EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór

Raszyn

Opinie o EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór

konkret 2012-03-14 22:59
Ta firma to żenada.Oby takich było jak najmniej na rynku pracy.
rysiek 2014-03-18 20:33
nie placi
Zgadnij 2015-01-02 17:05
Pracuje w tej firmie ponad 2 lata i to co jest wypisywane na temat tej firmy to stek bzdur. Jeżeli komuś nie chce sie pracować to nikt go nie będzie zatrudniał i płacił za siedzenie!!!
Oby wszystkie firmy na polskim rynku pracy były tak wypłacalne jak ta firma!!!!
michał 2015-11-11 13:41
Brygadier leci w kulki i przez to ze nie pilnuje pracowników póżniej wielkie kary i nie wypłacają pensji.
michał 2016-03-13 09:29
@qlaka jakiej umowy? na 20 osób może 3 pracują tam legalnie
robol 2016-09-05 10:05
również nie polecam, zbyt często znajdują się jakieś powody, żeby uciąć trochę pensji pracownikom
muniek 2016-11-16 22:24
widze ze nie tylko ja mialem problemy z wyplaceniem calej pensji... a przyszloscia tej firmy sa ukraincy
admin 2016-11-22 21:39
nie wypisujcie bzdur pracuje i pieniazki mam zawsze na czas ,jka sie nie chce pracowac to nie płacasprawa zarejestrowania to osobista jak sie godzisz na takie warunki to tak masz ja jestem zarejestrowany
slaw 2016-12-25 01:07
pracowałem w tej firmie, to prawda niekiedy wystarczy wypić poprzedniego dnia 2,3 piwa i rano przylecą z alkomatem i dniówka w plecy, generalnie to prawda że zawsze znajdą jakiś powód żeby uciąć coś z pensji, chyba dlatego nie ma w tej firmie stałych pracowników poza szwagrem
pracownik 2017-01-16 14:29
również miałem problem z wypłatą pensji, nie polecam
Roman 2017-01-17 22:30
Pracowałem w tej firmie, po 2 tygodniach miałem mieć wyższą stawke a po 2 miesiącach się zwolniłem bo się nie doczekałem, kilka godzin sie przy wypłacie nie zgadzało niestety
KUMPEL 2017-01-31 22:21
TA firma jest firma ktora zyje za kost pracownikow.Szef tej firmy kazdego roku razem z rodzina jezdzi na Maladiwy.Za co kolwiek dostaniesz kare.Ostatnio potroncili mi cala wyplate tylko dla tego ze nie wrucilem do pracy w terminie.NIE legalnie pracuje pol UKRAINY.Widze ze nie ma dla niego ZAKONU.MAM NADZIEJE ZE LUDZI KTORZY ZOSTALI OSZUKANI KIEDYS sie zgropuja i zaplaca szefowi za wszystko.NIE POLECAM!!!!!!!
OSZUKANY PRACOWNIK 2017-02-02 12:39
nie zapłacił za cały miesiąc.nie odbiera telefonu..nie ma warunków pracy.nie pracujcie na tę firmę.LEgalnie pracuje tylko szwagier.NIE POLECAM
Darek 2017-02-02 12:55
Rzetelność, terminowość i wysoka jakość wykonywanych usług -dzieki pracownikom.SZEF NIE PLACI!!!nie polecam.
irek 2017-02-06 17:28
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma
Zostaw swoją opinię o EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór - Raszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór