COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau

Grudziądz

Opinie o COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau

pracownicy 2011-07-21 16:20:54
Nie szanuje pracownika, nie płaci w terminie, jest nie słowny, zachowuje się jak dziecko.
paw-bie545@wp.pl 2014-09-26 16:57:42
nie płaci wcale po prostu po kilku tygodniach zrywa kontakt i zatrudnia nowych naiwnych daje fikcyjne umowy nie zgłasza do Zusu ogólnie oszust omijajcie tę firmę
Michal196 2014-12-17 18:49:28
Witam omijajcie tego oszusta klamie,niedostarcza chemi ,zwykly pajac szukajacy naiwnych kudzu do pracy jak przychodzi do wynagrodzenia klamie a Na koniec nieodbiera telefonow stracilem przez tego oszusta 1,5 miesiaca omijajcie te smieszna firme
paw-bie545@wp.pl 2015-01-17 09:31:41
spotkało mnie to samo jeżeli ci nie zapłacił podaj go do sądu ja to zrobiłem może to nic nie da ale nie mamy nic do stracenia ja mogę być świadkiem
Agnieszka 2015-03-02 11:29:29
Mnie też oszukał nie zapłacił mi za jeden dzień pracy
Michal196 2015-03-02 14:38:46
Witam wszystkich
Pokrzywdzonych przez tego pajaca mnie tez oszukal jezeli potrzebujecie swiatka to tez moge wystapic ( usunięte przez administratora )
Współpracownik 2015-05-05 19:21:18
Ogólnie jestem załamany, jak to możliwe, że ten pan jeszcze działa na rynku. Czy nie ma sposobu na takie osoby? Wyłudził ode mnie towar na przelew i nie zapłacił. Sprawa w sądzie i nakaz zapłaty. Widzę, że nie jestem pierwszy oszukany. W ZUS zaległości, ale wszystko sobie załatwił bo żona w kontroli ZUS pracuje. Podsumowując ten pan jest przewodniczącym rady rodziców w szkole podstawowej swojego syna. Czy pan dyrektor i rodzice innych dzieci nie widzą z kim mają doczynienia?
Gość 2015-09-16 15:37:44
Jestem w takiej samej sytuacji jak pan.Jeżeli mógłby Pan świadczyć przeciwko Dorauowi byłabym wdzięczna.Proszę kontakt.Mój nr (usunięte przez administratora)
Andu 2016-05-14 12:52:28
Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa taka COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau, bo powiem Wam, że pan Artur jest naprawdę dobrym człowiekiem, któremu absolutnie nic nie można złego zarzucić, szanuje pracownika
lolek 2016-10-28 12:41:03
Potwierdzam że to oszust i partacz wziął się nawet za montaż płytek. Po prostu tragedia zwinął się z roboty jak wziął zaliczkę i zniszczył materiał. Współpracował z TOP Color- Jarosław Góras.
Jeszcze ten facet jest drużynowym w harcerstwie po prostu tragedia. Omijać z daleka przestrzegam!!!!!!
Zostaw swoją opinię o COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau