Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Monter

Witam, pracowalem na Ludwiku na BASFie, nie polecam nikomu tej budowy. Nazjgorsze szambo jakie istnieje w calym plettacu. Najgorsze pieniadze ze wszystkich budow niemieckich na jakich bylem. Prowadzacy Machlaty to nie nadajacy sie na prowadzacego czlowiek. Uwaga na jego przydupasow(glownie brygadzisci i zastepca), podjebia cie nie wiadomo kiedy, zjazdy rowniez tragedia, nie wiodomo kiedy na chate. Banda alkoholikow i nie potrafiacych wspolpracowac oszolomow. Jak najdalej od Ludwika!

moner
@Monter

Monter masz w 100 procentach rację ja też tam byłem iw życiu nie widziałem takich ludzi i takiej budowy doznałem szoku chwała że mnie szybko wysłali do Holandii bo tam to pociotki kase dostają a ci co odpierdalają robotę to grosze jak by mogli do by papierem dupe w kiblu panu M podcierali kapusie i żule i cioty głośno swej opini nie powiedzą lepiej się zwolnić nisz tam jechać !!!

nowy
@moner

witam panowie. ja tez mam jechac na BASF.Slyszalem ze przyjechal tam jakis nowy prowadzacy i jego ludzie.Podobno ma sie poprawic? OBY...

wolny
@Monter

Jak sami widzicie ,monterzy ,nie ma budowy w plettacu gdzie by nie było przydupasów ,którzy porobili z siebie kierowników i innych (usunięte przez administratora) jak ta firma ma prosperowac ,jak pytam ,kazdy pierwszy co przyjedzie chce zarabiac bóg wie ile ale nie wkładajac w to zadego wysiłku ,po ca sa starzy pracownicy beda (usunięte przez administratora) pracowałem tam kiedys i ciesze sie ze odeszłem z tamtad teraz mam spokój .Zarabiam wieksze za granica przy 8godzinach dziennie niz w plettacu przy 12godzinnym gdzie jest logika ,plettac masowo okrada ludzi ale nejlepsze jest to ze zaczna im sie do tyłka dobierac za te faktury (usunięte przez administratora) nie prawnie pobieraja nie podpisujcie zadnych faktór nic wam nie zrobia ja juz zakładam im sprawe

f

Pracowałem z Nagięciem i koleś jest ok nie wiem co to za komenty w jego kierunku aaaaa co do Angielskiego to umie gadać jak by co ! Pozdro z Bp Europort 2013

xxx
@f

czesc f.ale z którym bo jest ich dwóch.

bobo
@xxx

Witam wszystkich sami nauczyliscie tego teraz płacz .po co ,nie podoba sie dojebac gnoja zeby mu zona w domu nie pomogła cwaniak jest ,wozi kartonami proszki i płyny i reszte pierdół biedak jeden ,a ludzie maja jezdzic autobusami bo Mechlina jest kierowniczek (usunięte przez administratora) popierdółk jeden ,dostanie po ryjku nie bawem

pracownik niemcy

Witam. Pracowałem w plletacu i powiem że nigdy więcej takiej firmy. Wypłaty śmieszne liczone tak by pracownik się nie skapnął za co robi. Zapier... niemiłosierny wymagania, mobing, pracownicy oglądający się za siebie gdy chwile chcą odsapnąć. Nie wiem jak można napisać że tam jest dobrze. piszą to ludzie którzy nie mają rodzin i innych perspektyw. A na odchodne dostałem jeszcze faktóre zaległą do zapłacenia. PODPOWIEDZ JEST TAKA SPIERD.... Z PLETACA !

zeus

widze nie jaki Jowisz jestes awiam albo taki twpy albo takim nie robem wiesz chyba nie wiesz jak wyglada prawdziwa robota ile sniegu twoja stara sie najad,ła by cie bałwanie urodzic poczytaj posłuchaj potem sie wez za rozmowe pozdr,to jest firma pociotków

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Faaja

pracuje w firmie 4 lata i mam mniejsza stawke niz taki co niedawno sie przyjął i nie potrafi rygla zabić. Więc kolego jak chcesz sie przyjąć do tej firmy trafisz na Niemcy to dostaniesz 7 eur/g i nie licz na wiecej, do tego napier..olisz sie jak w kołchozie.

faja

to zależy w jakim kraju się znajdziesz,Niemcy odradzam

Zeus
@faja

Witam wszystkich starych,i młodych plettacowców ta firma schodzi na psy jezeli macie okazje uciekajcie patrzcie co sie dzieje ludzie sie zwalniaja i ida gdzie indziej ,Plettac upada zniszcza go sami kierownicy pazerni i bez zadnej wiedzy w tym kierunku kilka słów po Angielsku wielki maczo ,tuman jeden z drugim pozoranci ,ebac konfidentów z plettaca

Może nowy

Witam. Wszystko ładnie wygląda jak tak sobie patrzę na ofertę firmy i jej wygląd. Lecz jak jest naprawdę? Mam zamiar się przyjąć do was do pracy. Ile się zarabia jako dobry monter z kursami i 6 letnim doświadczeniem?

Sokolik

witam wszystkich panów monterów z firmy multiserwis. Mam okazje wyjechac do niemiec na budowe Shell Wesseling. jestem nowym pracownikiem, i chcialbym dowiedziec sie co nie co o tej budowie,jakie są warunki socjalne i "atmosferyczne" na budowie.

szary kot

Do ''żonki'' nie pisz cwelu w imieniu wszystkich żon tych Panów którzy pracują w holandi bo tym wpisem tylko sie ośmieszyleś. A swoją drogą wracając do tematu, co mają ci Panowie''mężowie''robic w Holandii?? czyżby pojechali tam na wakacje? na wczasy? czy zarabiać pieniądze?? debil

szach
@szary kot

panienki imprezy i koks tyle w tej sparwie

żonki
@szary kot

Nie jestem cwelem tylko kobieta chce wiedzieć czy mj mąz faktycznie kładzie się o 19 czy baluje - proste... więc piszcie możecie ksywami nazwiskami kto i co.

żonki

hej Chlopaki, może cos napiszecie ciekawego o Holandii co tam się dzieje z nazwiskami. Chciałybysmy się dowiedzieć co nasi mezowie tam robia.

gebels

witam panowie ...mam pytanko czy w belgi i holandi jest zwrot podatku?

gebels

witam panowie ...mam pytanko czy w belgi i holandi jest zwrot podatku?

bobo
@gebels

Siema ziomki co tam słychac na budowach w niemczech słyszałem ze kazdy robi co chce nawt u Dyby jest rozpizdzaj w dupsko mu wchodza ,podpierdalacze niedługo beda mu gacie zmieniac ,byłem tam nie dawno i mnie spuscił bo jechałem z nim w busie i mu sie odezwałem glupek jakich mało .co tu duzo pisac nie ma mózgu słonce mu wypaliło i nie boje sie tego napisac powinien miec operacje na łeb nie na nogi czy kregosup ,wszedzie na kazdej budowie jest przydupas wszystko sie wali Potrzebuja na szwecje ludzi niez plettacaa

ewelinkaw24
@bobo

Witam, Potrzebuję Panów na regipsy do Niemiec. Macie jakieś namiary?? Umowa na rok czasu, wynagrodzenie w terminie. (usunięte przez administratora)

elo

Ruty, nie wiem gdzie byles na rewizji ale Sheela nie ma w Niemczech. Taki zaklad nie istnieje. Jest Shell. Mniemam ze testu tez nie zdales bo pewnie nazwisko tez zle napisales. Pewnie kazali Ci isc na plac zbiorek a poszedles do kibl... i tak Twoja historia sie skonczyla.

@elo

haha ale sie usmiałem, elo nie bądź smieszny, jesli tam byłeś lub jeszcze jesteś to wiesz jak jest, jacy ludzie i jaka atmosfera, a po drugie nie łap mnie za słówka, Sheel czy Shell- nieważne, każdy wie o co chodzi. byłem na Wesselingu kilka miesięcy i wiem kto ćpa i kto chla. Mysle ze wpis ''greg-a'' powyzej wyczerpał temat.

gebels

witam w Niemczech mozna zarobic tyle samo co w holandi i belgi

ruty

co mam Ci napisac? niewiesz jakie sa realia? tym bardziej na eksporcie? polak polaka utopiłby w łyżce wody. Nie mówie ze kasa dobra czy zla, bo wszystko zalezy ile wyrobisz godzin, ale ludzie. Jak wszędzie jest szlachta-plebs a na koncu ludzie od czarnej roboty.Nie pisz proszę ze niektore opinie sa mylące bo z paroma wpisami zgadzam sie w 100%.

ruty

Byłem na tym Sheelu w weselingu na rewizji i dobrze ze tylko na rewizji.banda

kapiel

Plattac kontroluje chorobowe, jeżdzi po pracownikach jak kogos nie w domu to zwalnia albo przesuwa do kraju na 6 miesiecy. uwarzajcie

juzek
@kapiel

a jaktam budowy w niemczech som jakieś normalne i ile tam sie zarabia

Bolek
@juzek

Witam słyszałem rózne opinie na temat Niemiec ,rózne budowy i rózni prowadzacy niektórzy mysla ze to ich firma ,uwazaja sie za prezeesów tej firmy ,przykład Holandia budowa Shell ,mordaijk ,nie jaki Nagięc nie wiem czy nazwisko czy przezwisko ,jeden konował kilka słów po angielsku i wielki prowadzacy ,tepy ja siekiera zero pojmy na temat budowy i rusztowań ,morde mu obija za to zachowanie na budowie wiem co psze nie dawno tam byłem panoszy sie jak kogu na gnojowniku ,twoje dno sie juz koncza popierdułka

VIKING
@Bolek

Bolek,widać że Twoja inteligencja jest zerowa, CZYTAJĄC wypociny które tutaj nabazgrałeś. Nawet nie wiesz kto był Twoim prowadzącym. Wkurzają mnie tacy goście(zafajdane cwaniaczki) jak ty ,chcą zaistnieć tutaj i piszą bzdurne rzeczy a nic konkretnego. Bardzo żałosne...

ewa kalińska

koleś [nie pisz nick ''anna'' bo wiadomo ze i tak jestes facetem] , ci co tu zagladaja , pracuja w Plettacu i zarabiają potężne pieniądze[hahaha] i nikt nie bedzie kupował na tanich aukcjach, Zmień portal...

Iza

Panowie jestem podwykonawcą Plettaca i poszukuję monterów do pracy kontrakt mam na Warszawę - Kozienice chętnych zapraszam do kontaktu 512251560

ciekawy

lapka daj cynk do kogo isć

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe