Opinie o Micros JML w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Micros JML. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Micros JML o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Micros JML w Bydgoszcz

KRAKUS

WIECIE COKOLWIEK O NASZYM DYRZE? PRZYWIÓZŁ KASE Z BYDGOSZCZY?

bz

odbierzmy co nam ukradli oddajmy sprawę w ręce profesjonalistów

Karol

dość już tego międolenia... złóżmy zawiadomienie do prokuratury i po sprawie pilnujmy prokuratury aby wykonała wszystko co do niej należy wynajmijmy prawnika, który nas będzie reprezentował PO CO TE EMOCJE, załatwy ich ich metodą, tj ZABIERZMY IM KASĘ, która nielegalnie uzyskali - to boli najbardziej takich cwaniaków! Ród L. słabo sie zapisał...NIKT za nimi nie zapłacze ZGADZAM SIĘ z nck - my wygramy, to tylko kwestia czasu :)

nck

czytam to forum i widzę, ze każdy patrzy swym interesem Pan/Pani od biura - rozumiem, to inna sprawa Pracownicy wygraja, jak będą występowac jako grupa WSPÓLNE PISMA, ZAWIADOMIENIE PROKURATURY, WSKAZANIE W ZAWIADOMIENIU PRZESTĘPSTW I WSKAZANIE GDZIE JEST WYPROWADZONE MIENIE, WSKAZANIE MAJATKU RODZINNEGO - bo to po rodzinie ukryli majatek, tak jest - przekonacie sie. Wygramy będąc razem, WYNAJMIJMY DOBREGO MECENASA, i bądźmy gotowi zeznawać. PFRON, ZUS, US, SPÓLKI, KLIENCI, PRACOWNICY - my wszyscy stoimi po jednej stronie, po stronie POSZKODOWANYCH, SKRZYWDZONYCH I PERFIDNIE OSZUKANYCH Po drugiej - jedynie rodzina L. , udająca że nic się nie stało. WIDZICIE JUŻ KTO WYGRA ?:) TO TYLKO KWESTIA CZASU!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Micros JML? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Rere

Witam ja nie mam zapłacone od marca za wynajmowany lokal w Tychach przez Micros i prąd sprawę kieruje do sądu bo widzę że na nic moje pisma do firmy :(

KRAKUS

Znów bajery puszcza Wiktor J. że jutro będzie miał kasę z Bydgoszczy pożyjemy....zobaczymy piszcie, gdyby komuś dyrektor wypłacił

mirek.kobus@poczta.onet.pl
@KRAKUS

wypłacił 500 zł zaliczki za kwiecień i na tym koniec za maj figa

SOK
@mirek.kobus@poczta.onet.pl

Ty kolego dostałeś chociaż te 500 zł z umowy o prace wiem że to nic w porównaniu z całą pensja za kwiecień, Maj i Czerwiec a takich ludzi jak ja na umowie zleceniu co nic niedostali !! nawet tych 500 zł a były już dyr Jaworski bawi się wraz z 2 kierownikami firmy Micros w swoja nowa firmą ochrony.

baron007
@mirek.kobus@poczta.onet.pl

Ta informacja jest nieaktualna pan Piątek zerwał współprace z panem Żurawskim i adwokatem z solidarności po pierwszym spotkaniu . Pan Piątek to jakiś mitoman uważa ze wie wszytko najlepiej przeciąga opowiada głupoty kończy się sierpień upadłości nie ma pan Lipiński płaci pensje panią z biura i tak to się kreci .Powtarzam jak sami nie złożymy wniosku o upadłość do sądu to kasy z z fundusu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych nie będzie . Ponadto nadal jedynym właścicielem jest pan Lipiński wyciąg z krsg

załamana GW

jasne Grażyna popieram twoja opinie,nie ma opcji zeby napisali na swiadectwie ze wyplacili ekwiwalent za urlop skoro nie wyplacili....to juz jest klamstwo i bynajmiej ja sie z tym nie zgadzam i dlatego odeslalam im to nic nie warte swiadectwo pracy niech se je gleboko wsadza,i napisza prawde...banda oszustow

bez złudzeń

proszę pilnujcie nowych firm założonych przez byłe szefostwo tam będa sprzęty ukradzione z micros GROT SYSTEM SP Z O.O. FORDOŃSKA 199 BYDGOSZCZ, firma synów prezesa z Bydgoszczy i firma kierownictwa z Krakowa w nazwie ma nazwisko kierownika Piotra C. Sprawdzić należy też firmy pozostałych synów Michała i Przemysława, tam też są nasze pieniądze Nasze interesy zabezpieczy jedynie uczciwe postępowanie sądowe pilnujmy dokumentów, pozyskujmy świadków, wspierajmy się, walczmy wspólnie Oni dobrowolnie pensji nam nie wypłacą...każde grabie grabią do siebie a oni potrafia grabić NIE MACIE POJĘCIA JAK WIELKI MAJATEK MA PREZES Z MAŁŻONKĄ ILE POCHOWAŁ NA SYNÓW TO SĄ MILIONY (Biedronki, działki, mieszkania, gospodarstwa, domy, nowe firmy) BĘDZIE Z CZEGO ŚCIAGAĆ NA 1000 OSZUKANYCH PRACOWNIKÓW, ZA PENSJE MAJOWE I CZERWCOWE !! O ICH ZAKUPACH WIE MNÓSTWO PRACOWNIKÓW Z BIURA, TAKŻE Z KRAKOWA KSIEGOWE, SEKRETARIAT, NIERUCHOMOŚCI, ...A WIĘC MY WSZYSCY WIEMY! PANIE PREZESIE J.L. - PROSZĘ SIĘ ROZLICZYĆ Z NAMI, BO NIE JESTEŚMY BEZBRONNI JAK PAN SOBIE MYSLI... i o prokuraturze nie decyduje jeden jedyny Janusz P.

pracownik w zawieszeniu
@bez złudzeń

święta prawda wiemy dość by powalczyć o siebie i nie być traktowanym jak za przeproszeniem bydło robocze wcale nie musimy się wysilać by udowodnić to co opisała osoba bez złudzeń to wiedzą ludzie, na to są dokumenty, wyciagi, faktury ----nawet najgłupszy policjant prosto ze szkółki odniesie życiowy sukces w grubości zarzutów dla byłego właściciela i jego rodziny------ to będzie dla nas duuużżżżaaa satysfakcja, jak wreszcie zapanuje sprawiedliwość wierzę ze tak będzie WKRÓTCE

Taka prawda
@bez złudzeń

Sciagac to Ty sobie mozesz majtki :-) Sorry umiecie tylko pisac tutaj. Zero solidarnosci, tylko bablanie na forum, zenada :D

optyk

nie widzicie tej gry JADĘ WALCZYC DLA WAS O KASĘ.... a przywozi pieniążki dla siebie grubusiego Wiktorka i grubusiego Piotrusia A my zęby w tynk ! Takich mieliśmy szfów w Krakowie

krakus

a u nas w ogóle nic nie robią WIKTOR J. ma nową firmę i ma nas gdzieś GDZIE NASZE PENSJE PANIE DYREKTORZE ? chwali sie pan, ze Józef L. jest winny sporo kasy - to co oddał ją czy nie ?

~~
@krakus

A jaką niby nową firmę ma Wiktor J.?????

grażyna

oni maja taki bajzel że pewnie z głowy pisza te dane...aby wystawić świadectwo w świadectwie musza być dane zgodne z faktami jak cos wypłaculi to tak muszą napisać, jak nie wypłacili - też muszą to zaznaczyć Ilona nie pisz głupstw pewnie jesteś jedną z nich

lona

Na świadectwie jeżeli chodzi o informację dot. ekwiwalentu za urlop zawsze się tak pisze. Inna sprawa czy się pieniądze dostało czy nie. Jest to prawidłowy zapis.

załamana GW

ja wczoraj dostalam swiadectwo pracy-stek bzdur,napisali ze dostalam za urlop,w zalaczniku ze dostalam za chorobowe od 22.04-30.06.15,dobre skoro ich zdaniem dostalam to gdzie ta kasa?skserowalam i w raz z pismem o sprostowanie odeslalam tym gnoja,sad to rozstrzygnie jak nie sprostuja....kłamcy!!!!!

Ja świadectwo dostałam 06.07.2015 r. bo rozwiązałam sama z nimi umowę z art 55&1 i też naliczyli mi 10 dni ekwiwalentu za urlop że dostałam chyba na ich konto to poszło, czekam na rozprawę...

oszukana

JA DZIŚ DOSTAŁAM ŚWIADECTWO PRACY, ALE SPRAWDZAJCIE BO WYLICZAJĄ MIEJ URLOPU .KSERUJE I ODSYŁAM DO POPRAWKI ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU.

Ekipa sprzatajaca

Są wysyłane świadectwa pracy do osób co pracowały z wielkim opóźnieniem. Ale te świadectwa pracy są złe wystawiane. Za urlop piszą ze płacili a to jest nie prawda bo nawet złotówki nie dali za wypracowane godziny tak samo nie. Złodzieje na swoje konta poprzelewali nasze wypłaty. A nam wciskają nie prawdę. Ja czekam teraz na sprawę ciekawa jestem jak długo jeszcze.

EK.

Do osoby piszącej, że wystawiacie dokumenty kadrowe w tym świadectwa pracy ,jestem gotowy przyjechać do Bydgoszczy po świadectwo pracy ale czy nie zastane zamkniętych drzwi.telefony do firmy dawno nie działają jedynie kontakt jest przez tą stronę czy jest jakaś szansa na świadectwo pracy bo przecież nie tylko Ja ale wiele osób czeka na ten dokument żeby zarejestrować się do Urzędu Pracy.Proszę o jakąś informacje.

załamana GW

do Mikula,cholera w GW wszyscy sa skloceni mam tylko jednego swiadka czy to cos da

normalna

Ja kieruję z koleżanką sprawę do sądu załączniki typu wezwanie do zapłaty i umowa mamy tylko czy to pomoże by odzyskać kasę i świadectwa

Zostaw merytoryczną opinię o Micros JML - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Micros JML?

Zobacz opinie na temat firmy Micros JML tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Micros JML
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • Dąbrowa 20
    85-147 Bydgoszcz