Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LANGER rusztowania i docieplenia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANGER rusztowania i docieplenia w

bleeeeeeee

[usunięte przez moderatora] ZOSTAŁA SAMA BEZ PRACOWNIKÓW BIUROWYCH BEZ LUDZI BEZ NICZEGO CIEKAWIE JAK SOBIE PORADZI......HEHEHEHEHE BUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHA..WSZYSCY LUDZIE ODESZLI RAZEM Z BIUREM TAKŻE I TERAZ ZACZNĄ SIĘ WEZWANIA DO SĄDÓW BO JA PO ŚWIĘTACH IDĘ DO PROKURATURY I DO SĄDU NA A>K ZGŁOSIC

EinsZwei

Pewnie poszuka znowu jakiś łosiów naiwnych.....A rzeshoof? tam stoi tego rusztowania że hohoho ;]

KRETINIO

ciekawe kto teraz dokonczy prace na ul.Nowakowskiego i kto zdemontuje rusztowanie ? :) --ale to juz problem stefka i tej jego baraniny.

EinsZwei

Trzeba dopilnować, żeby sie ta zaraza w Polskie nie przeniosła i nie próbowała gdzies od nowa ludzi za wariatów zrobić.

Firma LANGER rusztowania i docieplenia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
:):):):):):):)

wszyscy pracownicy od Langera w piatek sie zwolnili, nawet pracownicy biurowi....Konkubina zostala sama

Elf

[usunięte przez moderatora] by ci kolacja wigilijna w gardle stanela zo to co pracownikom zrobilas udlaw sie

SantaFrans

Zycze ci [usunięte przez moderatora] wesolych swiat.... Choc i tak pewnie Ci któych przekręciliście w domowej atmosferze, cieple rodzinnym i dzieciakach dali sobie jakoś rade i nadchodzące dni spędzą z czystym sumieniem i spokojnym sercem.

KRETINIO

ludziska !!! po co te biadolenie ?-- widac ze firma nie jest wypłacalna to trzeba zwijac żagle --a wy dalej nieudolnie pracujecie w niej liczac ze dostaniecie wyplate za listopad w styczniu a za grudzien w marcu:)--i tu koło sie zamyka ale wy tego nie widzicie tylko wylewacie swoje zale w necie. byly pracownik firmy langer -9dni pracy wystarczylo bym obcenil o co kaman .-uważam ze i tak za długo :) pozdrawiam TINIO -[usunięte przez moderatora]

Wierszokleta

Lipa Arogancja Niesłowność [usunięte przez moderatora] Error [usunięte przez moderatora] ;]

Miecio

No moze nie lidlem a koło fińskich domków nieco głębiej w osiedle. Byla liczna grupa i duzo krzyków:)

ploi

o co chodzi z tym lidlem

Miecio

Właśnie pod lidlem jest jazda jak skurwysyn. Ludzi kupa i jadą z koksem ;]

JA

Może kiedys tam mieszkała.Teraz mieszka na [usunięte przez moderatora]

ZLODZIEJEEEEEE

Smiechu warta ta firma, już ludzie wytykają palcami auta Langera, wstyd nawet sie przyznac że sie u niech pracowało. Wszysyc ich o kasę ścigają, oszukują, nie płacą, nie kończą swoich prac...TO ŻENADA a ta [usunięte przez moderatora] TO JUZ NIE WSPOMNE O NIEJ bo za co mam ludzią teraz kasę wypłacic skoro olali NAS PODWYKONAWCOW

Banita

Ej chlopaki ale hale sztef kupil bedziecie gdzie mieli pracowac ;] Niemiecki system pracy. Tylko z roku 1943-1945 ,,,,,,,,,

bekniecie za to

Ta [usunięte przez moderatora] klasa i wszystko co pan LANGER ma to za ludzkie nieszczescie, a TA [usunięte przez moderatora] to jest smiechu warta ,na niczym sie nie zna, zadnego pojecia o dociepleniach i szczyci sie tym ze moze powozic sie autkiem??? ,a sama nawet prawa jazdy nie ma:)))))siedzi teraz w biurze jak nie powiem co??i tlumaczy sie za swojego kochanka gdzie pieniazki sa???teraz wiem po co sie ma kochanke ha ha ha:)))))0

Co to (usunięte przez administratora) za bzdury ,jak smiesz mi tu mowic ze ja nic nie robie z ludzmi ,zapierdalamy tak ze roboty wam nie starcza dla nas ale slowa pana [usunięte przez moderatora]. ;JO WAS ROBOTOM [usunięte przez moderatora] BEDZIECIE PLAKAC:HAHAHAHAH smiechu warte panie [usunięte przez moderatora] ,Narazie to macie u nas dlugi jak cholera ,pani [usunięte przez moderatora] siedzi w biurze i tylko łze prosto w oczy.I gdzie ta praca ,gdzie te pieniadze ???Jak mozna byc takim draniem zeby na swieta pieniedzy nie wyplacic, jak do (usunięte przez administratora) nedzy!!ludzie maja rodziny co dzieciom powiedziec???ale pani [usunięte przez moderatora] olala swoja rodzine dla [usunięte przez moderatora] klasy wiec ma to w [usunięte przez moderatora]

prawdaaaaaaa

Ta firma to dno Polskiego Budownictwa. Tak beznadziejnej firmy pod wzgledem wykonywania usług i pod względem płatnosci to nie widziałem. Szkoda mówić i szkoda słów. Oszukują Inwestorów, ludzi, mieszkańców i kogo się da, a tą wariatkę AK to powinni zamknąć w zakładzie dla umysłowo chorrych i odizolować od społeczeństwa.

PRAWDA

Ludzie myślom że pieniadze łatwo przychodzą, że można nic nie robić i biegac tylko po wyplaty ale coż trzeba najpierw zapracować na pieniądze, bo same nie przyjdą ale Nasz Polski zwyczaj jest ganianie za kasa i wyzywanie od zlodzieji swojego pracodawcę, tylko że dzięki NIEMU macie pracę a ci co odeszli lub są zwolnieni to zwykli partacze i nieudacznicy co nie podolali Firmie i jej wymaganiom....

okradziony

[usunięte przez moderatora] NIE DAJĄC LUDZIA PINIĘDZY ZROBIŁ NAM ŚWIĘTA ŻE SZOK< POROSTU NAS OKRADŁ.....CHODŹMY NA POLICJĘ..NIE DAŁ KASY A SAM SPIER.......DO NIEMIEC...ALE TO NIE UCIECZKA hehehehehehe MY CI ZGOTUJEMY ZA TO ŚWIĘTA

Zostaw merytoryczną opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

LANGER rusztowania i docieplenia