Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LANGER rusztowania i docieplenia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANGER rusztowania i docieplenia w

skrzydła to rozwinie,kiedy go dopadną

Nigdy nie była firmą i nie będzie.No chyba,że [usunięte przez moderatora] mają czelność nazywać to bagno- firmą.

PRACOWNIK

To wszystko to błazenada..........ale posmiać sie idzie z Was ludzie. Do pracy się brać a nie pisać na forum. Firma Langer Istnieje i Istnieć będzie, rozwija swe skrzydła powoli ale niebawem usłyszycie o NAS. Z pozdrowieniami

blubluś

Stefciu wracaj

OKINAWAMANOCHA

CZY POKAZAŁ SIE NASZ ULUBIENIEC

Firma LANGER rusztowania i docieplenia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
markotny

[usunięte przez moderatora] robisz wszystkich w konia, oszukujesz, kombinujesz [usunięte przez moderatora] Zniszczyłaś ty i tylko ty calą Firmę i szef się o tym dowie o wszystkim się dowie [usunięte przez moderatora]

Sygnal

A telefonow też nie umiesz odbierać....a cha przepraszam pewno zajeta jestes, lub masz ważne spotkanie biznesowe hehehehehe...ile mozna dzwonić.........Tu jest sie gorzej dodzwonić niż do Prezydenta..Po co Wam te telefony...Waki Toki sobie kup

Hejka

No tylko kto bedzie chcial u Was na tego matejki poprawiac te sciany? Tam o pionie nikt nie slyszał, a kasa pewnie wybrana i tak w wiekszej częsci. wiec chyba bedziecie musieli dopłacic ponad pierszy kosztorys..............

Na Matejki nie chcemy wos widziec, idźta stont ........Do zarządcy złozylismy petycje i bedzie was wycofywal on z robot, też mówił że ma WAS dość.....

uznany

CO ZA [usunięte przez moderatora] TA FIRMA...POPIERAM WSZYSTKIE KOMENTARZE

Rzesshoof

No i wielcy [usunięte przez moderatora] zostali przekręceni! W rzeszowie bez pieniążków robili jako podwykonawcy i tak samo ich pozamiatali jak oni nas......

Paulo:)

Czy Była już kontrola z Urzędu Skarbowego w tym gównie bo gdzieś czytałem że na dniach ma być:):):):)

Poinformowany

Słyszałem, że chłopaki zmądrzeli i prawnie zabezpieczyli sobie rusztowania?:)

mruk

jedziemy do rzeszowa do NOWEJ FIRMY..KONIEC LANGERA hehehehehehehhehehe

loki tokoi

SZESLIWEGO NOWEGO ROKU LUDZISKA......DLA WSZYSTKICH CO ODESZLI Z TEJ [usunięte przez moderatora] FIRMYYYYY...........ZYCZE POWODZENIA I WRESZCIE NORMALNEGO ZAJECIA A NIŻELI TU BYŁO W TEJ PSEUDO "FIREMCE" KTÓREJ NA RYNKU BUDOWLANYM JUŻ NIE MA ALE ZA TO JEST NA RYNKU WINDYKACYJNYM, KOMORNICZYM I SĄDOWYM hahahahahahahaha

oszukany

hahahaha To parodiaaaaaaaaaaaaaa a nie firma, to błazenada i [usunięte przez moderatora] w jednym

;]

Mooooooooocno ;]

Tej [usunięte przez moderatora] za te wszystkie oszustwa i krzywdy w końcu się dostanie.Tłuste (usunięte przez administratora) myślą tylko o tym jak ponapychać te swoje bebechy i się nachlać.[usunięte przez moderatora] trza wyrobić odpowiednią opinię w Niemczech, żeby tam na niego tylko pluli.A ta jego rosjanka z dziećmi w Niemczech powinna się o wszystkim dowiedzieć i powinna go kopnąć w tą tłustą dupę, bo była żona to go już dawno olała.Synusiowi odebrano w Niemczech prawko.Tak [usunięte przez moderatora]-to kara Boska.Przyszła kryska na matyska ty [usunięte przez moderatora]

jakies wiesci? byliscie na policji? W biurze ktos był bo trzeci bus stał na dole.

miła

NIE WIERZĘ TO NAWET Z BIURA IM UCIEKLI LUDZIE...BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH BRAWOOOOOOO

AK buhahahahahahaha

Babo bo tak cie mogę nazwać, oszukujesz ludzi, kombinujesz, robisz dziadostwo w różnych sprawach, jeździsz autem bez prawa jazdy a ostatnio nawet busem jechałaś co mamy nagrane na telefonach i co powiesz [usunięte przez moderatora]. Uwalimy Cię wiesz, po niedzieli idziemy do Prokuratury na Ciebie i uwierz mi nie tylko to mamy na CIEBI..BAW SIĘ DOBRZE ZA KRATKAMI..A FIRMA LANGER TO JUZ [usunięte przez moderatora] 2010

Zostaw merytoryczną opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

LANGER rusztowania i docieplenia