P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Opinie o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

:D

Żartujesz czy o drogę pytasz? Czytasz cały wątek od dołu do góry i co widzisz? Obraz cwaniactwa badylarskiego, traktowanie pracowników jak maszyny, które można szybko wymienić, brak komunikacji Zarząd-Pracownik. Żerowanie na dotacjach państwowych (ZPChr). Duża rotacja wpływa na tak zwane stosunki. Sam zarząd też nie pracuje nad wprowadzeniem konkretnych zmian.

Alicja

@Jasss Dlaczego uważasz, że firma PW HOBBY jest żałosna? Skoro tak piszesz, to warto byłoby uzasadnić w sposób merytoryczny swoje stanowisko, o co bardzo Cię proszę. @Kazik Pamiętaj, że na forum należy wypowiadać się stosownie. Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego pracodawcy, uzasadniając tym samym swoją negatywną opinię o nim?

Kazik
@Alicja

lizusostwo i donosicielstwo. Marne stawki. Produkty kiepskie.

lin
@Alicja

Alicja! A Ty pracujesz w HOBBY w sekretariacie, czy na innym stanowisku?

:D
@Alicja

Dlaczego żałosna? Mała firemka, prowadzona przez zakompleksionych ludzi, z mentalnością badylarz, z lat 90 XXw. Aspirują do wielkiej korporacji, jednak nie są w stanie myślowo objąć wyzwań XXI wieku. Traktowanie 90% swoich pracowników na równi z maszynami oznacza rotację i bardzo kiepską opinię na rynku. Wystarczy włączyć webarchivera, żeby zobaczyć jak często zmienia się kadra i na jakich stanowiskach. Żałosne...

Kazik

Firma dla zdesperowanych. Omijajcie to (usunięte przez administratora) Szkoda czasu na prace dla tych ludzi.

Jasss

Żałosna firma

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Tomasz

Konkurencja inspiruje do pisania?

Alicja

@Jaaa, to co piszesz nie brzmi zbyt dobrze, w swoim komentarzu wspominasz o braku poszanowania pracowników firmy PW HOBBY, z czego to według Ciebie może dokładnie wynikać? Jak ocenisz obecny postępy tego pracodawcy? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie. @Jam Łasica, jeśli posiadasz nowe informacje dotyczące firmy PW HOBBY, to zachęcam Cię do podzielenia się nimi na forum! Z wielką ochotą poznamy aktualności związane z nowymi zatrudnieniami!

Jaaa

Ciągle ktoś odchodzi i nie ma się co dziwić. Ludzi tam nie szanują A zwierzęta truja. Nie zależy im aby pokarm był zdrowy tylko kasa na koncie to się liczy. Więc to żaden nr 1 w Polsce

Alicja

@Ja!aaaaaaa, zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi w temacie firmy PW HOBBY, Twój obecny wpis nie mówi nam za wiele. Rozbuduj dla nas swój kolejny komentarz w tym wątku. Chętnie dowiemy się najnowszych wieści na temat obecnego rozwoju zatrudnienia w firmie PW HOBBY, może ktoś ma informacje, aby ten pracodawca planował otworzyć kolejny oddział swojej firmy? Zachęcam was do odpowiedzi w tym wątku.

Jam Łasica
@Alicja

Czego się spodziewasz, że Rodzina M nagle zmądrzała. Zaczęła traktować swoich pracowników jak fachowców budujących ich wizerunek czy też nagle zainwestowała w jakiś nowoczesny pomysł? Wrzuć sobie cartoon network i poogladaj kreskówki....

jaaaa

wykorzystuja ludzi jak tylko sie da, niby zaklad pracy chronionej, ale tylko po to zeby ludzi miec za darmo. normalnie zal

Barabasz
@jaaaa

w Polsce jest w cholere roboty. P.W. Hobby to strata CZASU !!!!!! ZROZUMCIE !!!!

Alicja

@gosc1 @Zmiesmaczona jeśli macie zastrzeżenia co do decyzji administratora to proszę o bezpośredni z nim kontakt pod adresem admin@gowork.pl Każdy ma możliwość zgłaszania wpisów, jednak ostateczną decyzję o tym, czy wpis regulamin narusza podejmuje administrator. Nie ma on obowiązku usuwania każdego zgłoszonego wpisu. Jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest naruszanie przez niego zasad regulaminu.

@Alicja

Dziwnym trafem Właściciel PW Hobby bardzo dba o pozory, łącznie z wpisami na forach. Dzień rozpoczyna od odczytania nowych opinii na GoWork. Potwierdzam, praca w Hobby to strata czasu i nerwów, inteligentny człowiek nie powinien nawet zaczynać z Nim rozmowy. Pozory nowoczesnej firmy i folwark z drugiej. Jednym słowem: OMIJAĆ.

szef uwielbia lizusow i sa osoby ktore chodza do niego codziennie byle tylko sie pokazac, podlizac i sprzedac wszystkich byle tylko im bylo dobrze, sa bez wlasnej godnosci. Im mniej robisz tym wiecej zarabiasz, nie warto sie starac szkoda nerwow.

Alicja

Chętnie dowiemy się więcej na temat firmy jako pracodawcy, jednak przypominam o tym, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne czy też naruszające dobra osobiste. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Zmiesmaczona
@Alicja

Czyli na prośbę właściciela usunęliście niewygodny wpis!!!!W jaki sposób były naruszone jego dobra osobiste jak ktoś napisał ze jeździ do ciepłych krajów !!??Po co prowadzicie ten portal ????

gosc1
@Alicja

eeeee fajnie ze i moja opinia zostala usunieta, wprost cudnie

SAVAK

Ludzie pracy jest sporo. Praca w P.W. Hobby to strata czasie.

Alicja

@Maciej, czy w takim razie w firmie są szkolenia dla pracowników?

Maciej

Nie ma żadnych świadczeń poza płacowych. Nie dają dofinansowania za dojazdy. Nie ma nic. Sucha pensja. Firma wyciąga z pracownika ile się da.(usunięte przez administratora). Szkoleń nie ma, a jak są to mało profesjonalne.

Smutek

Kierownik produkcji to masakra, pracowników nazywa tłukami , właściciel firmy mało interesuje się sprawni swoich pracowników ludzi z tzw grupy chronionej.

as

Tacy przedstawiciele handlowi to i tak mają na pewno szanse na dwuskłądnikowe wynagrodzenie, to się nie dziwię, że są tak popularni. Dobre stawki to połowa sukcesu.

NIe warto marnować życia na pracę w tej firmie.

kicia

jaka jest praca w hobby?? kierownictwo na produkcji i szef?? jak jest z zarobkami??

Paragon

dobra rada: zawsze udawaj głupka i bądz lizusem to się w tej firmie dobrze sprzedaje :) ...... Lizusostwo tam bardzo w cenie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski - Kobylarnia

• Jak się pracuje w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. HOBBY Piotr Matuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. HOBBY Piotr Matuszewski