P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Opinie o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

uważny

O, widzę, że ktoś tu mocno dba o wizerunek:) tyle tekstu pt" usuniete przez administratora" że nic złego nie można wyczytać o " cudnej" firmie Hobby.A może lepiej zająć się atmosferą w zakładzie a nie mazaniem prawdy w tekstach pisanych przez ludzi?

była

Prawda jest taka, że wszyscy tutaj narzekają i biadolą jak to nie jest w Hobby źle, jakie nie są układy i kto nie jest fauszywy. Ale większość tam pracuje i jakoś nie zamierza odchodzić. Jak w każdej firmie są ludzie i tacy i tacy. Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić i da się pracować. Na duży plus pensja zawsze na czas... JAkby nie patrzeć pracować trzeba wszędzie, a praca lepsza taka niż żadna...

rumianek

nie jestem z kierownictwa....tylko chce wiedzieć bo jestem zainteresowany pracą tam....pozdrawiam i jeśli można proszę o info...

noni

rumianek - 2013-09-13 17:50:30 mam pytanie jak wygląda praca w Hobby w centrali? sekretariat, biura, sprzedaż? opinie o magazynie i przedstawicielach różne...a jak w biurach? też jest taka duża rotacja?pozdrawiamPytanie wygląda jakby zadał je ktoś z kierownictwa!Nieładnie!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
rumianek

?

Anonim - 2013-09-09 05:15:05 Są jakieś premie uznaniowe/inne w HOBBY Kobylarnia?Oczywiście!Jako nagrodę zostaniesz (usunięte przez administratora).....kiedy doniesie na ciebie " największe ucho" czyli (usunięte przez administratora)................

kwik

Wygląda na to że w tej firmie jest inwigilacja na szeroka skale!Pan (usunięte przez administratora) musi o wszystkim wiedziec.GPS w samochodach, telefonach i jeszcze te zdjęcia!To czego mu nie doniosą to zobaczy sam!Może chciałby zamontować kamere w sypialni pracowników,żeby zobaczyć co robią w nocy, jak nie pracują??

sel

Ok 150 osob,wiekszosc to niepelnosprawni bo to zpchr

rencista

pracowałem w tej firmie parę lat , to co tam się wyrabia to masakra. Jeden "ważniejszy" od drugiego-układy. Pan (usunięte przez administratora)słucha kogo chce np. p. kadrową między innymi (każdego (usunięte przez administratora)...). Tak wyglądało i wygląda w tej firmie. Chore układy które nigdy się nie zmienią póki ta firma będzie istniała. Stanowczo odradzam zainteresowanie nawet tą firmą - to (usunięte przez administratora) dla zdesperowanych bezrobotnych. Dzisiaj pracujesz , jutro wypad a za tydzień dzwonią że jesteś potrzebny. To zajebiście chore podejście do pracownika.

przedstawiciel

1500 na wlasnej dzialalnosci? myslalem ze pracowalem w najgorszej firmie na wlasnej dzialalnosci ale w to to az trudno uwierzyc. a jak wyglada rekrutacja? bo za taka kase to nie wiem czy warto jechac az do bydgoszczy na rozmowe

solei

A myślis,że dlaczego ciągle szukają nowych PH?Chyba za 1500zl na własnej dziłalności, pracując 15 godzin cały tydzień poza domem, z gps w tyłku i ciąglymi pretensjami, pracuje tam desperat!!!Prowizja obcinana za byle (usunięte przez administratora) trasa z bogatymi punktami tylko dla wybranych.Jak nie liżesz tyłka, nie donosisz to nie istniejesz!! Bawcie się jeśli macie siły!!!

przedstawiciel

aktualnie szukają przedstawicieli na całą polskę, może ktoś się wypoiwedzieć jak wygląda konkretnie praca na działalności jako przedstawiciel w tej firmie? warto?

...

Najniższa krajowa + premia - regularnie ucinana za byle co, czasami zupełnie za nic. Nie ma możliwości awansu - mogą co prawda dodać obowiązków, ale pensji już z pewnością nie. Prócz beznadziejnego kierownictwa, atmosferę niszczą jeszcze niektórzy współpracownicy, uprzejmie donoszący na wszystko - takie HOBBY :D I nie dajcie sobie mydlić oczu, wyższymi zarobkami zwiększającymi się w czasie - nic z tego! Częste roszady z godzinami pracy - zwłaszcza na magazynie, gdzie od pół roku pracuje się po 10-11 godzin dziennie, 4 dni w tygodniu, a piąty oczywiście 8 godzin no i czasami chodzili w soboty na kolejne 8... Na produkcji to samo - co jakiś czas zapraszamy na 1 zmianę, potem na kilka dni na dwie zmiany po to, żeby potem uruchomić trzy zmiany... Nie wspominając już o przerzucaniu z działu na dział...

loom

nie przesadzaj. Jeszcze nigdy nie słyszałam żeby ktoś w Hobby tracił premie lub miał ucinane prowizje. (usunięte przez administratora)prowadzi firmę PRZYJAZNĄ PRACOWNIKOWI!!!!!!!! ....ALBO przyjazną Sobie, ale przecież to wszystko jedno

smutna prawda

Ha ha, impreza?Jak sobie sami zapłacicie, tzn dziewczyny nie dostana premii a przedstawicielom obetnie prowizje! I kasa na festyn jest!!!

zorientowany

Podobno będzie festyn pracowniczy w tym roku ;-) Grill muzyczka tańce i te sprawy... Ktoś potwierdzi ?

noom

Kontrahenci znowu dostaną zawrotu głowy!Kolejny przedstawiciel i potem kolejny....Jak życ.............., jaki zaufac.......???

boom

Cyba nie ma takiej potrzeby!Po miesiącu lub dwóch część z nich odejdzie , jak zobaczą swoją wypłatę!!

niezorientowany

aż mnie Ciarki przeszły - tzn odeszły a tak poważnie to tyle tam nowych osób że chyba pierwszy raz w zyciu bedzie impreza integracyjna dla zapoznania kadry

kobyla

nic nie może wiecznie trwać:-) Nawet (usunięte przez administratora) hobby

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski - Kobylarnia

• Jak się pracuje w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. HOBBY Piotr Matuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. HOBBY Piotr Matuszewski