Opinie o EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór w Raszyn

Ireneusz Nowy wpis

Pracowałem u tego Pana, niestety również nie dostałem całej wypłaty, nie zgłaszałem tego nigdzie bo wolę żeby się smarzyl w piekle za krzywdę która wyrządza ludziom....

Alicja Nowy wpis

ktoś tutaj napisał, że wypłaty są z dużym opóźnieniem w tej firmie... ale moje pytanie - czy koniec końców wypłacana jest całość? coś tam widziałam, że nadgodzin spoza umowy nie...

Marcin Nowy wpis

Opowiecie jak wyglądają u Was dni próbne ?

Kamil Nowy wpis

Z daleko od tego pracodawcy i firmy. Nie daje umowy, nic nie zapewnia - żadnych ubrań i narzędzi . Jak zatrudnia z wielka łaską na umowę to nie płaci za zwolnienia i urlopy.Na wypłatę trzeba czekać bo zawsze wypłaca z dużym opóźnieniem. Inspekcja pracy się kłania!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Z daleka od tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) Po odejściu z firmy z powodu niewypłacalności otrzymałem tylko tyle co na umowie, reszty pieniędzy za przepracowane godziny nie wypłacił.

Potwierdzam że wypłaca tylko to co jest na umowie. Reszta przepracowanych godzin nie wypłacona.

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie fachowców zbrojarzy?

Sławek

Dziadostwo, (usunięte przez administratora)

Jakub
@Sławek

Co dokładnie oceniasz w taki sposób? Nie bardzo rozumiem Twój wpis, więc chciałbym, abyś go sprecyzował. Czy oceniasz to miejsce pracy? Czy może zupełnie co innego?

roman

lipa (usunięte przez administratora) sama ukrajna małe stawki godzinowe irek brygadzista z kropką pod okiem chyba był gwałcony w zakładzie karnym

Urszula
@roman

A jak sytuacja finansowa i rynkowa EURO-INSTAL-TECH? Można tam liczyć na pewność zatrudnienia i stabilność? Za dużo informacji o nich nie ma, nie będą się czasami zwijali w najbliższym czasie?

Irek
@roman

Bardzo chętnie się spotkam i porozmawiam na temat wszystkich tych niejasności o których tutaj co poniektórzy wypisują a nawet nie mają honoru żeby się podpisać. Pozdrawiam Was wszystkich.

@Irek

Witam... W odpowiedzi... Zastanawiam się co chciałbyś powiedzieć?

@Irek

To chętnie się spotkam gdzie i kiedy ja z ZK Siedlce (usunięte przez administratora)

Sławek

Cześć Wszystkim czytającym Odradzam tą firmę, bardzo odradzam... Właściciel przy zatrudnieniu i załatwieniu badań popisuje się samochodem i znajomością miasta, śmiga infiniti i popisuje się pracuje sam Ukraina i to do nich trzeba się dostosować, bardziej im ufa.... Brygadzista...... Temat rzeka.... karany, bezczelny,nie zna się na robocie no i spowinowacony z właścicielem, jednym słowem (usunięte przez administratora) jakich mało Jeszcze jedno... Pan Sąpór jest w stania zapłacić na święta po 200 zł zaliczki dokładnie zaliczki tylko w Wigilię trzeba było czekać po pracy 4 godziny- przyjechał.... na kacu

Bartosz

Dla mnie to dobre miejsce do pracy. Myślę, że pracując tak jak oczekuje firma każdy będzie zadowolony!

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Monter

jakiej rekrutacji? Dzwonisz i tyle. jak masz dwie ręce i w miarę umiesz chodzić to już jesteś super pracownik za 14 zł/h :D

Urszula
@Monter

A jak wygląda kwestia zatrudnienia? Pracodawca chętnie daje nowemu pracownikowi na start od razu umowę o pracę, czy tylko zlecenie? Zechcesz mi to wyjaśnić?

monter
@Urszula

Jeśli da Ci umowę to na część etatu bo mu się nie opłaca na więcej. Kilku chłopaków miało tylko papier bez podstawy prawnej jak się okazało. Dał im umowy ale faktycznie nie zarejestrował ich nigdzie i mówił że to wyjaśni bo to wina księgowej lub pracownicy biurowej (Jego żony) i w sumie tamat unikał.

Tajemniczy

Ja pracowalem w tej firmie pare lat temu,gdy placil po 12 zl/h bywalem gosciem w domu u Marcina w Raszynie i nigdy nie zamknal przed nosem mi drzwi gdy przyjechalem po zaliczke. Zawsze mialem wyplacane, nawet jak mial opoznienia. Nie mozliwe zeby stal sie takim ch**m :) Pozdrawiam

Fryderyk

Żadna firma nie pozwoli sobie na takie działanie nie mając podstaw prawnych.

DAG
@Fryderyk

Jakie podstawy prawne pozwalają na nie wypłacanie pieniędzy pracownikom?

DAG

(usunięte przez administratora) To prawda co piszą opiniach że zawsze znajdzie się jakiś powód żeby nie wypłacić pieniędzy!!! Dlatego nie ma w tej firmie stałych pracowników. Trzymajcie się z dala od tego pracodawcy.

Monter

pracowalem tam pół roku. Szefunio obiecał umowę itp. unikał przyjazdów na budowy a jak już się pojawił to pod braą i tylko do Yrka lub kogoś konkretnie jak miał pilną sprawę. Prawda, że ucina za wszystko, odeszłem z końcem września i do dziś nie dostałem pieniędzy bo "czeka na przelew" otworzył knajpę na karowej 31 i tam pompuje siano. Ogólnie oszust i tyle. nawet swoich zleceniodawców (usunięte przez administratora) na godzinach bo wpisują fikcyjnych ludzi i działkują się z kierownikiem. serdecznie odradzam. A Irek jak mu się coś nie podoba to nie dość że ucina godziny to jeszcze pogrozić potrafi i to publicznie.

Bolo

Niepokojące wpisy czytam na forum. Może wyjaśnicie czy wyjaśniło się wszystko?

ÓNIE PŁACI OSZUKUJE I RÓWNIEŻ NIE ODBIERA TELEFONU KŁAMIE .OPINIE PO OSTATNIEJ BUDOWIE DOPROWADZA PANA CHYBA DO BANKRUCTWA .PRACOWNICY MAJĄ JUZ DOSC TYCH ZAGRYWEK .MYSLIMY O UKŁADZIE ZBIOROWYM I ODDANIE PANA DO SĄDU ,czas najwyzszy aby panem zajął się ZUS I ODPOWIEDZIAŁ PAN ZA NIE REJESTROWANIE PRACOWNIKOW BO ŚWIADKÓW NA PRACĘ U PANA MAMY SPORO

Ktos
@anonymous

Cześć. Odezwij się kolego. Chciałbym dołączyć do pozwu. marcinmalinowski1960@interia.pl mam trochę papierów na tego bękarta

Projektant

Ojoj... Widzę że coraz więcej negatywnycyh opinii, ktore sa prawdziwe. Zatrudnia na "czarno" ludzi z Ukrainy. Może i płaci na czas ale za byle co obcina pensje wiec nigdy nie dostajesz zgodnie z przepracowanymi godzinami. Szefunciu praktykuje zasadę trzymania ludzi u siebie na zasadzie uzależnienia finansowego. Do ludzi z Ukrainy: Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Irek, dalej tam pracujesz?

Darek

Rzetelność, terminowość i wysoka jakość wykonywanych usług -dzieki pracownikom.SZEF NIE PLACI!!!nie polecam.

irek
@Darek

(usunięte przez administratora) firma

OSZUKANY PRACOWNIK

nie zapłacił za cały miesiąc.nie odbiera telefonu..nie ma warunków pracy.nie pracujcie na tę firmę.LEgalnie pracuje tylko szwagier.NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór - Raszyn

• Jak się pracuje w EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór?

Zobacz opinie na temat firmy EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

EURO-INSTAL-TECH Marcin Sąpór
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Cicha 9
    05-090 Raszyn