Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

maciek

co do pracy to musisz zobaczyć oferty pracy jakie są aktualnie wystawione... ale nie wiedziałem nigdzie jakiś aktualnych ogłoszeń niestety @aqw, więc nie pomoge Ci niestety, ale co do rodzaju pracy to zależy na jakie kokretnie stanowsiko chcesz aplikować? bo wtedy można coś więcej napisac o obowiązkach itd.

aqw

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ...jak to nie wypłacają wynagrodzenia.. czy wogóle wypłacają czy z opóznieniem po czasie czy ktoś doswiadczony mógłby sie podzielic informacja jak to naprawde jest w ej firmie...jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i od niej zalezy dalsza kariera...

damian1234

przy pierwszej rozmowie z Panią z Biura , nie mogłem ustalic konkretnej lokalizacji obiektu firmy . po ustaleniu jej , na konkrtetną godzinę otrzymałem odmowe gdyż biuro podobno stało się nie czynęę i umówiono mnie na na dzień jutrzejszy ..

wd

Ja od sierpnai czekam na wypłatę... !! Brak słów

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa Progres spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
rodzyn

nie płacą całości wynagrodzenia, odradzam

mika_pomorze
@rodzyn

Noo pracowała moja znajoma, ale ją "usuneli", bo w jej miejsce trafila sie osoba ze stopniem niepelnosprawnosci, fajnie co? Jak masz rower a nie (z calym szacunkiem dla tych osob) wozek inwalidzki to masz nikle szanse.. i zeby nie bylo!! nie robia tego dla rownosci zatrudnienia tylko dla oszczednosci :)

gg

wypłata była na czas,ale odpowiedzi nie dostałam do dziś dlaczego tak zrobili.z tego co wiem nas było dwoje,ale w innym miejscu też dwie panie się nie doczekały umowy.teraz zastanawiam się czy szukać pracy i współpracować z progresem,bo niby masz umowę na dwa miesiące a po miesiącu już bez wypowiedzenia i żadnych wyjaśnień wypad.pójdę do prawnika po poradę bo tak nie można robić!!!!

gg

Firma Progress.dzisiaj przychodzę do pracy a tu informacja że umowa jest rozwiązana nikt nic nie wie ani kierowniczki ani pani z Progresu,kto tak robi z ludźmi pytam się???mam umowę do końca sierpnia a tu takie coś.!!!

;P

To pewnie p[racujesz w biurze a nie na zleceniach lub o dzielo na marketach Za marne grosze ;P

M.M

pracuje kila miesięcy dla nich i zawsze było wszystko ok a od wtorku nikt nie potrafi wytłumaczyć co z kasa? to jest [usunięte przez moderatora] skandal zeby 3 h dzwonic do działu rozliczen i nikt nie odebrał !!!! tak sie nie robi !!!

ANNA

A ja pracuje dla nich od grudnia zarabiam dobre pieniadze i jestem mega zadowolona

przez igrek

Witam forumowiczów. Jak najbardziej zgadzam sie z przedmówcami. Szukalem kiedys pracy no i pech chcial ze trafiem na ta agencje. Cos nieprawdopodobnego znalezienie \'BIURA\' zajelo mi troche czasu.. gdy juz odnalazem te obszerne biuro wszedlem tam i byl tam pan [usunięte przez moderatora] przez \'igrek\' majac papiery przy sobie oczywiscie kazal mi je wyslac mailem.. heh po dokladnym obejrzeniu otoczenia i pana zarzadzajacego stwierdzilem ze moj pobyt tam przez kolejne 5 sekund niema sensu. naprawde cos tam jest nie tak. pozdrawiam

Uważajcie, to jest firma pośrednicząca, która nie wywiązuje się z umów. Przynajmniej ja tak miałem. Pieniądze nigdy nie były na czas, zawsze był kilkudniowy poślizg. Jak chciałem się czegoś dowiedzieć to nigdy nie byli mi w stanie odpowiedzieć na moje pytania - coś kręcili. Rządzi tam nie jaki [usunięte przez moderatora] - facet niekompetentny. Nigdy nic nie wie i wiecznie udaje zaskoczonego. Omijajcie tę firmę z daleka, dobrze wam radzę. FIRMA TO JEDNO WIELKIE ŻENUA.

Najgorsza firma z jaką miałem miejsce się spotkać. Z wypłatą wynagrodzenia potrafią zwlekać nawet tydzień. Panie księgowe żeby nie tłumaczyć się co chwilę odkładają słuchawkę telefonu i numer jest cały czas zajęty. SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie firmy powinny być karane za to jak traktują ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie

progres nie placi na czas, i to jest fakt

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Pruszcz Gdański

Grupa Progres