Opinie o Madmax Jolanta Gawron w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Madmax Jolanta Gawron. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Madmax Jolanta Gawron o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madmax Jolanta Gawron w Sosnowiec

Jacek

Witam!. Chciałem przedstawić Swoją Opinie. Również pracowałem na Poczcie- ekspedycji. Powiem krótko nie narzekam tak jak tu wszyscy,kontakt z Firmą był konkretny,jak z każdym można się dogadać!. I nie mam złej opini podpisałem umowę i wiedziałem na jakich warunkach. I przede wszystkim mogłem się (bez problemu dogadać Pozdrawiam Panie z Madmax-a!).

?

Praca listonosza to nie jest spacerek z 5 listami. To co Pan tu opisał to jest normalna praca listonosza, którą wykonuje się w ciągu 8 godzin. Wszystko zależy od zaangażowania, chęci i doświadczenia.

tomek

witam wszystkich. Dopiero teraz zakładam post, bo wcześniej nie miałem styczności z tą firmą. Ja również pracowałem jako listonosz, tragedia... jakiś [usunięte przez moderatora] wyliczył rejon na 8 godzin, ale jak chcesz sie wywiązać z powierzonych obowiązków to 12 godzin to mało. Z sortowni wychodzisz czasem o 11, po czym dostajesz średnio 100 listów poleconych, i 2 torby zwykłych w tym jeszcze gabaryty....za każdym razem trzeba to policzyć, 5000 podpisów, pieczątek, więc nie ma siły wyrobić się do 16 "niby" w 8 godzin. Nie polecam ani tej pracy ani żadnej innej w firmie madmaxx. Ja pracowałem 14 dni i nie dostałem wynagrodzenia. Zawiadomiłem Prokuraturę i sprawa będzie miała finał w sądzie. Pamiętajcie, że w Polsce nie ma nakazu pracy, i nie trzeba przepracować miesiąca. ja rzuciłem te robotę bo znalazłem o wiele lepszą jeśli chodzi o finanse...

Madmax
@tomek

Panie Tomku, Możliwość anonimowej wypowiedzi nie upoważnia do wystawiania fałszywej opinii. Wynagrodzenie zostało wypłacone w terminie pomimo Pana zachowania. Praca Listonosza nie jest zajęciem łatwym, zwłaszcza od strony fizycznej, i nie każdy się nadaje. Co jednak ważne nikt nikogo do wykonywania tego nie zmusza. Umowę można rozwiązać bez wyciągania konsekwencji. Pisząc o zgłoszeniu do Prokuratury chciał Pan nas przedstawić w niekorzystnym świetle jednak co oczywiste fakt zgłoszenia nigdy nie miał miejsca, gdyż nie było ku temu podstaw ale przede wszystkim dlatego, iż nie leży to w jej gestii...

Madmax

Panie Patryku W. z Opola, przede wszystkim najpierw trzeba samemu wywiązać się z umowy, którą się podpisało aby móc upominać się o wynagrodzenie. Młodość nie jest tu wyznacznikiem ale uczciwość i odpowiedzialność. U Pana tego zabrakło.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Madmax Jolanta Gawron? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
MadMax oszuści

Pracowałem na zlecenie przez firmę madmax na poczcie głównej w Opolu przy ul krakowskiej jako doręczyciel w dniach 4 grudzień 2012-31 grudzień 2012r i zostałem oszukany bo nie została mi wypłacona należność pieniężna pewnie przez to że mam 18lat i myśleli że mnie w [usunięte przez moderatora] zrobią i teraz muszę walczyć o to co moje i nie odpuszczę bo pracowałem na nie korzystnych dla mnie warunkach umowy a praca wcale nie była łatwa.

art

pracuję przez firmę mad max ze sosnowca ,umowa jest obwarowana karami na niekorzyść zleceniobiorcy a wypłata po dwudziestym,badania lekarskie robisz sam ale pieniędzy nie zwracają.pracuję jako listonosz ,za list płacą 7 gr brutto chyba wyciągnę 500 zł miesięcznie.jednym słowem dla desperatów robota a ja takim jestem .mam 40 lat a nigdzie zatrudnić nie chcą a budowlanki mam dość i proszenia się o kasę.robota przez firmę mad max dobra jest dla osób uczących się pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Madmax Jolanta Gawron - Sosnowiec

Madmax Jolanta Gawron
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • ul. ks. Piotra Skargi 8 lok. 1
    40-091 Sosnowiec