INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI

Pruszcz Gdański

Opinie o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI

Andrzej 2011-08-30 20:32
Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał[usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci.
dominik 2011-09-05 23:02
moja firmę też oszukał i niechce wyplacic pieniedzy za wykonana prace a mam fakture podpisana i z pieczatka ludzie pomuzcie go dorwac
anonim 2011-09-05 23:04
Andrzej - 2011-08-30 20:32:19

Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał [usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci.

kolego na ile cie orznal pomuz
tomek 2013-01-18 14:59
Cześć mnie też oszukał moze wiecie gdzie sie podziewa ten gagatek
dlugi1761 2013-02-01 13:38
witam serdecznie. Prowadzę firmę windykacyjną. Właśnie dostaliśmy zlecenie na tego [usunięte przez moderatora]. I obiecuję że znajdę go. Nasz numer kontaktowy w razie czego to [usunięte przez moderatora]
Oszukany 2015-02-01 00:49
Teraz ten pan dziala pon nazwa Firmy http://www.tektonika.co/ razem z pania ( usunięte przez administratora ) i ciagle oszukuja ludzi na grube pieniadze. Trzeba w koncu zaczac podawac ich do sadu , skoncza sie lewe pretargi. Na stronie jest adres tej pani jego obecnej wspolniczki . Wezmy sie za niego wszyscy
oszukany 2009 2015-03-03 22:18
Witm mi wisi kase od 2009r. mam nakaz i co? takich ludzi powinni izolować od społeczeństwa a nie gminy dają robote oszustom chyba nie wiedzą o ustawie solidarnej odpowiedzialności inwestora niech ktoś poda gdzie on teraz pracuje to byśmy go odwiedzili.
Maciek 2015-04-05 00:02
Za 1000zł dam dokladny adres i godzine w ktorej bd ten pan.
oszukana 2015-05-31 23:18
Niestety mnie również oszukał. Jestem osobą prywatną, obiecał mi wykonanie prac, wyciągnął pieniądze i zniknął. Z tego co wiem zbudował dom bez pozwolenia w Kościerzynie gdzieś w lesie, aby go nikt znaleźć go nie mógł. Sam się chwalił, że nikomu pieniędzy nie oddaje, a przychody ma niezłe. Zwykły oszust, "zmienia nr telefonów gdyż ścigają go". Uważam, że takim oszustem powinna zająć się policja. Posługuje się nie swoim nazwiskiem.
gość 2015-08-01 14:01
witam jestem oburzony tym że jest pani taka podła i szkaluje człowieka. to pani jest oszustem nie rozliczającym się do końca krótko mówiąc złodziejką. nie wywiązuje się pani z umowy . takich nowobogackich powinno się gnoić tak jak pani i inni robią , uważacie że macie 2 zł więcej w portfelu i wszystko wam wolno , ale to się wam prędzej czy póżniej zwróci
vindex 2016-04-12 21:07
Witam serdecznie. Czy ktoś z Państwa jest w stanie podpowiedzieć gdzie możemy znaleźć Krzysztofa Zarębskiego?
gość 2016-04-13 07:48
oczywiście , ale nie ma co od niego zabrać nic nie ma
maja 2016-05-17 17:48
no i jak u nich wygląda obecnie sytuacja? wydaje mi sie, że można spokojnie zarobić sporo więcej jeśli ma się doświadczenie.
Hanna 2017-06-01 12:38
Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.
Oszukany 2017-06-01 23:40
Witam firma inwest bud już dawno jest Zamknięta , ale Krzysztof zarebski nadal oszukuje i kłamie. Pozdrawiam
oszukana 2017-07-05 14:02
Może powinniśmy się umówić i nie odpuszczać mu pieniędzy, które jest winny. On nadal zarabia i ma z czego oddać długi, ale woli wydawać na siebie. Wiem gdzie jest.
Oszukany 2017-07-06 20:06
To wie każdy i nie może nic zrobić, w szenajdzie koło koscierzyny wybudował nielegalnie dom i wszystko uchodzi mu plazem , w wiosce wszyscy go znają. Pozdrawiam
osoba 2017-07-08 11:39
Człowiek o takim nazwisku na prowadzić u mnie prace w sierpniu po przeczytaniu tych opinii zastanawiam się czy chodzi o tę sama osobę??? Pomóżcie jak to sprawdzić???
Oszukany 2017-07-14 01:58
Proszę powiedzieć skąd jest ten człowiek i jakim autem jeździ, ostatnio używał renault Kangoo białego . Zawsze można się skontaktować mailowo
Osoba 2017-07-17 21:26
Dziękuje , tak takim autem jeździ mam nadzieje że zrobi prace dobrze bo wzioł zaliczkę.proszę podać maila
Oszukana 2017-07-18 13:22
weronika.polsker@o2.pl
Hanna 2017-08-17 10:53
@Oszukana - a skąd informacje, że firna INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI nie funkcjonuje? Czy ktoś z forumowiczów mógłby to potwierdzić?
Oszukana 2017-08-17 19:36
Nie istnieje od co najmniej 3 lat w międzyczasie działał z Anna latowska tektonika ale już z nią nie działa, wystawił ja i dalej kombinuje , ma pełno długów i nic mu nie robią, zbudował dom bez pozwolenia i mieszka wykancza kamienie zakłada kamery itp , teraz pojechał na wakacje w góry. Aż dziwne że nikt mu jeszcze nóg i rąk nie Polamal ,
Zostaw swoją opinię o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI