Opinie o British School - Szczecin Centrum w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie British School - Szczecin Centrum. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie British School - Szczecin Centrum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły podstawowe
Szkoły podstawowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o British School - Szczecin Centrum w Szczecin

Zastanawiająca cisza na forum, mam nadzieję, że jak złożę dokumenty nie będę żałowała?

Nikodem Wieleba

Polecam zarówno wszystkim uczącym się tutaj jak i tym chcącym tu popracować. Jest bardzo fajnie i komfortowo.

Marcelina

Szkoda, że na forum pracowniczym jest tak trudno znaleźć opinie ludzi pracujących w szkole.

Wiktoria Maliszewska
@Marcelina

Powiem tak podejrzewam, że jeżeli kursanci są zadowoleni z atmosfery jaka panuje na zajęciach to i pracownikom też nie może źle. Postanowiłam sama złożyć dokumenty i się przekonać. .

Barbara

Bardzo fajna szkoła z kompetentnymi lektorami. W British School przypomniałam i nauczyłam się więcej niż kiedyś w szkole podstawowej. Grunt to nowoczesne i ciekawe metody nauczania. Gratulacje.

@Barbara

To super, że jesteś zadowolona z usług świadczonych przez szkołę British School. Czy planujesz kontynuować naukę w tej szkole? Na forum znajduje się dużo wypowiedzi od zadowolonych klientów, nie ukrywam jednak, że chętnie dowiedziałabym się nieco więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jaką stawkę mogą liczyć lektorzy? Czy planując zatrudnienie konieczne jest posiadanie doświadczenia?

Ania Hiller
@Barbara

Zgadzam się mają bardzo dobre metody nauczania i miłą atmosferę. Dobrze się tutaj pracuje i poszerza wiedzę oraz umiejętności. Polecam kursantom ale i wykładowcom bo warto!

Firma British School - Szczecin Centrum w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka dyrektora szkoły. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Rogal

Super szkoła, profesjonalni lektorzy, umieją przekazać wiedzę. Na zajęcia chodzę bez stresu, sympatyczna atmosfera. Polecam

Judyta
@Rogal

Sama prawda, nauka z nimi to prawdziwa przyjemność, polecam wszystkim młodszym i starszym klientom.

@Judyta

Super, że zajęcia w British School - Szczecin Centrum sprawiają wam radość. Świadczy to o ogromnym profesjonalizmie firmy. Są tu może jacyś jej pracownicy, którzy chcieliby wypowiedzieć się o pracy tam? Byłoby świetnie.

Małgorzata

British School - Szczecin Centrum w zakładce kariera na swojej stronie zaprasza do rekrutacji https://www.britishschool.pl/szczecin/praca Cieszy fakt, że tak licznie wypowiadacie się na temat jakości ich kursów językowych, ale może jest wśród Was ktoś kto pracuje w British School - Szczecin lub brał udział niedawno w rekrutacji i chętnie opowie jak wygląda u nich praca lub proces rekrutacyjny.

Maciek

Obecnie uczę się języka norweskiego w British School w Szczecinie, w tej chwili po rocznym kursie, wyjechałem do Norwegii na wakacje i mogłem normalnie się porozumieć, nawet nie sądziłem, że tak dużo zdążę sie nauczyć w tak krótkim czasie.

Bogusia
@Maciek

Ja również jestem bardzo zadowolona z postępów jakie poczyniłam w nauce języka. Mam przyjemność podreperować u nich język francuski, którego troszkę poznałam jeszcze w podstawówce, ale jak wiadomo język nie używany to język często zapomniany. Teraz bardziej stawiam na trening z lektorami. Polecam i pozdrawiam. Potrafią zbudować świetną atmosferę do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Julia Naklicka

Nauka języków obcych nigdy nie sprawiała mi większych trudności. W szkole podstawowej i średniej bez problemu opanowałam języki angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym. Moim marzeniem była jednak nauka języka duńskiego, a to już wymaga znalezienia dobrej szkoły językowej , ponieważ ten język nie jest tak powszechny. Z pomocą przyszła mi koleżanka, która zna moje zainteresowania i poleciła mi właśnie British school. Od pół roku uczę się duńskiego i jestem na prawdę zadowolona. Profesjonalni lektorzy wyjaśniają zawiłości gramatyki i słownictwa, poza tym poznałam też innych znajomych , którzy fascynują się Danią i jej kulturą. Dziękuję i polecam, wszystkim, którzy chcieliby się rozwijać językowo.

Jadwiga
@Julia Naklicka

British School to najlepsza szkoła językowa w Szczecinie. Zapisałam tam swojego syna na język niemiecki aby utwalił wiedzę zdobytą w szkole a przy okazji sama korzystam, gdyż dla rodziców dzieci korzystających z zajęć w tych samych godzinach zapraszają na kurs rodziców. To moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie. Zawsze można się pochwalić,że razem z dzieckiem poszerzamy swoje horyzonty.

Lidia
@Jadwiga

Zgadzam się w 100% dzięki nauce w tej szkole polubiłam język angielski na tyle, że po zdanej ( mam nadzięję ) maturze chcę studiować filologię angielską i zostać w przyszłości nauczycielem lub tłumaczem. Dzięki:-)

@Lidia

To dobra rekomendacja dla szkoły, skoro dzięki nauce w niej chcesz dalej pogłębiać język angielski. Jednak to forum pracownicze i dobrze by było, gdyby odzywali się tu także pracownicy British School. Większość opinii pochodzi od uczniów szkoły, a ja chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz czy szkoła prowadzi rekrutacje. Bądźcie proszę bardziej aktywni.

Justyna

A jak się pracuje w szkole? Może ktoś podzieli się swoimi uwagami, szukam pracy.

@Justyna

Niedawno szkoła szukała lektora języka angielskiego. Jeśli masz doświadczenie w takiej pracy i niezbędne certyfikaty, a stanowisko nie zostało jeszcze obsadzone możesz spróbować aplikować. Większość opinii tu zostawianych pochodzi od uczniów i klientów szkoły, a ja prosiłbym obecnych pracowników o dodanie wypowiedzi o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. To ważne, żeby dowiedzieć się jak realnie wygląda praca.

Karol Konecki

Najlepsza szkoła językowa w jakiejkiedykolwiek miałem okazję być. Do niewątpliwych plusów tej szkoły należy ciekawe prowadzenie zajęć na których człowiek się nie nudzi i nie męczy a z przjemnością zdobywa informacje.

@Karol Konecki

Potwierdzam zapisałam się do szkoły ponieważ chciałam sobie przypomniej podstawy języka niemieckiego który miałam w podstawówce i jestem bardzo zadowolona. Mają fajnych lektorów, którzy jeśli trzeba poprawiają błędy.

monia

najlepsze miejsce na naukę języków obcych! profesjonalna kadra i podejście i do tego przemiła atmosfera.

Faustyna

Super szkoła w której można solidnie nauczyć się angielskiego. Polecam! Lubię atmosferę w British School za: Solidna nauka

Mańska

Polecam. Nauka języka obcego na naprawdę wysokim poziomie

@Mańska

Zachęcam do rozwinięcia komentarza. Jak rozumiem jesteś klientem firmy British School i wypowiadasz się jako osoba korzystająca z ich usług. Co konkretnie mógłbyś polecić innym potencjalnym kursantom? Co warto wiedzieć na temat ich sposobu nauczania?

Maja

Gdy nadal się nie zdecydowałeś na pracę w British School to tutaj znajdziesz wszystkie informacje, czego pracodawca oczekuje od przyszłego lektora http://britishschool.pl/szczecin/praca A kto chce się właśnie zapisać do szkoły w Szczecinie to widzę na stronie, że jest promocja i możesz otrzymać w cenie kurs drugiego języka gratis http://britishschool.pl/szczecin/ Uważam to za idealną okazję do poszerzenia swoich umiejętności.

Maja

Zastanawiasz się nad pracą w British School? Jakie pytania masz dla osób, które obecnie w niej pracują?

erfg

hej hej wszystkim widze ze od nich w dalszym caigu jest całkiem sporo ofert pracy..poszukuja miedzy innymi lektora jezyka angielskiego lub niemieckiego oczywiscie dobrze trzeba miec te jezyki opanowane

lala

Ciekawe,że forum i strona dotyczy o BS jako pracodawcy,lecz wielu kadzących na temat kursów.Czytamy ze zrozumieniem!?Jak trudno jest wam zrozumieć krótki przekaz w języku ojczystym,to jak chcecie uczyć sie języków obcych?

oleksy

też mi się wydaje, że teraz to można spokojnie do nich aplikowac, bo są jedną z wiekszych szkół językowych, moja siostra tam do nich chodziła jak miała mieć maturę z angielskiego i teraz jest naprawde zadowolona, bo nie ma na studiach żadnych problemów już i ma dobry ten angielski, co ważne też umie mówić.

misiek21

Jak ktoś szuka pracy w British School to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Polish Sales Depratment                 ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704292?keywords=&region=

Anna F.

Przeciez to jedna i ta sama osoba pisze pozytywne opinie o tej pseudoszkolce jezykowej. Ludzie, czytajcie umowe przed zlozeniem podpisu.

Zostaw merytoryczną opinię o British School - Szczecin Centrum - Szczecin

• Jak się pracuje w British School - Szczecin Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy British School - Szczecin Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British School - Szczecin Centrum?

British School - Szczecin Centrum