MBL- POLAND

Piotrków Trybunalski

Opinie o MBL- POLAND

ktr 2016-03-15 21:50
Ta CNC kto ci tam odejdzie może ze dwóch ogarniętych albo jakiś młody reszta marudy robią ich w .uja a i tak gamonie będą siedzieć w Mbl
Uczen 2016-03-17 20:10
Marku magazynierze. Nie wyrzywaj się na innych pracownikach, nawet z innych działów z powodu że kazano ci tak naprawdę pracować. Tzn robic to co do ciebie należy. Praca uszlachetnia.
jataman 2016-03-22 17:04
praca nie jest ciezka ale zarobki zadne 90% ludzi jest ze wsi [nic im nie ujmując większość jest lepsza niż mieszczuchy ] odchodzi im placenie krus z gospodarki pare zloty praca w mbl lekka dlatego ciesza sie z wypłaty zawsze do 10 . Ale tak naprawde chodzi o to zeby zarobic a nie robic i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobić.
Marek 2016-03-22 21:03
Na Twój głupi komentarz odpowiem w kilku zdaniach a zacznę od tego:
Pilnuj Swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] anonimowy uczniu. Mam nadzieję że prędzej czy później wyjdzie kim jesteś. Miej trochę honoru i odwagi i zdradź kim jesteś. Osobiście jak dla Mnie "Facet bez jaj to gorzej niż baba z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jem".
edi 2016-03-22 23:56
a jak z praca na magazynie, bo widze ogłoszenie? warto jaka kaska?
Marcin 2016-04-06 11:56
Brawo Uczeń,co do Mareczka ,niech nie będzie taki nerwowy - dobra jest waleriana -chyba wie bo choduje,w MBL chciałby poleżec ,a potyrać w polu przy roślinkach .Odpoczątku jak się przjął te ponad 10lat temu to był cwaniaczek i obibok.do roboty żebyś miał po czym odpoczywać na Jagiellońskiej.
Drejk 2016-04-07 17:23
Co prawda to prawda.. Pracować to mu się nie chce
titek 2016-04-09 13:26
Nie polecam tu pracowac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja nas za hinczykow
titek 2016-04-09 13:26
Drejk 2016-04-10 15:21
Jeśli nie będzie podwyżek w najbliższym czasie to więcej ludzi odejdzie, w tym także ja
Dobry Humor 2016-04-16 00:21
Możesz już zacząć drukować wypowiedzenie.
stary 2016-04-20 11:22
Jak zwykle podwyżki dostali niektórzy
Drejk 2016-04-24 11:02
Podwyżki tylko dla pociotków. Pan kierownik magazynu Tomasz K. To ostatnie ha mi dło . korporacyjny tryb w maszynie niszczenia szacunku do pracownika. Mam nadzieję że kiedyś firma potraktuje pana tak jak pan traktuje swoich pracownikow, z zimną krwią i bez szacunku.(pan z małej litery oczywiście)
lutek 2016-05-10 09:06
masz rację,Ramzes do widzenia szerokiej drogi na podobno prywatny interes -mówia że został instruktorem fitness,jednego nieroba mniej pora na kier.PA PA PA -z montażu balu balu -mistrz w organizowaniu nadgodzin i w wydajności
Marcin 2016-05-12 08:35
MUsiał niezły numer wywinąć że zwolnili
Gxdtgc 2016-08-14 22:45
Pracuje w tej firmie rok i powiem tak nie jest źle tylko bardzo małe zarobki szczególnie dla spawaczy i operatorów cnc 12 zł brutto chańba :/
Zero 2016-08-22 00:16
Na CNC każdy po okresie próbnym ma 13 zł brutto, wprowadzili nawet premie do 250 zł brutto miesięcznie, ale ona jest nieosiągalna bo wydajność działu jest zawsze za mała. i dają max 160 zł brutto do wypłaty ;)
sinumeryk 2016-08-22 22:31
No na cnc za najniższą krajową jest czym sie chwalić :D
Zero 2016-08-26 00:07
Z dwoma sobotami ludzie zarabiają po 2 tyś zł na rękę z hakiem niektórzy po 2,5 tyś jak zostaną po 12h parę dni w miesiącu to nie jest tak źle naprawdę , większość i tak przychodzi tutaj się tylko uczyć zawodu, a nie zapier***. Wynagrodzenie zawsze wpływa do 9 dnia każdego miesiąca.
Do premii liczy się produktywność działu i firmy, nie liczy się produktywność pracownika. Czyli owa premia jest picem, nikt nie wie za co ona jest i jak się ją liczy. Nie wiadomo czy sam kierownik wie, jak ją się wylicza :)
Zero 2016-08-30 17:05
Oczywiście, że soboty są dobrowolne, nikt do nich nie zmusza i zmuszać nie zamierza, wiele osób sama się o nie bije i chce przychodzić mimo że w sobotę robi tylko 1 zmiana. Zawsze znajdą kogoś na czyjeś miejsce na weekend z 3 zmian da się uzbierać :D
Adik 2016-10-14 17:49
To Ile spawacz zarabia w tej firmie ?
2016-10-14 20:39
No pwnie, że jak są soboty dobrowolne @kiss, to inaczej wypełnia się zobowiązania. Dla mnie najważniejsze jest to, że atmosfera dopisuje, bo stosunki między pracownikami są najważniejsze. A benfity socjalne normalnie się pojawiają dla początkujący? Dzięki
zwierz 2016-11-03 16:20
Owszem MBL jest firmą która słabo płaci , a jeżeli chodzi o soboty to przychodzisz w sobotę do pracy ,a twoje nadgodziny rozpisywane są w tygodniu żeby nie płacić ci- 100 tylko pięćdziesiątki , aż dziwne jak to legalnie ciągnie się tyle lat
MBL 2016-12-08 18:53
Napiszcie jal naprawde jest w tym zakladzie czy sa paczki na swieta
Czy jakies pieniadze jaka jest tam atmosfera? I co wiecie piszcie dzieki
cnc 2016-12-16 21:51
Paczek nie ma pieniądze słabe atmosfera ok.
JA 2017-01-06 15:05
Witajcie,powiedzcie mi czy w mbl pracuja kobiety?Jezeli tak to co tam robia
alrec 2017-01-17 14:46
Pracuje dużo kobiet, głównie w księgowości, w zamówieniach, w zakupach, w HR. Również na produkcji
Wee 2017-01-28 13:22
Najciężej na magazynie, ale do podwyżek zawsze są ostatni
JA 2017-01-31 16:35
A ktoś może wie czy teraz są przyjęcia na produkcję dla kobiet
p10tr3k 2017-02-22 11:23
W Mblu powolutku zaczyna się robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownictwo wymaga od nas co chwilę coś nowego a o podwyżkach to krążą legendy. Operator CNC zarabia śmieszne pieniądze. Bez nadgodzin i premii zarabiasz trochę więcej niż najniższa krajowa. Jeżeli dalej tak będzie to zaczną się odejścia pracowników. A potem szefostwo będzie zdziwione, że duża rotacja pracowników jest.
DM CNC 2017-02-23 10:40
Odejścia pracowników z działu CNC to sie zaczeły jakieś dwa lata temu :) A co do obozu pracy to do Haeringa wam jeszcze brakuje ;)
Iwona 2017-03-14 12:15
@p10tr3k a co więcej możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie? Jakie benefity zapewnia MBL- POLAND?
Niezadowolony x 2017-03-20 15:24
Mamy kolejny już rok a zarobki z 3 lat wstecz,,, apeluje o podwyżki dla ludzi ze stażem.
Iwona 2017-03-27 11:05
@Niezadowolony x rozumiem, że Twoja pensja nie zwiększyła się wraz ze stażem pracy w firmie. Na jakim stanowisku pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w MBL- POLAND.
dcm 2017-04-03 05:29
To co najniższa krajowa cię przegoniła :)
Oj tam 2017-04-05 10:41
Jestem z Reac Zielona Góra to ta sama firma. I potwierdzam Prezes złotousty . Nikt Ci tyle nie da co prezes obiecał. Brak solidnych instrumentów pomiarowych. Nie kompetętny kierownik. Dział kontroli z siedzibą w Jasieniu nie potrafi prawidłowo przeprowadzić pomiaru detalu. Jedna wielka kpina. Liderami zostają największe nieroby. Czas się ewakuować. Stawki dla operatora na poziomie 18 zł to śmiech na sali. Nie polecam tej firmy.
Gość 2017-04-06 12:32
Masz zapewne na myśli firmę Reac w Piotrkowie, która działa w tym samym budynku co MBL. Ale MBL i Reac to dwie zupełnie oddzielne i niezależne firmy.
Bizz 2017-04-25 16:15
Jestem z Piotrkowa. Praca na miejscu. Kasa jak wszędzie. Robota lekka. Nie narzekam jest ok.
Iwona 2017-04-26 09:31
@Bizz mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swojej codziennej pracy? Piszesz, że nie jest ciężka. Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko w MBL- POLAND zajmujesz. Warunki pracy mogą się w ramach jednej firmy diametralnie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy też działu w jakim się pracuje.
Bizz 2017-04-26 17:14
Bardziej trzeba myśleć głową co sie robi niż siłowo. Jestem operatorem cnc. W porównaniu do pracy w magazynach ta praca jest lekka. Jeżeli już się człowiek wkręci w robotę to praca nie sprawia problemów.
Polak 2017-04-28 08:25
Słynny dział cnc kpina. Pracując 5lat zarabiasz jak młody z kilku miesięcznym stażem. Jesteś po prostu zwykłym murzynem. Liderzy mają wszystko i wszystkich w D. Poza swoimi pupilami nie widzą nic. Jest jeszcze jeden śmieszny gość który uważa się za lidera a jest zwykłym nieudacznikiem i nierobem. Ale to jest człowiek kierownika i nie ma na niego bata.Co do ludzi to brak zgrania za 50 groszy jeden drugiego sprzeda
Jeżeli masz możliwość trzymaj się jak najdalej od MBL a napewno od cnc.
Iwona 2017-05-31 12:20
@Polak rozumiem, że pracownicy, szczególnie z długim stażem w firmie nie czują się doceniani. Co Twoim zdaniem mogłoby to zmienić?
Rocki 2017-06-17 17:48
Strasznie małe zarobki. Firma lipa i tyle. Lepiej do heringa iść.
Xxx 2017-06-20 23:41
3/4 to chłopki ze wsi. A wiadomo kim są chłopki ze wsi. Uważają się za ważniaków i cwaniaków. A tak naprawdę to ludzie granatem od pługa oderwani. Zero kultury, słoma z butów wystaje. Nawet się wysrać nie potrafią bo są zawsze osrane. Po takim hamie wejść do ubikacji to samobójstwo. Ale wielkich panów i znawców z siebie robią a tak naprawdę to chyba nigdy widelca nie widzieli. Firma nawet nie taka zła gdyby wieśniactwo nie stało wyżej niż ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Czasami mam ochotę pokazać im gdzie tak naprawdę jest ich miejsce i sklepać miske jednemu i drugiemu Ale powstrzymuje emocje bo szkoda szczępić ryja i szkoda przez taką łachudre problemy sobie robić.
anty xxxx 2017-06-21 11:44
Kolego z wielkiego miasta w Polsce 40,6 % ludności mieszka na wsi.
Więc trudno byłoby żebyś pracował tylko z pracownikami z miasta.
Dodatkowo wielu mieszkańców w latach 70-80 tych ze wsi przeprowadziło się do miasta.
Więc może zanim zaczniesz wyzywać wszystkich od wieśniaków zapytaj tatę lub mamę czy czasem dziadzio lub babcia nie mieszkali na wsi.

Iwona 2017-06-21 15:12
@Xxx chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak oceniacie firmę jako pracodawcę. Jednak nie jest to miejsce do obrażania innych pracowników firmy. Bardzo proszę również o zachowanie kultury wypowiedzi.
Filipiak 2017-06-23 10:56
Ludzie szanujmy się nawzajem. Firma faktycznie mało płaci. Ludzie doświadczeni zarabiają jak nowoprzyjęci.
Asf 2017-06-25 19:05
Ale tu nie ma o czym pisać.
Pieniądze są śmieszne a ostatnie podwyżki po odebraniu premii to kpina z człowieka. Na zebraniu była mowa że wynagrodzenie będzie zależeć od umiejętności a nie stażu pracy. Mimo to przy rozdzielaniu podwyżek chyba już ktoś zapomniał o tym i niektórzy mimo posiadania sporo wyższych kompetencji dostali nawet niższe podwyżki od tych którym ich brak. Chociaż ciężko nazwać to podwyżkami jeśli zarabia się mniej niż wcześniej. Mało kto dostał na tyle dużą podwyżkę by zarabiać więcej.
Dodajmy do tego tragiczne zarządzanie ludźmi. Liderzy tak naprawdę ani się nie znają na robocie ani nie potrafią kierować ludźmi. Jeszcze żeby mieli wiedzę czysto teoretyczną co do działania maszyn ale najczęściej potrafią tylko przyjść, powiedzieć swoje gówno warte mądrości i wyjść. Prawda jest taka ze w obecnej formie to większości z nich można by się pozbyć i nikt by tego nie zauważył. Czesto się zdarza że jak nie ma lidera to zastępuje go osoba z produkcji i tak naprawdę nic się nie zmienia. Każdy wie co ma zrobić i ile ma zrobić, a fakt ze nikt nie pierdzieli głupot nad twoja głową powoduje tylko iż przyjemniej się pracuje. Większość liderów tak naprawdę cały dzień pierdzi w stołek (a ich pracę wykonują właśnie te osoby które ich zastępują w razie gdyby mieli wolne) i stara się by kierownik tego nie zauważył. Gdy kierownik pojawia się na dziale to magicznie nagle wszędzie ich pełno i udają że robią coś ważnego lub uciekają do akwarium udając że mają tam coś do załatwienia.
O tym nowym kierowniku to nawet nie ma co pisać bo gość nie potrafi powiedzieć nic ponad przywitanie się. Boi się ludzi czy jak? Jedyne co robi to chowa się za filarem na laserze.
Iwona 2017-06-29 11:33
@Asf
dziękuję, że jednak parę słów napisałeś. Duża część Twojej wypowiedzi skupia się na pracy liderów. Czy kierownictwo jest świadome sytuacji? Próbowaliście na ten temat porozmawiać?
Rangers 2017-07-13 09:42
Ten zakład to lipa straszna 3 lata pracy i nic ta sama stawka pora się ewakuować .
Zostaw swoją opinię o MBL- POLAND - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBL- POLAND