Opinie o Centrum Szkoleniowe Masterlang w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Szkoleniowe Masterlang. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Szkoleniowe Masterlang o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Szkoleniowe Masterlang w Kraków

Lala Nowy wpis

Szkolenia prowadzone przez przemęczonych szkoleniowców, którym nie chce sie przekazywać wiedzy. Szkolenie 80 godzinne odbyło się w około 8h. Szkoda ludzi, którzy naprawdę chcieli się czegoś nauczyć.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Centrum Szkoleniowe Masterlang?

pracownik Nowy wpis

nie

pracownik Nowy wpis

tylko przy nowych projektach lub można ewentualnie porozmawiać o zmianie

Xyz

Nie polecam pracy w tej firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Szkoleniowe Masterlang spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zibi

@Pracownik a często można pracować tu zdalnie ?

Wiecie czy Centrum Szkoleniowe Masterlang udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak

Smrk

W firmie nie ma płynności finansowej, faktury są opłacane nawet z kilku miesięcznym opóźnieniem. Naraża to na stres pracowników, którzy muszą się z tego tłumaczyć, szefostwo nie reaguje. Niewielkie możliwości awansu, duża rotacja, stres. Jest możliwość zapoznania z się z funkcjonowaniem projektów unijnych, ale czasami praca zamienia się w odbieranie telefonów z pretensjami o brak pieniędzy. Duża ilość niezrozumiałych i zbędnych zadań oraz procedur.

Alicja
@Smrk

Potwierdzam, lektorzy dostają wynagrodzenie z kilkumiesięcznym opóźnieniem, po wielkich bataliach. Porażka!!

Jaka atmosfera jest między działami w Centrum Szkoleniowe Masterlang?

Dlaczego tak twierdzisz, możesz podać więcej szczegółów? Co konkretnie sprawiło że nie polecasz pracy w Centrum Szkoleniowym Masterlang? Powiedz mi proszę na jakie wynagrodzenie można tu liczyć, ciekawi mnie ta sprawa.

Magdalena_Z

Strata czasu na tą pracę. Zupełnie niepoważne podejście do kandydatów. Sztuczne 2 etapy rozmowy, na pierwszym zachęta, a na dtugim szef próbuje wyłudzić od kandydata know-how oraz poufne info z doświadczenia w poprzednich firm, co ma być przepustką do zatrudnienia. Wg mnie nie jest to na pewno firma godna polecenia dla osób szukających stałej pracy i stabilnego zatrudnienia.

Użytkownik który dużo wie

Sztucznie i po kosztach organizowane szkolenia.(usunięte przez administratora) Utnijmy z czego się da. Pracownik ma w ramach projektu zarabiać X to dajmy mu ćwiartkę z tego. Nie dowie się. Strony www nie utrzymują, (usunięte przez administratora) Nie polecamy.

Tak jest
@Użytkownik który dużo wie

Niestety tak jest. Strony projektów unijnych - dramat. Strony firmy - nie ma. Bo po co?

Justyna
@Tak jest

Byłoby fajnie, gdyby każda firma miała swoją stronę. Ale chyba nie jest to aż tak duży problem. A na czym ogólnie polega praca w Masterlang?

fj
@Justyna

Strona działa od kilku lat.

Ile jest zmian w Centrum Szkoleniowe Masterlang?

Xyz

Jedna :) 8-16, ewentualnie możesz zacząć o 7

Bartek

Zastanawiający jest ten spokój na forum, liczyłem, że dowiem się coś o pracy.

HighFive

Czy ktoś wie jaka teraz jest atmosfera w firmie i czy warto myśleć nad pracą tam?

Janusz

A ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Irek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Irek

Fajni koledzy i koleżanki, którzy pomagają sobie nawzajem - jedyny plus. Poza tym tragedia.

zaj

biorąc udział w projekcie zostałam potraktowana jak śmieć.! przez wiele tygodni obiecywano mi, iż szkolenie, następnie staż, które sobie sama znalazłam i załatwilam notabene, są formalnie załatwione, na tydzień przed rozpoczęciem kursu okazało się iż nic nie jest załatwione z ich strony. Dodatkowo koordynatorka odeszła, moja sprawę przejęła inna, która nie wiedziała nic o mnie i moich szkoleniach. z gorszym syfem się nie spotkałam! po miesiącach zapewnień i oczekiwań zostałam zrobiona na szaro! a umowa która podpisałam nie mówi nic o konsekwencjach prawnych, w przypadku kiedy oni nie wykażą się z umowy !(usunięte przez administratora) jestem wściekła i zamierzam skonsultować się z prawnikiem!

karo
@zaj

Witam mam podobne doświadczenia. Wiele zapewnień ze strony firmy, co w rezultacie okazuje się wielką klapą. Po fakcie nie odbierają nawet telefonów, a jeśli już to nigdy nikt nic nie wie, bo ktoś kogo nie ma zajmuje się sprawą. Tak jest ciągle. Odradzam usługi tych Państwa, jedno wielkie (usunięte przez administratora) obiecywanie. Kursantów traktują lekceważąco. Do tej pory nie uzyskałyśmy pieniędzy za odbyty kurs. O stażu też należy zapomnieć, oczywiście nikt kompetentny nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytania.

Justyna

@D, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, nie powinieneś atakować osoby, która ją pozostawiła, tylko przedstawić własny punkt widzenia odnośnie pracy w Centrum Szkoleniowe Masterlang. W związku z tym proszę Cię o wypowiedź przedstawiającą ocenę tego pracodawcy.

Luidzi

Generalnie pracując w dobrej firmie jak ta nie ma potrzeby pisania .

Anonimowa

Poniższy komentarz w sposób krótki i treściwy opisuje całą sytuacje jaka panuje w firmie Masterlang. Ja osobiście trochę się rozpiszę i uwzględnię obrazowo całą sytuację, żeby nie mieć złudzeń aplikując swoje CV. Miałam "przyjemność" pracować tam jakiś czas i szczerze powiedziawszy zachęcam wszystkich do dogłębnej analizy swojej sytuacji finansowej, bo tak naprawdę szkoda Waszego czasu i energii. Po pierwsze właściciel patrzy tylko i wyłącznie na swój biznes (nie dba o pracowników)- o pracowniczej kawie czy też herbacie można tylko i wyłącznie pomarzyć, patrząc na dzisiejsze czasy jest to najniższy standard, który wskazuje, że pracodawca ma jakikolwiek szacunek do pracowników. Kolejny argument trzeba prosić się o spotkanie odnośnie kończącej się umowy (w moim przypadku przez miesiąc, próbowałam się spotkać). Pan właściciel miał czas w przeddzień, kiedy moja umowa miała się zakończyć. Bywał w firmie dosyć często i w sposób bezczelny ignorował mnie i nie chciał rozmawiać tylko wydłużał dzień naszego spotkania. Po trzecie prawdą jest, że pracownik zarabia najniższą krajową. Po czwarte, jeżeli masz jakąkolwiek wiedzę i umiejętności to nie licz, że w tej firmie zostaniesz doceniony/doceniona. Jeżeli liczysz na szkolenia to owszem są, ale organizowane przez Urzędy Marszałkowskie (mówią krótko darmowe i dla każdego). Piąty i zarazem ostatni argument- nie licz na satysfakcjonującą Cię podwyżkę, chociaż wkładasz całe serce w swoją pracę nie zostanie to przez właściciela docenione. Znalazłam tylko jeden pozytyw to wspaniali koledzy/koleżanki z dużym poczuciem humoru, ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Podsumowując tak jak wspominała poniżej osoba wszyscy są tam "na chwilę" szkoda czasu, energii i zdrowia.

Jasiek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Firma jest dobra?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Szkoleniowe Masterlang - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Szkoleniowe Masterlang?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Szkoleniowe Masterlang tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Szkoleniowe Masterlang
3.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • ul. Torfowa 3 lok. 1
    30-384 Kraków