Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Wiola była pracownica

Ja z tej firmy DGP sprzątającej pracowałam w ZUS w Dąbrowie Górniczej i byłam z tej pracy zadowolona ale że mi umowy o pracę nie przedłużyli i też dobrze zarabiałam bo 2617,50 zł brutto a teraz szukam nowej pracy

Co jaki czas w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Goya

Podwyżkę? Zabiorą ci co tylko będą mogli. Nawet odzieży i butów nie otrzymasz

Jadzia
@Goya

A cokolwiek z tych rzeczy, które teraz wymieniasz było deklarowanych? Albo czy byli jakieś plany, żeby je wprowadzić? Mimo wszystko widzę, że niektórzy dłuższy staż w firmie deklarują, dla przykładu 3-letni. Z czego wiec wynika ta mobilizacja do dalszej pracy?

Adaś

Dgp Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie może być Umawiasz się na stawkę Płacą mniej jak się umawiałeś Cześć kasy płacą jako delegacja , chociaż nigdzie nie byłeś Koordynator Bełz mówi każdemu co innego Kłamie i (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu A i sprawdzajcie składki ZUS bo mi na dzień dzisiejszy nie opłacili z 2 miesięcy

Ewelina
@Adaś

Czyli co ci koordynatorzy ostatecznie mówią a wychodzi inaczej? też właśnie odnośnie tego wspomnianego umawiania się... masz na myśli jedynie słowa? na papierze jakby się to przedstawiało?

Miso

Ja pracuję w szczecinie na metalowej 39 mam taką panią Anie nie wiem jak ma na nazwisko. Ale jest strasznie wymagająca każe robić wszystkim i goni do pracy, jak tylko się da niezważając na to że ja pracuję z niepełnosprawnością i robię to jak najlepiej umiem a nie dostałem żadnej pochwały od strony firmy tylko zawsze mnie sie pytali czy mi się dobrze pracuje. A pracuje dla Firmy DGP Clen Partner

Pioter
@Miso

Wszyscy wiedzą zje..bie.. ze to ty. Masz orzeczenie na łeb ,karany za gwałt i molestowanie dzieci ,masz coś jeszcze do powiedzenia ?

Gurniak
@Pioter

a no mam wiem że to Ania stefin i nie życzę żeby zatrudniali osoby z orzeczniem bo ona się od wszystkiego wykrecą

Łęka
@Miso

Zapomniałeś powiedzieć, że masz orzeczenie na głowę . Że byłeś karany za gwałt ,co również zataiłeś ,a jest na to artykuł . Całymi dniami lezales w fotelu ,nie robiłeś nic prócz mielenia ozorem i odgrażania się . Gadałeś ,że napadniesz na kierowniczkę i nawet nie zdąży pogotowie przyjechać .więc teraz nie rób z siebie człowieku ofiary ,bo mamy nagrane co mówiłeś na temat p. Małgorzaty i pani Ani.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
Wiki

Nie polecam pani Agnieszki dzbanuszek jest pani nie miła dla swoich pracowników podchodzi bardzo nie profesjonalnie do swoich zobowiązań pani nic nie wie nie potrafi doradzić twierdzi ze nic ją nie interesuje jeżeli męczy panią ta praca myśle że lepiej będzie gdy pni ją zmieni pani się nie będzie z nikim męczyć i nikt z panią nie pozdrawiam

Patrycja
@Wiki

Masz rację , księgowa od 7 boleści.(usunięte przez administratora). Ta kobieta to porażka . Nic z nią nie idzie załatwić ,wszystko trzeba załatwiać po za nią ,od razu dzwonić do kadr do Legnicy

nie myte jajka

Uważajcie na Panią Anie Stefin która stosuje (usunięte przez administratora) w śrud pracowników z niepełnosprawnością ostrzegam przed przyjmowaniem się do tej firmy

Ddd

Moja opinia firmie DGP jest taka jeden plus że wypłata na czas a reszta brak słów. Zatrudniają osoby niepełnosprawne z grupami i nic nie można od nich dostać. Obiecują wczasy pod gruszą zwrot za leki a jak co do czego przychodzi nic nie płacą. Im kasa się zgadza a pracownik dostaje figę z makiem. Koordynatorka ma gdzieś nie odbiera telefonów .

Szczecin

Firma dgp kradnie pieniądze pracownikom, w szczecinie "zabrali" 20 groszy od stawki nawet ich nie informując , okrada na pieniążki za urlopy , za nadgodziny , za godzinny nocne .Sprawa skończy się w sądzie w zbiorowym pozwie około 50 ludzi jak ktoś chce dołączyć zapraszam, średnie odszkodowanie to około 40 tysięcy brutto za 1 pracownika. Ostatnio doszły nawet groźby karalne oraz mobing. Nie polecam chyba , że ktoś potem chce walczyć w sądzie tak jak my o pieniążki , które mu się nalezą.

Irena

Ty też masz jakieś tego typu problemy z tą firmą za sobą? Ktoś już z Was działał faktycznie w kierunku sprawy w sądzie, co na to mówią jacyś prawnicy jak przestawiacie o co chodzi, myślicie że są szanse na wygraną?

Jacek
@Szczecin

Bo w Braniewie podobnie było ,nawet na L4 wysyłali zwolnienia dyscyplinarne za nie stawienie się 240 km dalej do pracy choć w umowie o pracę jak byk widnieje 21WOG

Agnieszka
@Jacek

Piszecie o Szczecinie i Braniewie, a co się dzieje w Legnicy? Przecież to jej profil. Tutaj się takie rzeczy z pensjami i L4 nie dzieją? Szukają czasami u nas pracowników porządkowych? Ciekawam, za ile.

Wiesiek
@Jacek

To prawda, do tego wykreślają z ZUS-u przynajmniej na jeden dzień w miesiącu, w moim przypadku nawet w dni w których byłem w pracy, (usunięte przez administratora) na czym się da. Już nie mogę się doczekać wyników kontroli PIP.

Mala

Nie polecam kasa nie na czas zebra się o nią firma pożal się Boże

śpioch

Niepolecam pracy na Firmie DGP na południowej 39 tam jest taka kordynatorka która stosuje znęcanie się psychiczne nad pracownikami nie załatwia ta firma nic a przedewszystkim ubrania roboczego i kobieta niezna się na prawie pracy, nieprzestrzega niczego i tylko poucza i wnosi złą atmosfere w śrud pracowników

Ha

Witam pracowalam firmie DGP ,Zdecydowanie nie polecam .w Gdanfsku na EC 2 na wislnej nie ma gdzie zjeść śniadania ,trzeba siedzieć w szatnio -umywalni .brygadzistka nie zna prawa Pracy ,o wody trzeba się upominac

Darek

A Ja nie narzekam po 16-ej piwko i po 22-ej spanko,zero kontroli, kasę płacą i oby tak dalej.

Dareczek

Firma super 2 piwka śpię całą nockie na obiekcie zero kontroli na Sądowej.Prosze nie narzekać

Grażyna
@Dareczek

Lepiej się tak nie przyznawaj, bo pewnie Cię skontrolują. Czyli co jest Twoimi obowiązkami tak naprawdę, skoro takie masz "lajty" ? :)

Sebastain

Jest to tzw. firma kogucik, która nie przestrzega żadnych zasad BHP i wymaga cudów za marne grosze na dwóch umowach. Jedna o pracę a druga zlecenie żeby nie wypłacać dodatków i nadgodzin. Pani dyrektor z oddziału w Katowicach opryskliwa i pyskata, która twierdzi, że do pewnych rzeczy powinien jeszcze pracownik dopłacać, bo jak to firma musi. Panie które sprzątają myją okna bez żadnych zabezpieczeń (3-te piętro bądź wyżej) oraz sprzątają środkami bardzo żrącymi też bez przystosowanych środków BHP. Mowa tu o pracy bez rękawiczek oczronnych itd. Tą firmą powinien zająć się Inspektor Pracy i Urząd Skarbowy za oszustwa.

Urszula
@Sebastain

To jak masz takie zarzuty to może faktycznie sam zgłoś to do PIP?

zlotowinfo

Na początku w wolnej chwili możesz robić co chcesz. Potem ciągłe marudzenia że w wolnej chwili robisz to co chcesz. Coraz większe ograniczenia, w końcu zwolnienie z powodu: ciągłego mobbingu na który kierownictwo nie zwraca uwagi. Wszystko co powiesz zostanie użyte przeciwko tobie, wszystko co powie stary pracownik też zostanie użyte przeciwko tobie.

Aleksandra
@zlotowinfo

Jak ten mobbing się objawia? :/ Nikt nie myśli żeby to gdzieś zgłosić?

Zlotowinfo
@Aleksandra

w Złotowie nic nie zrobisz kierowniczka bierze zawsze stronę dwóch najstarszych pracowników, a wyższej słuchają kierowniczki i kończy się sprawa

natalia

Czy firma DGP w Warszawie ma oferty prac biurowo- administracyjnych? Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności.

roko

Pracowałem w tej firmie kilka lat. gdy była możliwość przejścia do innej firmy bo był przetarg, to obiecali gruszki na wierzbie, Sami dali zaliczkę tzw lojalnościówka o którą nikt się nie prosił,. Później po przegranej niestety zapomnieli o ludziach ale pamiętali o tej kasie. Częśc ludzi straciła pracę, bo nowa firma miała swoją obsadę. Firma która nie szanuje ludzi. O wszystko trzeba było się prosić. Nie polecam

Irena
@roko

Witam,to jest normą! Nie dbają o pracownika, jak przegrywają przetarg.A można było przerzucić do wygranych.! Dali pieniądze, bo musieli, tak firmy robią, a nie zabierać, Bezszczelnosc, bez komentarza.!

Renata
@Irena

Przykro się to czyta. Może dlatego mają tak dużo nowych ofert pracy teraz? Ktoś w ogóle decyduje się, żeby tam pracować?

Lukasz

Witam pracowalem w tej firmie jedyny plus to wyplaty na czas z umowy o prace i zlecenie.Podejscie do pracownika to gorsze niz do smiecia.w tej firmie panuja uklady struktury rodzinne jednym slowem mowiąc Rodzina Soprano.Firma nie patrzy jakie masz kwalifikacje czy jestes zdrowy czy masz doswiadczenie tylko z kim sie ukladasz i ile informacji przekazesz.mlodym nie przedluzaja umow tylko trzymaja emerytow ktorzy ledwo sie poruszaja i majo tysiac chorob i pracuja na jednostkach wojskowych.

była pracownica

w Warszawie jest okropnie, nie wiem jak jest w innych miejscach. Jak tu może być dobrze ja rządzą tacy jak bajadera/rzeska i ten cały MB co ludzi nie szanuje. wielki dyrektor co matury podobno nie ma, ale za to kieszenie głębokie Ona myśli że jak magistra ma to ma rozum, a on to myśli że młody jest i że wszystkie baby zabajeruje a oczka mu tylko latają na boki a zone podobno ma, łysy strojniś się znalazł co razem z bajaderom jeden portfel mają i do niego wkładajom to co ludziom zabierają Bajadera słupy zatrudnia. Kasę za lewe szczepienia dostawali, ze niby pracowników szczepią a obcych przyprowadzali. Legnica dawno powinna ich zwolnić. jedyne co dobre to ze pansja jest na czas. mało ale jest. reszta to ściema

Ostrzegam wszystkich oddział Poznan brak wypłaconych pieniędzy wyzysk totalny koordynatorki które kłamią wysyłają cię w delegacje bez pieniędzy oraz niewypłacają delegacji wszyscy mają gdzieś co z tobą się dzieje zero szkoleń oraz wsparcia o wolnym niema mowy chyba ze w Niedziele po południ

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.