierw Ukraina, potem Indie, a teraz Kambodża, Chiny. Jak tak dalej pójdzie, to w zakładzie będą ludzie we wszystkich kolorach tęczy i o wszystkich możliwych szerokościach oczu, a potem do Zabrza będą walić autokary z Trzeciego Świata. Doceńcie tych, którzy pracują, dajcie dorobić zamiast wspomagać Ukraińców. I przestańcie pieprzyć o premii, bo dostanie ją tylko ten pajac, który nie weźmie ani dnia wolnego przez 5 miesięcy, a tym samym zrezygnuje z urlopu w okresie wakacyjnym, jeleni szukacie?

Dyrcio
@sad_man

Siemka, sad_man co do nagrody jest konkretna, to że nie potrafisz zrozumieć co jest tam napisane to już twój problem. Możesz wziąć urlo0p na telefon, możesz wziąć dzień wolny za oddanie krwi, za opiekę itd. Możesz nawet iść na 2 tygodnie urlopu i ją dostaniesz! Ba nawet możesz iść na l-4 i dostaniesz, lecz nie całość więc skończ tutaj pisać brednie i weź się ogarnij nic więcej od Ciebie nie oczekujemy. Pisz szczerze a nie takie wypociny. Co do szukania pracowników... załóż firmę zatrudnij w szybkim czasie powyżej 200 osób i wróć po roku tutaj na forum i odpowiedz skąd pozyskałeś pracowników. Owszem Logstor nie ocieka superlatywami jak pozostałe zakłady pracy, co nie zmienia faktu, że ma stałych pracowników.

Przekorny
@Dyrcio

Ty pewnie jesteś z tych co do emerytury będą w Logstorze, sporo jest tam takich.

raS

Leszno
Monter akrobata

Witam. Pracowałem tylko na dużym stole. Powiem tylko błonka to największy (usunięte przez administratora)to i tak woli szarpać swoją opinie za 1000zł miwsieczniw haha. Podobno kiedyś robił na kopalni i go tam strasznie gnoili dlatego teraz odreagowywuje na "swoich" pracownikach. Oczywiście tylko w jego mniemaniu to są jego pracownicy w rzeczywistosci wszyscy go tam mają za go.wno .

Jarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Jeśli tak mało płaca to będą szukać ludzi do pracy!!!

swiety mikolaj
@Jarek

tu szukaja przez caly rok :D wielki baner przed zakladem, chyba wszystkie mozliwe agencje maja ogloszenia z logstoru, nawet na olx je znajdziesz. Jak chcesz zapieprzac za marne pieniadze i byc wykorzystywany na kazdym kroku to zapraszamy do logstoru :D

bystre oczko
@Jarek

Ja pracuje i nie narzekam, zarobki takie jak wszedzie, nie narobie sie, nadgodziny placa, a to ze atmosfera do kitu? pokaz mi zaklad gdzie kazdy sie lubi i nie ma ukladzikow

rafał

witam . jeśli to nie problem potrzebował bym numery telefonów do pośredników którzy na spawalnie wstawiają ludzi konkretnie chodzi mi o Kalebe i Solmes bo w necie niemożna sie doszukać

były frajer

specjalista 10 lat pracy w logstorze 2500 na reke , a jak zwolnili dostałem 5000 na reke gdzie indziej i mam o połowe mniej obowiązków i odpowiedzialności. Szkoda że nie wyeballi mnie wcześniej i że bylem tak gupi pracując tam tyle lat .

nerwosol
@były frajer

a ja miał z tej roboty ino nerwica

były frajer
@były frajer

no i nie musze pożyczać na benzyne od starej żeby dojechać do pracy

Cichociemna

Logstor to dziwna firma. Pracuję tu na tyle długo, że jest mi po prostu wstyd, iż jeszcze nie zmieniłam pracodawcy. Zastanawiacie się nad złożeniem swojej kandydatury? Posłuchajcie. 1. Logstor, dokładniej zabrzańska firma, gdyż sama firma ma zasady, które niestety w tym oddziale nie są kompletnie respektowane. W Zabrzu, przyjmując się do pracy jesteś nikim - albo raczej wg DOSTOJNIE PANUJĄCEGO DYREKTORA CHODZĄCEGO W RURKACH - jesteś (usunięte przez administratora), małpą, urodzonym "by (usunięte przez administratora) w Logstorze" (to akurat cytat) 2. DYREKTOR W RURKACH. Największy problem zabrzańskiego oddziału. Widziałam, słyszałam wiele aczkolwiek takiego figuranta, karierowicza ze świecą szukać. Typ człowieka, który za dwa grosze sprzedałby własną matkę, dodatkowo bez grama empatii, szacunku dla SWOICH podwładnych. Słomą, która wystaje mu z butów mógłby zasypać setki stodół. Empatia to coś, czego DYREKTOR nigdy nie poznał (zaznał?). Wyobraźcie sobie - matka samotnie wychowująca dzieci uległa wypadkowi w pracy. PAN DYREKTOR, w najbliższym gronie, wpierw rzucał oszczerstwami pod jej adresem, że miała czelność to zrobić umyślnie, by wyłudzić odszkodowanie (Ta osoba ma zmiażdżony kciuk, który już nigdy nie będzie sprawny). A co później zrobił? Wywalił ją na zbity pysk z roboty, niczym tchórz - podczas jej pobytu na zwolnieniu, podczas rehabilitacji. I zrobił to zgodnie z prawem gdyż "tylko nie przedłużył umowy" To mały przykład wyraźnie obrazuje patologię najwyższego szczebla zarządzającego zabrzańskim oddziałem. Patologię, która jest działaniem na szkodę firmy! To zszarganie opinii o pracodawcy do jakiego dopuścił DYREKTOR (i jego poprzednicy) powinno być karalne. W sumie, w pewnych krajach, jest. Na dziś wystarczy - jutro dalsza część informacji z pierwszej ręki.

biski
@Cichociemna

No popatrz jaki kozak , lecz gdy spotkałem jego gdzieś tam to mial takiego strachai udawał że nie widzi i tylko patrzył gdzie uciec

Jerzy
@Cichociemna

A co na to behapówa?

poszukuję pracy

jak się pracuję na logstor w zabrzu? proszę o szczere odp. chodzi o produkcje.

Hendler
@poszukuję pracy

Praca w logstorze to idealny materiał dla Discovery na hali produkcyjnej w lato jest około 40 stopni i wtedy kierownik załącza klimatyzację i jest fajnie chłodno i przyjemnie zarobki mają być od marca 4000 zł brutto plus premia 900 zł a dla najlepszych premia 500 zł.Pytanie prawda czy fałsz?

@Hendler

Ja jeszcze w zyciu dobrej premi nie widzialem..:) jak tu robie...:) tak naprawde to premiami sie dzieli gora :) Zobaczcie ile aut dobrej marki stoji na parkingu:)

Sol and Pića

chcesz zarabiać ino 1800 to przychoćl

Stefan
@poszukuję pracy

Zabrze a nie zabrze matole.

AntySmród

jeb..j sie (usunięte przez administratora) śmierdzący

TIG WIK

Jak kasa wygląda za spawacza TIG na rurach?? Akord czy jak to tam Wygląda?

Magowiec
@TIG WIK

Brak akordu,na dana spionw jest czas np na fi 406 80min,kasa od 4200 brutto na start max do 4600 brutto. Lekka robota,ale wszystko na rtg idzie do świtlenia,jakosc wysoka

1850 na reke , nic wiecej nie zarobilam , fatalnie a tyle wydatków

Brygadzista z magazynu rur stalowych wczoraj rzucił papierami. Kto następny?

Kolo

Można podać nazwisko brygadzisty

Staszek

Ja słyszałem , że można w LOGSTOR Polska zarabiać całkiem niezłe pieniądze. Wprawdzie na rozmowie rekrutacyjnej sprawdzają podobno często znajomości języków obcych ale chyba każdy wie na co się nastawia. Generalnie dobrze byłoby się tu dostać do pracy.

Anty trol
@Staszek

Słyszałem, podobno, chyba i najlepsze to generalnie :) że warto , a ja wam mówie że nie warto bo podobno słyszałem że placą mało, generalnie za mało

Starszy pracownik
@Staszek

Robol z kształtek ty jesteś pewien że piszesz o logstorze w pl czy w dani

stefek
@Anty trol

naucz sie zdania poprawnie budować pajacu

Robić czy nie

Jaka stawka brutto 2018 na wejście , premia od razu czy po próbnym ? ile premia netto max ?

Kumaty
@Robić czy nie

ktoś napisze bo nie wiem czy warto aplikować

na szczęście stary pracownik
@Kumaty

2300 brutto (czyli 1600 na rękę) + premia 500 brutto max (300 zł na rękę) ale zazwyczaj nie dostaje się tyle premii max z 200 zł. Za takie pieniądze nie polecam. Bedziesz pracować w trudnych warunkach, w 40 stopniowym upale w lecie na hali, do tego w kasku próbując wykonać wyśrubowaną normę i przy okazji nie wykonać żadnego błędu. Za popełniony błąd zostaniesz surowo ukarany. Poczytaj sobie inne komentarze. Sama prawda.

Starszy pracownik

Tu Jeszcze starszy pracownik chcha a ile ty tam stary pracowniku pracujesz że się tak nazywasz?Dobrze że jesteśmy na innych zmianach bo bym ci buchnął śmiechem w twarz.

Nie chętny
@Robić czy nie

dlaczego skasowano wpis o stawkach premi itp ? czy firmie wstyd że płacą tak nędznie ?

Spawalnia

Praca na spawalni nie jest zla. Zalezy na jakiego brygadzisty sie trafi. Bo sa tacy co maja tylko w glowie slupki i wykresy. Dwoch brygadzistow jest spoko a trzeci to skonczony idiota i napinator a mozna nawet powiedziec ze kulturysta z brzuchem do kolan. Praca nie najgorsza mowiac o spawalni tylko ze sezon soe konczy koniec wrzesnia i pozbywaja sie ludzi i oczekuja ze wroca w lutym a to nie na tym polega....

Znalazłem coś takiego https://magdalenadziukphotography.blogspot.com/2013/05/pikieta-przed-siedziba-nexteer.html

Robić czy Nie ?

Jaka brutto stawka w 2018 na wejście ? premia od razu czy po próbnym i ile zl netto max ?

Henryk

Właśnie braki fachowców na rynku pracy mogą wpłynąć na wysokość wynagrodzenia w firmach.!

Hujogrom
@Henryk

Jajo nie pierd.l

Jarosław K

Dla Nas i dla Polski dobrze bo bezrobocie najniższe w historii naszego kraju , dla naszej firmy to jednak zła wiadomość i kłoda pod nogi wielce szanownych pseudo zarządzających bo robić nie bedzie komu a Mikule to nie bedzie Ukraina itp

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.