Opinie o MBL Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MBL Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MBL Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBL Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

xD

Miesiąc przepracowany, bez weekendów, na rękę dostaje 2900, ludzie pracują tam kilkanaście lat i wyciągają 4/5 na rękę, co to za pieniądze XD dodatkowo wyciągają w rozliczeniach 200 za pranie odzieży, gdzie ja sam zabieram swoje robocze ubrania i piorę u siebie w pralce, fajnie

@xD

Co ty za pierdły piszesz ...nie jest kolorowo kasa kiepska to fakt ale gdzie i kiedy za pranie ci zabierają...masz dodatek ..ok 60 paru złotych jak się nie mylę..

ooo Nowy wpis

cześć, czy praca jako Senior R&D Engineer byłaby jeszcze możliwa? na stronie jest oferta ale jak w nią wchodzę to przerzuca mnie na zewnętrzny portal, na którym jest napisane, że miesiąc minął od wygaśnięcia. Jeśli był ktoś na rozmowie to mógłby ja opisać? następnym razem może spróbuje

Dodano dziś parę ofert na taki portal, mnie zainteresowała ta dla ślusarza. Liczę na opis z samej roboty. zastanawiam się też czy trudno wyrobić te miesięczna premie z opisu?

xD

Helena
@xD

Ta pensja to jest na okres próbny kasa? Czy stała już na dobre? Może jak minie okres próbny to dadzą więcej, ktoś coś wie o tym?

Robol
@xD

200 pln za pranie?Od kiedy taka stawka?

Pancio
@xD

Co ty gadasz o 200,- za pranie. Każdy dostaje dodatek i nie podnosi kosztów własnych.

@xD

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czym w MBL Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ślusarz

Szanowny pan kierownik w trakcie rozmowy nie wiedział czego właściwie odemnie chce patrzył gdzieś tępo w ścianę przeprowadził (właściwie odwalił rozmowę ) większą część rozmowy przeprowadziłem z panią od HR która wydawała się lepiej ogarniać rozmowe i stanowisko mojej pracy niż ten "kierownik "

-Doświadczenie -z jakimi narzędziami pan pracował ? -jaka pensja by pana satysfakcjonowała

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca
logo firmy Asystent /Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o

Cześć, wczoraj dodali ofertę dla pomocnika operatora i myślałem czy by nie spróbować. ostatnio opinii nie ma zbyt wiele a ja to bym chciał się dowiedzieć ile zarobię i po jakim czasie mniej więcej się wszystkiego nauczę. Jak pod względem rozwoju oceniacie teraz pracę?

Robol z produkcji

Firma raczej słaba.Nie na darmo ma taką opinię.Jeszcze niedawno było w miarę,ale teraz śrubują wyniki żeby weekendów nie robić i czasem nie zapłacić nadgodzin.Robiłem dużo,ale wracam do średnio.Czasy na zlecenia wyssane z palca(powiedzialbym raczej, że z 4 liter).Kierownicy to ściemniacze jak Pinokio z pisu,liderzy nie ogarniają najprostszych spraw.Jedyne plusy to pewna pensja i względny spokój.Ale to nie praca dla ambitnych ani pracowitych,bo i tak cie nie docenią.Na tym bazuje dyrekcja, większość pracowników to starzy ludzie bez aspiracji do zmian.To taka ostatnia deska ratunku bym powiedział.A ostatnio nawet przyjęli pracownika, którego wcześniej za alkohol zwolnili.Coś więcej trzeba mówić?

Niewazne

Bardzo, ale to bardzo żałosna firma. Dział HR jest chyba najbardziej żałosną jednostką tej firmy. Czy te dziewczyny w ogóle umieją myśleć? (nie pytam o logiczne myślenie, bo to może być za dużo) Ani trochę nie myślą o dobru firmy, tylko o swoim ego. Mega żałosne i nieprofesjonalne podejście.

Marina
@Niewazne

A co takiego robią, że tak słabo je oceniasz? I jaki wpływ na pracowników i firmę ma ich praca? Firma nie stara się zwiększać kompetencji pracowników, żeby nikt nie posądzał ich o brak umiejętności myślenia?

Mańka

Narzekacie tu na pensję, z tego co rozumiem to głównie na stanowiskach fizycznych. W biurze jest coś lepiej? Szukają w necie młodszego specjalisty ds. marketingu. Czasy nie są kolorowe, więc za mniej niż 4000 bym nie chciała iść. Podpowiecie ile na takich stanowiskach można dostać w firmie? Praca zdalna niby możliwa 1 dzień w tygodniu, można to jeszcze negocjować żeby więcej było? Chodzi mi o to czy z kierownictwem można się dogadać indywidualnie w razie co.

obserwator

zakład z dużym potencjałem ,pracownicy fajni można się dogadać , gorzej z kierownictwem np.Pan Marcin S. to największy szkodnik tego zakładu obserwuje go już 8 lat i nie zmienię zdania

Justyna

Co do tej stawki, to one jest na start? Czy zarabiają ją już osoby z latami doświadczenia w firmie? Kto ma te kase, może studenci?

Student

Dzień dobry, chciałam zapytać o staże w MBL, jak wynagrodzenie? Czy chętnie uczą nowe osoby? Pozdrawiam :)

Magdalena
@Student

Napiszcie mi jeszcze, czy po stażu jest opcja na zatrudnienie na etacie? No i jak jest taka szansa, to wiecie o ile wrasta pensja jak przechodzi się ze stażu na etat?

Praca w biedzie

Robota dla emerytów i leserów bo za te pieniądze nikt normalny nie będzie robił.

@Praca w biedzie

A ja tu czytałam, że jak ktoś ogarnia to może zarobić od 3500 do 4000 zł. To uważasz, że to mało? Jak pracodawca podchodzi do ewentualnych indywidualnych podwyżek? Są jakieś szanse na to?

Baca
@Justyna

A Ty uważasz że przy obecnej drożyźnie, 3500 dla FACHOWCA to dużo? Jak nie macie co pisać to proszę nie ośmieszajcie się ludzie.

pelikan
@Praca w biedzie

potwierdzam w tej firmie to masakra jeden zapeprza i ma grosze a drugi podpieprza i ma wybanowana pesje

Ile zarabia się w tej firmie na stanowisku spawacza?

Snorlax

Obiektywnie mało jak na dzisiejsze czasy. W zależności od doświadczenia od 2500 do 3200 netto :)

@Snorlax

Ile? 2500 zł na rękę dla spawacza? W tych czasach to jest jakiś żart

Karewicz
@Nowy

A co ty myslałeś?! 2500 na rękę jest dla (usunięte przez administratora). 2700/3000/3200 na rękę dla doświadczonych spawaczy. To jest MBL i takie realia a nie inne. Jak nie chcesz robić za te pieniądze to szukaj roboty gdzie indziej. Jest taka firma MetalSpaw Mariusz Papiewski w Brzustowie. Tam popytaj o robotę. Gość płaci jak ogarniasz spawanie po 5/6 tyś na rękę.

@Karewicz

W takim bądź razie dziekuje za odpowiedź, takie stawki bardzo dobrze zniechęcają do podjęcia pracy w tej firmie.

Majster
@Nowy

Słuchaj.Od 2500 do 3200zł, zarabiają przeciętniacy i lesserzy, lub młodzi ludzie bez żadnego doświadczenia. Jak naprawdę ogarniasz spawanie,ale tak że jesteś fachowiec, to zarobisz między 3500 a 4000 tyś na rękę. Ale musisz być fachowiec. No i oczywiście kierownicy z liderami, muszą cenić twoją osobę. W Mblu jest lepiej niż kiedyś. Od czasu podwyżek, jest w miarę sensownie.

Baca
@Majster

Czyli fachowiec, prawdziwy majster, który ma 20 lat doświadczenia zarobi 3500 tysiąca. Dodatkowo trzeba wchodzić w tyłek liderom i kierownikom, świetna perspektywa.

Poważny
@Majster

Ty sobie kpisz z ludzi? 3,5-4k za poważnego fachowca? Jak to (usunięte przez administratora) pieniądz.

Coz tu napisac,czasy i miejsce sa takie jakie sa.Na produkcji roboty duzo,pensje niewiele wyzsze od minimalnej.Leca w kulki z premiami za wydajnosc,zle planowane zamowienia,brak porzadnych narzedzi.Wola przyjac kilku nowych niz dac ludziom zarobic po godzinach.Logicznie,brak motywacji do pracy to i premii nie bedzie.Wyjda na swoje.

Magdalena

Mogę dopytać się o te premie za wydajność? O co z tym chodzi? Bo te stwierdzenie, nic konkretnego nie mówi. Czyli są takie premie, tylko niskie, czy jak? Jak wygląda system premiowy? Jakieś szczegóły?

Justyna

Widziałam że na stronie firmy wisi oferta na Specjalistę ds. Sprzedaży. Wiecie może jakie są widełki pensji na tym stanowisku? Poza tym piszą tam o premiach kwartalnych - jakie to mogą być kwoty?

Kurwiszonix

W szalonych latach 90'dziesiątych dostałem się do MBL'a.Pamiętam jaki wtedy byłem dumny.Nasłuchałem się Leszka Balcerowicza i innych magików z Magdalenki i hasła przewodniego że ''KAPITAŁ NIE MA NARODOWOŚCI''. Śmiałem się wtedy z śp.A.Leppera.....JAKI JA BYŁEM (usunięte przez administratora) Wszystko co mówił Lepper spełniło się w 100% Ale przechodząc do sedna tematu: Jak zaczęliśmy pracę w MBL na terenie Sulejowa to myśleliśmy że chwyciliśmy Pana Boga za nogi....Zachodnia firma zachodnie standardy zachodni system pracy itd. Byliśmy tym wszystkim podjarani jak jakiś pedo....l w Disneylandzie. Niestety po latach wyszło że przez Solidarnościowców i Rycerzy Okrągłego Stołu zostaliśmy (usunięte przez administratora) w anala bez mydła w stopniu strasznym.... Pamiętam jak dziś.... Nie miałem nic i pracowałem dosłownie tylko i wyłącznie na jedzenie i wódę by się zresetować po tygodniu roboty u zachodnich imperialistów.

Omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) na ludziach produkcyjnych jak i administracyjnych, rotacja w ludziach jakiej w życiu nie widziałem. Nie dotrzymują żadnych deklaracji finansowych jak i szkoleniowych.

Robotnik

Cześć. Mam do was sprawę. Pracuję w Mblu na CNC od kilku lat i tak ostatnio zastanawiałem się co dalej z moim życiem. Czy siedzieć tutaj dalej i mieć pewną robotę czy iść np: do Haeringa czy Press service ewentualnie innego zakładu? Dlaczego chcę zmienić? Bo ledwo co utrzymuję się finansowo na powierzchni...Moja stara odeszła z dziećmi do bogatego fagasa co ma myjnię i warsztat samochodowy w P.Tryb. Powiedziała że nie jestem dobrym mężem dla niej i ojcem dla moich dzieci bo mało zarabiam i brak przed naszą rodziną jakiś perspektyw :( Ostatecznie jestem sam i mam mało pieniędzy na utrzymanie bo 2400 netto wydaję całościowo na wynajem (wcześniej skladałem się z żoną po połowie) ....Co robić? Siedzieć tutaj i prowadzić wegetację za ok 3k na rękę? Czy zaryzykować i iść gdzieś indziej dając sobie szansę na trochę szczęścia. Jak myślicie?

Olek
@Robotnik

Doradzę ci tyle, żeby wyjechać poza Piotrków i pójść do roboty w Bełchatowie albo Tomaszowie- wyjazd zagranicę to też nie jest zła opcja ps. co do tego bogatego byznesmena to może chodzi o zająca ??

W MBL Poland Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

MichelJordanos

W biurze mają lepiej niż na produkcji ale szału nie ma :) Chociaż ten cały slecjalista ds sprzedaży to już jest lepsze stanowisko jak na tą firmę. Coś już się zarobi i jakieś możliwości rozwoju.

@MichelJordanos

O to akurat jakieś wartościowe info. A są jeszcze jakieś inne, na których warunki finansowe będą podobnie zadowalać? I jakie ewentualnie byś w razie czego odradził?

@Marta

1.Zarobki biuro od 3k do 10k. 2700/3k assyst, technolog -3500, reszta starszych biurowych około 4/4500. Są też lepsze stanowiska jak np: facet który zajmuje się zamówieniami odnośnie stali na całą firmę ok: 6000tyś na rączkę. Mamy też "elity mblowskie" tutaj 10 000 tyś to często standard. 2. Atmosfera super i mega przyjacielska. Ludzie w większości fajni i znający się od lat. 3. Biuro daje możliwość awansu i rozwoju. Wszystko zależy od układów i własnych predyspozycji. Wykształcenie ma jakieś znaczenie ale w teorii...Byle by było wyższe a reszta jak ktoś ma "kompetencje personalne miękkie/charyzmę" przyjdzie sama. 4. Do biura na lepsze snanowiska trudno się dostać bo ludzie lubią tą robotę :) Na Asystentkę i technologa potrzebują bo z początku płacą 3k. Chcą zobaczyć czy ktoś jest ogarnięty/wartościowy a potem już mowa o innych pieniądzach. 5.biuro to inna bajka w stosunku do produkcji. Są biura w ramach zakładów produkcyjnych/magazynów gdzie więcej się zarabia ale jest duże ciśnienie na wyniki i mobbing ze strony szefów. A w Mblu w biurze jest luzik :) NIE KASUJCIE TEGO!!!! JEST CZEŚĆ LUDZI CO CHCĄ PRACOWAĆ W BIURZE ALE Z UWAGII NA 95% PRZEWAGĘ OPINII DOTYCZĄCYCH PRODUKCJI NIE MAJĄ INFORMACJI/POGLĄDU NA TO JAK WYGLĄDA KWESTIA PRACY W BIURZE MBLA. STOP CENZURZE!!!!!!!!!

@TrueMan

P:S: Ja jakbym miał ponownie/chciał po latach;) u nich pracować to bym rekrutował na stanowisko: specjalisty ds. sprzedaży. Bo tutaj już autentycznie jak ktoś jest ogarnięty można coś osiagnąć w tej firmie i robić "karierę" haha. Technolog i Asystentka opcje fajne ale dla żółtodziobów bez experienca żadnego.

@TrueMan

dzięki za tego PSa. i ogólnie całą odp. ;) ale widzisz, bo piszesz o tej asystentce a z niej nie można awansować w razie czego na sprzedaż właśnie? poziome awanse się zdarzają?

@Marta

Cześć. Pewnie że można awansować :D Być może.... Ale ale....morze jest ogromne i głębokie :D By wybić się od samego spodu do góry i wejść w świat kasty mblowskiej trzeba trochę nad tym popracować :) Wykształcenie i jakieś doświadczenie (jak jest jak nie to trudno) ma znaczenie na rekrutacji....Ale dodatkowo trzeba pięknie "zaczarować" HR'owców i swojego teoretycznego przyszłego przełożonego :) Po wytworzeniu dobrego wrażenia przystępujesz do pracy. Następnie podczas pracy: Jak nawet będziesz jako asystentka szybko "kumać" i ogarniesz wszystko w biegu w ramach twoich obowiazków to super....Ale wtedy to dopiero połowa sukcesu w drodze na szczyt :) Zostaje JESZCZE kwestia budowania relacji z twoimi przełożonymi i prezesem.....Muszą Cię polubić. Jak będziesz lubiana to wytworzysz układy i fajną relację. A fajna relacja i układy są często wiecej warte od "tytanicznej pracy ponad miarę" i dużego doświadczenia.... Bo sam po latach zauwazyłem że doświadczenie jest ważne i wiedza spec. odnośnie tego co robimy....Ale równie ważne jak nie ważniejsze są dobre relacje z ludźmi w zakładzie pracy i budowanie skomplikowanych układów miedzyludzkich w ramach pracowników biura. .... Pozdro i trzymaj się Marta :D

@TrueMan

Na produkcji relacje i awansowanie wygląda prościej i jest mało wymagające dla człowieka o wysokim ilorazie inteligancji ;D W biurze droga na szczyt i awans to taka trochę "Gra o Tron"...Tyle że OCZYWIŚCIE 1000X bardziej cywilizowana :)

Wacuś

Co w tak kórłwa atakujeta mom firmem kohanom! Westa sie do roboty! A nie mbla kohanego atakujeta! Kryzys jest i wszedie jest chujia! A w mblu kohanym mojim to galencie jezt. Pinindze som i atmosfera jest w pyte z hlopakami z sólejowa.

Mietek z Sulejowa
@Wacuś

No kurba jo tysz siem zastanowiom o co ludziskom chodzi!!!!? Robić to trza wszyndzie a pinindze to by brali za nic!!!! Jak jo za poprzedniego systymu robił to sie z chopakami cieszylismy że Matuszka Pioma nos rzywi i z tygo pinindze som i polska potenrzna dzinki noszej robota byndzie!!!! A tym mlodym gnojom co se amerykanske filmy oglondajom to sie siczka z muzgó zrobila!!! TRZA pracować dla ideji dla potengi polszy i naszego panicza w Daniii a nie jak amerykancke dekadenty dla pinindzy....

Chop z Krzewin
@Mietek z Sulejowa

No nie młoge....Dla ideji...Haha xD Dla "ideji" to ja pracowałem kilka lat temu na odlakierowywaniu w ramach malarni proszkowej...Nabudur i Renowak plus dodatkowo wielkie kadzie z koszani gdzie były zamaczane klamoty i jak chemia zadziałała to resztę usuwało się karcheerem...Do czego zmierzam: Kiedyś jak robiłem w tej "komorze gazowej" to użyłem karchera by zerwać resztkę farby z felgi amelinowej i wtedy kwas poleciał mi na twarz i ją wypalił/kurewsko poparzył ! Norm i bhp żadnych.....Czasem to robiłem w tej komorze gazowej całe dnie :( Za szkodliwe nie płacili a tera po latach mam wypalony pysk przez ten kwas co był na feldze :(

Zostaw merytoryczną opinię o MBL Poland Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w MBL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MBL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MBL Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MBL Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MBL Poland Sp. z o.o.