Opinie o A-Z BIURO w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy A-Z BIURO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w A-Z BIURO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z BIURO w

Tony Halik

stary szukaj a znajdziesz a jak nie to unia europejska daje dotacje na firme dlaczego nie zaryzykujesz?? nic Cie to przeciez nie kosztuje.. albo idz na kat. C i uwierz ze znajdziesz prace szybko i lepiej platna

No wiec ok drogi tony mam na rękę 2 000 zł netto co dla mnie ważne na rękę i na czas , mam rodzinę liczy się dla mnie kasa i tylko kasa , grzeją mnie ludzie interesuje mnie lepsza praca lepiej płatna może być z nadgodzinami byle by firma zaraz nie padła - kierowca magazynier . Masz dla mnie jakąś propozycję chętnie zmienię na pracę lepszą - lepeij płatną . Jak nie to pieprzenie o niczym i wybacz ale bez sensu gadka !!!! Mogę podać GG jak masz jakąś propozycję .

Tony Halik

smieszy mnie oddanie tych ludzi zachowuja sie jak by kazdy tam wychodzil po 5000 tys... jeszcze sie musicie wiele nauczyc kogo szanowac a kogo nie...

dlaczego mowisz tak jak bym tam pracowal??

A-Z BIURO prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca - Magazynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.

Dokładnie !!!!! Dlatego drobi ex-pracowniku wiec o co tobie biega jesteś już wolny z tego strasznego [usunięte przez moderatora]!!!! . Życzę ci wszystkiego najlepszego napewno znajdziesz pracę gdzie będziesz szczęśliwy wszyscy będą cię na rekach nosić , nie będziesz nic robił i zabierzesz z nowej firmy co tylko chcesz a właściciele powiedzą że ci się należy , do pracy przyjdziesz o której chcesz a inni będą szczęśliwi że wogle przyszedłeś do pracy , poprzeklinasz a inni poklepią cię po plecach i powiedzą jaki to jesteś kuuuul gościu . W godzinach pracy skoczysz do domu na sniadanie i obiadek . Tego ci życzymy a jak znajdziesz taką pracę to daj znać wtedy rzucę tą bez wypowiedzenia i zatrudnię się w nowej . Puki co pracuję w tej bo nie mam innej .

Tony Halik

to jest straszne ze ludzie sie daja wykorzystywac za kawalek pizzy albo kino.. PRZYKRE... pamietajcie ze pracujecie u prywatnego pracodawcy i zawsze bedzie was ciulal na kasie i na wielu innych rzeczach... nie widzicie tego??

Dział sprzedaży

To jak zostałeś na czymś przyłapany to miej godność , a nie oczerniaj innych jaki to jesteś pokrzywdzony i jak to tylko chrowałeś a inni w ciepłym siedzą i nic nie robią . Pamiętaj że czytają to też inni którzy z tobą pracowali i widzieli jak kombinujesz . I tyle .

Macie racje że są takie fora , można napisać co się o kim sądzi , ja dawno poszłabym do szefostwa z kilkoma sprawami ale strach przed tym że sie wyda powstrzymuje mnie przed tym . Każdy kto robi to wie co się dzieje z promocjami . A najbardziej ohydne ze osoby z jednej słodzą szefostwu , a za chwile kradnie i zjada promocje . Przecież tam pracuje tyle ludzi i to się dzieje za cichym przyzwolenie wielu z nich . Na dodatek wszyscy tacy uczciwi , a jacy pokrzywdzeni jak się wyda . I jak to zostali pokrzywdzenie istny (usunięte przez administratora) - czy wy naprawdę jesteście tacy obłudni ( żeczywiście (usunięte przez administratora) ) .

do dzialu sprzedazy

dzial sprzedazy jak jest taki mądry to niech napisze swoje imie a nie podaje imiona od kogos ! mozy to ty jestes [usunięte przez moderatora] a moze to [usunięte przez moderatora] ktora ciagle chodzi na L4 a moze to[usunięte przez moderatora] a moze [usunięte przez moderatora] ! od kazdego imie mozna wymieniac i kogos oczerniac podaj swoje jak jestes taka madra a nie wymieniasz [usunięte przez moderatora]! nic ci nie zrobili ty im nie placisz za robote tylko firma!

zapraszam wszystkich chetnych do pracy na dzial sprzedazy i zobaczycie ze mamy ciezko a nie jezdzic autem i nic nie robic

Dział sprzeadży

A co robił [usunięte przez moderatora] inni tez mieli stare samochody , ale wszyscy tacy uczciwi nie ma co . Ciekawe czy to mówili jak ich złapali szkoda że wszystko trzeba im na tacy podać niby kontrola ale tylko osób w firmie .

Dobrze dobrze nisko oceniajcie będzie mniejsza konkurencja przy przyjeciach

?

o Tomku to mozna ksiazke napisac jak to mozliwe ze taki ktos pracowal tyle czasu w tej firmie ciagle bral l4 i urlopy i wszystkich w konia lacznie z szefami dziwne uklady

Dział sprzedaży

Ja powiem tylko jedno każdy kto robi w az niech zobaczy co sie stało z kierowcami jam zamontowali GPS-y o której wyjadą i o której wracają i ile rozwiozą , oraz czy ma kto nam pomagać na magazynie . Reszta bez komentarza .

No może mało firm rozwozili bo mieli kiepskie auta i dlatego trzeba było jechać do domu w godzinach pracy jak to robił [usunięte przez moderatora] żeby ostygły . Niezłe .

Dział sprzedaży

Nie no proszę mówmy o rzeczach realnych . Jak mają firmę otworzyć proszę was bardzo kto pracował z nimi to widział co wyprawiali ja tylko mam do siebie pretensje że wcześniej jakiego anonimu do szefostwa nie napisałam teraz widzę jacy są .

osoba postronna

ludzie to juz zaszlo za daleko to miala byc strona o opiniach a nie klocenie sie kto jest gorszy a kto lepszy bo widac komus na tym zalezy zeby ratowac honor firmy , ktora ma slaba opinia w tym miescie , wiec wprowadzanie zametu jest celowym i bardzo przemyslanym rozwiazaniem piszcie o pracy a nie o glupotach !!!!!!!!

Hejka oni ciągle nie rozumieją że to my nie chcieliśmy z nimi pracować . Panie [usunięte przez moderatora] dziewczyny 3 m-c się prosiły żeby cie wylali . Ps . Z drugiej strony szkoda bo oni ciągle coś zawalili i mieli dużo uwag - podziękowanie dla sponsorów ostanie wyjście do kina było z tych pieniędzy i przez nich sponsorowane . PODZIEKOWANIE .

kierowca

No i usrało się wszystkie auta maja GPS , pełna kontrola

mack

Całkowicie się zgadzam z przedmówcą ;) ,każdy mądry i bezkarny kiedy nie musi się ujawnić. Na pewno nie jest tam idealnie, ale wiekszość wypowiedzi to osoby, ktore stanowczą przegieły i jeszcze mają pretensje za zwolnienie. Zawsze można gołą (usunięte przez administratora) pokazać współpracownikom jak to kiedys bywało. Nikogo na siłe sie tam nie trzyma,a na pewno wiele mozna sie nauczyc. Jesli nie rozumiecie oczekiwań szefostwa to polecam otworzyc swoj biznes to pogadamy...

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z BIURO

A-Z BIURO