Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Ruda Slaska

Poprawcie szkolenia nowych pracowników niemajacych doświadczenia na danych stanowiskach bo oni chcą pracować i długo się utrzymać bo jak narazie to nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednim stanowisku. Do póki się nie poprawi to nie polecam robota nie stabilna.

Hak wygląda szkolenie bhp pierwszego dnia znaczy czy równe 8 godzin czy 4 godzinki i 4 już na hali pracując

Honorata
@Nowy

Witam serdecznie, pytasz o szczegóły na temat tego, jak przeprowadzane jest szkolenie BHP w firmie Logstor i ile ono trwa. Ja niestety nie umiem odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie, ale mam nadzieję, że inni użytkownicy forum będą w stanie. Mógłbyś napisać jeszcze, na jakie stanowisko pracy zostałeś przyjęty? Bo rozumiem, że jesteś przyszłym pracownikiem firmy.

Ktoś

Ktoś orientuje się jak z warunkami na stanowisku tłumacza języka angielskiego?

Na początku jest zadawanych mnóstwo pytań, oraz mini test przykładowo ( która jest godzina, dopasować kształty, co na zdjęciach jest nie tak wg. BHP. Stawka wg mnie jest zdecydowanie za niska 2800 Brutto, sama praca nie wygląda źle ale też nie jest to szczyt marzeń ( został mi przedstawiony film składanie, zgrzewanie rur) Chciałem wejść na produkcję, ale niestety nie mogą wpuścić. Zrezygnowałem, ponieważ są oferty gdzie na start jest około 3800 Brutto. Pani z Rekrutacji bardzo miła za to wielki plus ???? Sam proces rekrutacji nie wygląda źle.

Soczyste

Zapytaj na rozmowie kwalifikacyjnej,od4500-10000 brutto

Kontroler ndt

Witam jak wygląda praca kontrolera jakości i czemu ciągle potrzebują kontrolerów.... ?Tyle roboty czy ludzie się sami zwalniają? Jak wygląda umowa najniższa krajowa reszta pod stołem czy potrącenia z pełnego zarobku? I po trzecie jaki system zmianowy i jaka atmosfera panuje na hali i w dkj? Proszę o szczerą wypowiedź.

Jajo
@Kontroler ndt

3zmiany, potrącenia z zarobku nic przeciwko d stołem że wszystkich dodatków podatek,zapoer..alasz jak dzik i ciągle mało, normy ciągle rosną na obecnie 118%, ciągła inwigilacja, strasznie,mobing,ciągle kary za wszystko.

Czy LOGSTOR Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Lato

to chyba zależy co studiujesz i gdzie chcesz pracować w biurze czy na produkcji

Bogumił

Każdy ma świadomość, że zarabia się tyle na ile każdy zapracuje, i w zależności od tego co się robi. Ogólnie jest dobrze więc polecam.

Najniższa krajowa
@Bogumił

skońc dupic i morały na ile zasługuje, w logstor w Dania na dzien dobry 12 000 tysi , nie ma norm tylko śniadania i obiady , luz i poszanowanie , u nas może 2300 na wejściu i ostra orka przez 8 godzin że nie ma czasu kiedy zeżrec Polski manager to zawsze kawał ...

Dunczyk
@Bogumił

Troche odwrotnie. To pracodawca powinien miec swiadomosc ze pracownik pracuje tak jak sie mu zaplaci. Tu wymyslono ze przy zlym zarobku narzuci sie normy i postawi sie na pilnowanie zeby pracownik wypracowal wlasciwa ilosc. I 110% normy maja zrobione, ale odwalone na odpieprz i tragiczne jakosciowo. Pracownika sie nie obejdzie, trzeba mu zaplacic zeby bylo zrobione dobrze i do tego popracowane w odpowiedniej ilosci.

Spawalnik

Jakie stawkjnna stanowisko spawalnik?

Zet
@Spawalnik

Umów się na rozmowę i ci powiedzą,ale pewnie bez szału myślę że max 3500na.reke

OPK

Firma jest świetna. Rewelacyjna stawka na start w administracji (7 tys. to chyba minimum). Zero stresu do tego, kawa, owoc, kawa, śniadanie i potem jakaś kawa. Tak przez 60% czasu, zupełnie inaczej niż w innych firmach. Był okres, że przełożonego tyle nie widziałem że zapomniałem gdzie siedzi. Nie wcina się do roboty. Jest tak jak być powinno.

Chętny do pracy

(usunięte przez administratora) ta firma to tragedia nie polecam chyba że chcesz robić za 2800-3000brutto

Pokejoke

Dlaczego firma LOGSTOR nie jest firmą w której powinieneś pracować? Ponieważ poświęca ludzi żeby chronić cyferki, zamiast poświęcić cyferki żeby chronić ludzi. (usunięte przez administratora)

Tylko skończy się ten (usunięte przez administratora)wirus i zmykam z tej chorej firemki, gdzie nic nie wolno kamer więcej jak w Hollywood,gdzie służą do śledzenia ludzi, atmosfera zgniata, (usunięte przez administratora) ciągle chce 140% normy,bo on ma zyski z tego,premie pracownicze około 140zl netto, nie wspominając o panu (usunięte przez administratora). To dopiero fenomenalny przypadek pozdrawiam kumatych

Tak

Tak,stawki są fatalne, bałagan jest ale w administracji i u biurkowych,BHP jest iście fatalne wraz z panem Andrzejem ma czele. Nowi pracownicy dostają około 2800-3000brutto. Są i tacy co pracują około 8lat i mają no 3400brutto. Nadgodziny są od marca do września,z tym że wypłacane jako dzień za dzień,tylko w lipcu i sierpniu płacą setki za weekendy czyli ogólnie nadgodzin nie ma

Patriot

Logstor niby skandynawska firma ale z takimi warunkami pracy jakie zorganizowała nam w Polsce, tam w Danii już dawno byłaby zamknięta na kłódkę. Nie bez powodu ulokowali zakłady produkcyjne w Polsce. Tutaj i płacić nie trzeba prawie wcale, a prawo pracy jest po stronie pracodawcy. Dlatego też w tym Zabrzu bez problemów działa taki (usunięte przez administratora) a ludzie się cieszą że wogóle robota jest w tym postprzemysłowym grajdole. I nawet jak Polacy zaczną powoli uczyć się własnej godności, to na ich miejsce ściągnie się Ukraińców, Azjatów. Reasumując w Logstorze gorzej jak w oborze.

wariat
@Patriot

nic dodać nic ująć

...

Witam Szkolenia nudne, stawka mała, ludzie mają postawę jakby za karę tam byli, mało profesjonalizmu, najważniejsze to bezpieczeństwo którego firma nie może zapewnić, na każdym kroku można sobie krzywdę zrobić, trzeba bardzo uważać, na wejściu do firmy jest tablica "ilość dni od ostatniego wypadku" także daje to sporo do myślenia, brak przygotowania oraz dobrego podejścia do pracowników. Stanowczo Odradzam, szkoda czasu... Jeżeli to czytasz, to wspomnisz moje słowa przychodząc tam.

Alik
@...

Stawka nie jest tragiczna jak na zabrzańską strefę, z premia frekwencyjna, produkcyjna, wczasami pod grusza i bonami nie ma aż tak źle i co najważniejsze produkcja idzie i nie ma przestojów jak w innych zaklqdach. Jak stosuje się do wszystkich zasad BHP to jest bezpiecznie. Firma ma wdrożonych kilka programów które mają zniwelować wypadki. Można się przyczepić tylko do brygadzistów co awansowali z produkcji i nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi- są bez doświadczenia na stanowisku kierowniczym i demotywuja zespół faworyzując dawnych kolegów z hali.

Oooooo
@Alik

Brawo to jest prawda w rzeczywistosci faworyzuja ludzi z hali... po kilku miesiacach pracy atmosfera oschla do ludzi zero czlowieczenstwa kazd robi swoje i wychodzi malo motywacji!!! Malo pracy zespolowej kazdy spoglada na siebie. Praca fajna dla majsterkowiczow. Kto lubi... tylko ludzie pracujacy juz wiecej niz ja otlumanieni moze rutyna albo bardziej zarazeni od starszych stazem

Długo w firmie

Firma nie jest zła, atmosfera, warunki pracy są OK. Jesli chcesz pracowac to masz pole do wykazania się. Dobre miejce do nauczenia sie swojego fachu...Jedyne czego moge sie doczepic to podwyzki....no w sumie brak podwyzek. Zeby byla jasnosc jestem z adm. Na produkcji podwyzki co rok, premia za chodzenie do pracy, premia za wyniki zespołu...no a u nas...od trzech lat ani grosza...tylko dacie rade wierze w was...jeszcze zacisnijmy zeby... taka prawda o pracy w biurze...cierpliwosc sie konczy...szkoda firmy bo na prawde fajni ludziie odchodza z tamtad

@Długo w firmie

Jak słyszę te miałczenie ludzi z biur, jak to bardzo jesteście poszkodowani, że nie macie podwyżek. Wcale się nie dziwię. Nasze stawki nawet w połowie nie dorównują waszym( nawet ze wszystkimi premierami, które i tak zabierają za byle co, dodatkami nocnymi bo o innych nie ma mowy) więc po co ten ból pupy. Robicie od pon do pt 8 godz i macie wszystko gdzieś. Klima, kawka, papierosek co chwilę i kiedy chcecie. My w pocie czoła, upale, kaskach, okularach itp. Za mało? Robimy za darmo soboty. No teraz 6 nocka. Ot tak wykorzystać pracownika do granic możliwości. Normy, które trzeba zrobić bo jak nie to po premii, a jak bedzie norma to przyjdzie wasza koleżanka z biura i cyk za 6s po premii. Bo papierek na podłodze. Bo coś leży 3cm obok swojego miejsca. Zapraszam na kilka dni na produkcje to Ci się odechce takie farmazony pisać... A jak masz możliwość to przyjrzyj się jak ludzie ciężko pracują na hali i zastanów się czy nasz wysiłek jest wart podwyżki 100 zł na rok i super stawek nie przekraczających 3500 brutto. PS: Te wielokropki, podwuje spacje mają dodać jakiejś dramaturgii, czy zmusić do refleksji. Jak to czytam to potrzebuje oczu kąpiel. Ciekawe czy z klientami też tak piszesz? Mimo wszystko pozdrawiam.

Robol długo w firmie

@Fizol za długo siedzie w tym przybytku, żeby tego nie widzieć. @Długo w firmie, zostawiasz to bez komentarza? Prawda Cię przytłoczyła i zatkało?

xxx
@Robol długo w firmie

Trzeba było zainwestować kilkadziesiąt tysięcy i 5 lat w studia nie pobierając w tym czasie wynagrodzenia. Może by szanowny Pan nie musiał zap... w pocie czoła? Jak to mówią, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@xxx

Tylko czekałem na tego typu komentarz. Zapomniałeś dodać, że po tych pięciu latach szanowny Pan czy Pani ma już tytuł: magistra czy inżyniera i my robole powinniśmy się kłaniać Wam w pas. Mam rozumieć, że jesteś kimś lepszym? Poza zakładem czym się różnimy? No własnie, pewnie już odpowiedziałeś/łaś sobie na to pytanie. Prawda jest taka, że jak nas zabraknie to do czego Wy będziecie potrzebni?? Poza tym znam swoja wartość, ale czy do tego potrzebne są studia? To, że pracuje w takich warunkach jakich pracuje to mój wybór. Przychodząc do pracy nie zachowuje się jak malkontent, robię swoje i do widzenia. Misie z biur już pewnie śpią. O 8.00 zaczynają a 8.10 pierwsza przerwa na kawę. Sorry musiałem :) Pozdrawiam Was.

xxx
@Robol długo w firmie

Proszę mi nie wkładać w usta słów, których nie wypowiedziałem. Rynek weryfikuje wysokość zarobków na poszczególnych stanowiskach, jednak każdy by chciał z roku na rok zarabiać więcej i to założyciel tematu miał na myśli. Skoro warunki pracy Panu odpowiadają, to po co ta zawiść w stosunku do osób na innych stanowiskach? Bez odbioru, wystarczy tych niewiele wnoszących postów.

@xxx

Jak ja widza tych technologów przygłupich to się żygać chce,60% tych durni nie wie po co tam są i co robią, te larwy z biura chodzą jak by miały pręta w (usunięte przez administratora)

Poczatek_Logstoru XD

Jestem swiezym pracownikiem... Jestem mega niezadowolony... (usunięte przez administratora)premie.,aczkolwiek nie mialem doczynienia z ta ksztaltka.. Jesli zauwaza, ze jestes kumaty to bedziesz (usunięte przez administratora) az do poki masz zdrowie, ewentualnie, jesli nie znajdzie sie gosc na twoje miejsce. Ogolnie #niepolecam Logstoru. Totalny wyzysk, wraz z brakiem szacunku dla czlowieka! :)

Olek
@Poczatek_Logstoru XD

Tak to jest jak się przychodzi z budowlanki lub po szkole i chce się stać tylko i robić kursy na palarnie. Tamto jest praca o w pracy się pracuje. Mobbing i wszelkie nieprawidłowości można zgłosić do kadr i jest to bardzo skuteczne rozwiazanie

poligoli

Czy wy pracujacy nie umiecie zrozumieć ze pracując na kapitał zagraniczny nigdy nie zarobicie i nie będziecie godnie traktowani,bo dla nich ważne jest zysk i procenty w tabelkach a kadra kierownicza zawsze będzie patrzeć na swój stołek a nie na wasz robotnika(Polak polakowi wilkiem)Lepiej na kapitał zagranicy pracować za granicą,człowiek po pierwsze lepiej jest wynagradzany i szanowany.

Pracownik a może jednak nie?

Po rozmowie zero jakiegokolwiek kontaktu. Nieuprzejme docinki na pseudorozmowie.

stary
@Pracownik a może jednak nie?

pozwalniani już trochę biurowych i anulowali rekrutacje

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.