Opinie o BRW w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BRW. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BRW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRW w Mielec

Adam konopka

Jakie stawki? Ile mozna wyciagnac bez nadgodzin?

ALEX

PRZEZ AGENCJE TO OKOŁO 1800 ZŁ NETTO

Adam konopka
@ALEX

Ok dzieki, a jak juz przyjmą na stale to da sie wyciagnac 2,5tys za normalny miesiac bez nadgodzin?

stolarz
@Adam konopka

Nie, bez nadgodzin to ok. 2300-2400zł.

@Adam konopka

Poszukaj lepiej innej firmy bo tu obcinają stawki cały czas ,albo 3/4 teatu lub przez agencje wyzyskują.

Asia

Ale jaka jest umowa na początek: umowa o pracę na etat, 3/4 etatu, umowa zlecenie, czy umowa o dzieło? Co oznacza umowa przez Agencję (H33)? Proszę o odpowiedź, bo dzwonili do mnie z ofertą, nie wiem co mam o tym sądzić, po waszych wypowiedziach.

Łukasz
@Asia

No u mnie w agencji twierdzą, że zarobki i świadczenia takie same jak w brw. Zobaczę po pierwszej wypłacie

ALEX
@Asia

H33 TO JEST NUMER HALI , Umowa o pracę pełny etat, wynagrodzenie brutto 15 zł bez dodatkowych premii. Oczywiście , że mniej pieniędzy niż pracownik zatrudniony bezpośrednio przez BRW, który pracuje na akord. Pisze tutaj o Agencji GRUPACON

Adi

3/4 to jakieś 1500

Łukasz

25 wrz. zacząłem pracę w brw (dokładnie Black Meble - czy jakoś tak - Mielec )przez agencję Work Service jako magazynier. Po tym tygodniu dostałem minimalną czyli 408 zł netto (na rękę) , było to niby przyuczenie bez akordu i żadnych premii. Obecnie "jadę" 3ci tydzień z nowego miesiąca rozliczeniowego i jak sie pytam kolegów pracowników to każdy mówi cos innego. Jeden, że zarobisz 3 tysie, drugi, że 2 tysie, trzeci "to zależy". Praca naprawdę ciężka (wiem co mówię). Dotrwam do końca miesiąca, poczekam 3 dni na wypłatę i napiszę ..... co dalej .... ;) (P.S. ocena pracodawcy wyśrodkowana ze względu na kompletny brak wiedzy na temat wynagrodzenia - mam nadzieje, że mnie nie wykorzystają ;) )

Alex

Ja znałem chłopaka, który już pracował tam około ROKU na umowie od Agencji (H33) Pracował na pakowaniu i jeszcze jak odchodziłem to dalej nie miał umowy od BRW Nie wiem jakie były przyczyny itp , ale było to mega wykorzystanie pracownika ponieważ robił to samo co inni na tej linii a dostawał miesięcznie MINIMUM 500 zł mniej. Z nadgodzinami wychodziło mu nawet 1000 zł mniej, bo nadgodziny przez agencje to kompletna porażka !!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BRW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
nonsens

Witam. Czy są przyjęcia w brw? Mam papiery technik stolarz specjalność meblarstwo oraz 20 lat praktyki w zawodzie. Jakie faktyczne zarobki ,organizacja pracy , czy można aplikować na określone stanowisko itp?

hue hue
@nonsens

nic nikogo nie obchodzi jakie masz papiery i tak trzy miesiące pierwsze agencja. 15 zl brutto agencja. później zależy na jakie stanowisko trafisz

Rysiek

Pamietaj,nigdy,ale to przenigdy nie idź do pracy do brw.Nigdy!!!!Pamiętaj.

ehe

Dla desperatów... Nie polecam.

Alex

Przez agencje płaca 11 zł netto ( w tym dodatek bhp premia od brw ) Za miesiąc wychodzi około 1800 zł do ręki Od razu mówie , ze nie opłaca się robić nadgodzin bo płacone 13 zl netto za nadgodzine ( 2 zł wiecej) BRW przyjmuje teraz przez agencje bo nie ma kto tam już robić Dużo osób przewija się i pracuje po pare miesięcy ( nie zależy im kompletnie na pracownikach) lecz niedlugo się to zmieni bo brakuje rąk do pracy A dlaczego? Być może dlatego , ze umowe przez agencje masz minimum 3 miesiace ( co 2 tygodnie nowa) Niektórzy pracowali rok przez agencje , zeby dostać umowe bezpośrendino z BRW Przez tyle miesięcy pracujesz tak samo jak pracownik z brw lecz o 500 zł mniej Czy jest fajnie? (H-33) W zależności na jakie stanowisko i hale trafisz Ciągle zwiększają normy Atmosfera lipna, ludzie niektórzy są tak napaleni na kase jak arab na koze , przez co zwiekszają akord i Cie pospieszaja do murzyńskiej pracy , na niektórzych stanowiskach nie jestes w stanie zrobic tyle ile pracownik pracujący tam przez 10 lat. Lecz są takie stanowiska na których nie jest tak zle Nie ma miejsca nawet gdzie usiasc a gdy chcesz pogadac przez 2 min z kim od razu sie czepiaja Niektórzy ludzie są spoko i da sie pogadac lecz jest tak glosno ze musisz rozmawiac z kims w odleglosci 1 m Za dużo kierownictwa przez co zwykli pracownicy musza wiecej robic na nich. Ja odradzam tam pracę. Pracowałem tam rok i mogę tylko stwierdzić , że jest to firma taka jak lear itp itd

z

jaka placa przez agencje? jak tam atmosfera?

bum

Sam jestem ciekaw jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna @Aneta, ale zobacz, że ostatnio i tak miały się pojawić jeszcze jakieś premie do podtsawy zarobków.

Aneta

Witam. Mam pytanie - jak wygląda drugi etap rozmów o prace w BRW. Podobno trwa ponad godzinę i biorą w niej udział oprócz kandydatów jeszcze 3-4 osoby z BRW. Z góry dziękuje za odpowiedź

W BRW pracuje moich dwoje dzieci. Z ich opinii wynika, że są bardzo zadowolone zarówno z pracodawcy (podobno bardzo przyzwoity człowiek)jak i z wynagrodzenia. Bardzo często wyjeżdżają na szkolenia. Firma dba o ich rozwój zawodowy. Nie rozumiem, dlaczego na tym forum jest tak wiele negatywnych opinii. Ale są tacy ludzie, którym nikt nie dogodzi.

LESZCZ

BRACIE NAJŁATWIEJ TAM SIE DOSTAC Z MIELCA,BEDAC KOCIARZEM TWZ SWIADKIEM BO ONI PRZYCHODZO I ODCHODZO Z TAMTAD KIEDY CHCI,POLECAM,BRATA PAWŁA Z DEBY,BRATA WOJTKA Z MIELCA,BRATA TOMKA Z TARNOBRZEGA,TO SAME CWANIAKI I MAJO TAM CHODY JAK MAŁO KTO,I BYŁ JESZCZE BRAT Z DEBY...TCHURZEWSKI,TEN TO BYŁ GIGANT DOPIERO,SWOIM WSZTSTKO ZAŁATWIO,MUSZISZ BYC BRACICHEM,WTEDY PRACA BEDZIE.

dsc1

Nie wiem czy szukają, tylko chciałbym wiedzieć jakie są zarobki na tym stanowisku w BRW, no i jak ogólnie z kierownictwem czy to ludzie czy (usunięte przez administratora) którzy zapomnieli że kiedyś byli ludźmi. :-)

dsc1

A mam pytanie jak praca na kotłowni, jako operator spalarni odpadów?, chodzi mi o atmosferę i zarobki?

LECH

MUSISZ MIEC ZNAJOMOSCI Z BRACMI SWIADKAMI ,TO ICH FIRMA I WTEDY ŁATWO SIE DO BRW DOSTANIESZ,OK

Tffn

Mjuziiii.....k

basia

"estetycznej świeżości"? co to takiego?:)

Aani

Mjuziiiiiiiiiiiiik :)

co tam słychać :)?

Zostaw merytoryczną opinię o BRW - Mielec

• Jak się pracuje w BRW?

Zobacz opinie na temat firmy BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRW