Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

Weronika Nowy wpis

Na www tej firmy jest info ze mozna wyslac do nich swoje cv na staz/praktyki. Czy ktos moze z tego skorzystal i dostal sie w to miejsce ? opisze ktos jak tam jest, bo strona www piekna i opisy tez ale jak jest w rzeczywistosci ?

Nowy wpis

@Weronika

Dzień dobry, Dziękujemy za zapytanie. Zachęcamy i zapraszamy do przesłania do nas swojej aplikacji. W naszej firmie funkcjonuje program staży i praktyk. Oferujemy duże możliwości rozwoju i pomagamy zdobywać pierwsze doświadczenia. Wiele osób, które rozpoczęły z nami współpracę w ramach tego programu, dziś pełni role samodzielnych specjalistów. Jakim obszarem współpracy byłabyś zainteresowana? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie porozmawiamy o szczegółach. Napisz na naszego maila: personalny@grupaprogres.pl Pozdrawiamy Zespół HR

Karol Nowy wpis

Jak ta grupa działa? Jakie stawki i na jakiej umowie ?

MA Nowy wpis

Słaba firma, byłem i nie polecam

Maciek

Odradzam pracę dla i w progres. Chyba,ze nie przeszkadzaja Ci ciągle problemu z wyplatami wynagrodzenia na czas. Pamietam jak ludzie się skarżyli,ale nic nie mogli zrobić bo na infolinii nikt specjalnie nie odbierał telefonów

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa Progres spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
BOBIK

JAK MYSLICIE WARTO ZACZAC PRACE JAKO MAGAZYNIER W PRUSZCZU GDANSKICH KTOS NAPISZE

@BOBIK

Grupa Progres jest agencją pracy i zajmuje się rekrutacją pracowników, czy planujesz skorzystać z takich właśnie usług? A może chcesz się zatrudnić bezpośrednio w firmie? Napisz proszę nieco więcej, ponieważ Twój wpis nie jest do końca jasny. Jeśli korzystałeś już wcześniej z pośrednictwa firmy, to jak oceniasz oferowane warunki?

Dlaczego tak oceniacie ulgowo czyjąś złą pracę? Może trzeba ludzi dyscyplinować bo sami nie chcą.

Powtórka

Atmosfera bardzo specyficzna. Jakiś czas temu gdy Inspekcja Pracy nałożyła mandat za bałagan w dokumentacji przy rejestracji pracowników tymczasowych, to z zarzadu wyszedł mail adresowany do wszystkich , ze beda odpowiadac finansowo za takie pomyłki i sami płacić mandaty. Ciekawa praktyka prezesie

As

Strata czasu i nerwów. Jest tyle lepszych agencji gdzie można się czegoś nauczyć i lepiej płacą.

Joanna

@Pracownik - wspominasz, że przeciwko Grupa Progres toczą się sprawy o mobbing? Czy to pewne? To bardzo poważne oskarżenia. Chciałam Ci podziękować za solidną opinie i podpytać jeszcze o jedną kwestię. Pozytywy - czy płyną jakieś z pracy w tej firmie? Może wzbogaciłeś swoje CV o jakąś umiejętność? Będę zobowiązana za uzupełnienie swojego komentarza. To pomoże innym użytkownikom.

Emil
@Joanna

Sprawa o mobbing została umiejetnie wyciszona......

sympatia

Wreszcie ktoś o tym napisał. Ta firma to wyjątkowe (usunięte przez administratora)

Waldi

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania??

To może w takim razie jako pracownik dodam coś od siebie: 1) System premiowy: jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale jakoś mało kto go widział :) Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici. Bardzo częsta praktyka. W innych agencjach niedopuszczalna, ale nie w progres 2) Umowy: głównie tymczasówka lub zlecenia, odnawiane co miesiąc, także w każdej chwili można zostać zwolnionym, zwłaszcza gdy ktoś zaczyna domagać się umowy o pracę, która mu obiecano. 3) Benefity: mało kto z nich korzysta,dofinansowanie jest tak niskie, że zwyczajnie się to nie opłaca, no chyba, że mówimy o "managerach" oni maja niezłe dofinasowanie. 4) Atmosfera: beznadzieja - liczne przypadki mobbingu i poniżań ( niektóre zgłaszane do sądu ). 5)Rotacja: bardzo wysoka ( pracowałem w wielu firmach, a jeszcze z taką rotacja się nie spotkałem ). Nie ma co się przyzwyczajać do kolegów i koleżanek bo w następnym miesiącu i tak już ich nie będzie

bass

Kiedy będą wypłacone zaległe wynagrodzenia dla pracowników ?!?

erik

Kiedy zaczniecie wypłacać wynagrodzenia w terminie ???

nick

Janusze biznesu prowadzący biznes w stylu lat 90-tych.

Joanna

Osoby zainteresowane pracą w Grupie Progres zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadów, jakich dla gowork.pl udzielili przedstawiciele firmy. Wywiad z Prezesem Zarządu: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,66967,wywiad-piotr-zajac Wywiad z Menedżer ds. Personalnych: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,66967,wywiad-bozena-rycharska

prawda
@Joanna

Hej,a czemu w tych wywiadach nie opowiecie w jak skandaliczny sposób traktowani są pracownicy: jak oszukujecie przy wypłacaniu wynagrodzeń i premii, jak oferujecie umowy śmieciowe i poniżacie wszystkich tych, którzy upominają się o swoje prawa. Trochę niewygodne co ???

tak i nie

Nie polecam tej firmy zarówno tym , którzy chcieliby byc ich klientami jak i potencjalnym pracownikom. Sami amatorzy i studenci na śmieciówkach

cwaniaczki z progres

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

płytka

no wiadomo Że na słuchawce nie jest tak lekko jakn się mówi, ale wszystko zal;ezy jednak od prowizji - ciekawe więc ile na prowizjach można nakosić sobie tutaj jako konsultant w takiej Wrześni, piszcie szczerze

Natalia

Jutro jade do do biura, ale po tych opiniach teraz mega sie martwie o te wynagrodzenie.... Az tak zle? Ide na stanowisko magazynowe z odzieżą.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Pruszcz Gdański

Grupa Progres