INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI

Pruszcz Gdański

Opinie o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI

Andrzej 2011-08-30 20:32:19
Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał[usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci.
dominik 2011-09-05 23:02:40
moja firmę też oszukał i niechce wyplacic pieniedzy za wykonana prace a mam fakture podpisana i z pieczatka ludzie pomuzcie go dorwac
anonim 2011-09-05 23:04:56
Andrzej - 2011-08-30 20:32:19

Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał [usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci.

kolego na ile cie orznal pomuz
tomek 2013-01-18 14:59:21
Cześć mnie też oszukał moze wiecie gdzie sie podziewa ten gagatek
dlugi1761 2013-02-01 13:38:55
witam serdecznie. Prowadzę firmę windykacyjną. Właśnie dostaliśmy zlecenie na tego [usunięte przez moderatora]. I obiecuję że znajdę go. Nasz numer kontaktowy w razie czego to [usunięte przez moderatora]
Oszukany 2015-02-01 00:49:23
Teraz ten pan dziala pon nazwa Firmy http://www.tektonika.co/ razem z pania ( usunięte przez administratora ) i ciagle oszukuja ludzi na grube pieniadze. Trzeba w koncu zaczac podawac ich do sadu , skoncza sie lewe pretargi. Na stronie jest adres tej pani jego obecnej wspolniczki . Wezmy sie za niego wszyscy
oszukany 2009 2015-03-03 22:18:45
Witm mi wisi kase od 2009r. mam nakaz i co? takich ludzi powinni izolować od społeczeństwa a nie gminy dają robote oszustom chyba nie wiedzą o ustawie solidarnej odpowiedzialności inwestora niech ktoś poda gdzie on teraz pracuje to byśmy go odwiedzili.
Maciek 2015-04-05 00:02:56
Za 1000zł dam dokladny adres i godzine w ktorej bd ten pan.
oszukana 2015-05-31 23:18:44
Niestety mnie również oszukał. Jestem osobą prywatną, obiecał mi wykonanie prac, wyciągnął pieniądze i zniknął. Z tego co wiem zbudował dom bez pozwolenia w Kościerzynie gdzieś w lesie, aby go nikt znaleźć go nie mógł. Sam się chwalił, że nikomu pieniędzy nie oddaje, a przychody ma niezłe. Zwykły oszust, "zmienia nr telefonów gdyż ścigają go". Uważam, że takim oszustem powinna zająć się policja. Posługuje się nie swoim nazwiskiem.
gość 2015-08-01 14:01:22
witam jestem oburzony tym że jest pani taka podła i szkaluje człowieka. to pani jest oszustem nie rozliczającym się do końca krótko mówiąc złodziejką. nie wywiązuje się pani z umowy . takich nowobogackich powinno się gnoić tak jak pani i inni robią , uważacie że macie 2 zł więcej w portfelu i wszystko wam wolno , ale to się wam prędzej czy póżniej zwróci
vindex 2016-04-12 21:07:04
Witam serdecznie. Czy ktoś z Państwa jest w stanie podpowiedzieć gdzie możemy znaleźć Krzysztofa Zarębskiego?
gość 2016-04-13 07:48:46
oczywiście , ale nie ma co od niego zabrać nic nie ma
maja 2016-05-17 17:48:33
no i jak u nich wygląda obecnie sytuacja? wydaje mi sie, że można spokojnie zarobić sporo więcej jeśli ma się doświadczenie.
Zostaw swoją opinię o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI