Opinie o A-Z BIURO w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy A-Z BIURO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w A-Z BIURO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z BIURO w

[usunięte przez moderatora] jak cie nogi bola to sie odchudz bo wygladasz jak 20 tonowa ciezarowka do roboty wchodzisz brama bo do drzwi sie nie miescisz :D

Gulczas

Gulczas co ty pierdzielisz jaki oszukany przecież ciebie zwolnili za to że ciągle byłeś na L4 . Nie ma jak przyjść do pracy popatrzeć ile jest do rozwózki i powiedzieć że się zle czuję i niech koledzy to rozwiozą .

hh

Pani [usunięte przez moderatora] pani teraz napewno sie cieszy nieladnie tak nagadywac na innych jest taki ladne przyslowie "jak kuba bogu tak bog kubie"mam nadzieje ze przyslowie sie spelni teraz czas na Ciebie!!

do tomka

Idź do prawnika po fachową pomoc a nie zamęczaj innych .

A-Z BIURO prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca - Magazynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
kiki

mam takie pytanie jak maja tam kierowcy i magazynierzy ile idzie zarobic i jak tam wogole jest da sie przezyc...

Nielubiany szef [usunięte przez moderatora] zostawia kartkę na biurku: - "Jestem na cmentarzu." Po powrocie zastaje dopisek: - "Niech ci ziemia lekką będzie."

mm

ludzie nie wiecie co mowicie zawsze zwalniaj za byle co bo maja taki kaprys a [usunięte przez moderatora] byli wporzadku i nie moge im nic zarzucic popatrzcie na innych bo [usunięte przez moderatora] jest dalej wsrod nas oskarzyliscie niewinne osoby wstyd!!!!

Tomasz Wilk

Ciekawe czy wiecie ze umowa ktora macie na 20 lat jest legalna? bo PIP mi powiedzial ze nie jak myslicie czy to wporzadku?

Ciebie [usunięte przez moderatora] bo często chorowałeś a inni musieli za ciebie [usunięte przez moderatora] , a po za tym nie mów że w godzinach pracy nie jeździłeś do domu .

a kto ukradł 5 palet papieru w tamtym roku ?? dzial zaopatrzenia czy dzial spzedazy?

Tomasz Wilk

witam jak chcialem tylko powiedziec ze zostalem niesłusznie zwolniony bo nic nie zrobilem a to ze czesto choruje to nie znaczy ze od razu oszukuje! sami jestescie zlodzieje bo wymyslacie braki ktorych ciagle nie ma

z zaopatrzenia

Jakie 3-5 zł przecież oni ukradli 6 żeli + bombonierkę to ok 65 zł , a proceder trwał jakiś czas + nasze braki w spożywce i chemi . Zastanówcie się o jakiej kasie mówimy ! A spotkania chyba mają jakiś sens w końcu znaleźli złodzi . Mam nadzieję że to już koniec .

teraz czas na Ewa ktora tez wynosi teraz jej nie bylo to nie umiala wynosic bo ciagle siedzi na L4 i nz ciekawe po co im taki pracownik

kierowca

ehhh powiedz jeszcze że nigdy tam nie pracowałeś tylko wypwiadasz się za wszystkich . Superacko

szok

Jeżeli to prawda to powiedzcie jakim trzeba być człowiekiem żeby to podrzucać Iwonie i Asi - przecież je mogli zwolnić . Po prostu dla mnie bardzo smutny dzień nie mogę uwierzyć jak można być taką osobą .

ehhh

o mozesz byc kazdym szkoda ze w robocie nie robisz za 4 chopa tylka jak za pol baby

Coś jest w temacie kontrolują tylko jedno auto i jednego kierowcy i szukają konkretnej promocji ...... Na pewno przypadek . Mam tylko nadzieję że rzeczywiście znaleźli złodzieja również chemii i spożywki w końcu dlaczego za to mamy płacić ..

Ten proceder trał już długo , cieszę się że w końcu się odważyłam i powiedziałam i cieszę się że inni też opowiedzieli . Nie wiem jak towar ale z promocjami to z Dominiką kombinował już dawno !!!!!

Jestem bardzo ciekawy waszych opinii o zwolnieniu Darka I Domi. Dla mnie było to zaskoczenie, może nie znałem na tyle Darka ale myślę że nie jest złodziejem tym bardziej że każdy wie że nie jest już sam, a tym bardziej dla 3 czy 5 zł się wychylać.

opinia

A ja tam mysle ze wiekszosc osob z ktorymi ja pracuje robi swoje i po prostu jest z tej roboty zadowolona . A jak zmienia zdanie to odejda z klasa.

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z BIURO

A-Z BIURO