Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Arrrrek

Witam wszystkich.Poszukuję osoby pokrzywdzone przez firmę Multiserwis.Dokładniej chodzi o rzekomo nieopłacone faktury za przejazd i nocleg.Z tego co mi wiadomo,nie jestem jedyną osobą,która się zwolniła i dostała po jakimś czasie rzekomo nieopłaconą fakturę za ostatni miesiąc/dwa pracy.Chciałbym zebrać parę osób i zrobić pozew zbiorowy ;) Banda oszustów,faktury wszystkie opłacone,po półtora roku komornik za nieopłacone faktury,zero wezwania do zapłaty,nic.Wiem że nie jestem jedyną osobą,która została oszukana przez tą firmę. Proszę pisać na mail Dobraforma97@gmail.com.Poszukuje jak najwięcej osób,a ja jutro jadę zrobić im tam piekło w tym gównianym kurwidołku ;) Pozdrawiam Arkadiusz Zych

@Arrrrek

No własnie jak napisałeś.. ''nie jestem jedyną osobą,która się zwolniła i dostała po jakimś czasie rzekomo nieopłaconą fakturę za ostatni miesiąc/dwa pracy''..... Jeśli się zwolniłeś to dostajesz jeszcze zaległe faktury bo faktury zawsze są z opóźnieniem. Noclegi i zjazdy sprzed 2 mc. Zauważ że gdy się przyjąłes do pracy przy pierwszej wypłacie nie miałeś doliczonej faktury bo to był pierwszy miesiąc pracy i tak samo jak się zwalniasz musisz opłacic te zaległe

Pioter

Pracuje w tej firmie już od kilku lat i z roku na rok coraz gorzej z zarobkami chodź powinno być odwrotnie ,szczerze nie polecam banda złodzieji a na budowach 95% ludzi to alkoholicy !

Nosacz
@Pioter

Zgadza sie tylko mniej pijacy a woecej cpunkow ;)

Zibi13

Nie ma pracy ciągle siedzę w domu. Jeden tydzień w miesiącu do pracy potem w domu. Nie polecam

Nosacz
@Zibi13

Dla leserow roboty niema ;)

Tymoteusz

Najlepiej to wychodzi wam tylko marudzenie bo jak trzeba popracować to natychmiast narzekacie!!!

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Arek

Jakoś wszyscy tylko narzekają A o stawce nikt nie chce napisać

mon

W Niemczech pomocnik zamiast 40 godzin jest około 70 i to nie są nadgodziny dziennie się na wszystkich budowach jest podobnie?

@mon

Witaj A jakie zarobki

Lukas

Witam kurs na pomocnika montera odbyłem w sierpniu ponieważ u obecnego pracodawcy obowiązuje mnie 3 miesięczne wypowiedzenie I 1 grudniu dostanę świadectwo pracy jakie są szanse na zatrudnienie w grudniu

xxx

wiecie cos na temat firm alberin i brand ??? nie wiem ktora wybrac

Monterrrrr

A co powiecie o firmie GlT z ostrzszowa ?

soltys

Opłaty za hotel obcinają ci przy wypłacie a wyżywienie ? jakie opłaty? hahahha zywisz sie na swój koszt , przeciez to normalne

Dawidek

Wszystko żależy od tego gdzie trafisz na budowe bo jak blisko granicy np. Berlin, Leuna, Schwedt to raczej jest tak że co tydzień jesteś w domu ale tylko na weekend. A jak na budowe na zachodzie Niemiec to rotacja jest m/w 4 na 1. Kwestia dogadania... .W Niemczech 1700 jurków żeby miec to trzeba pyknąć około 230h twój wybór.

przyszły
@Dawidek

a jak wychodzi z oplatami za wyzywienie i kwater? słyszalem ze zlotowki, ale wszedzie gadaja inaczej

przyszły

Witam ;) mam propozycje robienia w plettacu, oferuja 1700e/msc pokoje platne zł i zjazd na dom co tydzien. wierzyc w to czy nie? pozdrawiam ;)

Ada
@przyszły

Witam na jakie stanowisko

piotr

HEj Panowie jak jest teraz na tym plettac bo dwa lata temu byla lipa,jaka atmosfera i zarobki(wyjdzie2000E/miesieczne) bo mam zamiar znow utam jechac,ale jak dalej takie dziadostwo t olepiej w Polsce za 2000zl zapier.pozdro.

rudy

Hej takie pytanko pracuje u Was na której budowie Tomasz Lis?kolega z sieroszewic?,jesli tak to pozdrowcie go od kolegów z correct.

Kacper122

Multiserwis to złodzieje

Robert

Cześć, może mi ktoś powiedzieć jak jest na budowie w Leunie? Jakie zarobki, klimat? Słyszałem że dzieje się coś niedobrego a chcą mnie tam wysłać

Faja

A gdzie ten Juszczak na jakiej budowie?

@Faja

A po czym twierdzisz że (usunięte przez administratora) ukradł ci coś ?

Mają we firmie pracownika złodzieja Pana Juszczaka P

aabbb

Podobno w pletaku obciazenia za noclegi na holandi i belgi spadly na 8 eur. Slyszal ktos? Jak tak to duzo poszlo w dol. moze jakis powrot...

Aaaa

A był ktoś na szkoleniach w firmie ITC - Industrial Training & Recruitment Company Sp. z o.o. i pracuje jako montażysta? Ile płacą?

ue88
@Aaaa

Daj sobie spokoj. to jest cos z grupaconem polaczone. Jest tylko ruznica ze oni sciagaja do ruznych firm i daja ci umowe kogos innego, a szkolenie musisz i tak zaplacic a na poczatku mowia ze ci umozliwia zrobienie uprawnien. Do tego nie dostaniesz nic do reki. Dzwonilem do multiserwisu i podobno okolo 900 euro ale papier jest twoj do raczki i robisz co chcesz

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe