P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Opinie o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Kuba

Szefostwo P.W. Hobby to cyrk.

Andersen

Praca jak praca. Trzeba znać się na robocie. Jedna zmiana. Wypłata zawsze na czas. A malkontentów wszędzie pełno.

Podobno szukają elekryka-automatyka. Czy ktoś może napisać jak wygląda praca na takim stanowisku.

żarcik

ooo Przemas! witamy na forum, fajna autoreklama pisana językiem ludu:) szkoda że nikt normalny w to już nie uwierzy:)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
NIEEEEEE

Jeśli jesteś desperatem, chcesz uświadomić sobie że może być gorzej niż w jakiejkolwiek twojej poprzedniej pracy, jeśli chcesz żeby twoja rodzina liczyła każdy grosz wiedząc że i tak w połowie miesiąca zabraknie ci kasy, jeśli dobrze znosisz mobbing i strach przed wypowiedzeniem wręczonym 5 min przed końcem pracy. Jest to wymarzona firma dla ciebie!!!!! dobra rada: zawsze udawaj głupka i bądz lizusem to się w tej firmie dobrze sprzedaje :)

............

oj wielkie wielkie.....zgadzam się z opinią... ja tez pracowałem jako ph. nie zarobisz nic.chyba ze masz wyrobione znajomości wiadomo za co. jedna wielka klika.nowi nie mają szans. masssakra przez wielkie s

mike

odradzam każdemu prace jako ph w hobby. nie zarobisz, zajezdzisz sie, klienci na tobie wyladuja zlosc za braki w dostawach i jeszcze zaplacisz im za samochod ktory daja ci do uzywania w pracy, a jak pojedziesz gdzies w weekend za miasto od razu dorzca ci to do f-ry. masakra. omijajcie ten dom wariatow duzym lukiem

vit156

Dlaczego tyle jadu w waszych wypowiedziach. Przecież Piotr nigdy nie skrzywdził pracownika, świetnie potrafi motywować pracowników, ponadprzeciętny filantrop i człowiek wielkiego serca. Dzięki niemu nasze pupile mają produkty najwyższej jakości po najniższej cenie. Pozdrawiam wszystkich HOBBYSTÓW

@vit156

Tak wygląda sytuacja od strony fasady, podwórko zaś jest zaśmiecone i zabagnione.

@vit156

hahaha zart

*************

firma masssssssakra !!!!!!!!!!!!!!!1

zorientowany

PH nie ma umowy o prace ani zadnej podstawy zarobku.Jestes na prowizji.Przez pierwsze 2-3 m-ce zrobisz tyle obrotu ze dostaniesz 2%tj od50-70tys ktore zrobisz dostaniesz max 1400zl.Tzn tyle wyjdzie na papierze bo potem obetna tobie prowizje za nie zrobione targety!A sa one w takiej wysokosci ze nigdy ich nie zrobisz!Wiec dostaniesz ok 1500zl!A jestes na wlqsnej dzialalnosci wiec musisz zaplacic zus i podatek.A jestes caly tydzien poza domem i 1000zl ktore daje firma nie starcza na hotele wiec musisz do spania dolozyc ze swojej kasy i cos jesc.Za km przejechane sluzbowym wozem placisz 80gr/km.Absurdalne polecenia od wlasicieli to norma!Kontrhenci zrywaja boki.Liczy sie dla M tylko obrot,nie czlowiek!Licza sie z toba jak robisz kase,w innym razie jestes bezuzyteczny!Bez skrupolow wywalaja nowego po 2-3 m-cach bo nie robi obrotow!A jak ma robic gdy najlepsze rejony opanowane sa pzez klike przydupasow i donosicieli!!Tam jeden drugiego by utopil za kilka stow do obrotu!Podbieranie trasy i jazda nie po swoim tereni(wykorzystujac naiwnosc nowego ph)to norma!!!!M uwielbia wyscig szczurow i podpuszcza na siebie PH wysylajac co chwie rankig obrotow i targetow do wszystkich!!Zeby jeden drugiemu zazdroscil.Nie polecam!!!Nigdy!Omijajcie ich szerokim kolem!!!

****

ha ha ha ta hurtownia skarpet frotte to idealne porównanie. Potwierdzam absurdalne polecenia, które są awykonalne i smieje się z nich cała Polska. A że ich nowy PH nie wykona, to do widzenia. Płacisz nawet za to, ze kamyczek na drodze wpadł na szybę auta i ją zarysował. Przecież to Twoja wina !!!!!!!!!!!!! Płacisz za wszystko. Również NIE polecam tej firmy.

***

PS. Nie na darmo zniknął najbardziej zjadliwy watek o Hobby. Chodzi o to by zrobić wokół siebie dobre wrażenie, potem jak złapie się jelenia zapomnij.

***

Realia są podane wyżej. W rzeczywistości pracujesz na folwarku rodziny (usunięte przez administratora), jak się nie wykażesz możesz szukać innego zajęcia. Wszystko ładnie wygląda do końca pierwszego miesiąca pracy, potem zostaniesz zasypany absurdalnymi poleceniami, które wzajemnie się wykluczają. Zatem jeśli nie jesteś schizofrenikiem i nie masz z tym problemu, startuj! W wozie masz GPSa, możesz zapomnieć o wyrywaniu panienek na pieski. Szkolenie w Niemczech, śmiech. Właścicielom Hobby mentalnie bliżej do hurtowni skarpet frotte, niż do zarządzania dużym przedsiębiorstwem. Zdecydowanie nie polecam, nawet myślenia o aplikowaniu do Hobby.

GOSC

Witam, Mam pytania odnosnie stanowiska przedstawiciela. Czy daja umowę o prace, jaka jest podstawa i ile można wyciągnąć prowizji na początek? Pytam o realia a nie o pretensje.

nowy

Witam. Czy ktoś napiszę jaka tam jest podstawą na rękę? Jak jest z samochodem tzn czy można jeździć po pracy? Czy dają umowę? Czy trzeba założyć działalność? Pozdr.

hmm

miałeś oko:) pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu przedstawicieli na cały kraj:) ja osobiście firmy bardzo NIE polecam! 1 głodowe stawki 2 fatalna atmosfera(usunięte przez administratora)br /> bardzo kiepski pracodawca...

;)

No bardzo ciekawe. Właściciele Hobby potrafią czytać, albo wreszcie przyniesiono im informacje o kiepskich wpisach. Zniknął jeden cały wątek z najbardziej zjadliwymi opiniami. Widać w tle dużą rekrutację. Nie polecam tej firmy.

gall anonim

Obecnie na magazynie dzieje się o wiele lepiej niż przedtem. Nowy Kierownik jest naprawdę bardzo dobry i przede wszystkim zna się na tym i dba o ludzi(usunięte przez administratora)

powiem wam tak na kolbach musisz miec układy np;kąpiące nic nie robią chodzą się śmieją ludzi masują a kolbiary muszą wszystko robić wieszają i robią produkcje naprawde mają ciężko no ale brygadzistka z kąpiącymi to koleżanki więc wiecie jak to jest

rumianek

ciekawe co jakiś czas właśnie widzę że pojawiają się ogłoszenia o prace pytanie czy taka duża jest rotacja w hobby? czy tak się rozwija...?dzięki za info pozdrawiam

fse
@rumianek

właśnie co jedyni będą od Vitapolu drudzy od Trixie :0???

magda
@rumianek

praca jak praca ciągły stres na kolbach już wogule trzeba mieć układy jak np kąpiące z brygadzistą mam nadzieje że szef zamontuje tam kamere bo jest coraz gorzej przerabane dostają pieniądze za lenistwo i inni za ciężką prace

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski - Kobylarnia

• Jak się pracuje w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. HOBBY Piotr Matuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. HOBBY Piotr Matuszewski