Opinie o Micros JML w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Micros JML. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Micros JML o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Micros JML w Bydgoszcz

KRAKUS

CZY TEN ŁOTR (usunięte przez administratora)ZAPŁACI NAM PENSJE ZAŁOŻYŁ SOBIE Z pIOTREM c FIRMĘ I SIE Z NAS ŚMIEJE

załamana GW

do MIKULA ile czekales/las na sprawe?

mikuła
@załamana GW

od złożenia do wyroku 5 tygodni to różnie bywa, koleżanka po 3 tygodniach miała wyrok KAŻDY WYGRA sprawa dla sądu jest prosta Ja dałam umowę, napisałam że nie wydali mi świadectwa podałam 3 świadków

mikuła

Mam juz korzystny wyrok sądu pracy gdzie z nim mam pujsc, do kadr micros, czy do tego funduszu gwarantowanego podajcie co robic czy mamy naprawde szanse na odzyskanie pensji prosze napiszcie

nost

czy ktoś wie kto jest prezesem micros i micros jml

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Micros JML? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
nost

podobno (usunięte przez administratora)nie jest już prezesem czy ktoś wie coś więcej w tej sprawie kto nam wyda świadectwa

załamana GW

gdzie swiadectwo pracy?bo na kase juz nie licze,niech sąd się tym zajmie

JO
@załamana GW

stworzyliśmy zespół kilku osób, wystawiamy dokumenty kadrowe, w tym świadectwa pracy pracujemy przy dąbrowa 20 potrzebujemy czasu, może miesiąc starczy to musi potrwać, ale wykonamy pracę do końca - tj. skierujemy wniosek do funduszu po nasze zaległe pensje bez paniki zgłaszajcie sie do biura cenne wyroki sądowe o kwocie należnego wynagrodzenia

REN

DZIŚ ZGŁOSIŁY SIE DO MNIE OSOBY,BYLI PRACOWNICY, PRZEKAZUJĄC SPORĄ ILOŚĆ KOPII DOKUMENTÓW DOT. POMOCY Z ZFRON firmy MICROS i MICROS JML WYKAZANE PRZEDMIOTY ... NIGDY NIE BYŁY WE WŁADANIU TYCH PRACOWNIKÓW ZŁOŻYLI ONI STOSOWNE OŚWIADCZENIA NA PIŚMIE - NIE BOJĄ SIĘ BYŁYCH PRACODAWCÓW PROSZĘ INNE OSOBY O POMOC AUTO DOTOWANE Z ZFRON UŻYWANE PRZEZ SYNA WŁAŚCICIELI MICHAŁA - TO CZUBEK GÓRY LODOWEJ

aga
@REN

syn właścicieli MICHAŁ- TO CZUBEK ???

andrzej

ZGADZA SIĘ OPINIA ODDAJE "OSOBOWOŚĆ" M.L.

mirek.kobus@poczta.onet.pl
@REN

nie

EK.

Czy ktoś z Was otrzymał w ostatnim czasie świadectwo pracy lub coś wie na temat wysyłania świadectw pracy.

szczecin sie kłania czy ktos jest w stanie dac rade bylismy ztrudnieni na umowe zlecenie

Turyści

Kto to jest Niżwicki? Podobno jakieś dziwne interesy robią z panem Januszem P. w biurze podróży przy ulicy focha w Bydgoszczy. Jakieś dziwne układy na poczcie polskiej tak słyszałano...

ren

Panie Michale L. , synu prezesa i głownej księgowej Micros - prosze o zwrot Peugota 508 kupionego za środki PFRON, którym Pan jeździ 3 lata

baron

Poszkodowani można pisać fakty są takie brak 2 wypłat i świadectwa pracy . Kłamstwa oszukiwanie ludzi to w tej firmie standardy . Co do ochrony to pan W.CH.w kłamstwach i oszukiwaniu miał mistrza świata . Jutro mam spotkanie z adwokatem potem komisariat policji wyżyny jest nasz parę osób a tu jest parę art. na pana W Ch i firmę a potem pewnie prokuratura żarty się skoczyły

ren

informuję ze sprawy przybieraja bardzo dobry obrót dziękuję koleżanki i koledzy za zaufanie i zgłaszanie spraw związanych z ZFRON robi sie z tego niezła lista ...a ci milczący - dostęp do dokumentów przecież jest i będzie w przyszłości... wasze milczenie to tak jak byście wspierali wyłudzajacych fundusze nie bójcie sie, wiem że zostaliście do tego zmuszeni - ALBO PODPISUJESZ ALBO WON Z PRACY

pracownica
@ren

to prawda - pomoc na leki , dojazdy - itd zawsze były okrajane a pomoc materialna cenna nie trafiała do tego na którego było wnioskowane dofinansowanie to nie jest pomówienie o tym wszyscy wiedza....bo chyba każdy z kadry z grupą był wykorzystany do tego procederu dlatego po co te brednie ze tak nie bylo wiem bo tez skorzystalam i tez się podzielilam

Maria
@pracownica

Ja też znam wiele przykładów, wiem kto i co oraz za ile dostał z dotacji, ile musiał oddać szefostwu BEZ DOTACJI Z PEFRONU MICROS BY NIE PRZEŻYŁ a pracownicy dostawali ochłapy najlepsze kąski szły do szefa i szefowej oraz do dyrektora z płocka i z krakowa

a

ja też złożyłem i czekam.

załamana GW

Ja juz dawno zlozylam pozew do sadu dalam umowe o prace tylko,czekam teraz na sprawe

oszukana

NIGDY NIE ZROZUMIE LUDZI KTÓRZY CZEKAJĄ NIE WIEM NA CO . I NIE MÓWCIE ZE NIE MOŻECIE SKŁADAĆ POZWÓW DO SĄDU BO PREZES UTRUDNIA .PRZECIEŻ NIE PŁACICIE ZA SPRAWY SĄDOWE I NIE MÓWCIE ŻE POTRZEBNY DO TEGO JEST PREZES LUB JAKIEŚ SZCZEGÓLNE PAPIERY OD NIEGO.DO SĄDU DAŁAM TYLKO UMOWĘ O PRACĘ I CZEKAM NA ROZPRAWĘ . ZACZNIJCIE COŚ ROBIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bydg
@oszukana

nie zrozumiałaś - chodziło o sąd gospodarczy - upadłość do sądu pracy każdy POWINIEN DAWNO PÓJŚĆ !!!

ren

Pomogę wam w zbieraniu danych o Ewie L. Wiem na 100 % o kilku powaznych sprawach i wielu (nastu) mniejszej wartości Przypominam sobie i spisuję nazwiska, kwoty dotacji i czego dotyczyły Przedmioty dotacji pracownik wspierany przez PFRON MUSIAŁ PRZEKAZAĆ PANI EWIE, JEJ RODZINIE Porozmawiam z tymi ludźmi których złapię, czy będa zeznawać

bydg

jeszcze dokumentów do FGŚP nie składaliśmy Nie składalismy też dokumentów do sądu PRZYCZYNA - PREZES UTRUDNIA - JEST NA ZWOLNIENIU DRUGI MIESIĄC Podjęliśmy działania by zrobić dokumenty bez pana Lipińskiego...On nie ma serca dla ludzi

krak

Czytam to forum bo moj maz pracowal w Microsie ,nie wiem co tez pisze ta krakowianka o z tego co ja wiem nikt nie dostal wypłaty za kwiecien. Moj maz dostał swiadectwo pracy a w zeszłym tygodniu wezwali go zeby wyliczyc ile firma jest mu winna podobno do FGSP .Prawda jest taka ze bylismy w PIPw Krakowie ale siedziba Firmy i ksiegowosc jest w Bydgoszczy i do tamtejszego PIP-U TRZEBA PISAC. FGSP WCALE NIE MUSI POZYTYWNIE ZALATWIC NASZYCH SPRAW. moze ludzie z Bydgoszczy mogliby sprawdzic w FUNDUSZU CZY firma składala wniosek o wyplacenie zaległych pensji,Tak byloby najszybciej tylko pytanie czy oni to zrobili.

Zostaw merytoryczną opinię o Micros JML - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Micros JML?

Zobacz opinie na temat firmy Micros JML tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Micros JML
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • Dąbrowa 20
    85-147 Bydgoszcz