HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

X

Bardzo proszę dział HR o przeprowadzenie akcji obowiązkowych szczepień przeciwko m.in. odrze pracowników z Ukrainy. W całej Polsce odnotowuje się coraz więcej ognisk tej choroby właśnie wśród ludzi z Ukrainy. Skoro zdecydowaliście się na nich to zadbajcie o swoich polskich pracowników i ich rodziny. Nikt nie chce przynosić różnych chorób do domu gdzie są małe dzieci. Proszę potraktować sprawę poważnie. Pozdrawiam

Ospa
@X

Jak bardzo boisz się o swoje zdrowie i swoich dzieci to zawsze możesz iść i sama się zaszczepić. Ale no to kosztuje, lepiej od zakładu wyłudzić co się da.

MANDO nie polecam coraz gorzej

Sroka nie w temacie straciłem kontakt z gosciem co wynajmuje mi garaż na podzamczu blisko biedronki wiem że pracuje w mando jak to czytasz napisz do mnie na nr tel 534570747 nie mam jak Ci zapłacić. Piotrek

Yntelygent powiatowy

Gdzie składnia,sens,ortografia,logika wypowiedzi to jakiś cymbał na chaju pisał.Najpierw do lekarza później staraj się dostać do 10 choć nie daję ci dużych szans "toż to szjok".

IQ
@Yntelygent powiatowy

Napisane jak napisane ale wiemy o co chodzi to twoja wypowiedź świadczy o bardzo niskim poziomie IQ zapraszamy Pana właśnie do dychy. Brawo Amazon trzymaj sie

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

****

Witam. Chcialabym zapytac dzial kadr czy pracownicy Mando maja w czwartek przyniesc znicze do pracy i poustawiac przy liniach produkcyjnych? Bo skoro jest to dzien pracujacy wedlug zakladu to jest to juz kompletne dziadostwo. Brak szacunku dla ludzi, ktorzy nie moga zaplanowac wyjazdu na cmentarze bo musza isc do pracy bo idzie produkcja. To moze w Boze Narodzenie tez postawicie ludziom choinki przy tasmie, puscicie kolendy, rzucicie "setki" i oczywiscie "dobrowolnie" zaproponujecie prace. Prosze osobe z dzialu HR o konkretna wypowiedz jak to jest w Mando z praca w dni ustawowo wolne od pracy tj. 1.11, 11.11 i 12.11.

Ciekaw
@****

Właśnie zobaczymy czy teraz udzielą nam jakiejś odpowiedzi skoro to przekaż na wysokim poziomie jest w zakładzie raczej będą milczeć jak zawsze

Znicz
@****

W razie pracy w tym dniu to znicze OBOWIĄZKOWE!! W końcu to śmierć wszystkim zasadom , ludzkiego podejścia i w końcu ogólnie tej firmy...

****@***
@****

Sami sobie winni jesteście . nie idzie sie i koniec.kartka w kalendarzu czerwona. Sami ich tego nauczyliscie.tyle w temacie. Pazurrryy.

Biały
@****@***

Co Wy piszecie jaka praca w czwartek (1.11), nie ma takiej możliwości żebym przyszedł w ten dzień do pracy

Kotlet
@****@***

Święta prawda święto to święto i nie ma dyskusji ale tak sami tego nauczą y oczywiście nie ja a potem lament.

korektor
@****

Co Ty za bzdury wypisujesz o pracy 1 listopada. Siejesz niepotrzebne zamieszanie i udzielasz złych informacji.

Pastorzyca

No to krzyż na drogę :)

Beata

To 1 listopada cała produkcja pracuje?

Mercedes

Chyba juz wszyscy maja dosc czekania i obiecywania ze bedzie lepiej. Na kazdym kroku HR i Prezes pokazujecie gdzie macie ludzi z produkcji, QC, logistyki i UR. Kombinujecie zeby ludzi przetrzymac jak najdluzej bo macie braki w ludziach - nikt tu niechce pracowac - ludzie przychodza zobacza co sie dzieje i uciekaja. Ocena w styczniu, firma zewnetrzna ktora wyliczy kto ile ma podwyzki dostac ale niewiadomo kiedy to wylicza, szybkie awanse w UR bo sie chlopaki zwalniaja jeden za drugim, podwyzka na kartach obiadowych od nowego roku (szkoda tylko ze nikt nie powiedzial ze obiady podrożały) i wiele wiele innych trików... Ilu juz przejrzalo na oczy i juz odeszlo? Ilu jeszcze odejdzie? Jak myslicie czy po tych podwyzkach ktore zaproponujecie ludzie beda chcieli zostac w Mando? Przerzucicie czesc premii do podstawy, dorzucicie kilka PLN i powiecie ze to podwyzka bo liczy sie to co na podstawie? Juz tak kiedys zrobiliscie wiec wcale bym sie nie zdziwil jakby w tym roku tez tak bylo. A jak robicie zbiorowe zebrania i wyliczacie zarobki pracownikom to kazecie wliczac premie i dodatki bo niby nagle wszystko sie liczy. Na poczatku ten zaklad naprawde zapowiadal sie swietnie - z roku na rok bylo coraz lepiej, dbano o pracownikow i ich potrzeby. Teraz tnie sie koszty na wszystkim nawet na czysciwie i srodkach 5s. Liderzy i shifowie przeladowani robota ale co tam - jeszcze im dolozcie obowiazkow i kazcie jak czegos nie zrobia. Zenada. Kazdy chyba widzi co sie dzieje w Mando. Odszedlem i nie zaluje - szkoda mi tylko ludzi bo ciagle wierza ze bedzie dobrze i pozwalaja sobie na takie traktowanie. Jak slysze co sie dzieje w Mando to sie smieje i utwierdzam w przekonaniu ze podjelem dobra decyzje. Pozdrawiam z Meśka :) za niedlugo bedzie nas tam wiecej :)

@Mercedes

to pochwal się jeszcze warunkami w tym 'meśku', bo ja będąc po rozmowach, propozycji i przeliczeniu kosztów dojazdu tudzież zmiany miejsca zamieszkania stwierdzam że tyle samo zarobię w mando

MERCEDES
@ciekawy

Dojazd 40min bo juz otwarli S3 dodatkowo z Wałbrzycha i okolic jezdzi kilkanascie osob wiec transport to grosze. Kase dostalem lepsza niz mialem w Mando po 6 latach. Dodatkowo wez pod uwage fakt ze to dopiero poczatek zakładu. Warunki - NIEMA POROWNANIA! Atmosfera pracy - BEZCENNA!

@MERCEDES

konkrety chłopie. skoro tak reklamujesz to reklamuj do końca. a ja usłyszałem żebym nie liczył na dojazdy z kimś od pani z hr'u

Brawo Mercedes
@Mercedes

A co ma za konkrety dawać jest tam i jest zadowolony a ty pracujesz w mando wielce go bronisz pewnie byłeś na rozmowie i cie nie przyjęli dlatego została ci mandolina tam jest przyszłość to pewne a tu co chyba ciągle nerwy że nie ma na nic kasy i ciągle bajerów ie jak to nie będzie amerykański w mando

Gfd
@ciekawy

Chłop to z ciebie i to prosty jak cep.

@Brawo Mercedes

rozczaruje cie - przyjęli, lecz płacili niewystarczająco. do Gfd - spójrz na swoją słomę w butach

Maruda
@ciekawy

Nie wystarczająco chłopie codziennie marudzisz pewnie jak to jest źle w mando skoro jeździsz na rozmowy nie przyjęli pewnie jesteś osobą na stanowisku takim jak kolega który już jest w meśku haha ???? domyślam się który jeden tak marudzi

Ambroży Kleks
@ciekawy

Zacznij brać psychotropy bo masz teraz ostrą fazę schizofrenii.

Haha
@Mercedes

A ja powiem tak Viva Mercedes. Sajonara Mando.

@Maruda

ciebie też rozczaruję - nie marudzę, na rozmowy jeżdżę bo wiecznie w jednym miejscu pracować nie będę, ale przy takim narzekaniu na wszystko wokół jak tutaj czytam to moje nastawienie jest dobre. co do stanowiska - operator. chciałem znać stawkę i porównać czy dostaliśmy taką samą ofertę, a po drugie- tak reklamujesz mercedesa? przecież tam nawet nie ruszyła produkcja więc o czym my rozmawiamy.. a do Ambrożego Kleksa- jak twoje zaczną działać to może ja zacznę też coś brać, może tą yerba mate z maszyningu bo tam wszyscy wyglądają jakby coś brali. 'sajonara' i mniej hejtu narzekacze :-)

Brajanek
@MERCEDES

To samo mówiłeś przyjmując się do Mando, wiem bo musiałem z Tobą pracować. Teraz mógłbyś sobie chociaż darować te nędzne wpisy na forum i nie robić z gęby cholewy.

Riki tiki
@Brajanek

A co ma darować każdy kiedyś chwalił mando ale te czasy się skończyły to ty zamknij otwór gębowy. Trzymaj się Mercedes

MERCEDES
@Brajanek

No i mam porownanie co oferowalo Mando a co Mercedes - roznica ogromna. No ale nikt ci nie zabrania siedziec w cudownym Mando :)

@Mercedes

Tęskniący za Mando Mercedesiku odwiedzający naszą stronę zobaczymy kto będzie górą, już niedługo. Oby produkcja w Mercedesie dała Ci parcę a nie skończyła się dla Ciebie jak Lenovo.

@Mercedes

obyś nie wyszedł jak zabłocki na mydle mercedesiku.

@Brajanek

no właśnie, wszyscy go znamy, gęba jak cholewa

Brajanek
@...........

Słowem w sedno !! Lepiej bym tego nie ujął !!

fack Mercedes
@MERCEDES

Masz porównanie tzn. 350 zł różnicy na podstwie plus dojazdy, które to zjedzą. Wiem to dokładnie - bo sam bylem na rozmowie i po kalkulacji kosztów zrezygnowałem z tej super oferty. Ale wizje są piękne jak w każdej zaczynającej firme; jak na początku w Mando było. Pogadamy jak ochłoniesz i dostaniesz wielkie g.. za rok - a spodziewasz się więcej niż u nas. I nie odwiedzaj więcej strony MCP i nie zamieszczaj swoich opinii wielkiej - głupiej gęby. Znamy Cię plotkarzu. Nikt tutaj za tobą nie tęskni i nie chce Twoich opinii. Ciesz się z 50 zł zysku na wypłacie w Mercedesie. A poznają cię niedługo i będą Cię miec głęboko jak i my gdzieś.

Dirty
@fack Mercedes

Słaba ta twoja wypowiedź Merol to Merol a nie Mando zobaczymy jak będziesz chappy jak nie będzie podwyżek a wszędzie taja i to po kilkaset złotych podwyżki w sąsiednich zakładach a tu

Hp

Ludzie co jest z wami komu dobrze mando niech pracuje w mando komu dobrze w innym zakładzie niech robi w innym i tyle sam pracuje w mando szukam pracy bo dzieje się źle w naszej firmie ale nie zmienię na byle co pozdrawiam normalnych

Zosia2

No to pa

...........

Ty już się w końcu zwolnij. To takie męczące dla wszystkich, zwalniasz się od miesięcy w co trzecim poście.

Gienek

Mando nie polecam tego zakładu słabe zarobki.Zabrana grusza,zabrane bony na święta.Oceny roczne to pic na wodę.Mando to zakład który się sypie.Niebawem nikt tam nie będzie chciał pracować.Najlepiej zwińcie majdan i paszoł won na Ukrainę nie będziecie musieli skomleć na olx praca że zatrudnicie Ukrainców.

Gienia
@Gienek

Jak Ci się nie podoba to się zwolnij prosta sprawa. Kolejny Janusz cwany za monitorem.

Dzesika

Który to już poniedziałek kiedy się zwalniasz 10?

Pani zadzwoniła do mnie o 9 rano, że za 2h mam przyjść na rozmowe rekrutacyjna. Poszłam, bo akurat miałam dzień wolny. Na wstępie przywitały mnie dwie panie, moja przyszła przełożona i prawdopodobne szefowa. Na starcie zapytali mnie czy planuje w najbliższym czasie zachodzić w ciążę. Jest to dyskryminacja i pracodawcę nie powinno to w ogóle obchodzic. Po krótkiej rozmowie z przełożonymi zawołany został cały zespół, ok 15 osób. Wszyscy siedli na przeciwko mnie i mogli zadawać pytania. Pierwsze dostałam typu "co zrobię gdy przyniosę l4, a pracodawca będzie mi kazał iść na urlop? " Pytania padały CONAJMNIEJ DZIWNE. Jednak tzw. wiesienka na torcie była na końcu, gdy jeden z pracowników zapytał mnie ile razy byłam na l4. Nie odpowiedziałam na to pytanie, bo mam do tego prawo, aczkolwiek szefowa ostentacyjnie wzięła moje świadectwo pracy i publicznie ujawniła moje l4. W dobie RODO jest to nie do pomyślenia. Ja rozumiem, że ona mogła zobaczyć ale nie musiała oznajmić na forum moich osobistych informacji. Oczywiście po wszystkim powiedziałam, że było to niestosowne. Ogólnie rozmowa była strasznie dziwna, w sumie to zrobili mi przysługę że nie zaprosili na kolejny etap.

@Anonim

Wnioskuję że to rozmowa do działu HR, standard

Andrzej STAA
@Anonim

Widzę, że dział rekrutacji działa sprawnie i odsiewa kiepskich kandydatów.

Babraj
@Andrzej STAA

Co oni odsiewają, jak tam nikt nie chce pracować. Tak właśnie "działa" ten dział rekrutacyjny, że nie ma żadnych kandydatów. Firma ma już swoją wyrobioną opinie w okolicy.

Ten co wie
@Babraj

Skoro nikt nie chce pracować to czemu jest odsiew? Widocznie ludzie chcę pracować w Mando, skoro ciągle są przyjęcia i przyjmowane są nowe osoby, a reszta jest odrzucana.

Trolu z wariatkowa, któego punktu ustawy złamanie? Czytałeś może tę ustawę? http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180001000/T/D20181000L.pdf

Też Anonimowa
@Anonim

Anonimowa, widocznie do Mando nie przyjmują wszystkich "jak leci". To nic złego, że się nie nadajesz. Mnie jakoś przyjeli i miałam dziwniejsze pytania. Po rozmowie zrozumiałam, że te pytania mają na celu sprawdzenie osobowości pracownika. Nie miałam rozmowy z 15 osobami na raz ale rozmów było kilka. Pracuję tu już rok i jest to zakład z atmosferą dużo lepszą niż w mojej poprzedniej pracy. Przyjęcie kogoś kto się nie nadaje wiąrze się z konsekwencjami nie tylko dla firmy, ale zwłaszcza dla pracowników którzy muszą wdrażać nową osobę a potem to wszystko idzie na marne. Życzę Ci powodzenia w szukaniu pracy.

Krasnoludek
@Andrzej STAA

Ona myśli, że jak jest na l4 to krasnoludki za nią pracują:D

Byłam, nie polecam
@Ten co wie

Ludzie nie chcą tam pracować tylko nie mają wyjścia. Wałbrzych nie proponuje bogatej oferty jeżeli chodzi o pracę. Na rozmowy chodzi się tam gdzie pojawia się w miarę godna uwagi oferta, a że w Mando ciągle szukają to inna sprawa....

SABS Magik
@Byłam, nie polecam

Mando to najlepsza firma w Wałbrzychu i nie przyjmuje byle kogo. Nie musi nikogo zmuszać, bo ludzie sami chcą tu pracować. To nie jest tak, że ludzie mnie mają wyjścia.

Bez Wyjścia
@Byłam, nie polecam

"Ludzie nie chcą tam pracować tylko nie mają wyjścia." :D Nie mam wyjścia więc idę gdzie? No tak do Mando Przez to cholerne Mando muszę znowu iść do pracy :( Nie polecam - Mando zmusza ludzi do pracy - cała strefa zmusza ludzi do pracy toż to jakieś niewolnictwo normalnie :D - idź zbieraj szyszki do lasu lepiej :P

8van
@SABS Magik

Hahahhaha. Nie przyjmie byle kogo, ale Ukraińców z otwartymi ramionami biorą

?

Dziękuję za szybką odpowiedź "optymisty".Tradycyjnie z uporem i po swojemu wypowiedzi innych układasz w głowie we własny tok rozumowania bez głębszej analizy na za i przeciw dodając jeszcze do tego swoje urojenia. Trwaj dalej w obłędzie.Mando na tym zyska.

Optymista
@?

Mando już zyskało bo nie ma tu takich baranów jak ty.

?

Co to już nie ma optymistów w Mando? Gdzie są ci co tak wytrwale na przekór faktom pisali że będzie dobrze że zarobki będą wzrastać trzeba tylko poczekać?Powiem wam jak ksiądz z ambony zaprawdę powiadam Wam będziecie czekać do zasranej emerytury!!! Dotarło?Co to nawet największym optymistom zapaliło się światełko w pustej czaszcze i opadła ze zdziwienia sztuczna szczęka?Bezinteresownie broni się ojczyzny,rodziny ale nie zakładu pracy który nabija ludzi w butelkę grając na ich naiwności.Pozdrawiam wszystkich uczciwych,skromnych i ciężko pracujących pracowników z Mando.Ja na szczęście zmieniłem pracę na bardziej stabilną i przewidywalną.

Optymistów nie brakuje
@?

Cieszymy się razem z Tobą. Jednakże jaki żal musisz mieć w sobie ze już tu nie pracujesz skoro odwiedzasz goworka i wypisujesz takie rzeczy. Musisz się z tym pogodzić taka rada od optymistów

Wielka lipa

Widać chyba wirtualne będą te podwyżki miesiąc temu zostało nam ogłoszone że do końca października zostaną nam ogłoszone podwyżki i co i nic nasza cierpliwość się kończy trzeba zacząć na poważnie ostre poszukiwanie pracy tu jak było jest i będzie bez zmian

wytrwałość praca zespołowa ety
@Wielka lipa

Podwyżki owszem będą, ale zakresu obowiązków i norm do wykonania. Widać zarząd uważa, że pracujemy tu dla samej (podobno) rodzinnej atmosfery, a wynagrodzenie jest sprawą drugorzędną. Tylko że konkurencja nie śpi, a ludzie są już coraz mniej związani z firmą. Dalsze lekceważenie pracowników skończy się tym, że w końcu zabraknie chętnych do pracy a reputacja zakładu sięgnie dna. Pozdrawiam serdecznie tych wszystkich, którzy robią dobrą minę do złej gry i myślą, że ludzie dadzą się wiecznie zwodzić ich obietnicom. Wesołych Świąt !

wiem wszystko

spotkanie będzie około 7 listopada

Joanna
@Wielka lipa

@Wielka lipa, do końca października pozostało jeszcze trochę czasu - może firma Mando Corporation Poland niebawem ogłosi podwyżki? Daj znać na forum pod koniec miesiąc, jak wygląda sytuacja pracowników i czy coś się zmieniło.

Iwona Lech
@Wielka lipa

Witam Wszystkich, Pan Prezes Przebywa w Korei - wyleciał na dwa tygodnie. Wraca 2.11.2018. Nie mam możliwości ustalenia informacji, na które czekacie. Spotkanie będzie się mogło odbyć dopiero po powrocie Pana Prezesa - ale też nie od razu. Realnie - myślę, że ok 20 - 21 listopada. Przepraszam Was, ale niestety nie mam na to wpływu. Iwona Lech .

Głęboka Du.a
@Iwona Lech

Czyli bez zmian... Ma Nas tam gdzie słońce nie dochodzi.. Grunt,że fabryka w obecnej sytuacji kompletnego (usunięte przez administratora) i pleców (usunięte przez administratora) a prezesik dał marchewkę i sobie lata!!

iwona lech
@Głęboka Du.a

To nie tak:) Na pewno nie mam nikogo tam gdzie słońce nie dochodzi :) i zrobię wszystko co się da z strony HR. Tylko data spotkania jest przesunięta bo nie można teraz rozmawiać od strony HR z p. Prezesem i o tym informuję Was tutaj:) Trzeba poczekać. Iwona Lech

Mando
@iwona lech

Cześć Samo to że informujesz ludzi o tym na go worku nie świadczy za dobrze o metodach działania HR. Nie prościej było zrobić spotkanie w pracy, bądź wysłać e maila? Strasznie słabe zachowanie Pozdrawiam

Iwona Lech
@Mando

Nikt nie wie - po wysłaniu maila. Więc wybrałam skuteczniejszą metodę komunikacji, dzisiaj większość hali wiedziała. Tak słabe HRowo zgadzam się, ale widać skuteczne w MCP więc dostosowuję się do potrzeb pracowników. Iwona lech

Armagedon 2018

Ja też się zwalniam gadaj że oglosza jakieś podwyżki jestem pewny że będą grosze jak będą. A skąd to wiem a można prosto wywnioskować firma na nic nie ma kasy o wszystko to są takie modły i mówię tu o podstawowych rzeczach. Dlatego koniec z czarowaniem czas spadać z wielkiej ma doliny jak to kiedyś zapowiadali że czego to tu nie będzie były wykresy kiedyś ileto nie będziemy zarabiać i co i nic zrobili nam psikusa a jak wy sądzicie? Moje zaufanie już stracili pozdrawiam

Jarek

Zapomniałem powiedzieć że zapomniałem się zwolnić w poniedziałek z Mando więc przypominam p. Dyrektor żeby przygotowała papiery na wtorek bo w poniedziałek biorę dzień urlopu na żądanie bo będę odpoczywał po upojnym długim weekendzie.

Statek tonie - szczur ucieka.....

Wykończony Januszek

Przypominam że jutro zwalniam się z Mando!!! Dość harówki idę na zasłużony zasiłek.Będę Januszkiem Smoliwąsem.

Porto

Czy będzie jakies pożegnanie prezesa?

Zaciekawiona
@Porto

A co wyjeżdża?

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.