Opinie o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI w Pruszcz Gdański

Hanna

@Oszukana - a skąd informacje, że firna INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI nie funkcjonuje? Czy ktoś z forumowiczów mógłby to potwierdzić?

Oszukana Nowy wpis
@Hanna

Nie istnieje od co najmniej 3 lat w międzyczasie działał z Anna latowska tektonika ale już z nią nie działa, wystawił ja i dalej kombinuje , ma pełno długów i nic mu nie robią, zbudował dom bez pozwolenia i mieszka wykancza kamienie zakłada kamery itp , teraz pojechał na wakacje w góry. Aż dziwne że nikt mu jeszcze nóg i rąk nie Polamal ,

... Nowy wpis

Stslbruk Kazimierz Zarębski

Rob Nowy wpis

Pomóżcie szukam aktualnego numeru telefonu do tego oszusta- ktoś posiada???

... Nowy wpis
@Rob

Teraz pracuje pod nazwiskiem swojego ojca Kazimierza Zarębskiego, firma się nazywa Stslbruk.

osoba

Człowiek o takim nazwisku na prowadzić u mnie prace w sierpniu po przeczytaniu tych opinii zastanawiam się czy chodzi o tę sama osobę??? Pomóżcie jak to sprawdzić???

@osoba

Proszę powiedzieć skąd jest ten człowiek i jakim autem jeździ, ostatnio używał renault Kangoo białego . Zawsze można się skontaktować mailowo

Osoba
@Oszukany

Dziękuje , tak takim autem jeździ mam nadzieje że zrobi prace dobrze bo wzioł zaliczkę.proszę podać maila

Oszukana
@Osoba

weronika.polsker@o2.pl

Hanna

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

@Hanna

Witam firma inwest bud już dawno jest Zamknięta , ale Krzysztof zarebski nadal oszukuje i kłamie. Pozdrawiam

oszukana
@Oszukany

Może powinniśmy się umówić i nie odpuszczać mu pieniędzy, które jest winny. On nadal zarabia i ma z czego oddać długi, ale woli wydawać na siebie. Wiem gdzie jest.

@oszukana

To wie każdy i nie może nic zrobić, w szenajdzie koło koscierzyny wybudował nielegalnie dom i wszystko uchodzi mu plazem , w wiosce wszyscy go znają. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
logo firmy pracownik ochrony- Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański
Seris Konsalnet Holding S.A.
maja

no i jak u nich wygląda obecnie sytuacja? wydaje mi sie, że można spokojnie zarobić sporo więcej jeśli ma się doświadczenie.

vindex

Witam serdecznie. Czy ktoś z Państwa jest w stanie podpowiedzieć gdzie możemy znaleźć Krzysztofa Zarębskiego?

gość
@vindex

oczywiście , ale nie ma co od niego zabrać nic nie ma

oszukana

Niestety mnie również oszukał. Jestem osobą prywatną, obiecał mi wykonanie prac, wyciągnął pieniądze i zniknął. Z tego co wiem zbudował dom bez pozwolenia w Kościerzynie gdzieś w lesie, aby go nikt znaleźć go nie mógł. Sam się chwalił, że nikomu pieniędzy nie oddaje, a przychody ma niezłe. Zwykły oszust, "zmienia nr telefonów gdyż ścigają go". Uważam, że takim oszustem powinna zająć się policja. Posługuje się nie swoim nazwiskiem.

gość
@oszukana

witam jestem oburzony tym że jest pani taka podła i szkaluje człowieka. to pani jest oszustem nie rozliczającym się do końca krótko mówiąc złodziejką. nie wywiązuje się pani z umowy . takich nowobogackich powinno się gnoić tak jak pani i inni robią , uważacie że macie 2 zł więcej w portfelu i wszystko wam wolno , ale to się wam prędzej czy póżniej zwróci

Maciek

Za 1000zł dam dokladny adres i godzine w ktorej bd ten pan.

oszukany 2009

Witm mi wisi kase od 2009r. mam nakaz i co? takich ludzi powinni izolować od społeczeństwa a nie gminy dają robote oszustom chyba nie wiedzą o ustawie solidarnej odpowiedzialności inwestora niech ktoś poda gdzie on teraz pracuje to byśmy go odwiedzili.

Oszukany

Teraz ten pan dziala pon nazwa Firmy http://www.tektonika.co/ razem z pania (usunięte przez administratora) i ciagle oszukuja ludzi na grube pieniadze. Trzeba w koncu zaczac podawac ich do sadu , skoncza sie lewe pretargi. Na stronie jest adres tej pani jego obecnej wspolniczki . Wezmy sie za niego wszyscy

dlugi1761

witam serdecznie. Prowadzę firmę windykacyjną. Właśnie dostaliśmy zlecenie na tego [usunięte przez moderatora]. I obiecuję że znajdę go. Nasz numer kontaktowy w razie czego to [usunięte przez moderatora]

tomek

Cześć mnie też oszukał moze wiecie gdzie sie podziewa ten gagatek

Andrzej - 2011-08-30 20:32:19 Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał [usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci. kolego na ile cie orznal pomuz

dominik

moja firmę też oszukał i niechce wyplacic pieniedzy za wykonana prace a mam fakture podpisana i z pieczatka ludzie pomuzcie go dorwac

Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał[usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci.

Zostaw merytoryczną opinię o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI - Pruszcz Gdański

INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI
1.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kowalska 11
    83-000 Pruszcz Gdański