Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

lilZ

nie polecam pracy w tej firmie chyba że potrzebujesz pieniędzy. Ale jeśli już ktoś chce to: po pierwsze musisz być silny i odporny psychicznie praca jest ciężka a tempo szybkie dwa ciężko się czasem dogadać z prowadzącymi na budowach nie wierz w filmiki które przedstawiają rusztowania jako klocki dla dorosłych bo nimi nie sa xD a i dla młodych export to nie jest "przygoda" tylko weryfikacja czy jesteś dorosły i odpowiedzialny Plusem firmy jest tylko to że pieniądze są na czas a nawet przed 10 i płaca w EURO co przy obecnej inflacji w Polsce jest git bo to twarda waluta

Bezele

tym którzy się tam wybierają a nie lubiom fizycznie pracowac odradzam na 2 dzien miałem zakwasy od łydek po szyje myślałem że jak na siłowni daję rade to bedzie lekko nic bardziej mylnego 3 dni byłem bardzo ostra jazda fizyczna podziwiam ludzi którzy tam pracują dlugo a z drugiej strony wam wspólczuję przecież tam organizm jest zajechany tak że masakra po paru latach bedziecie ketanole garściami łykać na bóle

Konterd

Hajs na czas, wszystko ogarniete, biuro wporzo... Robota ciezka no, ale z czasem idzie sie przyzwyczaic. Minus taki ze firma wbija lache w to ze auta sie psuja albo coś czesto sami musimy wymieniax czesci, pomocnicy ze stawkami wyzszymi niz monterzy i alkoholizm to glowny problem firmy barak zionie zapachem kacowy i mam nadzieje ze wkoncu sie to skonczy. Duzo ludzi chodzi bez szelek brak rak do pracy i klamanie ludzi zeby ma sile przyjechali tak to wszystko jest oki

@Konterd

Konterd ile można na początkowej stawce miesięcznie wyciągnąć na rękę po opłatach?

konterd
@Paweł

15 tys ? hahaha pisza na wirtualnej nigdy jako bryhadzista tyle nie mialem klamcy i tyle, 10 osob bez szelek pozdro niemcy bo juz tam mnie nie ma ale oby sie wzieli za to

Stary

Panie z P1 masz jeszcze co robić czy resztę robót też sprzedałeś bo remonty i kosztują ??

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

co wy za bzdury piszecie moze nie wszystko jest idealne ale nie ma tragedii. Składki oplacone,wyplata na czas nie to co w stoipach i innych pseudofirmach

Jozek

a ja znow z pijanymi ludzmi jade do pracy i bede znow za nich robic pracuje na rusztowaniach i naprawde mam mega obawy przy kazdym zjezdzie czy jeszcze zobacze dziecko i moja ukovhana lidzie (usunięte przez administratora)wezcie cos robcie w tym bourze bo naprawde nie raz bylo o krok od tragedii

wordson

ja smigam po psychologach i stracilem rodzine tak mnie ta firma zniszczyla tylko dlatego ze tyralem za ludzi kierowniczka bo 10 osob ogarnia robote ktora sie robi po kilka razy, bardzo zycxe wszystkim zeby znalazl sie jakis kret i ujawnil jak to wyglada w tej firmie

były 5 lat

Panowie dajcie sobie spokój z pracą w tej firmie bo tu sie tylko ludzi wykorzystuje i niszczy a nie buduje . Nie starczy wam na psychiatrę po paru latach pracy w tym (usunięte przez administratora). Jest wiele innych miejsc gdzie na spokojnie można zarobić wiele więcej.

Pipi
@były 5 lat

Masz rację kolego można zarobić więcej i spokojniej . Najpierw nich zabiorą się za gwiazdorów którzy jak to mówią pstrykną palcem i cię zwolnią , bo mogą wszystko zrobić . Zacząć zmiany musicie zacząć od góry nie od dołu .

Łamacz
@Pipi

Marcin ale to musieli by czystki na górze zrobić. Wodzu biegacz i mors T. PIERWSZY. I sporo następnych co uważają się za Bogow

Po zniesieniu ulgi abolicyjnej kompletnie nie będzie nam się opłacało pracować w tej firmie.

stefan

Dokładnie. Ciekawe co firma ma do powiedzenia na ten temat ? Zeby zatrzymać pracownika, aby opłacało mu się tu pracować, trzeba byłoby podnieśc stawki. Ale ta firma bardziej patrzy jak tu "uciąć" i zabrać coś pracownikowi z wynagrodzenia, aby zaoszczędzić a robol i tak będzie dalej tyrał na zarząd.

Jo

Czemu nie informujecie że pomocnik montera rusztowań musi mieć też vca żeby wyjechać do Holandii przez to straciłem czas paliwo i 80 zł za lekarza co zrobiłm mi badana na dwa tygodnie tesame co w Polsce na rok szkoda czasu

@Jo

Każda osoba pracująca w holandi musi mieć Vca basic czy tam Vca voll dla kadry typu foreman ????

@Jo

Każdy pracownik pracująca w holandi musi mieć Vca basic a kadra kierownicza typu foreman Vca voll ????

maro
@Jo

vca musisz miec zeby w ogle wejsc na projekt, nie wazne w jakim zawodzie..podejrzewam, ze nawet sprzataczka musi to miec..to podstawa zeby w ogole myslec o tego typu miejscach pracy..zazwyczaj agencje organizuja

@maro

Vca to podstawa w Holandi bez tego ani rusz nigdzie w Holandi

Do wszystkich

Pracuję w firmie kilka lat i jestem zadowolony. Pewnie że mogliby płacić więcej ale nie jest tak źle. Przynajmniej wszystkie składki są opłacone no i wypłata zawsze na czas. Jak Ci robota nie pasuje to się zwolnij a nie narzekasz być może ta robota nie jest dla ciebie. A kwestia (usunięte przez administratora) i wchodzenia w doope to jest to niestety problem ogólnopolski i nie dotyczy tylko tej firmy.

Niszcząc wszelkie wazeliniarst
@Do wszystkich

Ochłoń dziecko . Najlepsi odeszli . (usunięte przez administratora)

Do wszystkich
@Niszcząc wszelkie wazeliniarst

Lenie i Mołdawia powiadasz??? Na kraju może tak.

Siema
@Do wszystkich

Łaski nie robią że masz składki. Chyba że wcześniej robiłeś na czarno.

@Do wszystkich

Jak jesteś zadowolony to widzę szympans ma większe IQ niż ty i wieksze ambicje życzę ci powodzenia we wchodzeniu w (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora).... Swoich pseudo kolegów ...brak słów na takich jak ty

Biuy
@Niszcząc wszelkie wazeliniarst

Widocznie zostali lepsi od tych Ala najlepszych.

Nie polecam tego pracodawcy Bylem zobaczyłem wróciłem. W pracy ostry mobbing, możesz równie dobrze zostać wysłany na budowę i po dwóch dniach wysłany na hotel i czekać do piątku na zjazd. Także policz sobie jakieś straty nie licząc tego jeśli zrobiłeś jeszcze vca i wpisałeś się do bazy monterów rusztowań o czym nikt nic nie wspomina przy rekrutacji. W ogóle podczas rekrutacji podawane są inne stawki niż te które później otrzymujesz przy aneksie. Jak trafisz na mocno zryta budowę to o bhp zapomnij, wody w 35 stopni w cieniu to się możesz napić raz w ciągu dnia :) Spokojnie można znaleźć lepsza pracę także jak jesteś młody i szukasz pracy nie daj się w to wplatać. To nie jest kolejna jakaś tam opinia pijaczka którego zwolniono :)

Szanowny @PRACOWNIK Dziękujemy Ci za liczne spostrzeżenia. Są one dla nas cenne. Aby móc wyjaśnić wszystkie przedstawione przez Ciebie sytuacje prosimy o kontakt z Działem Rozwoju Personalnego 62/5959161 lub 62/5959166.

@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Widzę tylko dziękujecie za spostrzeżenia a wciąż jest (usunięte przez administratora) taki sam jaki był ...ludzie obudźcie się bo zostaniecie z ręką w .... I bilfin....też was opuści zmiecie prowadzących i kierowników danych krajów typu holandia czy Belgia i Niemcy bo się czują tak pewni że to co robią szokuje ...a są pewni że ich nikt nie ruszy ...ale karma wraca na szczęście pozdrawiam

Ilona

Czy w Multiserwis Oddział Rusztowania Przemysłowe oferowana jest umowa na czas nieokreślony czy może zlecenie? Dla niektórych osób jest to jedna z podstawowych kwestii dzięki, której zdecydują się na dane miejsce pracy więc warto by było wiedzieć wcześniej czego można się spodziewać.

@Ilona

Na czas nieokreślony nie dają bo firma twierdzi że jak dostaniesz na czas nieokreślony umowę to jest prawdopodobieństwo że jak zobaczysz co się na prawdę dzieje w tej firmie i projektach to wykorzystasz ta umowę na 6 miesięcy L4

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Maska

Podejście jest takie że jesteś tylko pracownikiem i jak będziesz miał z czymś problem to usłyszysz że na twoje miejsce jest 5 innych i jak nie chcesz nie musisz pracować a jeśli zdąży się komuś wypadek to lepiej nic nie zgłaszają jeśli byłeś świadkiem bo dostaniesz wypowiedzenie ????długo by jeszcze pisać o tej pseudo firmie pozdrawiam przyszłych pracowników i życzę powodzenia

Grzesiu

Chciałem się rekrutować ale tyle opinii negatywnych że napewno do nich nie zadzwonie a po drugie ludzie piszą jak tam źle to zero odpowiedzi na to co piszą tylko że masz do nich zadzwonić jak coś nie gra. Masakra robienie ludzi w debila w biały dzień

Niezdecydowany

Podobno Multiserwis schodzi na psy coraz bardziej, ludzie sie zwalniają.. co sądzicie o ich konkurencji?

@Niezdecydowany

Potwierdzam, wielu dobrych ludzi odeszło do konkurencji. Stawki są śmieszne, warunki mieszkaniowe słabe. Jeżeli ktoś chce zacząć przygodę w tej firmie to odradzam.

Domen

Zostałem zaproszony przez firmę Multiserwis na szkolenie do miejscowości Ostrzeszów. Udałem się na miejsce gdzie pozytywnie przeszedłem badania i udaliśmy się do tzw motelu gdzie nas zakwaterowano... grzyb na ścianach, syfon brud, robactwo, brak wyposażenia kuchni - garnki kupiliśmy swoje itd. Ogółem tzw motel dramat. Co do samego szkolenia prowadzi je gość dość dziwny który po 5 dniach pracy na placu robi selekcję. Po 5 dniach szkolenia gdzie oplaciles badania, wydales na podróż i wyżywienie bo firma zapewnia dwie bułki na cały dzień pan instruktor bez uzasadnienia twierdzi ze np Pan Dyrektor chce dziś tylko 5 a reszta qut dyrektor na rozmowie twierdzi ze pozytywnie nie przeszedłem szkolenia, instruktor mówi ze to dyrektor decyduje, pani z biura ze decyzja psychologa a psycholog ze instruktora... nie wiesz nic poprostu Cię wyrzucają mimo że dobrze Ci szło. To i tak nic w porównaniu do tego gdy wychodzi na jaw ile będziesz zarabiać wtedy z 5 którzy przeszli kurs zodstaje 2-3 bo jak się okazuje za 200h miesięcznie proponują zarobek około 7000zl odciągach za kurs, za transport i za mieszkanie. Mydlą oczy niemieckim dodatkiem na dzieci który musisz załatwić sam. Na etapie w ktorym bralem udzial firmę oceniam bardzo negatywnie.

Baton

Czy byl ktos na budowie miro

HOOLS

Dajcie sobie spokój z tą firmą dość że praca ciężka to jeszcze słabo płaca ;) Trafisz na (usunięte przez administratora) budowę to długo tak nie pobędziesz ;) Rotacje co chwilę z klamotami i ciuchami latasz jak jakiś Rumun nowa budowa nowe mieszkania nowy ludzie na chacie ;) a jak większość 80% pracownikow to zwykłe menele tylko patrzą żeby (usunięte przez administratora) flachę po robocie ;) Panowie którzy prowadzą budowy tylko liczą aż im będziesz stawiał co dzień bo w innym przypadku lecisz na inną budowę i tak w kolo macieja ;) Pracowałem ponad rok i nie polecam ;) Zero szacunku moim zdaniem nawet w głupie święta mowa jest o Panu Niemcu który pełne torby przywozi do biura Bilfingera a swoim pracowniką nawet głupiej czekolady nie kupi ;) Tak że pomyślicie sami czy warto tam pracować i psuć sobie nerwy ;) czlowiek przychodzi zmęczony po pracy chce sobie zrobić obiad zjeść i odpocząć to tego nie zrobi bo już w kuchni towarzystwo pijane ;) tak że nie polecam na prawdę .... Zdrowia życzę ;)

stefan
@HOOLS

Dokładnie. Z tym lataniem z całym majdanem po mieszkaniach, to istny cyrk. Ludzie zwożą swoje rzeczy (od kubków, po patelnie, czasami większe sprzęty),a tu nagle trzeba pakować wszystko i siup na inne mieszkanie. A za miesiąc znów na inne. A co ! A kogo to w firmie obchodzi, że ty człowieku masz żarcie w lodówce, pomrożone często, że samo pakowanie zajmie Ci pół nocy. Kogo to w firmie obchodzi. Przecież jestes zwykłym robolem :) Tyraj na ich pensje, wygody, nagrody. Kiedyś to jeszcze te nagrody wyższe były. Ale od jakiegoś czasu nawet to obniżyli. Koszmar !

Lests go plecy sa

Gdzie sa panowie.co polozyli 2 budowy? (Bholen i bune) dalej.sobie.pracuja jak by nigdy nic? Szkolenia.po co komu? Gazetki smieszne solidna.firma.dbajaca.o bezpieczestwo pracownikow gdzie wtedy byla ? Przelozony bhp moze sie wypie.ktory to wmawial ze.poprzez sabotaz ludzi a sam sie bal pana prowadzacego

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe