Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LANGER rusztowania i docieplenia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANGER rusztowania i docieplenia w

Wabaki

Winni sa obaj. Ona to jest kawał [usunięte przez moderatora] nie ma co ukrywac. Ale jak mu sie mowilo to twardo jej bronil. Stefcio jest cwany, bardziej niz udaje ze nie jest. CO prawda na robocie sie nei znaja, ale winni sa obaj i obaj zostana niebawem wezwani na komisariaty na odluchy nagran jakie sa z ich biura. od smierci na matejki, po łapówki i próby przekupienia odpowiednich ludzi.

Wygadana

[usunięte przez moderatora]......łachudro przyznaj się co robilaś za plecami STEFANA i jak wykończylaś firmę, ty oszustko i zlodziejko jedna..NIKT CIE NIE LUBI, KAŻDY CIE NIENAWIDZI, NIE MASZ PRZYJACIOL ANI RODZINY NAWET DZIECKO ZOSTAWILAS (usunięte przez administratora)

Morlin

wejdzicie na http://www.morliny.pl/ tam jest o Berlinkach Duo ;]

Już w lutym sprawa w sądzie na tych dwóch głupków :) hehehe już się nie mogę doczekać ...ale będzie smiechu

Firma LANGER rusztowania i docieplenia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
podawacz

leasingowana 500seta stoi na parkingu schowana na szombierkach. na matejki zaczeli montowac barierki. niech sprzataja, bo po nich tego nikt nie dokonczy.

a przestancie juz i dajcie im rozwinac skrzydła jak pisała konfidentka. moze stad odlecą w koncu buahahahah

Do Fleji i "L"

Słyszalem ze paru nierobow u nich zostalo np [usunięte przez moderatora]i ze gdzies koncza robote:)))hahahahaha naiwni!! [usunięte przez moderatora]!!! kiedys trafisz na kamien i bedziesz [usunięte przez moderatora] z tej polski jak najdalej ,ty nieogarniety, nieslowny i niekompetentny bucu!!!! jestes oszustem jakiego w zyciu nie znalem ,jak mozna tak ludzi traktowac, jestes skonczony, te nieroby co z toba zostaly w zyciu z nimi nie zrobisz kariery ,a ja juz sie postaram o opinie twojej firmy, a tak po za tym to jezdzisz autem drogiej klasy ,a ubierasz sie jak żul:)))) no ale przynajmiej pasuje do ciebie TA FLEJA co obok siedzi ,ta dzieki ktorej ta firma padla ....

ciekawski

no miało byc w "" "prezes". bo ja na niego i na nia szczę z góry

ciekawski

Widział kto prezesa ? wrocil? bo kilka osob go szuka a konfidentka wciaz mowi ze go nie ma

Śmiech na sali, poprostu śmiech i żenada połączona z błazenadą i [usunięte przez moderatora] Oni są Lepsi niż kaberety, więcej smiechu z tych dwóch błaznów jest niż z kabaretów lub komedii :):):):):):):):) [usunięte przez moderatora] na najwyższym poziomie!!!!!!!!!!

Ja[usunięte przez moderatora]co tam sie wyprawia w tej firmie,dobrze zrobiłem że po pierwszej wydymanej wypłacie pożegnałem sie z tą makabrą,ja juz ponad rok tam nie robie ,a tam nic sie nie zmieniło dalej dymają ludzi i się śmieją prosto w twarz,że na to nie ma rady to się wierzyć nie chce chyby to jest dobry sposób na życie otworzyc firme oklejić samochód,obiecywac ludzią złote góry i dymać ludzi,ale normalny człowiek mający godność i honor nigdy by tak nie postąpił cza być rafinowaną świnia typu S.L i A.K!!!I I pamiętajcie pani A i panie S każdy kij ma dwa końce i wkońcu dopadnie was sprawiedliwość i pójdziecie grzać puche za te ludzkie krzywdy!!!

INFO

Panowie Baleron wrócił z Niemiec. Biznesmen wrócił hehehehehe

Wódz

Ta konfidentka naopowiadała głupot na niewinnych ludzi na policji gdy ich zamknęli żeby swoje[usunięte przez moderatora] obronić. Szmata.

oszukany kolejny

Dałem sprawę do sądu Pracy i na Policję i pewno do tygodnia czasu do tych wdóch oszustów przyjdą dokumenty i wezwanie, a świadków mam takich , że ani nie pisną w sądzie. Zresztą balerona pewno nie będzie bo on ucieka przed wszystkim a fleja to pewno przyjdzie i jak zwykle ją z sali śądowej wyrzucą...hehehehe...CZEKAJCIE NA WEZWANIE

synek

a co powiecie o Rzeszowie

wysmiewna

hehehe Dwa głupole ..[usunięte przez moderatora].co za Firma...śmiech na sali.......osobiście widziałam jak jechało duże auto Langera a ludzie jak widzieli to się śmiali ...............WYGRALIŚCIE KONKURS NA GŁUPOLI ROKU

zawiedzony

cykoria to warzywo cykor ............................................ hm non napisz coś zośka

to kiedy będziesz w biurze i o której

oszukany

Ta Firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora], Ta franca [usunięte przez moderatora] pójdzie siedziec za to co kombinowała a dowody na nia są i nawet nie wie jakie heheheh..ale to głupie, we łbie ma [usunięte przez moderatora] i nic pozatym. Langer wielki cwaniak [usunięte przez moderatora]do Niemiec i w (usunięte przez administratora) ma wszystko, oszukali wszystkich włacznie z mieszkańcami blokow w których prowadzili remont. Jedno wielkie dno i poniżenie jest ta Firma........Ona jeżdzi bez prawa jazdy ale to juz jest zgłoszone dziś na policje......

Reporter

Na pewno nie w okolicach bytomia/piekar. no chyba że w sprawie dla reportera albo Uwadze ;] ;]

Zostaw merytoryczną opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

LANGER rusztowania i docieplenia