Opinie o A-Z BIURO w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy A-Z BIURO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w A-Z BIURO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z BIURO w

DEVIL 78

Jak tak czytam te wasze wypociny to mi się dźwiga i beka oranżadą z komunii. powiem tak ! OCENIAĆ LUDZI TO KAŻDY POTRAFI I JEST MĄDRY NA FORUM JAKO ANONIM. czemu nie byliście tacy mądrzy w pracy jak tam pracowaliście, tylko teraz potraficie opinie wypowiadać i obrażać. Nigdy tam nie pracowałem ale w mojej firmie też szef wymaga, terroryzuje i czasami się spóźnia z wypłatami a jeżeli chodzi o [usunięte przez moderatora] to wiem że kasa jest na czas, pełne zatrudnienie i co najlepsze to szef zabierał was na różne PIZZE,KINA i wypady w góry. i wy jeszcze narzekacie! ile wy matoły macie lat? w której firmie tak jest.? to ze wymagają - normalne chodzicie do roboty a w robocie trzeba robić a pilnować ktoś musi. myślisz poco i dlaczego? to pomyśl, gdybyś nie nadużył szefa zaufania to nie musiałby Cie kontrolować a teraz musi po to żeby taka banda firmy nie rozniosła i żeby mieli z czego to wszystko utrzymać . jak jesteś taki bohater to otwórz sobie taką firmę a zobaczysz ile stresu to kosztuje , wyrzeczeń i rezygnacji z przyjemności. no tak ale jak ktoś jest nieudacznikiem i zostaje zwolniony z roboty gdzie ma etat,zatrudnienie i jeszcze czasami szef mu postawi PIZZE to znaczy się że nie nadaje do żadnej roboty ,aaa nie może na ZŁOMIE dostaniesz prace tam takich jak ty potrzebują co nie oszukują na godzinach i nie kradną. Co do aut jakimi jeżdżą pracownicy! hmm to WY nimi jeździcie "ŻELKI" i bądź ze sobą szczery i pomyśl kto zajeżdża samochód firmowy szef czy ty? więc ludzie zastanówcie się czy jesteście w porządku pisząc takie oszczerstwa w kierunku ludzi którzy kiedyś wam zaufali! mój apel to innych: jeżeli chcesz iść do pracy w AZ to idź i sie przekonaj jak jest na prawdę a zobaczysz że jest normalnie i nie nastawiaj się negatywnie czytając opinii ludzi którzy zostali zwolnieni bo oszukiwali swoich pracodawców . pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia

Tony Halik

nie znam tej firmy ale jak widze na ulicach ich samochody w jakim sa stanie to stwierdzam ze szefostwo to kolekcjonerzy zabytków.. Zobaczymy jak jeden z drugim sie tym autem [usunięte przez moderatora] to wtedy dopiero bedzie tragedia..

Tony Halik

Jakim prawem osoba czepia sie innych w tym przypadku [usunięte przez moderatora] i wyzywa go od "sierot" jezeli sama robi tak rażące błedy ortograficzne?? Widocznie ktos jest na poziomie szkoły podstawowej, a nawet przedszkola. Ludzie zastanówcie sie nad sobą, a pózniej oczerniajcie innych.. Co to [usunięte przez moderatora] znaczy "trzemu" bo chyba jestem nie douczony..

nn

nn nie umie ortografi ludzie jaki wstyd nn nie umie pisac !!!!!!!!

A-Z BIURO prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca - Magazynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

slyszalam ze a-z smierci kupa i ze tam szczury sa a wogole pani nn wie ze umowa na 20 lat jest nielegalna i ze jak panstwowy urzad pracy zobaczy,iz ludzie maja takie umowy to zrobi uzytek? i ze 10 kazdego miesiaca jest koperta ?

Piotrek

Nie wiecie czy są jeszcze wolne etaty i kto decyduje o przyjeciach .

nn

Drogi handlowcu tu twoja szefowa idź w poniedziałem do szefa i żądaj kategorycznie podwyżki musisz być bardzo bardzo bardzo stanowczy należy ci się nie czekaj ani dnia w końcu jesteś niezastąpiony i zdecydowanie za dużo pracujesz .

handlowiec

No wiem prawda boli jak ciebie [usunięte przez moderatora] to do dzisiaj nikt o tobie nie wspominał , nie wspominając o klientach . Każdy cieć po zawodówce może towar wozić buraku jeden . Przy twojej kulturze może będę miał większy obrót , a ubolewam bo woziłeś towar w moim mieście a my tylko jeździmy i się tłumaczymy .

jajajaja handlorze jak sie z was 1 zwolni to nastepnego zatrudniom i tyla bydzie nawet z matola zrobisz handlorza a ty godos bzdury synecku i wy tu fest gitnie wsyscy pierdzielicie towar wsyscy moga wozic ale handlorze jakos nie umia

handlowiec

Helo a co tu się wyprawia . Z częścią opini się zgadzam tylko że prawda jest taka że najważniesi są handlowcy . To tylko dzieki nam ta firma się kręci a zarabiamy zdecydowanie za mało . Dlatego droga nn jeżeli jesteś szefową to żądamy podwyżek ! ! ! ! ! ! Towar wozić może każdy ale ciekawe co zrobicie jak zwolni się jeden z nas . Będzie płacz i zgrzytanie zębów ale wtedy będzie za późno , pomyśl o tym .

zwykly klient

"Żeczywiscie zakład specjalnej troski że takich pajacy przyjmują i tak długo trzymają . Dziewczyny góra" Po pisowni widze ze jestes jednym z tych pajacow :) piekna reklama dzialu sprzedazy:D lub tez umiejetnosci szefow?:)

piotrek

Nie wiecie czy są jeszcze wolne etaty - szukam pracy

Dzial sprzedaży

Na komara wogle przykro było patrzeć jak można z siebie robić takiego pajaca i widząc jak inni się z niego nabijają a on się z tego cieszył . Jak można być takim sierotą to jest niemożliwe a jednak . Może myslał że był zabawny a to z niego sie nabijali najlepsze ze jego koledzy z pracy przy nim a on się cieszył niesamowite . Chyba żeczywiście jak to mówił im płacił za to że się do niego przyznawali . Żeczywiscie zakład specjalnej troski że takich pajacy przyjmują i tak długo trzymają . Dziewczyny góra

nn

Dziewczyny a nie dziwi was że jak niektórych nie ma to nie mamy braków w końcu wszyscy wiemy co się dzieje z promocjami . I co wy na to .

k

[usunięte przez moderatora] się udało jak wszyscy o tym wiemy , [usunięte przez moderatora] mi zal ja go lubiałam , [usunięte przez moderatora] mnie grzeje a [usunięte przez moderatora] to żenada gdyby nie [usunięte przez moderatora] to ja nie wiem co on by zrobił . Fajnie się z niego pośmiać ale przykro na to długo patrzeć .

Dzial sprzedazy

A ja tam sie ciesze ze [usunięte przez moderatora] wywalili . W koncu wreszcie jestescie wolni my od was tez . Jeszcze [usunięte przez moderatora] powinni wywalic co wy na to .

dzial sprzedazy

hej dziewczyny . Ale (usunięte przez administratora) beszczelni kierowcy , jak to sie napracuja zapominaja ze moga to czytac inni ktorzy z nimi pracowali . Mysla ze jak sobie [usunięte przez moderatora] na magazynie to wielkie maczo , moze jak z fatura sobie pospaceruja to inni nie widza porazka . Po przyjezdzie zaraz na przerwe sie wypisac zamias cos pomóc . A jak cos spakuja to dopiero porazka .

k

Ale jaja miałaś rację ciekawe kto to pisze . Mnie się dobrze pracuje i płacą nadgodziny a nie jak w poprzedniej pracy , uwag nie mam i się nie wychylam . Da się pracować ciekawe czy inni wiedzą o tym forum

mm

od [usunięte przez moderatora] to sie odwal bo sam chcial zebys go zwolnila a falszywi sa wszyscy bo zaczyna sie to od gory i z tego co mi wiadomo to duzo osob daje tu komentarze a nie tylko jedna osoba brak slow

nn

Nie w tej firmie nikt poza kierowcami nie pracuja . . . Wszyscy leza ja tam ciesze sie ze wywalili niektorych . . . Co do opini to i tak wiadomo ze to jedne osoby prawda Komarze . Jak tak bylo zle to trzemu tam pracowales 2 lata . Co do inteligencji szefowej to faktucznie jest niska skoro takie sieroty przyjmuje , ale szkoda ze wyleciales zawsze bylo sie z kogo posmiac , a teraz nudy . A jak myslisz ze szef sam wpadl na proceder kierowcow to jestes w bledzie , wiem kto o tym powiedzial . . . wielcy koledzy ledwo jeden wyjedzie a reszta na niego nadaje normalnie zygac sie chce , jak sie tego sluchalo . Jak myslisz ze tak cie lubieli drogi komarze to zycze powodzenia w zyciu KOMARZE . Tacy koledzy . . . Masakrac

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z BIURO

A-Z BIURO