Opinie o Blach-Stal w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Blach-Stal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Blach-Stal o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blach-Stal w Bochnia

Paulina

@Szarlej, czyli jesteś zadowolony?

Szarlej
@Paulina

Tak, jest super ! Jak widać nie ma ostatnio żadnych negatywnych opinii : ) : )

Szarlej

Nowy KIERO wprowadził długo oczekiwany porządek w firmie , jest lepszy niż był złodziej ciapciak !!! Niektórym się wydawało, ze do pracy mogą chodzić jak chcą i kiedy chcą, aż tu nagle ZONK i zapanował porządek !!!

Paulina

@dziadek, dziękuję za Twoją ocenę. A jakie plusy zauważyłeś w pracy?

Słońce Wschodu

Szkoda słów, ale to sama prawda !!!!!!!!!!

Magazynier

Biorą od ręki,ale już tam nie pracuje bo za wszystko potracaja i totalny haos

ze długo i tak tam nie wytrzymam

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
dziadek

na umowie najnizsza krajowa plus premia.praca w kolko w stresie wywolywanym z kazdej strony.dyrektorzy i ich 2 pupilki ze sprzedazy zarabiaja po kilkadziesiat tys. miesiecznie, reszta bez podwyzek od kilku lat. kto przychodzi nowy do pracy a ma jakas inna alternatywe to odchodzi gora po miesiacu. kierowcow zatrudniaja na pol roku orki i przerzucania wszystkiego recznie a pozniej wyrzucaja. hala pracuje w zimie przy 3st w srodku a w lecie przy 40st. urlopu w lecie nie dostaniesz, no moze jakims cudem kilka dni.w zimie przymusowy urlop bo nie ma co robic a w lecie najlepiej siedziec po 12h.biurowi to samo.magazynek tak maly ze nie mieszcza sie sprzedawane artykuly, stoja na zewnatrz.przedstawiciele jak chca dobrze zarobic to jezdza od 7 rano do 21 w sezonie no bo w zimie to nie ma co robic.kierownicy regionalni starymi rzechami tluka kilometry bo szkoda pieniedzy na nowa flote. ogolna bieda umyslowa prezesa i jego przydupaskow ograniczaja jakikolwiek rozwoj firmy.brak jakiegokolwiek utrzymania ruchu,material najnizszej jakosci.

Paulina

A co powiecie na temat benefitów?

seven inche's

Zima !!! Mróz trzyma a w blach-stal ruch taki jak w opuszczonym mieście : ) :) : )

Mietekrobol

Gdzie nie spojrzeć reklamy, bilbordy firmy blach stal, oglądając stronę firmy same superlatywy, nagrody, współpraca z największymi potentatami stalowymi. Wydawać by się mogło firma prawie o europejskim zasięgu i europejskich warunkach pracy. Jednak to tylko złudzenie. Jest też druga strona medalu mianowicie pracownicy : ludzie którzy tam pracują kilka lub kilkanaście i jakoś niewiele się dorobili ani specjalnych samochodów na parkingu nie widać ani też nie chwalą się wypasionymi posiadłościami ! O czym to świadczy ? O nędzy finansowej i wyzysku ! Pracując tam czego można się dorobić ? Reumatyzmu i tego co dromader nosi na grzbiecie : ) . Nic tylko pracować w blach stalu !

dobra rada
@Mietekrobol

weź się człowieku do roboty, bądź fachowcem na pewno nie będziesz marudził że mało zarabiasz

Mietekrobol
@dobra rada

Dzięki wielkie za radę , u Nas sami ,,fach...owcy,, szczególnie jak Najjaśniejszy przybywa. Nie mogą ,,wyrobić,, na zakrętach, dotyczy to zarówno fizycznych jak i umysłowych !

DKM
@dobra rada

Takim fachowcem na pewno nie chciałbym być ! Miernoto !!!!!!!!!!!

bum

Oczywiste jest, że o prawdziwości niektórych komentarzy dowiadywać się bezpośrednio u nich @Jeżyk, a skoro wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań to już całkiem dobrze o nich świadczy. Zastanawia mnie jednak jakich benefitów można się spodziewać.

klient

Czy ktoś wie kto jest wpłaścicielem blachstalu? Macie jakieś namiary lub telefon/ nazwiska? Mam z nimi problemy bo nie chcą uznać reklamacji a niby takie dobre blachy mają.

Obsrywator

Pajacu nie nie wiesz co piszesz, chyba ze jestes z rodziny blachstalowskich pajacow. Syf jakich malo w regionie. Popracuj w tym kolchozie to zobaczysz jak jest rozowo. Tam tylko (usunięte przez administratora) maja dobrze.

lotka

Słyszałem, że firma ma problemy finansowe czy ktoś może słyszał coś o tym? Tak właśnie zastanawiam się czy warto składać tam cv jeżeli maja jakiś problem

Kbr

Tylko kasa na czas,a pytanie do przedmowcy .Jak tak git to dlaczego już tam nie pracujesz tylko nie zmylaj? Bo Tomaszek K. jesteś on też. Przez cb radio jeździ po a4 i zachęca do pracy w blachstalu,a ludzi brak.Więc daruj Tomaszku !

tylko ludzi żal

Jak szukacie roboty w blach stalu to oferty na ich stronie są ,tylko się śpieszcie bo wiszą chyba od roku:-*;-);-)

były robol - niewolnik

Omijać bardzo szerokim łukiem ten kołchoz!!!!!!!

STOP wyzyskowi
@były robol - niewolnik

popieram tylko wyzysk a samochody stoją bez kierowców

były kierowca

Tam baranów i roboli potrzebują,a nie kierowców!

kbr

Cały czas szukają kierowców 10 aut stoi i 10 by przyjęli,ale chętnych brak.Ciekawe dlaczego.

bs

Porażka praca w upadającej firmie ,brawo jozin

jozin z bazin

Kolejka ludzi od bram blachstalu az do ulicy Trudnej- to ludzie zebrzacy o prace w tej znamienitej firmie :-) :-) :-) :-)

rotredbull

Rozwoj kariery zawodowej w blachstal, zapomnieli dodac ze wylacznie dla tych co wchodza w cztery litery pewnym osobom. Dla innych zostaje (usunięte przez administratora) za drobne, zreszta wiekszosc tam pracujacych to same wyksztalciuchy po trzech klasach zawodowki.

Zostaw merytoryczną opinię o Blach-Stal - Bochnia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blach-Stal?

Kandydaci do pracy w Blach-Stal napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Blach-Stal
  • Podhalańska 91