Opinie o Piotr i Paweł w Gniezno Leona Barciszewskiego 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr i Paweł. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Piotr i Paweł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Gniezno Leona Barciszewskiego 4

Witol Nowy wpis

Jestem bardzo często w Piotrze i Pawle w Gnieznie i..wiecznie kolejki gorzej jak za czasów komuny cz w Kauflandzie jest to bardzo przerażające i swidczy tylko o braku profesjonalizmu. Jeśli chodzi o towar -sucharki czy ciastka belvita zawsze są popękane, braki na półkach w herbatach, towar z granicznym terminem ważności. Szczerze to odradzam ten sklep jest on marnym sklepem pod względem towaru i obsługi.

Alicja Nowy wpis

Na swojej stronie internetowej firma Piotr i Paweł krok po kroku opisują proces rekrutacji: http://www.piotripawel.pl/kariera,127.html Na ich stronie możecie również zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, zainteresowani?

Ran Nowy wpis

Pracowników Ci u nas dostatek, ale warto próbować chyba

martusia

kierownictwo miłe przechadzają się tylko po sklepie, ale szefowie rejonów drą się na pracowników, a te starsze stażem pracownice nic nie robią tylko nowych wykorzystują we wszystkim... mobbing i kupa nerwów w tym sklepie nie polecam podejmować tam pracy nikomu

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piotr i Paweł? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Piotr W.

Dzien dobry. Jestem stałym klientem sklepu Piotr i Paweł w Gnieźnie.Chciałbym podzielic sie moimi uwagami.. sklep na wysokim poziomie jak na to miasto..ale pracownicy beznadziejni.. na kasach głupie uśmieszki a Pani na pieczywie jest bardzo niemiła i nieprzyjemna,wygląda na wykończona?zmarnowaną?...na wędlinach oczywiscie tez nie jest lepiej,ale chociaż Panie miłe.Dziękuje! Życze powodzenia

pani Janka

Ma sie uklad u kierownika i lepsze premie

Bo tam się tak teraz porobiło, że najlepszych się poniża a nie najlepszych wywyższa...

gość Nowy wpis

Niestety nie :( mam "na koncie" przynajmniej jednego. Nawet dziękuję nie usłyszałam. Za to gamoniowaty ochroniarz, któremu ów (usunięte przez administratora) przeszedł pod nosem, przyjął na siebie całą chwałę.

klient/a

Robię często zakupy w Piotrze i Pawle i jestem bardzo zadowolona, wiadomo że wszystkim się nigdy nie dogodzi..a to co ludzie wypisują tutaj to po prostu jest dla mnie śmieszne, bo jeżeli komuś nie odpowiada ten sklep i standardy to nie wraca więcej do tego sklepu...i nie wypisuję takich głupot, bo każdy inteligenty klient najzwyczajniej w świecie nie uwierzy w te głupoty.

klientka

sklep ładny, ale drogi wolę kupować u konkurencji - te same a nawet więcej produktów za niższą cenę

klientka

słyszałam nie raz jak szefowie rejonu odnoszą się do swoich pracowników- wstyd zeby tak kogoś wyzywać przy klientach takie sprawy powinno załatwiać się na zapleczu i w kulturalny sposób, współczuję dziewczynom które tam pracują. Sklep ogólnie czysty i ładny, ale widać że ludzi do pracy za mało. a jeśli to prawda, że kasjerki mają tak małe pensje to już wogóle wstyd dla sklepu - ceny jak z kosmosu a pensje takie małe.

Janusz1

Sklep czysty, zadbany, bardzo miła obsługa, przyjemne kasjerki bogata oferta towarów, choć po usłyszeniu rozmowy kierownika z pracownikiem okazało się że to zwykły prostak z wiejskiej rodziny....

p

firma zdecydowanie NIEPRZYJAZNA dla kobiet w ciąży i młodych matek... zachodzisz w ciążę, rodzisz i nie masz po co wracać! zaraz po wyjściu z dzieckiem ze szpitala możesz iść po świadectwo pracy. są 2 wyjątki którym udało się zachować posadę, ale dla kontrastu można wyliczyć kilka takich dziewczyn, którym podziękowano za zwiększenie liczby ludności zwalniając je z pracy zaraz po porodzie... gdzie te działania prorodzinne?

klient

hehe dobre bony to sie wszystkim przydaja:) szczerze? widze ze wywiazuje sie tu polemika pracownikow (widac to po nazwach np 3 kategoria...u nas to sie zwie " do zsypu") dziwi mnie jedno skoro komus tak zle i niedobrze ze czestuje niektorych syfem oraz porownuje do chinola (zakladam, pewnie szlusznie, ze to ta sama osoba) to po cholere tam siedzisz przeciez w gnieznie jest sporo pracy...np pewien zaklad obuwniczy, z tego co wiem, zawsze potrzebuje nowych ludzi:D wiesz mamy demokracje wiec nikt nikogo na sile nie trzyma w pracy, wiem jedno, osobiscie jakbym takiego kogos jak ty dorwal u siebie to...hmm nie bede pisal wiec zycze przyjemnosci i troche rozumu z okazji zblizajacych sie swiat.. pozdrawiam

Za mięso dziękuję, a bony się przydadzą... a co!!! A ty się zwolnij skoro jest tobie tutaj źle!

anonim123

Co za ludzie tu pracują. Najgorzej to jednak jest jak się w swoje gniazdo [usunięte przez administratora]. Ciekaw jestem czy nie można tego powiedzieć prosto w oczy a nie opisywać a forum. Mnie rodzice uczyli że nie mówi się "nikomu co się dzieje w domu." Zastanówcie się co robicie i czy takimi wpisami nie kopiecie sami swojej firmy która przecież płaci wam pieniążki.

bryy

hahah normalnie Kolega/koleżanka to trafił /trafiła na 100% chyba dostaniesz bon na święta i gratis mięso z 3 kategorii hehe

anonim2

zebrania odbywaja sie chyba w każdym normalnym zakładzie pracy "geniuszu"

piesek leszek

Niestety ale to wszystko prawda, ten sklep chyli sie ku upadkowi. Żałosne pensje. Coraz mniejsza obsługa i nieprofesjonalne kierownictwo. A było tak dobrze przez pierwszy rok, półtorej.

klientka

co do kierownictwa nie mam zadnych wiekszych zastrzezen bo wiedza jak trzymac kasjerki na smyczy, pracownice w wiekszosci sympatyczne, chociaz zdarzaja sie i te mniej usmiechniete i jest tam chyba jeszcze ochrona (dosc sympatyczni panowie) ktorych jednak przez wiekszosc dnia nie ma na sklepie, ale sklep nie zajac nie ucieknie, mimo wszystko bardzo milo robic tam zakupy

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Gniezno

Piotr i Paweł