Opinie o Krakowskie Pogotowie Ratunkowe w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krakowskie Pogotowie Ratunkowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krakowskie Pogotowie Ratunkowe o rekrutacji.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowskie Pogotowie Ratunkowe w Kraków

ciecie w kretce

i wy niesiecie pomoc smiechu warte te osoby które non stop jeżdżą w mojej obecnosci bez żadnego powodu zagrozenia zycia iz zdrowia kogos innego a jedynie sami powoduja niszczenie zdrowia mego dzieki nim i gosciom z policji mam uszkodzony słuch

piraci

co trzeba zrobic by pracowć u was w karetce jakieś specjalnosci umieć prowadzić samochód lubić biały kolor być idiotą lubić koperty? czy ttylko jedźic sobie na sygnale łamiąc przy tym przepisy jeden za drugim po osiedlu w kółko bez jakielkolweik celu tylko żeby sobie pojeździć wpierw na płaszowie przez dwa miesiace a potem na ruczaju od pół roku no naprawdę piraci w karetkach panowie nie jeździli jak opinia została dodana o nich a jak uzutkownika zablokował administrator nie wiadomo z jakiej przyczyny no wiadomo z jakkiej to dziwaki dalej sobie jeżdżą i są zawsze tam gdzie ja jestem codziennie i w dzień i w nocy

ciecie w kretce

panie kierownik zamiast usuwać opinie o waszych podejrzach typkach w karetce powinien pan zwolnic ich z pracy za podejrzane kontaakty i uzywanie karetek dla własnych przyjemnosci gnebienia, i jak u was zostać kierowcą trza tylko chyba właczać sygnał i umieć prowadzić smiechu warte darmozjady i (usunięte przez administratora)

sdfsdfsdf

no kazdy ciec w karetce w mojej obenosci uzywa aplikacji stworzonej przez hakera naprawde nie ma dnia by nie było cieicecia w karetce w mojej obecnosci na sygnale smiechu warte

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Krakowskie Pogotowie Ratunkowe? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kopeta

No i czemu opinia z 26; zostala tak szybko usunieta widać kierownik wie ze byla pisana tylko skąd hmm ktoś mu powiedział może tenco ma wgląd w muj fon a noże nie ......nie ma dnia by nue było karetki na sygnale w mojej obecności i nie do wezwań 19.5 włączony sygnał w okolicy r.kongresowego awyłączonyw środku mostu dębnickiego świetlydalej działał i tuż przy mnie panowie to zamiast do kalekiego to by po kalekim przejechali a czyja to wina po za wami to kasi s. Grzesia.s policjants z Zamoyskiego no 16.21 okolice przed przystankiem konopnicka ich koledzy w osobuwkach sie tak ustawili by pacan w kt96112 przejechał numer pod wysokim kątem więc kturaś cyfra może nie być ta

Yfgjh

I co kolejny bachor zagłuszający ciszę nocną biały czy niebieski ba kobierzyńskiej do wezwania no raczej nie 23.11 powinni pracować za darmo a ich kokegami pibfachu są ciecie na motorach i w sportowych samochodach

Hhhfhg

Dziś 22.50 ok 16 jubilat r.cztzynskie na sygnale i nie do wezwań z kolegami ze straży poniedziałek r czyzynskie ok 11 to gnebiciele pracują dla Ukraińców bydła odpieiadaja za zniszczenie mi i memu ojcu słuchu używają wszyscy nawet polucja aplikacji przestępczej stworzonej dla takich śmueci jak oni

Grubas

Wspulpracuja że staruchem z grota Roweckiego 17/41 obecnie mieszkaniec skotnik (usunięte przez administratora) i niszczyciel mienia przestępca brak kultury jego baba z grota cuz ma powiązania przestepcze

Ciecie

I najlepsze mają sygnał ustawiony na maxa

Zlodzieje

Na sygnale 3.30 kobierzyńska 58 10 maj sygnał 2 sekundy Na sygnale Lubicz 8 maja godzina 11.11 R.mogilskie 8 maja godzina 11.15 Korona 9 mają godzina 15.15 Współpracują z bydłem z Ukrainy z psycholem z torfowej z Ukrainką ma kontakty mafijne i jej właścicielka też ich kolega to haker ktury ma dostęp do wszystkiego a czemu to się spytajcie ciecia policyjnego z Zamoyskiego

Koperty

O widać że opinia o aplikacji dla nich zostala usunięta nno cuz koperta korupcja kierowniczek dużo morze

Koperty

Nie ma dnia i nocy by nie było w mej obecności ciecia w karetce na sygnale i bez oni nie jadą do wezwań włączają sobie przede mną syrene i wyłączają po mają powiązania przestepcze i hakerskie a także korupcyjne to przestępcy kturzy nie zostali zwolnieni chorzy ludzie oni jak by jechali do kogoś to by jeszcze przejechali po tobie ich zadanie to niszczyć słuch to psychole i koledzy smerfy po za staniem pod blokiem z włączonym non stop światłem nic nie umieją

Hggjvt

No bardzo wam dziękuję za rozwalenie mi słuchu naprawdę zawsze jak jeździcie do wezwań to non stop przy mnie niecały metr naprawdę do wezwań no raczej nie do wezwań włączaj a sygnał parę naście metruw idę mnie a potem wyłączają mają podejrzane kontakty używają aplikacji stworzonej dla prEstepcuw skorumpowanych kierowników śmieci ludzkich gnebicieli jak idziesz na sorvto zero prawie badań pomocy cha cha powini połowę kierowcuw i tych z soru pozwalniać a wasze koleżki smerfy tak samo jak się zgłasza przestępstwo to za dużo danych co ale nawalać mi za uchem to nie za dużo danych tak działają komuniści ale zaraz to 21 wiek to już korupcją powiązania prEstępcze

Utrata sluchu

Taki sam sposób działające domu rodzinnym ktoś notorycznie chodzi po mieszkaniu przestawia budzik ojciec wstaje i 12 budzik na maxa słuch ma wyostrzony non stop go boli głowa i uszy wiem co piszę obecnie w Krakowie dla mnie i mojej rodziny przestępcy głuwnie osoby skorumpowane i gnebiciele sobie zrobili polowanie a czemu nie zgłosiłem ależ zgłosiłem to mnie przywitał skorumpowany policjant lub osoba podająca się za policjanta i mnie spławił a czemu nie poszłem dalej bo słuchałem innych a nie siebie

Pacjent

No niektórzy bardzo fantastyczni aż do bulu kto ich poprzyjnował powinni siedzieć w więzieniu

Mamba2802

Fantastyczni ratownicy medyczni! oby więcej lekarzy było tak bardzo pomocnych i kompetentnych jak Ci ludzie! Ratownik p. Lis - oby nasze pogotowia miały więcej takich ludzi!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowskie Pogotowie Ratunkowe - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowskie Pogotowie Ratunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowskie Pogotowie Ratunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakowskie Pogotowie Ratunkowe?

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
  • Łazarza 14