Opinie o A-Z BIURO w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy A-Z BIURO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w A-Z BIURO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z BIURO w

Można spontanicznie aplikować na adres mailowy ze strony. I ja bym to uczyniła, ale wpierw popytam nieco o pracę przedstawiciela handlowego ;) Czy nadal, tak jak kilka lat temu, ph ma bazę w siedzibie firmy? Umowa o pracę jest zawierana od pierwszego dnia? Informacje o klasie auta służbowego mile widziane!

Elżbieta Nowy wpis

No a dlaczego nie? Coś więcej możesz napisać? Gdzie był problem? Kasa, atmosfera, umowa? Na jakim stanowisku pracujesz/ pracowałeś ?

wujas Nowy wpis

ja, atmosfera w pracy to nie wszystko dla mnie liczą się dobre i terminowe zarobki. CZy mogę na to liczyć ?

arsene

pracownik fizyczny w A-Z biuro ? może ktoś związany z magazynem co najwyżej. Masz rację , że obecnie z maturą bez zawodu niewielkie masz szanse na rynku pracy gdy wszyscy mają po dwa fakultety i też jej szukają. Może lepiej poszukaj swoich sił w budowlance. Tam jest więcej pracy dla fizycznych. powodzenia

A-Z BIURO prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca - Magazynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

No super podsumowanie kolegów . Dzięks

I to całe podsumowanie o kolegach

uciekjnijmy stad

banda powalencow i tyle

Z tego co wiem szukali kierowcow ale temat juz jakis czas nie aktualny jest komplet.

praca

po co ci odpowiedź skoro atmosfera i firma słaba ha ha ha.

magazy

No właśnie w szystko w temacie ciekawe kiedy ktoś nie zamknął drzwi , no chyba ładnych kilka latek temu ?

no ciekawe najlepiej popytać kogoś kto pracuje i wszystko jasne !!!!!!!!!!!

tak?! a pare miesiecy temu jak "nowy" nie zamknal drzwi ciekawe? to chyba wy tam nie pracujecie. Pozdrawiam

Wiadomo kto pisze !!! Przecież od kilku latek nie pamiętam żeby ktoś nie zamknął drzwi na magazynie . Jakoś teraz kierowcy zamykają i nie ma problemu . Zgadzam się dobrze że niektórych już nie ma . Przynajmniej spokój . Pozdrowienia dla byłych .

Ja tam pracuje i nie mam ani jednej uwagi. Jak ktoś taki super pracownik to ma ich co niemiara. No i jak nie ma niektórych to jakoś spokojnie. Nudy i tyle. Dobrze napisane teraz mają swoją nową wymarzoną prace i jakoś nikt ich nie wspomina i za nimi nie tęskni.

No właśnie ciekawe kto to pisze ... ale net niby anonimowy więc wszystko na tema

Ciekawe kto to pisze od trzech lat kierowcy zamykają drzwi na magazynie , hhhmmm ciekawe , pozdrowienia dla byłych , no i już ex w nowej cudownie pracy . Czas na coś nowego dla najlepszych .

yhm

to się nadaje do Pip-u, Zus-u itp, tak jak jest napisane na papierku nanjnizsza krajowa a reszta do kopertki zgrabnie dawane do wypłaty.... dlatego tez nie przelewają na konto, wieś XXI wieku, za spóźnieienie 1% z wypłaty plus uwaga do zeszyciku 16 kartkowego :) za niedomkniecie drzwi nastepna uwaga i % z wypłaty, tak jakby samo szefostwo sie nie spozniało. Firma bez jakis więkdzych perspektyw tak o na przeczekanie na coś lepszego.

olee

Tak tylko kazdy na umowie ma najnizsza krajowa (usunięte przez administratora)

Podzielam zdanie dla mnie też cudów nie ma ale da się pracować , a jak jest troszkę nadgodzin to nawet wypłata niczego sobie . Na razie nie mam lepszej , więc może być ta .

kierowca

Jak dla mnie praca ok , może by przydało by się lepsze penscje . Ja polecam supar ekipa kierowców . Pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z BIURO

A-Z BIURO